• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jojo rozumím :slight_smile:

Hlavně, že je vše v pohodě.

kdy ty jdeš na kontrolu???
21. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
Já až za dlouho ... jdu 5.8. na 16:30 ke svému doktorovi. To jsou ještě 2 týdny přede mnou.
Pořád uvažuju, jestli tam nezkusit zavolat, jestli tam nemají výsledky těch tripplů, nevím. Na jednu stranu jsem v poho, že je mimi OK, ale na druhou stranu se tam bojím zavolat.
A ty jdeš kdy?
21. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Já jdu 7.8. a taky mi budou brát triply. sice teďka dopadly dobře, ale je to ještě pro zichr.
Kdyby bylo něco něco v nepořádku, tak ti podle mě volají. Určitě je vše o.k.
21. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
Já si taky myslím, že by volali, kdyby se jim něco nezdálo.
Proto věřím, že jsme v pořádku :wink: Ale víš jak, jistota je jistota.
Ty se neboj, to vyšetření ve 3. měsíci je prý přesnější a bude se od triplů upouštět. Vše budeš mít OK :wink:
21. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
Jo jistota je jistota, ale kdyby to nebylo o.k., tak ti volají a pozvou si tě. Takže určitě se neboj :wink:

Já se nebojím. Sestra mi říkal,a že jak mi tu krev brali teďka v těch Vítkovicíh,tak se to bere asi teprve rok, že je to novinka a v tom 16tt se to dělá už hoooodně dlouho, tak že mi je vezmou už u mojí dr., a že je to jen pro ten zichr. Takže já se nebojím, věřím, že to bude v pořádku:slight_smile:
21. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz
Jj, taky se nebojím, prostě si hladím bříško a v něm zdravoučké miminko.
Povídáš si s mimčem? Já si pořád říkám, že bych měla, ale nějak to opomínám. To manža se občas přitulí, dá pusu bříšku, hladí ho a vykládá :slight_smile:
21. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
No já si nevykládám, ale hlaím ho dost čast. to manža ani ještě nehladí, pořád mu to vyčítám, on mi říká, že nemá ještě co hladit :sweat_smile: , tak snad už to bříško poroste a bude mě haldit pořád :grinning:
21. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz
tak to já mám uplně opačný problém lidi mají tendenci mi na bříško sahat a mě je to nepříjemný i u manžela. připadám si najednou tlustá tak do mě furt manžel hustí at se uklidním že sem těhotná :grinning:
21. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jo kdyby mi na něho sahal manžel, byla bych štěstím bez sebe, ale nějak pořád nic :sweat_smile: :frowning2:
21. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
na mě naštěstí nikdo cizí nesahá, jen manža a ten mi neva :wink:
Elis, já se taky cítím tlustší, a to jsem přibrala asi zatím tak 1-2 kg. Ale základ z netěhu mám teda slušný... Ty jsi z fotek hubená, budeš to mít jako Katka, taky jen bříško :slight_smile:
21. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
To já jsem na tom zase stejně jako ty Peti:slight_smile:
Bříško zatím nemám, jne ten špek. a hlavně večer, ráno ani ne, ale dopoleden jak jdu do práse a večer, touž jako těhu aspoň trochu vypadá :grinning:
21. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
Taky jsem večer víc nafouklá :grinning:
Asi na tom budeme s bříškem podobně. Mé těhu kamarádky měly už od 3-počátku 4. měsíce fajn bříšando. Já porád nic, až něco málo teď. Ale jak říkám, pod volnějším oblečením se to schová. Akorát v těch věcičkách s nápletem vyleze :dizzy_face:
21. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz
Asi to tak teda fakt vypadá. ale však se dočkáme, ty si navíc o měsíc dřív než já, takže už bys měla mít o něco větší pupík. To já pořád jsme na otm stejně. ale kámoška mi říkala, že od toho čtvrtého měsíce už to pomaloučlu půjde vidět, tak to jsme teda fakt zvědavá :grinning:
Třeba druhá kámoška, co má termín nějak začátkem prosince je jak kulička. ale ona prý jen jí a spí. Je od začátku těhu doma a to se pak není čemu divit,že?
21. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
Mi taky kamarádky říkaly, že od 4. měsíce se bříško vylouplo, mi se vylouplo teprve asi tak před týdnem...takže jj, pupík mám, jen mi nepřipadá moc těhu :wink:
Někdo má k tomu kulacení možná dispozice, má mamka říkala, že na ní to nebylo poznat dlouho, ale zase tchýně říkala, že měla bříško hned a pak už jí tak nerostlo. je to zvláštní...
Však až se nebudeme moct ohnout a zavázat si boty nebo se třeba oholit v tříslech, budeme vzpomínat na doby bez bříška :wink:
Já mám za 25 minut padla, hurá!!!
Proto se loučím, přeji hezké odpolko, ať ti to uteče v práci, Leni a snad zítra :slight_smile:
Kdybych tu měla nástupkyni, tak jen písnu, že nemůžu psát :wink:
Pa pa :grinning:
21. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jo moje mamka tak yneměla moc bříško, jen hodně přibrala.

Peti, no já se jdu chystat do práce, užijte si nákupy a hezky prozkoumejte kočárky:slight_smile:

Zítra teda kdyžtak papááááá

Možná tady taky moc nebudu, dneska jsme celý den prokecala tady, tak musím zítra taky nšco udělart. Zas tam mám prádlo, tak budu žehlit :grinning:
21. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
no tak mě je to docela nepříjemné i u manžela. já taky skoro bříško neměla ale ted kolem toho 19-20 tt to skáče snad každým dnem. a i když sem zatím nějak jinde moc nepřibrala tak se cítím taková tlustá no =( třeba si brzo zvyknu že mám bříško jak velrybka :slight_smile:
21. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky. Jak jste se bavily o tom pobolívání podbřišku, tak mi na to doktor dal magnezium a ono se to fakt zlepšilo. Jinak rostu úspěšně až mám obavu, že kyž to tak půjde dál tak se za pár týdnů vůbec neunesu.
Musím si postěžovat z jiného soudku. Vypadá to, že nás asi otec mého drahého vydědí. Nevím jestli to jde nebo ne, ale rozhodně vím, že je to k... Neznám pro něj jiný výraz. Proč se proti nám tak zatvrdil je docela dlouhá historie, ale podle mého úsudku nic tak horkého, aby to nevychladlo. Mýlila jsem se, drahý tchánek prostě nehodlá vychladnout a dává nám to najevo i když my se ho s těma jeho výpadama snažíme ignorovat. Jak vysvětlíte blbovi, že o jeho pár šupů nestojíte a ať si je strčí do špic? Jen mě trochu mrzí, že fazolka nebude mít jednoho dědu, ale zase na druhé straně než takového tak radši žádného.
21. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz
Aurélie,
jediné, co Ti poradím, je vyčkat. Třeba tchán změkne, až se Vám prcek narodí a nakonec změní náhled na podstatu zbytečného haštěření, nemyslíš? :wink:
21. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak cca do 10 bych tu měla mít svou nástupkyni, tak nebudu moct psát. Snad aspoň pak ...

Aurel, snad tchán opravdu po narození mimi vyměkne, a pokud ne, tak může být jen jeho škoda, že přijde o vnoučátko a ho to bude mrzet. Hlavně se ty snaž být v pohodě, ať je vpohodě i mimi. Stres neprospívá...
22. črc 2008 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko,

Aurel: u kámošky je to podbné. Oni bydlí v baráku s mamkou od toho kámoščiiného přítelee. Ta je taky pěkně terorizuje, ale oni na ni hází bobka, nevšímají si jí a věnují se jen sami sobě. Za necelý měsíc se jim narodí miminko,tak taky čekají co bude nebo nebude. Když si před půl rokem poříídili psa, tak mamina jim řekla, že jim ho otráví atd. Nic z toho se nestalo. Mladí ji nevnímají, tak si ho taky nevšímejte a uvidíš,třeba to nějak dopadne.Prostě na něho kašlete a nevšímejte si ho. Zbytečně se nestresujte, i když to musí být těžké, ale než tam s ním být,tak radši vypadnout na výletek apod.
22. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahoj, jen nakukuju, kolegyně si šla zakouřit :sunglasses:
22. črc 2008 v 08:04  • Odpověz
Peti, ahoooj.
Kuřačka,jo? To máš blbé, ti bude smrdět pod nosem jak přijde :confounded:
22. črc 2008 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky.
Tyhle rodinné "tragédie" jsou fakt super. My sice bydlíme sami v baráčku, ale ve stejné vsi, jako celá přítolova rodina. Paní tchýně si sem chodí na výzvědy, kdy se jí zachce, absolutně bez ohlášení a když né ona, tak zas její matka nebo teta. Jejich neustálé rady do života mi berou energii a ačkoliv je nás s přítelem už přes 30 let, jsme pro ně stále asi nedospělí, nezkušený a podobně. Také už se paní tchýně ohlásila, že si vezm,e v lednu měsíc dovolené a bude u nás, co jsem rezolutně odmítla. Ona je celý život učitelka a svým povoláním je silně zasažená. Učí neustále, všechny a všechno. Prcek bude mít jistě, místo pohádek, hodinu Přemyslovců :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: S přítelem si z toho dělám pořád tajn srandu, ale ten jejich teror je už neúnosný, jenže ani jsou jiný a jakýkoliv odpor by brali, jako srdeční záležitost, jestli chápete, jak to myslím. Proto držíme huby, než ovšem pohár přeteče.... :angry:
22. črc 2008 v 08:10  • Odpověz
No hlavně jak mi nehulí tady ...
Ona je silná kuřačka a nejen to. No škoda mluvit.
Zatím je to jen o ukazování a vysvětlování, ani poznámky si nedělá, dnes bych ji měla nechat vydechnout a zítra najíždíme naostro :wink: Pokud teda bude přístupná.
22. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
Anac, no tak ty to taky nemáš jednoduché. Dovedu si paní tchýni představit.
My taky bydlíme s našima, ale veliká opravdu veliká výhoda je, že máme vlastní vchod. Když nehceme,taks e nevídáme, když chceme tak za nima zajdeme. Oni k nám moc nechodí,to spíš my, nebo teda spíš já:slight_smile:. Někdy je to taky na mrtvici, nemůžem is tady pozvat přátele, protože máti nadává, že děláme kravál, takže to nás celkem se.. .
Něldy je to zase, že taťka kolem baráku všechno dělá sám, my - respektive můj manžel mu s ničím nepomůže atd. Ale to hlavně dělá máti, taťka ne, ten je v klidu. No,takže my taky bojujeme :grinning:
22. črc 2008 v 08:15  • Odpověz
Leni,
jak se říká, rodinu si nevybereš! Moji rodiče jsou celkem v pohodě, ale taky mají své mouchy. Jediné pozitivum je to, že já si ty své dovedu zkrotit. Na rovinu jim řeknu, co se mi zrovna nelíbí, nebo co nechci, aby dělali a je vyřešeno. Už se k tomu nemusíme vracet, pochopí to. Když mamce řeknu, že sice chápu její radost z prvního potencionálního vnoučete v mém břiše, ale že mi vadí, jak mi furt všude hrabe na břicho, které ještě nenese známky těhotenství, takže mi to není zatím příjemné, pochopí.
Ovšem přítelevovo rodiče, to je jeiný kalibr. Přítele vychovali v absolutní izolaci od rodinných hádek (chodili se prý hádat do sklepa) a pak spolu ty jeho rodiče třeba 3 měsíce vůbec nemluvili!!! Víte, jakou mi dalo práci naučit ho říct hned to, co se mu nelíbí a vysvětlit si to - pohádat se! To bylo děsný, převychovat ho nejen v tomhle. Jeho rodiče si vynucují pomalu uctívání, vděčnost úplně za prkotiny a pořád předhazují fráze ve stylu: "No tohle by si u nás dřív nikdo nedovolil......tak takhle se u nás nikdy nemluvilo....no to ne, u nás se nikdy nehádalo.......
Jsou na zabití! A to sjou oba vysokočkolsky vzdělaní, jenže úplně mimo realitu.
:frowning2:
22. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
To máš teda pravdu, rodiče si nevybereš. Já zas mám naopak u našich pocit, že se na to vnouče ani netěší. Nebaví se se mnou o tom. Jen když jdu k doktorce, tak potom se mě mamka zeptá tak co,Jinak nic. Ono to někdy prostě zamrzí.ale zase někdy jde s tebou na nákupy a koupí ti co ti vidí na očích. Jako tričko,kalhoty atd. Takže asi tak. Taky si občas vyměníme názor. Někdy si říkám, že jsme tady neměli jít ani bydlet, že jsme měli zůstat vmanželově bytě. Sice je to dál od našich zaměstnání, ale nějak by se to přežilo. a na druhou stranu si říkám, že je možná dobře,že jsme tady zůstali. Je to někdy hrozně těžké a bojím se toho až se mimi narodí. Jednou mi dokonce řekla, že pokud počítáme s tím, že nám ho budou hlídat, tak s tím ať nepočítám. Že si třeba budeme chtít někam zajít a jim mimi šoupnem To fakt potěší od vlastní mámy. :pensive:
22. črc 2008 v 08:48  • Odpověz
Leni,
říká se, že je dítě takové pojidlo znesvářených stran a tak jak mě se teď vůůůůbec nechce připustit si, že bych ho měla půjčit paní tchýni jen na hodinku do kočátku, Ty si nedovedeš představit, že bys ho nechala mamce na hlídání, po tom, co Ti řekla.
Máme to přesně opačně, s tou péčí a obě nás to štve. Napadá mě vhodné pořekadlo - "Řeči se vedou a voda teče..." což bych si vyložila tak, že to co se nám zdá nyní nemyslitelné, dopadne úplně jinak.

Věřím, že holčiny v podobné situaci při těhu a nyní s dětmi by to potvrdily. I my změkneme a budeme na svět koukat jinak. Věřím tomu :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:57  • Odpověz
Ani, no já v to doufám, že se to změní. Máti by totiž nepřežila, že bysme to malé vezli 30km dál k manžovým rodičům, abychom si někam mohli vyjít na chvíli posedět. Neříkám, že bysme chtěli chodi každý týden, ale jednou za čas si jít sednout se známýma,proč,ne? že? No už se fakt těším, jak to všecko dopadne.
zas moc křivdit jí nemůžu, ale na tu větu se těžko bue zapomínat. :unamused:
Tak se necháme překvapit co bude nebo nebude za půl roku
22. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
Jasnačka, Leni! :wink:
Myslím, že za celý život uslyšíme plno nepříjemných vět z úst těch, které máme rádi. Jenže nikdo není bez viny a i my určitě nevědomky ubližujeme právě slovy. Každý má jiné chápání a já už jsem byla kolikrát kárána za slova, která jsem myslela úplně jinak, než vyzněla.
Život není péříčko a proto jsou stvořeny tyto diskuze, kde se můžeme dosytosti "anonymně" vymluvit, postěžovat si, potěšit a pochlubit se. Ve skutečnosti jsme ale všechny stejné, nikdy né neomylné. Jsme přeci jen lidi a musíme si držet vzájemně palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.