• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Elis, musíš věřit a hlavně se pokusit na to moc nemyslet.
Za 14 dní bych měla jít k Dr. taky. Ale obávám se, že asi dnes budu volat. Uvidím, jak bude do odpoledne.
Za půl hoďky mířím na oběd a snad už se to pak do konce skoulí, už mě to neba :unamused:
23. črc 2008 v 10:35  • Odpověz
Peti, copak je? Proč mu chceš volat? Pořád tě bolí to bříško???
23. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
Právě že bolí. Cítím ho. Doteď to bylo jen takové občasné píchání a pobolívání, ale dnes od rána je mi to nepříjemné, pobřišek už cítím i při chůzi. Jako není to nějaká mega velká bolest, ale ... mám kapku strach.
Jenže můj Dr. ordinuje jen v úterý a pátky, dnes je tam jiný. Po 14 tam zavolám, snad mi sestra řekne, jak mám postupovat dál...
23. črc 2008 v 11:39  • Odpověz
Hmm, tak to radši asi zavolej. Nemusí to být nic, ale třeba může,že? a nezkoušela si ten hořčík??
23. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
Horčík ne, zase nechci nic kombinovat sama bez Dr. Hořčíku je jinak doma habakuk, manža má tetanku, tak ho poctivě bere, ale já jsem pro začátek zaději zkusila tu přírodu a dýňový olej.
Včera jsem se jím večer namazala a bylo to moc fajn a ani jsem necítila pnutí ani bolení a hned jsem usla.
Jak píšeš, nemusí to být nic, taky si myslím, že není, ale u prvního mimi se asi člověk víc bojí, protože neví, co je normální a co ne.
23. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
No však já to nemyslela v tabletách. Myslela jsem právě ten dýňový olejíček, nebo semínka.
ale asi se spíš poraď s doktorem, on tě určitě uklidní víc:slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
peti taky schvaluju poradu. když nic jiného tak tě aspon uklidní a budeš vědět nejhorší je nevědomost!
23. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
Jj, zavolám tam, třeba mě sestřička přeobjedná na dřív nebo aspoň uklidní, že je to normální.
Za 30 minut mám padla, pusa se mi otvírá, spala bych a spala :sunglasses:
Manža chtěl jet do Polska, tak uvidím, jestli pojedu taky nebo jak se domluvíme...
Mějte hezký den, zítra nevím, jak tady budu, jestli zase budu zaučovat nebo nee, zatím na ni moc spoleh není, dnes tu byla 1,5 hodiny-z toho stihla 2 cigára a snídani, takže čisté práce možná tak 40 minut...
Tak pá pá :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz
Tak jsem tam už volala, mám buď přijet dnes ke svému Dr. do Karviné nebo přijít zítra do Těšína. I když tam bude jiný, tak to neva, vzal by mě.
Musím to pořešit s manželem, zase tak akutní to na tu Karvinou není.
Sestřička mě uklidnila, že to bude určitě v pořádku, že se to stává, ale že mám raději dojít pro svůj klid a taky ať se nic nezanedbá. Tak uvidím.
23. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz
ahoj a odpočívat!!!!!já mám zákaz i chodit po schodech :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz
Tak Peti uvidíš, jak Ti bude zítra, třeba už to bude v pořádku a nebudeš muset jít nikam...
Jééé, chodit po schodech? :astonished: To já bych teda nemohla ani domů :grinning:
23. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
to já taky ne :grinning: asi polezu po zábradlí. ne to mě sprdla šéfka v práci že tu lítám po schodech a tak tak at jezdím výtahem... pak mě přišla sprdnout druhá at si nezahrávám a šetřím se já už mám strach i chodit. :slight_smile: nejhorší je nevědomost človk neví jeslti to je špatný nebo ne , každej mu říká něco jiného... :confused:
23. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz
Peti, tak to je fajn, že tě rychle vezmou a budeš opravdu klidnější :slight_smile:

Eli -po schodech nelítej, to je jasnačka, po schodech se chodí :grinning: . ale je fajn,že tam o tebe mají takovou starost :slight_smile:
23. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
Odpoledne u mě žádná změna, něco jsme pochodili, odpočinek je až teď.
Byli jsme s manžou v Polsku, cestou tam jsme potkali ošklivou havárku auta a kamionu, hrozný zážitek vidět přikrytého člověka uvnitř :cry:

Leni, ona mě na zítřek neobjednala, jen mi řekla, že když se nebudu cítit dobře, tak ať přijdu, že si když tak počkám v čekárně, ale někde se tam vtlačím. Uvidíme, jestli bude třeba. Jen je blbé, že tam nebude můj doktor, ale to už bych musela skousnout.

U nás je pořád hnusně jak hrom :confounded: Pa pa.
23. črc 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahoj.
U nás bylo dneska docela pěkně, tak jsem dosti procházkovala.

Peti, co mají v Polsku hodícího se pro naše stavy ? :slight_smile:
23. črc 2008 v 18:13  • Odpověz
Kdo to má do Polska blízko tak takové nákupy určitě ocení. U nás na jihu se jezdí nakupovat do Rakouska, ale musí se znát doby a místa výprodejů. Dá se tam nakoupit úplně všechno a za zlomky cen co by to stálo normálně.
23. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj,
v Polsku nakoupíš určitě vše. Ny trhu mají stánek s těhu módou, jsou tam postýlky, kočárky, povlečení ... no prostě všechno.
My jsme tam jeli asi v 16 hodin a stavili se přímo do jednoho obchodu s mimi věcma juknout je na kočárky. někde jsem se totiž dočetla, že kočárek, co se mi líbí (implast Bolder), má i polskou variantu Mikado Oxford. teda čekala jsem vše, ale že bude tak hezký nee, ještě mi připadá víc propracovanější než Bolder, má lepší látku, váhu... no vypadal fakt hezky. na kočík je ještě času dost, ale jsem ráda, že máme představu. Jinak je super i cena za trojkombinaci-přímo tam v ochodě by nás vyšel na necelých 10.000,- (Bolder cca 15000,-). No uvidíme, jak říkám, času ještě dost.
Jinak bříško je lepší, ale nechci zakřiknout. Včera jsem ležela od 18 hodin a asi i to pomohlo :wink:
24. črc 2008 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

já teda v Polsku nikdy nebyla a ani se tam nechystám. Svůj kočár koupím ve Zlíně a pro nějaký drobnosti je to asi hloupost, že bych ty stejný peníze dala za cestu, tak je to jedno, ale pro toho, kdo to má blízko fajn :wink:

Elis má v práci ten přístup opravdu skvělý a Peťulce držím palečky, ať bříško už nezlobí a umoudří se :wink:
24. črc 2008 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko ,
peti a má ten kočárek za těch 10.000 i vše ve výbavě? jako sedačku tašku a tak??
No tak to si u te doktorky pochodila stejně jako já. když vás bude něco bolet přijdte jenže já nevim co je normální a co už ne tak tam zas nechci lítat s každým píchnutím. to je na palici :confounded:
takže se co? co nejvíc donutit se šetřit se!! :wink:
24. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
Holky, nemám čas psát, mám tu nástupkyni a měla by tua si být celý den, tak se sem moc nedostanu.
Elis, jj, ten kočár je v plné výbavě-hluboká korba, sporťák, nánožník, autosedačka (se stříškou a nánožníkem), pláštěnka, moskytiéra, taška. Myslím, že jsem na nic nezapomněla. Nás by přímo v tom obchodě vyšel cca na 9300,- (podle kurzu).
Jinak ti sem zkusím hodit odkaz na stránky přímo polské, je tam víc barevných kombinací.

Hanti, díky, už je to fakt lepší, budu muset naučit se občas si lehnout :wink:
24. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky.
Peti a jaké jsou cenové rozdíly mezi kočárky u nás a v Polsku, co se podobné značky týče??? Já jsem nad tím zauvažovala, protože kamarádka si koupila v Benešově v obchodě kočár, u kterého se jí ppo měsíčním ježdění porouchala kolečka (vypadaly dráty) a na reklamaci mohla zapomenout. Né, že by to na reklamaci nebylo, ale byla by nejméně 14 dní bez kočáru, což bylo samozřejmě nemožné, takže se jí tatík o opravu postaral sám. A navíc zjistila od prodejce, že kočár je stejně polské výroby........ale autorizovaným dovozcem dodán do ČR....
Tím chci říct, že je snad jedno, jestli se kočár koupí u nás za víc, než v Polsku za míň, když je to stejně podobné a navíc ty oplétačky s reklamací...
Co Vy na to?? :slight_smile:
24. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
http://www.2o2.pl/index.php?p450,wozki-mikado-trzykolowy-trzyfunkcyjny-ox-ford-gondola-spacerowka-fotel

Anac, já to mám do toho polského obychodu cca 10 minut autem, takže by mi bylo jedno, kde ho koupím. Obchod jako obchod :sunglasses: Ale ještě nejsme plně rozhodnuti, času máme habakuk :wink:
Jinak tam měli třeba Cortinu se vším všudy za necelých 16.000 Kč
24. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Peti, a kde ten obcchůdek je, my se pojedeme podívat taky někdy, prosím?
Jinak jsem si včera našla na netu úžasný kočárek, ale holky 20tis, jeežíš to je cena. Zkusím ho ještě najít a dát do laba. a taky ještě mě zaujal ten Bebecar, co se líbí i Peti, a cena kolem 15ti. to jsou pálky,co? Ještě na kočárek času sice dost, ale je třeba už se rozhlížet a šetřit :sweat_smile:

Peti, to je fajn,že to bříško je lepší, snad už to bude dobré. Včera jsem tuším v nějaké diskusi četla, že je to tím, že se ta děloha zvětšuje.

Jinka vás všechny pozdravuje Iloonka. :wink:
24. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
Petis,
koukla jsem na ten Tvůj odkaz a jsem asi pako, protože nemůžu najít odkaz jen na nabídku kočárků. Možná to bude tím, že neumím Polsky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo to tam není rozdělené. Děkuji :wink:
24. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
peti ten kočárek vůbec nevypadá špatně. mám to od našich do Polska cca 10 min tak asi taky zajedem okouknout... obchod jako obchod a stejnak hodně kočíků je dělaných v polsku...
24. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
Když si ten odkaz překopíruješ a vložíš přímo nahoru do Adresy, tak ti to najede přímo na ten kočár.

Elis, vím, že jsi taky chtěla Bolder, tenhle vypadá opravdu pomalu stejně, je ještě lehčí, připadá mi kvalitnější látka (nebo spíš taková bytelnější, hrubší), má popruhy na přenášení hlubokého lůžka. No mi se líbil, ale je jasné, že ho musíš vidět naživo.

Leni, ten obchůdek je na rohu u křižovatky, jak se jede třeba do Castoramy, je to ještě před železničním přejezdem. Laicky vysvětleno-tak když jdeš od hranic, kudy se dříve pouze vycházelo-tak jdeš pořád rovně a po chvilce dojdeš na křižovatku (jakoby trochu z kopce)-tak už máš před sebou ten dětský ochod, je přímo na té křižovatce.
Mi se Bébécar taky moc a moc líbil a líbí pořád, ale když jsem si spočítala, kolik bude vše stát, tak jsem polevila z požadavků. Hold nejde mít vždy vše.

Jinak nestíhám psát, nástupkyně je tu dnes až do 14 hodin, tak se musím věnovat jí. Pa pa.
24. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
24. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
24. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz
Anac, ten první máš hluboký kočár a v ceně by měla být i autosedačka. Z toho hlubokého asi uděláš i sporťák, ten zvlášť není.
Jinak ty Roany na prodejně neměli, ale viděla jsem ho v Ově, je hezký, velký, prostorný, houpavý, ale dost těžký. Patří k takovým těm klasickým kočárkům :wink:
24. črc 2008 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.