• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
lehna: Jsi Lenka???
Milá Lehni (prozím) pracuji na svinově...tudíž kousíček od tebe. Ty jsi momentálně v práci? Chodíš ještě do práce?
28. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
bate,
já nakupovací mánii propadla až tento víkend, protože tripple testy dopadly dobře.

Jinak jsem šíleně pokulhávala za ostatními. Dokonce i album jsem si zřídila teprve včera a o proti ostatním holkám není nic moc. Tak se neděs, po přečtení pár stránek Tě to do nákupů také vtáhne :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
Bate: tak jako úplně zavislé nejsme, to je těžko říct, ale kyždý den si tu musím epokecat:slight_smile:. Já ještě věcičky nekupuju, to holky už něco mají. Já mám jen zavinovačku, byli jsme před třemi týdny v polsku, tak jsme neodolala, ale říkali jsme si s manžou,že po prázdninách pomalu začnem kupovat, ať toho není najednou hodně.

Peti: mě bříško pobolívalo včera, hlavně,když jsme třeba dosedla na židli,tak to byl akový tlak, nebo když sjme se zvedla.
Jako možná trošku už bříško mám, ale není to tak moooc vidět a hlavně poznat. čekám kdy to vyleze, ale asi ještě čas,když vám všem vykouklo tak v 17 až 19tt. Takže mi ho zatím nikdo neposuzuje, jen manžek kouká jestli je tio píďalka nebo špek :grinning:
28. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
Petis, nenechej se stresovat okolím, bříško je přece dost silně individuální věc a každý ho má jiný. Např. já ho mám zase o chloupek větší, alespoň mi to každý říká a to jsem momentálně ve 17 t. Je to taková hloupost soudit podle bříška, hlavní je, že miminko roste jak má a je zdravé. zdravá maminka to je půlka úspěchu zdraví miminka :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
Batte: jojo Lenka, a ty????

Co děláš na Svinově, nebo ve Svinově?? Já jsem teďka doma, chodím do prácě až odpolende ve dvě. Pracuju v pOrubě
28. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Bate, závislost na koníkovi se taky projevuje podle míry práce v práci nebo doma. Ale nakouknout sem musím, co je nového :wink: Jinak mindráky z nakupování neměj, já taky nemám nic, nepočítám teda to, co mám v albíku, ale to byly jen takové záchvěvy. Na ostatní nákupy je času dost.

Anac, gratuluju k dobrým tripplům !!! Já jdu na kontrolu za týden a tam se dozvím co a jak u nás. Ale jelikož nikdo nevolal, tak věřím, že jsme OK :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:02  • Odpověz
anaconda: víš, já strašně miluji chodit do dětských věcí, kočárky, oblečky, výbavička, ale tak nějak jsem si myslela, že to ještě je předčasné nakupovat. Zvláště mi i můj manžel říká, že ať neblázním s nakupováním, že je ještě čas. Tak jsem poslechla a neblázním, pouze koukám. Ale teď když pozoruji fotogalerii vás všech, začínám mít mírný mindrák :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:02  • Odpověz
Peti: určitě je vše o.k. Mi budou brát ty testy příští týden, ale nebojím se:slight_smile:. Když mi dopadly dobře ve 13tt-které jsou prý přesnější,tak se nebojííím:slight_smile:
28. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
Bate: v klidu já chci začít nakupovat až v 7 měsíci.....zatím se mi to daří......a léčím se právě koukáním do cizích alb:grinning:
28. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
Já se svým bříškem nestresuju, naštěstí! Před 2mi týdny jsem neměla nic, teď už se rýsuje a pomalu nic nedopnu.

Jdu na polívku, zatím ...
28. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
Leni velmi mě těší, já jsem Barbora. Já pracuji na ČD, sepisuji nájemní smlouvy na pronájmy movitých věcí a nemovitostí - pozemky, nebytové prostory apod.
Od dvou hodin??? Copak to máš za práci???
28. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
Kocka ahojj další Ostravačko, no tééda tos etady krásné slízzá :grinning:
Až v sedmém měsíci?? To jsi dobrá, to já nevydržím:slight_smile:
28. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
kočika: já bych už nejraději něco koupila, ale říkala jsem si, že koupím nejprve dětský pokojíček - skříňky a tak, abych měla kam věci ukládat :slight_smile:

Petis: dobrou chuť :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahoj Báro:slight_smile:, my bychom chětli holčičku BArborku, ale zase si říkám, holka v prosinci svátek, pak vánoceza měsíc narozeniny, to ji nemůžeme udělat:slight_smile:
Já píšu faktury pro jednu firmu s cukrovinkama. Obchodní zástupci udělají objedávky na obchdoech a já pak odpolende ty jejich objednávky píšu do počítače a tisknu. Tkaže pohoda u PC
28. črc 2008 v 11:07  • Odpověz
bate,
ty věci, co mám v albumu, mám taky už několik let. U té džínové sukýnky jsem kdysi zkrátka nevydržela a jen tak si jí koupila. :grinning:
28. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
holky,já jdu něco dělat, mám tu bordel jak v tanku. ZA chvíli mi dopere pračka a jdu povléct postele.
Zatím páá, než půjdu do práce, tak se ještě objevím.
28. črc 2008 v 11:10  • Odpověz
Jsem zpět, čočkovku mám v bříšku, dobré to bylo, teď bych si dala ještě něco sladkého :wink:
28. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
Peti,
peču štrúdlík..... :dizzy_face:
28. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
Jé, mňam...
Já pekla v sobotu-tvarohovou bleskovku z drobenkového těsta ... a už nám zbyly poslední 2 kousky. Budu muset asi něco upéct dnes, každopádně budu dnes vařit jako najatá, protože nám v sobotu budou dělat tesaři střechu na přístavbě, tak je musíme nakrmit. A zítra mám cvíčo, tak přijdu domů ve 20 hodin, tak budu kuchtit dneska. Asi bude zase guláš, ten chlapi rádi ...
28. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
Peti,
Ty jsi úplná gulášová královna :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já nakonec tu Tvoji buchtu s cákancema nedělala, protože jsem od rána trčela na zahradě. Dnes jsem ale po ránu koukala na Párty s kuchařem a ten pekl bleskový štrúdl z listového těsta, tvarohu, jablek a pohankové lámanky, která se sype do spod, místo strouhanky. Vylepšila jsem ho ještě rozinkami a ořechy, již upekla a neskutečně se těším, až po obědě zakrojím! :wink:
28. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
Leni, víš, zase máte termínek 18.1. to je skoro dva měsíce od svátku Barbory. Nezapomeň, že je vždy co slavit, co takhle den dětí 1. července :slight_smile:
Takže takové lehké účetní věci? A budeš pracovat normálně do začátku mateřské dovolené?
28. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
To zní dobře !!! Nechceš nám sem hodit receptík? Určitě to bude chutnat !!!
28. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
Vlastně na to není receptík třeba, že? Jsem trouba :grinning: Těsto vyválet, naplnit a upéct :wink:
28. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
anaconda: už několik let???? :slight_smile:)) tak to jsi opravdu blázínek, ale naprosto ti rozumím. Vždyt ty dětské věcičky jsou úplně k zakousnutí, viď :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
Petis: koupit lístové těsto a ostrouhat jablíčka :slight_smile:) šikovná holka,
28. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
bate,
jak píšeš, taky mě vždycky lákaly dětské krámečky. Ty zmenšeniny rifliček, bundiček, topíků - no prostě k sežrání. A nevěřila bys, ta suknička stála jen 38,-Kč! :wink:

Peti,
ano, vyválet, posypat tou lámenkou, tvaroh rozmíchat s vanilkáčem, skořicí a bílkem, nakydat na pohanku, posypat jedním nastrouhaným jablkem, to zas pocukrovat vanilkáčem a skořicí, okraje potřít žloutkem, zabalit a nějprve zprudka na 180-200 C péct, jak zmírnit.
Já dala navíc do tvarohu rozinky a na jablka ořechy.

Voní sakra dobře!
28. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
anaconda: asi budu mít co dělat, abych přehnaně nekoupila spoutu věcí ze začátku, jelikož je pravda, že miminko za měsíc už bude mít jinou velikost. Ty čekáš své první miminko?

Petis: ááááá tak trošku vedle se štrůdlíkem, je přece jen o kousek složitější jak se jeví po napsání receptu anacondou :slight_smile:))
28. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
bate,
je mi 30 a čekám první.

Štrúdl těžký vůbec nebyl, jděte do toho! :wink:
28. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
Anaconda: je to optimální čas pro první miminko, zvláště když už jsi s partnerem nějakou dobu, vyhovuje te si, máte společné zázemí a je to prostě vše ideální.
U nás se to tak také jeví, já mám 29 let a miminko se narodí skoro ve 30, v září budeme s manželem spolu slavit 10 let a někdy i já sama se nad tím číslem pozastavím, ale ty hodnoty jsou právě v tom, dokázat vyřešit i nepříjemná období, která určitě za takovou dobu i občas nastanou. Je to ta hodnota. a kdy jindy by měla být správná doba na miminko, viď :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz
Štrůdlíky a záviny z listového těsta dělám ráda...je to velmi dobrá a rychlá ňamka.

Tak mi je 26, kdyby se mimi narodilo na Štědrý den, tak by mi bylo 27. S manžou jsme oficiálně spolu 6 let, z toho v září to budou 2 roky, co jsme manželé.
28. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.