• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Tak já dělám doma, ale venku mě pomalu nenechají na nic šáhnout.
Vlastně doma takové přenesení vysavače z patra dolů taky nesmím, minule jsem dostala sprda od manži, když jsem nesla koš věcí z pračky.
3. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky. Můžu se přidat? Potomka čekáme na Mikuláše tak snad jsem mezi váma správně.
Petis trochu ti závidím. Do práce nechodím jelikož to co dělám není zrovna zdravé prostředí pro těhotné, ale doma dělám v podstatě všechno jako kdykoli před tím. Nikdo mě od ničeho neodhání :slight_smile: Ne že bych si stěžovala, co nechci nedělám, jen mám trochu pocit, že jiné těhulky jsou svými manželi více hýčkány a já bych také ráda byla. Holt každý chlap to bere trochu jinak. Ahoj a hezký den
3. čer 2008 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ahoj aureliaaaa - kolik je tam a? :grinning: Bodejď přidej se.
na Mikuláše? Já a Péťa v období vánoc, jsme od sebe jen 3 dny podle početí. Podle MS víc. asi týden. já do práce chodím, ale nemůžu fyzicky nic dělat, mám problémy s hematomem v děloze.
3. čer 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky Aurel,
mimi na Mikuláše bych taky brala, viď, Kači, aspoň bychom byly na Vánoce doma :grinning:
Ale my to zvládneme i na Vánoce :wink:
Já jsem v práci většinou u PC, takže v klídku :slight_smile: A doma? Bydlíme na baráku, takže je práce stále hodně, teď se chystáme přistavovat, ale toho já jsem ušetřena. Snad tě manžel hýčká jinak !!! Musí si přeci opatrovat své 2 poklady :dizzy_face:
3. čer 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
přesně tak, na Mikuláše bychom to braly a stihly bychom Vánoce doma už s miminkama.

Taky jsem v práci u pc, dodržuju klidový režim, dle pana dr. Taky mě manžel hýčká, je moc hodný, změnil se. Dneska v noci myslel, že spinkám a mluvil na mě, prý ty moje maminko a dal mi pusu na čelo. Jenže já nespala. :slight_smile: Je to krásný.
3. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
já už jsem tadyýýýý :grinning:
3. čer 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
Jako hele vložky jsem nesnášela a nosila tampony při MS. A teď abych se učila nosit intimky, mě to je tak nepříjemný. Zatím teda nosím dvoje náhradní kalhotky do práce v kabelce, ale zasejc je to děsná spotřeba. Nelekej se, až ti začnou výtoky, je to normální, pokud to je světlá barva, průhledná.
3. čer 2008 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky dík za přijetí. On manžílek je asi tak vychovanej co jsem měla zatím možnost poznat jeho rodinu. Moc nedává na jevo kladné emoce. U nich doma se to nenosí. Třeba jeho rodiče se k sobě chovají velmi chladně a já byla do teď zvyklá že se naši i po 35 letech manželství vezmou za ruce nebo se obejmou respektujou se navzájem. To v jeho rodině jsem to moc neviděla. Snad si zvykne i na to že je potřeba občas emoce ukázat. Myslím si že se na miminko těší a je rád jen to neumí ukázat. Říkala tchýně, že prý mám na něj dobrý vliv tak mu snad časem dojde i tohle. Zatím pa pa
3. čer 2008 v 16:29  • Odpověz
autor
Tak to je u nás to stejné, v mé rodině se moji rodiče běžně vezmou za ruku, dají si hudlánka, v Hypernově jdou za pas. V manželově rodině je to suchý no. Bohužel je tak i manžel vychovaný. Taky po šesti letech společného bydlení na něj mám vliv, mění se. K lepšímu. :slight_smile:
3. čer 2008 v 16:44  • Odpověz
čau no to mi to teda dalo vás najít :grinning:
3. čer 2008 v 16:52  • Odpověz
autor
kuk těhulko jak to?
3. čer 2008 v 16:53  • Odpověz
nevím nějak mi to dalo zabrat
3. čer 2008 v 16:54  • Odpověz
autor
hlavně že už víš kam jít aniž bys pobuřovala ty, co nejsou těhotné.

valím domů, už leje jak z konve. paaa zítra
3. čer 2008 v 16:56  • Odpověz
asi jsem už přepracovaná
3. čer 2008 v 16:57  • Odpověz
páááááááááááááááá
3. čer 2008 v 16:59  • Odpověz
Dobré ranko raníčko :slight_smile: Vítám Eximku :wink:

Jak se máte při středě? Já jsem byla včera aktivní, manža vykopával strom na zahradě, tak jsem mu asistovala, takové to "podej-podrž", uf a dnes jsem z toho zničená.

Včera mi domů přišel balíček - objednala jsem si tady z bazaru těhu plavky od jedné holčiny na to naše cvičení. Včera mi tedy došly, jsou fáááájné (až na ty moje stehna v nich :confounded: ) Dostala jsem k nim jako bonus 3 páry dětských ponožeček :grinning:
4. čer 2008 v 06:32  • Odpověz
autor
Dobré ránko

jo jo, eximce jsem o soukromém těhu tématu řekla, ať nedráždíme holky snažilky našima problémama.

já jsem na bazary ještě nekoukla, asi bych měla co? Zatím jsem si koupila jen ty kalhoty a tričko z CA, bazar mě nenapadl. Já si těhu plavky kupovat nebudu, koupím si normální, jen s většími košíčky, ty moje pidi bikiny jaksi už neobleču aniž by mi něco nevypadlo. Páč to využiju i příští léto, když budu kojit, stejnak budou prsa velký. Těhu plavky příští léto už neužiju. Přijde mi to škoda peněz.
4. čer 2008 v 07:18  • Odpověz
dobré ránko
4. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
ahoj Leničko
4. čer 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky, ta jsem na pozvání Kačenky zavítala mezi Vás :slight_smile: Jsem na přelomu desátého a jedenáctého týdne :slight_smile:
4. čer 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
hoj hoj jen se rozrůstejme :grinning:
4. čer 2008 v 08:03  • Odpověz
Ahoj Hanta:slight_smile:
4. čer 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Hanto a Leni :slight_smile:

kači, já se i normálně v dvojdílných plavkách stydím, nejsem hold twiggy a občas s tím horko-těžko zápasím. Za ty plavečky jsem dala 250,- Kč, kolikrát ty prašule člověk utratí za daleko větší blbosti. Chci je mít hlavně na to cvičení, tam se i doporučují jednodílné plavky. V létě kolem baráku vystavím pupík ve starých dvojdílných :dizzy_face:
4. čer 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
já se taky stydím, leze mi bříško, ale zatím to není těhu bříško, jen spíš špek a za ten se stydím, páč jinač jsem placatá. jenže už to nejde ani zatáhnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli já nečekám sloníka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
teď mi to došlo, jaký cvičení? ty bláho já mám zákaz i jezdit autem :grinning:
4. čer 2008 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky, jak je takhle ve středu po ránu?

Taky se stydím, v sobotu jsem byla v plavkách celý den... Naštěstí na Slovensku, kde mě nikdo nezná :grinning: Vypadám hrozně :frowning2:
4. čer 2008 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Péti:slight_smile:

Já mám teda jenom špek, jsem na to těhu bříško zvědavá :grinning:
kačko, ty máš být pyšná na to bříško, ne ho zatahovat :sweat_smile:
4. čer 2008 v 08:18  • Odpověz
autor
nooooo pyšná to já jsem, postupem času, jak ukrajuju ten koláč do 12tt, se začínám těšit a to tak, že si před spaním večer přehrávám v hlavě film, jak si s Kubíčkem hraju na písku s tatrovkou :grinning: . Jenže nemám těhu bříško, ale pod oblečením to vypadá jak špek a to je to, za co se stydím. Bez oblečení to je těhu bříšando, holky, mě to roste závratnou rychlostí! Až mi připadá, že i dr. uzná, že končím 4 měsíc ne 3. No uvidíme.
4. čer 2008 v 08:46  • Odpověz
hanta, ve středu po ránu? ale jo dobrýýý :grinning: , mi blbě není ani nic, takže jsem v pohodě. Už se těším na zítra, jdu na UTZ, tak jsem zvědavá co nám řekne.

Kači, beztak jsi všude jinde hubená jak lunt a máš jenom to bříško, takže to každému dojde:slight_smile:
4. čer 2008 v 08:48  • Odpověz
S Kubíčkem a s tatrovkou... :grinning: Počkej, až na Tebe vykukne Klárka a sen o třech klucích bude v čudu :grinning: Ale zas manža by měl radost velkou, že? :slight_smile:
4. čer 2008 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.