• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
U mě to bylo opravdu hodně slaboučké, teď v neděli budu 19+0 od početí, tak by se to pak snad mohlo pomalounku rozjíždět :slight_smile: Taky se těším, až mimi ucítí i manža :slight_smile:
25. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
holky já vám tak závidím:slight_smile:. já ještě tak měsíc a budu něco cítit. ale však se taky dočkáme:slight_smile:
25. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
Leni, dočkáme se všechny. U mě to tipuju taky nejmíň na 2 týdny až měsíc, aby ty pohyby byly intenzivnější. Hold nejsme takové hubeňoury jako Kačik, ty to prý cítí dříve a intenzivněji. Ale ke stejnému výsledku dojdeme všechny :wink:
25. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
jo to je fakt, ale tobě se touž rozjíždí,tak jaképak 4 týdny??
Kačík je fakt hubeňoura. Koukala jsme na tu poslední fotku toho bříška, týjo,ta ho má krásné,co?? :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Pomaloučku se to rozjíždí, ale je to hodně slabounké, tak uvidíme, kdy do toho mimi začne bušit pořádně :sunglasses:
Jo, jo, Katuš má fááájné bříško, super, je to náš bříškoveček :grinning:
25. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
To se ani nenaděješ a bude to:slight_smile:

By mě zajímaly bříška i od ostatních těhulek:slight_smile:

venku pršíííííííí :frowning2:
25. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
Já se fotnu a hodím nějaké fotečky do albíka, ty bys už taky měla :wink:
U nás ještě neprší, ale nějak se ochladilo ...
25. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
Peťko, já nemám co pořád fotit, břicho mi přijde pořád stejně, no maličko je asi větší ale poznat to nejde :sweat_smile:
25. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Ale taky to bude poznat, coby dup :wink:

Leni, budu končit, měj se krásně, přeju moc hezký víkend. Budu se chtít o víkendu ozvat a přidat ty fotky, nevím, jaké to bude se mnou příští týden, zase budu zaučovat...

Tak pa pa a mějte se všechny krásně :slight_smile:
25. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz
Já taky mizím.
Přeji všem krásný víkend a v pondělí papááá
25. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky.
Petis tak to bylo přesně ono v tom bříšku. Začalo mi to úplně stejně. Něco mi tam zašimralo a já to považovala za prd. Pak už to bylo silnější a to mi pak docvaklo, že by to už mohlo být mimi. To bylo ve 20 tt. Teď v 22 tt už to rozeznávám docela spolehlivě. Kdy jde prd a kdy škrabká mimi :slight_smile: Hlavně se umí vrtět po ránu. To jsme asi obě v noci spaly a probouzíme se zároveň. Jsem zvědavá kdy to ucítí i manža. Řekla bych, že je docela netrpělivý. Do teď mu mimi připomínají moje maximalizující se rozměry a teď čeká až si bude moct sám sáhnout. Včera mi mizera řekl "Se mi zdá, že nějak prdelatíš miláčku" Na kopnutí. Myslím, že nebudu mít problém to po porodu dostat dolů tak jsem to brala s humorem. Vím, že má radši štíhlý proto si mě našel a vím, že se s tím něco udělám.
A fazolky umyju, pokrájím, zmrazím a pak nacpu do všeho kam to pasuje. Do omáčky, do polívky asi nejčastěji. Pa pa
25. črc 2008 v 15:11  • Odpověz
Ahoj Holky.
To je paráda, že už některé cítíte pohyby!!! Mě tam zatím tlačí jen ty prdy, snad se ale taky dočkám!

Dnes jsme byli v Praze a jak jsem se zpvu těšila na to, že si konečně koupím něco pro mimi, vůbec nic jsem nekoupila. Bylo strašný vedro a ty lidi mi začali lést na nervy..... :frowning2:

Aspoň jsem se odměnila dobrým papů a těšila se domů. Chcilku odpočineme a vyrazíme jako každý večer na 5 km prochajdu s přítelem. Už se těším!!! :slight_smile:
25. črc 2008 v 17:53  • Odpověz
Dobré ranko, holky !!
Nevím, jak to tu budu mít dnes se zaučováním, tak vás alespoň teď hned v rychlosti zdravím a pokud nebudu moct písat, tak mi je už teď smutno :cry:
O víkendu jsem hodila pár foteček do albíka :wink:
Tak pa pa a krásný den :sunglasses:
28. črc 2008 v 05:51  • Odpověz
Jaký byl víkend?
U mě sobota pracovní - praní, žehlení, vaření, pečení, úklid ... a neděle byla fajn, procházková s hafinou, s našima na pivko, pak opéct páreček :wink:
V pátek jsem u kámošky objevila fajn věc - meltu v sáčkách jako čaj, uvařila mi ji, dala jsem si tam mlíčko, cukr a šmakovalo mi to jak hrom. Tak jsem si ji v sobotu hned koupila domů :wink:
28. črc 2008 v 06:54  • Odpověz
autor
Dobrééééééé ráááááááááánko berušky těhulky, máte novinky? Událo se něco? Tu miliardu stránek zpětně dočítat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 06:54  • Odpověz
Dobré ránko, holky.
U mě víkend pracovní - zahrada na 100 způsobů! :unamused: Dnes budu pokračovat......

Po 8 hodině si zavolám na gyndu pro výsledky těch tripple testů, i když po dobu dovolený doktora z té genetiky nevolali, jistota je jistota. :wink:

Také jsem si založila konečně album. Sice není tak okázalé, jako ta Vaše, ale alespoň něco, že?

Kačí, jak bylo na dovolence??
28. črc 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Anacondo neboj, výsledky jsou dobrý. Mě ještě nikdo nevolal, tak počítám, že je to OK. :wink: Dovča byla krásná, suprová. Škoda, že tak rychle utekla :cry:
28. črc 2008 v 07:20  • Odpověz
Kačí,
to já vím, že se nemám bát, ale..... :sweat_smile:

Tak jsem přidala moje čerstvě nafocené ranní pupendo do alba. Bohužel, zatím jen špek, žádné těhu bříško :frowning2:

Jak to děláte, že už máte taková bříška??? :slight_smile:
28. črc 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
ale joooo, máš bříško a krásný!!! neříkej že ne. Mě vylezlo dopředu, je takový špičatý :grinning: asi to bude pyramida a ne dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neděláme to nijak, prostě se stalo no.
28. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
Kačí,
mezi námi děvčaty - ty naše břicha se ani srovnávat nedají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty máš těhu bříško, já mám stále jen ten špek :sweat_smile:
28. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko holky těhulky :slight_smile:

Máte všechny krásné bříška. Já skoro žádné nemám:frowning2:
28. črc 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Leni :wink:
28. črc 2008 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Anac,

tak u tebe zase pracovní víkend na zahradě? Já si tento víkend maximálně odpočinula. Nedělala jsem nic, kromě vaření oběda:slight_smile:.
28. črc 2008 v 08:07  • Odpověz
Ale to já si taky odpočinu, neboj!

Dnes ráno jsem si udělala kávičku s mlékem s tím, že si ji vypiju pěkně na zahradě. Drzounovi kosákovi se to ovšem asi nelíbilo, udělal nálet a pěkně mi pokadil rameno! :sweat_smile:
28. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: , ten je ale drzej. Ti závidí tu pohodu:slight_smile:
Ty máš volno? nebo jsi na PN????
28. črc 2008 v 08:14  • Odpověz
Jsem na PN.

A co dnes budete papkat, holky??
28. črc 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
už jsem připravená do úřadu to se mi nechce chjo, PN anacondo jo? ty jo v tomhle počasí ti to závidím ani nevíš jak :cry:

asi vyhlásím stávku ty jo mě se tam tak nechce.....
28. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
T se máš:slight_smile:

papkat?? no tak to ještě nevím. Něco si koupím v obchodě, ale nevím co:frowning2: Co vaříš???
28. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
Včera jsem dělala kuře na fazolových luskách. Vznikla omáčka, kterou jsem zalila smetanou. Měla světle zelenou barvu, ale chuťově moc dobrá. Byl to pokus a stálo to za to. Tak to dneska dorážíme :wink:
28. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
tak jsi aspoň ty lusky trochu zpracovala:slight_smile:
Hmm, dobrý nápad. Asi udělám taky nějakou omáčku. Možná rajskou........
28. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.