• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
bate,
přesně tak!

My jsme spolu sice 9 let, ale manželé stále ještě nejsme. Je to snad jistý druh rebélie, proti přítelově rodině, protože paní matka "tchýně" učitelka, by nám velice ráda dirigovala celý společný život. Dostala ovšem další pecku, protože i teď jsme jí oznámili, že se brát nebudeme. Kdyby nás furt tak nenutila a pořád to dokola neomýlala, byli bychom už dávno svoji. :wink:
28. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
teda děvčata, kde vás taky nenajdu :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
smoli,
já jsem přeběhlíkem, díky tomu mému termínu. Mám to 31.12. - 01.01., tak se není čemu divit :grinning:
28. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
anaconda: já přebíhám jen proto, že se nudím :grinning: :grinning: nikdo si semnou nechce povídat :frowning2: :grinning: :grinning: to je děsný, venku je tak krásně, o víkendu jsem se i u pletí záhonků pěkně opálila a teď jsem mohla relaxovat na zahradě, pojídat melouna a prdět na nějaký hovadiny v práci :grinning:
28. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly
:sweat_smile:
28. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
Tak mi už je taky 29, s manželem jsme spolu tři roky, po dvou letech jsme se brali. Takže smekám před těma, co už jsou spolu 9-10let. to mám ještě dlouhou cestu před sebou :grinning:
28. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz
Už máš popracováno, uklizeno, navařeno, Leni?
Mě to dnes čeká doma :confounded:
28. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, Vy ste se teda rozepsaly a já nemám čas ani sem psát, natož to tak dočítat :frowning2: Jen z toho co vidím naposled usuzuju, že řešíte roky a zjišťuju, že sem z Vás nejmladší a asi i s nejkratším vztahem. Dneska jsme spolu s Jiříkem dva roky, z toho už víc jak rok manželé. Oba máme dlouholeté vztahy za sebou, tak teď sme se s tím nepárali... :grinning: A co se věku týče, bylo mi teprve před měsícem 23, takže asi nejmladší co? :grinning:

Jinak... Jak bylo Kačko? A byli jste vlastně někde, nebo doma? A co ostatní? Jak se máte?
28. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz
ahojky dievcata mozem sa pridat???? :slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Hanti,
no tak já měla vždycky krátkodobé vztahy. Vždycky maximálně do roka, tento je můj nejdelší a určitě i poslední:slight_smile:

Peti, trochu poklizeno, navařeno néé, něco si dáme večer jak přijdem. vypráno, postele vyslečené. No chvilku pauza a za hodinku do práce
28. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
Já prala jak o dušu v sobotu - manžovy montérky, pak ručníky a včera pak ještě jednu pračku tmavého prádla. Dokonce jsem i v sobotu vyžehlila resty z minula, tak mám v koši jen "čerstvé" prádlo.

Ahoj Hanti, já tady taky teď moc nestíhám být kvůli zaučování nástupkyně. Z rána tu nejsem vůbec, dnes odešla v 10:30, tak jsem pak nastoupila na Koníka :wink:

Zdravím Tete :slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jo Peti, tak já tam něco z "minula" mám, ale ne moc,tak je to dobré. Manžovy košile tam už skoro nejsou, on si je každéí ráno žehlí, takže to je v poho :grinning:

Ahoj Tete, samozřemě,že se můžeš přidat. Vítej u nás:slight_smile:
28. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
anaconda: o maminkách synů si myslím také své. Věřím ti, že to musí otravovat Vás společný život. Ale důležité je, že partner drží při tobě. dokážeš si představit opak? Možná byste potom ani spolu nebyli. Tedy já mluvím z vlastní zkušenosti. Největší hloupost byla opravit kompletně dům rodičů od manžela, udělat dvě bytové jednotky, oddělené sice každý svým vchodem, ale jak já říkám, povaha si svou cestu vždy najde. Takže jsme doplatili hypotéku na "jejich"!! dům a rozhodli jsme se, že se odstěhujeme, tedy spíše jsme byli paní maminkou vystrnaděni. A teď bydlíme jeden rok v novém domečku a nikdy bych už neměnila! Takže ti naprosto rozumím jak něco takového dokáže znepříjemňovat život a to je ještě slabé slovo

Petis: tak 6 let je docela slušná doba!!!
28. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
lehna: Leni, i my měli jednou 3 roky :slight_smile:) Spíše jsme se spolu brali po 6 letech, důvod byl především v tom, že jsem ještě studovala VŠ. Ale manžel je o 6 let starší než já a tak už chtěl dávno dříve než já
28. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Bate: jojo, já prostě jen neměla štěstí na chlapy. Vždycky se něco posrlälo a skončilo. ale najednou jsem potkala manžu a věděla,že s tím to jen tak neskončí :dizzy_face:

Holky moje, jdu se chystat do práce a pak ičím. Mějte se krásně a zítra zase papááááá
28. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
Leni, děkuji za dnešní milé přijetí a přeji ti moc prima den!
28. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Pa, pa, Leni, ať se ti v práci daří a fakturky jdou pěkně od ruky :wink:

Já mám za 10 minut padla, pak hurá do banky, na nákup a kuchtit domů ... zítra mi snad vyjde písnout vám tu, až bude mít nástupkyňka kouřovou :sunglasses: Zítra toho s ní mám v plánu hodně, tak jsem zvědavá, jestli vše stihneme.

Holčinky, mějte se hezky, a příjemný zbytek dne ... :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
Anaconda:Gratuluji k dobrým testíkům :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
Petis: měj se prima
také odcházím domů, zdravím všechny těhulky :slight_smile:
28. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz
autor
ahoj už jsem tady, a můžu psát, už nemám tolika práce a konečně i obědvám, mám skluz teda. kdo odešel? bate? a petis? chjo a jsem tu sama? :frowning2:
28. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahojte holky,

snad si na mě ještě vzpomenete, že jsem tu párkrát byla..:slight_smile:
Byla jsem ted na dovolené, a dneska jsem už byla v práci..jezdili jsme po hradech a taky u moře, ale přiznám se, že jsem ráda doma..jsem z toho nějaká unavená...

Holky, jak postupujete s výbavičkou? Já začínám koukat po kočárcích, zezačátku jsem chtěla nějaký starší, ale nakonec nevím...snad je přecejen dobré ho koupit nový, a použít pro ještě druhé nebo třetí dítě..

ahojte...
28. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
no nazdar to víš že pamatujueme :grinning: neboj

taky jsme výletovali a dovolenkovali, návrat do práce je krutej

výbavičku ještě nemááááááám ani nekupuju, zatím
28. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Kačenko,

ahoj! :slight_smile:
Jo, dnešek byl těžký, ale zase si zvyknu...bez práce je zle... :slight_smile:

aha, asi čekáš, jestli to bude holka nebo kluk? :slight_smile: Já s oblečením taky ještě váhám..
28. črc 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
no stát se může cokoliv. radši ještě ne. říkám tak koncem srpna, v září asi začnu koukat po obchodech
28. črc 2008 v 16:30  • Odpověz
taky na to občas myslím...co když se něco stane...ale nějak tomu prostě věřím, že to bude v poho!
28. črc 2008 v 16:43  • Odpověz
autor
tož ono to v poho bude to je přeci jasný, jen ten mozek se oklamat nedá. zatím mě to do obchodů netáhne. možná až už nebudu pracovat a budu doma, tak bude víc času nebo já nevím. zatím mě to fakt neláká.
29. črc 2008 v 06:50  • Odpověz
Dobré ránko, holčiny.
To zas bude dneska pařák! Opět lituju ty pracující a přeju pevný nervy :slight_smile:
29. črc 2008 v 07:41  • Odpověz
autor
ahoj anacondo,

lítost se přijímá :grinning: teď už vážně - jako fakt se mi nikam do ouřadu nechce :cry:
29. črc 2008 v 07:42  • Odpověz
Kačí,
ani se Ti nedivím. I když leje nebo je pařák, doma je doma! :wink:
29. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
snažím se utěšovat, že je to posledních pár měsíců.
29. črc 2008 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.