• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Peti, díky :wink:
24. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky. To jsou krásný starosti. Vybírat kočárky, oblečeníčko,těhu módu a tak. Já poslední dobou mako jako pako nebo si to jen namlouvám a blbnu. Dnes už mám za sebou meruňkový kompot, běžný oběd, zmraženou úrodu fazolových lusků nachystaný meruňky na zmražení dřeně a ještě mám dělat z zěch zasr zatracených meruněk marmeládu. Blbá úroda. Mráz a mšice na všechno :slight_smile: A to to ještě vypadá, že nebudeme mít ten za..... plyn na kolaudaci na podzim, ale až na jaře, což obnáší minimálně půlrok s miminem u tchýně. Asi se půjdu preventivně oběsit. Chjo.
24. črc 2008 v 15:02  • Odpověz
první zemědělec co nadává na úrodu :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
Aspoň tady, mezi váma si můžu povzdecnout a zanadávat :slight_smile: Mé zodpovědné já jásá jak bude mít miminko domácí výrobky bez konzervantů a éček a mé líné já trpí. Jsem panelákové dítě. Vždy jsem toužila po zahrádce a teď....to mám. :confounded:
24. črc 2008 v 15:12  • Odpověz
Si dělám srandu, ale fakt už toho mám plný brejle. Co by se tady asi dělo kdybych nebyla bezproblémová těhu a musela ležet a nehýbat se. A dost holek to tak má. By jsme si museli asi najmout služku. :grinning:
24. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
Aurélie,
jsem taky rozený šlechtitel - pěstitel! :grinning: Jak upravuješ ty fazolové lusky? Právě jsem je sesbírala a špekuluju, co s nimi.... :sweat_smile: Uvařit v páře? Dát do omáčky? Do polévky?? Jen jako přílohu??
24. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
Zdravím všechny těhulky! Právě jsem narazila na vaši diskuzi a koukám, že už se činíte :slight_smile: Pěkně jste se rozepsaly. Jmenuji se Martina, jsem z Náchoda a já jsem taky v očekávání, termín máme 30.12. 2008 a čekáme dvojčátka. Jestli se doktorka nespletla, tak bychom měli mít páreček, což jsme si moc přáli! Nevím, jestli se budu zapojovat do vašich hovorů - moc času na netu netrávím - ale s dovolením si přečtu vaše příspěvky. Jsem prvorodička a mám taky plno otázek (co je potřeba zařídit, obstarat a vůbec, co to obnáší...) a potřebuju posbírat nějaké nápady, informace... Vám všem přeji klidný průběh těhotenství, protože pak budou i naše děťátka v pohodě! :wink: Zrovna dnes jsme byli v porodnici za švagrovou a její holčička je kliďas, hodňoučká a pořád spinká. Jen závidět! Je to úžasné vidět takového drobečka, tak se těšme :slight_smile: Držím všem palce!!
24. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
Vítej, Martino :wink:
24. črc 2008 v 15:40  • Odpověz
Ahoj, díky. Jestli se můžu zapojit, my fazolky dáváme do omáčky :slight_smile:
24. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
taky mě to napadlo. Je to taková ta sladkokyselá, že?
24. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
jo jo. Podle toho, co tady čtu, asi moc nejíte, že? Mám štěstí, že mi je dobře. Já jsem si problémy s těhotenstvím užila na začátku (pobyt v nemocnici) a tím jsem si to doufám vybrala! Takže teď můžu vše, kolik chci a kdykoliv.
24. črc 2008 v 15:52  • Odpověz
Martino,
tak to jsme na tom stejně! Já jím taky úplně všechno, včetně těch nedoporučovaných věcí. Špatně mi vůbec nebylo, komplikace žádné nemám, tak proč ze sebe dělat nemocné, když jsme jenom těhotné, že? :wink:
24. črc 2008 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky,
v práci zaučuju jako ďas, občas si připadám, že mluvím naprázdno :frowning2: , ale každopádně na vás nemám čas, achich jo. Zítra tam mám kolegyňku zase, ale možná ne na celou šichtu, tak se snad zapojím. Snad.

Aurel, ty jsi hotový strýček Pompo, pěstitelka jako blázen. Ale fandím ti. Já jsem vesnické dítko a vždycky mě ta úroda nesmírně štvala, když jsem musela doma pomáhat a nemohla jít s holkama "měšťandama" ven. Letos jsem toho ušetřena, má mamka se nade mnou slitovala, že když doma přistavujeme, do toho chodím do práce, něco zavaří navíc i pro nás. Děkuju moc :slight_smile:

Ahoj Marti. Gratuluju k dvojčátkům, kamarádka čeká taky dvojčátka, 2 kluky a ještě jednovaječné :slight_smile:

Budu končit, čekáme návštěvu, kamaráda z Prahy s přítelkyní a jejich 2letou Natálkou, tak bude veselo.

Pa pa :dizzy_face:
24. črc 2008 v 16:08  • Odpověz
dobré ránko maminy. všechny pracujete??? ale fuj :grinning:
25. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahooj maminy,

já nepracuu, zatím jsem doma :grinning:

Aurel: jo o úrodě mi ani nemluv. U nás se to už ani nesbírá, protože se nikomu s tím nechche dělat. Tento týden jsem se chtěla vrhnout na rybíz a angrešt, no či to jde v tom dešti??? To tam teďka krásně zhnije a já chtěla po dlouhé době udělat marmeládu :angry: :grinning:

Marti: ahojky, vítej mezi námi. Týjo dovjčátka a ještě páreček, no to je štěstíčo:slight_smile:.Moc gratuluji:slight_smile:

Z fazolek taky děláme omáčku
25. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj, já pracuju, nebo teda spíš jen porád mluvím, ale už toho mám po krk :unamused:

Rybíz už nám bulká v demižónech, bude vínko :slight_smile: To je asi jediná úroda, co jsem sklízela já. A pak samozřejmě mám nasazenou mrkvičku a petžel do polívky. Brambory máme všici dokupy, ale jediná já si zatím kopu nové, tcháni zatím jí ještě loňské ze sklepa.
25. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
Peti,
ještě loňské?? tak ty už máme krásně naklíčené a taťka je vaří králíkům a slepicím :grinning:
25. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahojky holky.

Předpověď dnes hlásí tropi, ale u nás opět leje. To je fakt děs!!! Jak to vypadá v Praze, za chvíli tam vrčíme??
25. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
U nás zatím neleje, ale je pořád zataženo, takže tropy nebudou :sweat_smile:
25. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Tak já nevím, kam na ty předpovědi chodí. Ještě jsem schválně koukala na Snídani s Novou, jestli to opět od včerejška nezměnili a fakt má být 29 C. Možná tak V Chorvatsku, co? :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
tak olomouc se drží, myslím že i sluníčko odpoledne vyleze.
25. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
tak to já to mám zatím tak že babička se nedokáže vzdát své zahrádky a pak enví co stím tak to rozdává. takže já mám zatím domáci produkty bez práce :slight_smile:
25. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem hlásim s dovolené,Jsme se vrátili,protože jste nám tam zařídily ošklivé počasí a mě bolí záda jak čert a v krku tak jsm přijeli včera v noci místo v sobotu.Počasí teda hnus od soboty bylo do uterka pěkně,ale pak to stálo za zlámanou grešly :frowning2: .
Jinak jsme se taky byli kouknout v Polsku,no nic moc,koupili jsme prckovi bryndák a 2 ponožky a kámoška nám koupila takový krásný overálek,tak až to tady dám dohromady tak to vyfotim a hodim do alba.
A co Kačenka??
Petis a jen tak v rychlosti jsem četla,že tě bolelo břicho,už je to lepší??
25. črc 2008 v 10:09  • Odpověz
Jsem zpátky z obchodu, aholky tzam je venku dusno jak blázen.

Ahoj Ilčo:slight_smile:

Kčenka, si někde dovolenkuje, ale příští týden už by tu měla být :wink:
25. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,
už jsem u sebe sama, sice jdu za chvíli na oběd, ale písám, písám :sunglasses:

Ahoj Ilu, škoda že vám nevyšlo počasí, je to děs. Ale určo sis i tak odpočinula ... teď buď hlavně v teple, ať vyženeš toho bacila z těla ven !!
Břicho mě bolelo, ve středu to byl extrém, ale hodně jsem se prospala, i odpoledne, tak jako by mi to pomohlo a jsem OK. Sice ho občas cítím, ale to je normální ahlavně už to není takové intenzivní :slight_smile:

Dokonce jsem měla včera večer v posteli takové zvláštní pocity, v 19:30 nám vypli proud (to jsme tam ještě měli návštěvu), pak návštěva odjela a my si šli s manžou lehnout, on mi namazal olejem bříško, pak jsme leželi a povídali si a občas jsem měla pocit takového šimrání nebo bublinek v bříšku. Tak se už možná mimi hlásí o slovo :wink:
25. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Peti, jůůů, tak to byl určitě mimíšek. už ho pomalu cítíš. to je kráááááása:slight_smile:, ja uuž chci takýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2008 v 10:48  • Odpověz
Ono to bylo jen takové jakoby zvláštní pocit v podbřišku. Uvažovala jsem, jestli to nejsou zaražené prdy, ale nechtělo se mi :grinning: , tak asi ne :wink:
25. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
To byl mimíš,určiitě. Dyť už máš nárok:slight_smile:

No já musím jít něco dělat. Celý týden tu sedím a nic nedělám. Tak jdu.

Venku se asi lube sluníčko. Že by???
25. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
Já jsem se teď suprově nadlábla - kuřecí marinovaný žízek, brambor a ananasový kompot :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, my jsme bez sluníčka, ale naštěstí i bez deště. Ale pošmourno je teda pořád :confounded:

Dnes po 16 hodině mám spicha s kámoškama u kámošky, co má půlroční mimi, tak už se těším :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
peti to určitě bylo mimčo. ja to taky cítila jako když vypustí bublinku do břicha. ted už o sobě dávat vědět víc i manža už ho cítí jak kope- když se mu teda chce kopat a byl nadšený :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.