• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,
díky za politování...
Začínám být pomalu ale jistě v kýblu, že jsem si šla fňuknout na WC :cry:
29. črc 2008 v 08:08  • Odpověz
autor
Peťulko proč???? Co se stalo? Neplakej zlatíčko!!!
29. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko,

vidím, že trochu smutné? no jdu to dočíst.....
29. črc 2008 v 08:27  • Odpověz
Peťko,
klídek, ještě to vydrž, už jen dva měsíce. ale v březnu si psala,že sjte se nějak rafli s manžou. Copak se děje bobku náš? :pensive:
29. črc 2008 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko maminky a děťátka :slight_smile:
Pročpak je tady tak smutno? :fearful:
29. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
S manžou je to OK, to byl jen chvilkový projev neshody v názorech, ale už se to rozplynulo :wink:
Zato tady je to na nic, z kolegyně nemůžu, až budu moct, písnu víc, teď využívám její kouřové pauzy, abych vás pozdravila.
29. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,'¨
Petis:kočičko co se stalo,že fnukáš na záchodě??
Já taky fnukám,ale stoho vedra :sweat_smile: ,hrůza...a to mám dneska tolik práce asi utoho vypustim duši :grinning:
29. črc 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahooooj.

Tak něco veselého do placu, když je tu tak smutno :unamused:

Teď jsem šla cca 300m od místního zemědělce s 5kg brambor s pytli a řeknu Vám, že jsem z toho taky pěkně v pytli!
Nesla jsem to na jedný ruce opřené o bok a ta se mi teď vyčerpáním klepe. Funěla jsem jak tajfun a přišlo mi, že sice dělám kroky, ale vůbec nepostupuju dopředu. Pak u mě ještě zastavil kámoš a hovořili jsme a já normálně nestíhala dýchat a mluvit.
To jsou teda stavy! Jsem fakt zvědavá, co budu dělat, až budu mít o 15 liko víc
29. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu už pro dnešek sama, tak mám 2 hodinky klidu před sebou, kdy budu dodělávat nějaké restíky v práci.
Fuj, to je venku teplo, co?
Lépe by nám bylo někde na dece pod stromem ve stínu než v zapařeném kanclíku v práci.
29. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
anaconda: ahojček :slight_smile: ty jsi trumpeta, od čeho máme muže??? :slight_smile:
29. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
Petis: Peti a ty už zaučuješ nějakou paní??? Už nebudeš pracovat?
29. črc 2008 v 11:41  • Odpověz
bate,
u nás gentlemani vymřeli.......ba ne, chlap není doma a 5 kg je pro mě, jako prd! :wink:
29. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
Anac, hlavně se tak nepřetěžuj !!! Sice si říkáš že 5 kg je jako nic, ale už nevíš, co na to říká mimi :wink:

Bate, ano, KONEČNĚ zaučuju svou nástupkyni. měla už se zaučovat od června, ale to šla raději na nemocenskou, přišla až teď, tak tu ke mě druhý týden dochází. Ale v srpnu má 2 týdny dovolené, na uzávěrky ke mě teď ani v srpnu nepřijde, tak nevím, jaké to bude. Chtěla jsem být od září doma. Jak to vidím, tak budu ráda, kdy odejdu během září nebo ke konci.
29. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
anaconda: teď odpočatá, nabumbaná, napapaná.....teď už v pohodě :slight_smile:)) Že by sis dala ještě jedno kolečko s 5kg?? :slight_smile:)) ......ať tě ani nenapadně. Btw. trošku se nechat hýčkat muži, alespoň v tomto období můžeme ne? Přiznám se, že já toho občas zneužiji..... :slight_smile:

Petis: oficiálně nastupuješ na mateřskou někdy ke konci října??? A před tím chceš jít na nemocenskou? Jak se to vůbec dělá, když chceš jít dříve? Vůbec netuším jak bych to já udělala. Protože my v práci máme celkem stresy, je takové období velkého tlaku a chtěli po mě i dokonce, abych jela zaměřovat nějaké pozemky. Což normálně nebývá v mém popisu práce. Jednoduše vůbec nechápou a nechtějí ani brát ohled na to, že čekám miminko. Spíše naopak mám pocit, že se snaží toho využít více, když tady už potom nebudu.
29. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
bate,
to si piš, že toho zneužívám! Taky budu do večera povídat o daleké cestě s megatěžkým pytlem s bramborama, který měl nejméně 10 kg!!! No není to tak? :grinning: :grinning: :grinning:

Já dělám nerada primadonu, ale vím, že teď není jiná možnost. Trpí tím jedině náš psík, kterého jsem vždycky ráda muchlovala v náručí. Má ale 25 kg a na to si fakt nelajznu. Jen, když sedím na trávě, dosyta si ho pochovám. :wink:
29. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
anaconda: :slight_smile:))))))))))))))))) to 100%!!! Chytrá holka, já bych to také tak udělala. Stejně je spousta věcí, které nám nikdo neodpustí, tak koneckonců, pokud nám muž trošku zalichotí, jak jsme dobré a že ať nás už nenapadne příště toto tahat, tak to dušičku hezky ovlaží a potom se cítíme dobře a taktéž miminko :slight_smile:))
29. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
anaconda: všimla jsem si takového krásného pejska co máš sebou na fotečce. copak to je za rasu a jak se jmenuje? Je to jistě rodiný mazlíček, viď? :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
Bate, máš pravdu, oficiálně na mateřskou bych mohla odejít někdy koncem října. Předtím ti může Dr. (je jedno jestli gynekolog nebo obvodní) napsat pracovní neschopnost.Já bych to alespoň řešila takhle.
Nemám sice těžkou práci, "jen" sedím na zadku, ale stresy jsou i tak, hlavně v době uzávěrek a nějakých větších akcí. Za 3 roky, co zde pracuji, jsem nebyla na nemocenské, tak bych toho chtěla poprvé opravdu využít. I ranní vstávání před pátou mě dobíjí, odpoledne bývám unavená, večer lehám kolem 20-21 hodiny.
O mém těhu vedení vědělo od 8tt, měli dost času, aby se zařídili a dopadlo to jako vždy, vše se nechalo na poslední chvíli a kdo na to doplácí, že. Prostě hřeší na to, že jsem v pořádku. Nechci vidět, co by bylo, kdyby byl nějaký problém.
Vedení stále vykřikuje, že jsme všichni nahraditelní, ale jak dojde na lámání chleba, tak je to pomalu úplně naopak. nikdy jsem si neztěžovala, právě naopak, ale to jsem byla po vůli. jednou chce člověk něco víc a je problém.
Jak vidím, taky to nemáš jednoduché...postav si svou hlavu, nedělej nic nad rámec své práce. Vždyť jsi těhu a měli by brát ohled. Všude je to stejné, snaží se z každého vytřískat, co se dá.
29. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz
Anac, váš mazlík má 25 kg? Téda, já myslela, že tihle pejsani váží méně :sunglasses:
Máš recht, raději ho mazlit když stojí :grinning: , to už je váha na posilování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Připadá mi, jakoby pejsci cítili těhotnou ženu, protože naše hafinka je kolem mě taková opatrná. Sice je to ještě odrostlé štěně, ale nemá tendence skákat ani nijak škodit. Naštěstí, 60 kg živé váhy by neustál asi ani manža.
29. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
Bate,
je to anglický buldok, jemu málo přes rok a jmenuje se Max, jak z filnu Jakie a Tlusťoch.
Mazel je to můj a přítelovi to dává jasně najevo. Žárlí, jako sviňa! Když se ke mě Jirka přitulí, on by se zbláznil.

Už jsem tu psala, že se hlavně bojím toho, co bude dělat na prcka, tak jsem mu pořídila panenku téměř identickou s 3 měsíčním dítětem. Nejdřív se jí bál a pak jsem ho načapala, jak se na ní pojímal, blboun jeden!
To je materiál, co? :grinning:
29. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
Petis: já mám také kancelářskou práci, vyměřování pozemků vůůůůbec nepatří do mé náplně práce a proto mě dost mrzí přístup a vůbec ohled na těhotenství neberou a to už opravdu nemluvím o tom, že já píši nájemní smlouvy s externími subjekty na movité věci a nemovitosti. A moc dobře vím jak taková práce, byť je kancelářská, může být stresujcí. Do jisté míry za to mohou i nadřízení, neustále vytváření umělý stres vyhrožováním, přesně jak píšeš, že jsme nahraditelní a že nikoho nebudou držet, že podepíší dohodu o ukončení prac. procestu a že nikomu nebou dělat problémy, když se to někomu nelíbí, ale přitom nikdo si nestěžuje, to jen preventivně na poradách vykládají. Ale tím navozují nepříjemnou atmosféru a co já vím, ze stresu ještě nikdo nikdy žádný pořádný výkon nepodal
29. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Petis: a jak se to vůbec dělá s tou nemocenskou? Já vlastně ani nevím jak bych někomu dala třeba úplatek a nebo jít na nemocenskou....to mám říci (zatím nechci, ale kdyby to bylo neúsnosné co se týče např. stresu), že jsem ve stresu nebo co??? Jak ty půjdeš na nemocenskou?
29. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz
anaconda: já úplně rozumím co píšeš, jsou to prostě mazlíčci a člověk si bez nich už život nedokáže představit. No snad až se malé mimi narodí nebude problém, slyšela jsem, že se zvířátko nesmí od miminka odhánět, ale nechat ho, aby se jako by podílel a účasnil, má potom pocit součásti a to je velmi důležité
29. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
Bate, určitě nebudeš potřebovat úplatek.
Řešila bych to vysvětlením stresové práce, pokud máš třeba nízký tlak, tak můžeš mít i závratě, nebo ti mohou otékat nohy, ze sedavého zaměstnání tě bolí záda ... -oni ti tu nemocenskou můžou napsat prakticky na cokoli. Já se na to chci poptat informačně svého lékaře, jdu k němu za týden v úterý, tak uvidím.
Ale co mám 2 kamarádky, co jsou těhu, tak s tím neměly žádný problém, tak si ani nepřipouštím, že bychom měly mít problém my :wink:
29. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
petis: špatně jsem dala čárky, myslela jsem spíše tím úplatkem, že neumím takové věci, např. kdybych měla dát někomu úplatek nebo chtěla jít na nemocenskou a vlastně mi nic nebylo - jen ten stres. Že neumím takové věci dělat, ale přitom si velmi dobře uvědomuji, že stres je dost zásadní pro celkové těhotenství. Přesně jak píšeš, nikdy jsem to tak nebrala, protože i když stres existoval, nějak jsem se sním vypořádala. Dnes jsem více citlivější a navíc nemám zodpovědnost pouze za sebe a to mění dost zásadně situaci. Tak jen proto víš.
29. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz
Petis: snad se nezlobíš, že se tě tak otevřeně na tento problém ptám. A pokud ti to nebude příliš vadit, možná bych příští týden, po tvé návštěvě lékaře, trošku zneužila tvých načerpaných informací :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz
Bate, nemám proč se zlobit, jsou to normální věci a všechny jsou pro nás svým způsobem nové.
Já jsem se v tom poprvdě hlouběji "nevrtala", protože mám těhu kamarádky, co byly takřka od počátku doma a žádné problémky s tím neměly.
Já se Dr. za týden poptám. řeknu mu, jaké to je, že bych chtěla doma zůstat dřív, že je toho v práci hodně atd. a jestli by to byl pro něj problém napsat mi PN.
Hlavně doufám, že bude vše OK a tímto si nepřivolám nějaké problémy. Ale věřím, že ne. myslím, že mám vcelku pohodové těhu, až na bolesti zad (monitor nemám před sebou, ale vpravo, tak jsem u PC věčně zkroucená), motání hlavy (tlak mívám kolem 100/60) a teď mě pobolívá to bříško. Ale zkušenější těhulky a mamulky říkají, že je to vše normální :slight_smile:
Takže příští týden budeme chytřejší, až přijdu od Dr. :wink:
29. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
Petis: tedy ty se ho zeptáš takto na rovinu?? No možná než vymýšlet nějaké hlouposti, tak zdůraznit stresující postředí a množství a náročnost práce....
Pobolívá tě bříško??? Kde?
Copak vlastně děláš za práci?
Btw. to bych už příští týden možná mohla vědět pohlaví děťátka, viď? :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz
Pomalinku balím. Mějte se moc prima! :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
Asi se ho poptám rovnou. Neříkám, že úplně doslova, ale jak by se dalo zařídit, kdybych chtěla odejít z práce dřív než je nástup na mateřskou. No uvidíme :wink:
Mě pobolívá bříško v tříslech, v podbřišku, je to někdy až takové křečovité, prý to bývá způsobeno zvětšováním se dělohy, tak snad ano...
Na pohlaví jsme zvědavi, pokud se to nedozvím příští týden, tak snad pak na velkém UTZ, na který bychom měli jít někdy po téhle kontrole. Už jsme s manžou oba zvědaví. Hlavně na ten velký UTZ, kde budeme poprvé oba :wink:
Já dělám referentu expedice prodeje v jednom velkém výrobním podniku tady u nás. Papírová práce s čísly.

Za chvíli mám padla, proto se s vámi loučím, pa pa Bate, mějte hezký den.
Já jdu dnes do Kenny na povídání, cvíčo a plavání, tak mám o zábavu postaráno :wink:
Pa pa p!
29. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.