• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jů, rajskou, tak tu bych si taky dala!!! :wink:
28. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
tak ji uvařím a přijeď :grinning:
28. črc 2008 v 08:48  • Odpověz
Do Ostravy??? Sakra, to je tey kus cesty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
já mám špagetky ze včera, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda to je hic to se nedá fuj
28. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
Moc zdravim všechny na tomto diskusním tématu :slight_smile: Zvláště velmi Lehnu. Tento web jsem teprve nedávno našla a těší mě, že je tady i někdo z Ostravy a miminko očekává v podobném termínu jako já :slight_smile:
28. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,tady taky vedro uplně nechutnéé,taky takhle mohlo být minulý týden kdyžž jsem byli na dovče..

Kač ahojky jak bylo???
28. črc 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
bate jak obzvláště Lehnu??? :angry: no toto teda

Ilu bylo krásně krásně krásně a teď jsme v práci ty jo a ono je takhle krásně, to je pech teda. nám totiž pořád lilo :sweat_smile: :astonished: :frowning2: Ilu no neke ty už jsi 17tt??? :grinning: bomba
28. črc 2008 v 10:13  • Odpověz
A já dnes učepu štrúdl. Ráno jsem koukala na Párty s kuchařem a ten kuchař tam pekl bleskový štrúdl z listového těsta, tvarohu, pohanky a jablek. Tak jsem zvědavá, jak se mi povede, ale už teď se na něj těším. :wink:
28. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
Kaci?jo jo nám taky lilo,takže jsem s dovči přijeli o 2 dny dřív ještě mě bolel v krku a strašně záda!!
Jo jo letí to letí..a ted jsem psala na březen ve středu jdu k doktoru a bude mě dělat ultrazvuk kuli tomu jak letíma na dovču,tak jsem zvědavá jestli už mě poví co to je :sweat_smile:
28. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
a málem bych zapoměla, velmi důůležitá osoba je tvůrce tohoto tématu, tudíž zdravím i Kacenku :slight_smile:
28. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
Anac, no téééda, štrúdlo i z pohanky?? To pak musíš dát vědět jaký byl:slight_smile:

Zdravím Bate, to jsem ráda, že tu někdo z Ovy taky je:slight_smile:. Odkud jsi??

Ilu, jo teďka jsi tu měla být. To by byla dovča. ale to by se vám zas asi v tom horku nnechtělo na žádné výšlapy :wink:
28. črc 2008 v 10:17  • Odpověz
Kousek od Zoologické zahrady :slight_smile: Odkud jsi ty Lehni?
28. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
Lehni:no to ne,to by jsem leželi ve Frenštátě u vody..noo nic počasí si člověk holt nevybere :sweat_smile:
28. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
autor
no už jsem se lekla, že tu pěstujete nějaký bavení jen s určitými lidmi :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
Kaci:nebuj :sweat_smile:
28. črc 2008 v 10:25  • Odpověz
Kacenko, nic se tady nepěstuje. Vy jste všecky z čech,tak já jsme ráda, že tu mám někoho přímo z ovy:slight_smile:, to bude srazík i s Peťkou. Supééér:slight_smile:

Bate- jsem z Krásného Pole:slight_smile:. budeš dělat nějaké albíčko?
28. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
ale ale ale ale. to byla pouze prvotní euforie ze zjištění, že jsem narazila na někoho z Ostravy.
Promiňte mi vážení, toto mé malé upomenutí a do třetice všeho zdravím nejen Lehnu, Kacenku, ale zdravím Všechny :slight_smile:) budiž mi už odpuštěno :slight_smile:))
28. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
Ilu my taky výletovali, v tomhle vedru bych teda nevýletovala, ty jo, to je o zdraví fuj. To je tak akorát plácnout se k vodě. Ale štve mě to, ráda bych se plácla do vody chjo. Dneska asi půjdu domů dřív :grinning:
28. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
Holky,vy už máte krásný bříška :sweat_smile: :sweat_smile: ,no já nemám stále nic a včera jsem vlezla na váhu a zas mám dole 2 kg a to,že jsem na dovolený jedla jak prokoplá.Já mám místo břicha stále jen svuj špek,který už,ale nejde zatáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
bate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak je to správné tak to má být
a já tě vůbec neznám :astonished: jste se rozrostly holky moje milovaný, člověk má dovču a je tu zas o tvář víc. bate koukej vyrobit album, ať taky něco víme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
Milá Lehni, vůbec zatím netuším, dnes jsem tady poprvé. Jsem v práci a tak mírně nestíhám. O albu jistě pouvažuji, ale vůbec tak celkově "pokulhávám" za Vámi ostatními, jak jsem koukala máte všichni jasno v kočárcích, oblečcích a bůh ví včem ještě a upřímně já mám zatím pouze dvě fotky našeho drobečka a jednu fotku bříška :slight_smile:)
28. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
pro kacenku: budu se snažit, avšak na to, že jsem tady cca 1 hodinku jsem už alespoň vyplnila nastavení :slight_smile:) Btw. prozatím se seznamuji s tím kde vlastně kliknout a citově se vyrovnávám s malým "výpraskem" od tebe za diskriminaci ostatních :slight_smile:))))))))
28. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
Holky rozloučim se jede sem kámoška a jdem na papu.Tak paaa :sweat_smile:
28. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
Ilu,
pokud jsi viděla moje břicho, tak vidíš, jak vypadá pravý těhotenský špek :grinning:

Ahoj bate :wink:
28. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
Bate: jo tak až se tady víc rozkoukáš, tak určitě budeš závislá jako ostatníí :grinning: . Bez koníka ani ránu,co holky :grinning: .
A co dšěláš za práci?? akde?
Kacko: bate se přihlásila teprve dneska, takže se taky seznamujeme :grinning:
jo Ilu páááá
Ahoj holky,
jj bez koníka ani ránu ... já teď jsem bohužel bez koně a asi na nějakou dobu budu. Ze zaučování jsem úplně grogy. Pro dnešek už tu jsem sama, jen si za chvíli v 11 odskočím na polívku.
28. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Péti,

tak to je fajn,že už jsi tu, ale já musím zmizet něco dělat :angry:
28. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
Lehni, Petis: jste závislé na koníkovi??? :slight_smile:) Asi nejspíše hraje velkou roli, že se dost dobře za tu dobu už znáte. To je věc, která se počítá i kdyby to byl koník růžový :slight_smile: A co se týče mě, jak se říká v jednom filmu "uvidíme, uvidíme, uvidíme" :slight_smile:
Btw. čekáte miminka prosinec/leden a opravdu už nakupujete věcičky??? Já jsem totiž zatím ve fázi koukání. Mám začít mít mindrák??
28. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
Ona mi tu chodí vždy hned ráno od 6, tak cca do 10-11 hodin, podle toho, kolik má práce u sebe. Zítra tu bude možná celý den, to se uvidí.
Zítra budeme objíždět kam normálně jezdím s uzávěrkou, tak si asi užiju...
Dneska mě zase pobolívá bříško, už mi to připadá, jako by to bylo krapet způsobeno i stresíkem, teď toho mám víc, když tu nejsem sama.
V pátek jsem byla u kámošky, byla tam její těhu švagrovka (termín má v září) a bavily jsme se o těhu a ona na mě, ty si tak ve 3. měsíci podle bříška, že? Tak nevím ... asi jde fakt vidět jen ten špíček :sunglasses:
Včera mi zase má "úžasná" babi říkala, že ho mám rozkydané do stran, že to ještě není těhu břicho. To fakt potěší. Tak buď , Leni, ráda, pokud nemáš žádné. Aspoň nemůžou ostatní posuzovat...
28. črc 2008 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.