• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
no dyt to ja ani nevim jestli je v pořádku on tam totiž doktor nic neviděl takže možná za 4 týdny. nejhorší je že doktor mi řekl že kdyby mě něco začalo bolet at přijdu jenže psychika je svina a mě ted píchá všude...
23. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
To je fakt blbbé. Určitě je to v pořádku, ale je divné, že nic neviděl, to bylo tak špatně mimi natočené? A že tě třeba nepozval dříve, až za měsíc
23. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
holky ještě poradte co mám dělat: než odejdu z práce musí za mě někoho najít a já ho musím zaučit. a ted co mám dělat? mám strach že mi doktor ze dne na den může řít at ležím a to se tady potom pos.... protože nebude kdo mít dělat moji práci a to bych nerada oni ke mě taky byly vždy moc hodní. nebo jim ted řeknu jak se situace má a at začnou hledat. jenže co když nakonec nebudu muset ležet ale už tu bude zaučená holčina a ja budu muset jít domů ale co když mě doktor nenapíše neschopenku?????
23. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
no nebylo vidět nic protože to mimi je strašně nízko už neměl kam s tím utz sjet takže změřil jen hlavičku ale dole to vůbec neviděl nemohl se tam dostat..
23. črc 2008 v 08:48  • Odpověz
Eli, já bych jim to asi řekla, jak jsi dopadla na kontrole. a aby teda začli někoho hledat. Je to blbá situace, můžeš klidně zůstat v práci dýl. ale plánuješ být od září doma,ne? Nebo půjdeš až těch 6 týdnů před porodem??? Já bych jim řekla tak jak to je, aby už někoho sehnali, nemusíš ji zaučovat každý den, třeba by chodila 2-3x týdně.
23. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
doktor ti neschopenku určitě napíše, když to bude nutné a ty budeš muset zůstat doma.
23. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
Jejda holky vůbec jsem nevěděla, kolik holek to taky nemá v životě jenodnoduchý. S rodičema a tchánovcema je to někdy děs. Moc děkuji za povzbudivá slova a všem přeji ať se se svými osudy dokážou se ctí poprat. Já se taky pokouším, ale někdy to docela projíždím a pak brečím sama nad sebou. Blbá sebelítost. Pana tchána nepředělám a ani nechci. Vnoučata už má 4 tak mu to naše páté asi chybět nebude. Stejně preferuje pouze ty dvě od své nejoblíbenější dcery. Kdybych to aspoň dokázala brát jako manža, který ho prostě hodil za hlavu a neřeší ho. Ještě že ho mám, je hodně psychicky silný. A taky mám rodiče kteří jsou úplně super a můžu se na ně spolehnout. Sorry že tak plácám, ale pomůže mi když mám jedno mínus, vyjmenovat si tu spoustu plusů a ono to mínus je pak menší a menší. A taky to tu můžu napsat a nikdo mi nenapíše, že otravuju s blbinama. Jenom aby to moje stresování s volem nemělo vliv na fazolku a nebyla pak hyperaktivní nebo discokli a pod. Zatím ahojky.
23. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
no to zaleží jak by se s ní domluvili no. asi by to bylo nejlepší jen doufám že by mě doktor napsal tu neschopenku chtěla sem jít domů tak na konci září.
to je právě to blbé když ja nevim jeslti mě pošlou domů, nebo jestli se mimi umoudří a budu až do konce.. ale asijim to řeknu lepší když budu zbytečně doma dřív (doufam že na neschpence) než aby tu neměli člověka a museli dělat práci ještě za jiného člověka už tak toho má každý hodně..
23. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahojky.
Máš pravdu Hanti. Kámoška si myslela, že když bude pořád na nohou, bude prcek vitálnější. V 7. měsíci cvičila kalanetiku, jezdila na rotopedu, v 8. měsíci lítala v montérkách kolem baráku a pomahála lepit polystyrén. Na a teď? Má pomalu 2. letého klučinu, které od narození neví, co je to odpočinek. Je hyperaktivní, chvíli neposedí a dětská mudra jí řekla, že byl celý prenatální život v "běhu", takže je pro nj odpočinek nepřirozený.

Vemme si z toho pounaučení a odpočívějme, že Peti??

Elis, neboj, všechno dobře dopadne! :wink:
23. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
leni to mi ji napíše když budu muset zůstat doma ale aby mi ji napsal i když by to nebylo nutný kdyby se mimi umoudřilo.... no právě mi přišla šefová tak si s ní půjdu promluvit tak pak písnu.
23. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,
Eli, mrzí mě, že jste nic moc neviděli, ale hlavně že miminko roste a je v pořádku. I za cenu, kdybys musela jen ležet. Neboj, vše bude OK. Všechny ti tady držíme palečky a myslíme na tebe.
S prací bych taky řekla to, jak se věci mají a to, co ti řekli lékaři. Ať ví, že je tady možnost, že můžeš odejít i dříve. neboj, oni si nějak poradí.
A toho, že by ti pak doktor nenapsal neschopenku, toho se neboj, napíše ti ji úplně v pohodě. Buď už on nebo obvodní...
23. črc 2008 v 08:59  • Odpověz
Elis taky doporučeji radši být doma i třeba bez problémů a trochu si povegetit a při tom nenechat lidi v práci ve štychu. Domluv se na náhradě za sebe a až bude zaučená lehni si s nohama nahoru a odpočívej.
Anaconda teda to je pro mě docela důježitá informace jsem nic takového netušila. je to dobrý vědět.
23. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
Elis, však do práce když tak budeš moct občas zajít, ale když už to nebude taková ta každodenní povinnost, hodně toho z tebe spadne. Pak si užiješ klidu i odpočinku.
Já už od včerejška za sebe taky zaučuju náhradu, sice asi neodejdu přímo k 1.9., ale během nebo nejpozději do konce září to chci uskutečnit.
Asi si taky dnes zavolám k Dr., sice tam není ten můj, ale možná mi poradí i sestra. Jsou tem dnes až od 14 hodin, tak to zkusím odpoledne.
23. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Aurélie,
jen doufám, že je to pravda :wink: Ono totiž co doktor, to názor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Tak já odpočívám dostatečně, tak jsme zvědavá co z toho bude :grinning:
23. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
Anaconda. To je sámo taky pravda, ale něco by na tom mohlo být. Snad to taky nefunguje obráceně. Když matka odpočívá má pak dítě lenocha :grinning: :grinning: Ona psychika je tak děsivá věc, bych mohla vypravovat :slight_smile:
23. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Já v práci jen sedím, ale nevím, jestli je tohle odpočinek.
Doma pak dělám běžné domácí práce, jsem venku a potuluju se kolem stavby, no jak kdy. Ale na lehnutí si odpoledne to není.
23. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Eli já bych to v práci asi taky řekla, že sama nevíš co bude, to je strašně těžký... Chjo :frowning2:
23. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
Petis si myslím, že je to strašně individuální. Pro každého je práce, honička, odpočinek dost jiný pojem. Každá by měja znát tu svoji míru kdy končí normální práce a začíná honička a stres a tam začít odpočívat. I aktivně to je fuk hlavně aby to bylo příjemný a člověk byl v poho. Bo ne? :slight_smile:
23. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
Aurel, máš pravdu, to se hodně těžko u každého vymezuje.
Snad každá tu svou míru známe.
23. črc 2008 v 09:38  • Odpověz
Snad jo, holky.
Já jsem zahradní magor. Ryju, sekám kosou, vozím kolečka trávy a paní tchýně se může posrat. Jenže já to dělám s hnohem menším zápřahem, než před těhu, takže s úlevou, ale dělám to. Udělámk trochu, odpočinu si, pak zas trochu, ale jedu tak na 20%, než normálně.
Razím terorii, že chci mít dítě, né chcípáka!
23. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
tak holky mám opravdu skvělé vedení.šefová volala dvoum holčinám jestli by mohli nastoupit tak ta jedna by mohla od 1,9. takže se sem přijde párkrát podívat a od 1,9 nastálo. to ji pír dní zaučím a pak sem vždycky přijedu na pár hodin jen ji ukázat s čím si ještě neví rady. šéfová mi taky říkala at se držím a odpočívám hlavně že sama porodila dřív a není to žádná sranda. a že se nemusím bát že se dnes neschopenky píšou i na bolavou nohu :slight_smile: a fakt mě podpořila tak sem ráda že sem za ní šla. a díky za rady a podporu jste zlatíčka!!! :dizzy_face:
23. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
No výborně Elí, supr :wink:
23. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
no taky myslim že se to vyřešilo jak nejlépe mohlo. i kdyby mě poslal toho 8,8 ze dne na den domů tak to těch 14 dní snad nějak zvládnou nebo pojedu třeba je¨n na pár hodinek.
ted jen aby se ten náš miminek umoudřil a příště se ukázala by pan doktor mohl zkontrolovat jestli je vše v pořádku a jestli správně roste!!!! ze včerejška nevíme nic! :fearful:
23. črc 2008 v 09:52  • Odpověz
Elis, super, máš dobré a chápavé vedení.
Dopadlo to s prací dobře a s miminkem bude taky vše OK :slight_smile:
23. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
Eli, tak to je super zprávička. Já ti říkala, že to dopadne dobře :wink: .

Holky mě dneska nic nebaví, to počasí je děs
23. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
jj díky moc. ted jen vydržet 14 dní čekat na další kontrolu :angry: ale musím věřit že se nic nestane!!!!!
23. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
mneboj nestane. Jdeš za 14dní?? já taky:slight_smile:
23. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
jj jdu 8,8 :slight_smile:
23. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
a já 7.8.:slight_smile:
23. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.