• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj Petis,

mě napadá jediné-a co po čase říct doktorovi, že jsi strašně unavená, a že to v práci nedáváš? Normálně by tě měl dát na nemocenskou..já teda v CR nežiju ale tady to tak je. Jinak tu paní na zaučování ti fakt nezávidím...

Já to ještě zvládám, ale říkám si, že kdyby bylo nejhůř, tak poprosím doktora, at me nechá doma..je fakt, že za nemocenskou nejsou skoro žádné peníze, ale je to lepší než se strhat a pak mít ještě nějaké problémy...

Já se taky moc moc těším na to až se dozvíme pohlaví..

Jinak s tím bolením břicha, to mě taky občas trápí...přijde mi, že je to horší když je člověk unavený..

Včera mi tam navíc začlo něco dloubat, a dneska taky trošku, tak že by pohyby... :confused: fakt nevím!

holky mějte se moc pěkně!
29. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Jinak si taky myslím,že každý doktor, když mu řekneš, jak ti je, tak to pochopí a tu nemocenskou ti dá....určitě když se necítíš dobře, tak by tě měl nechat doma..takové přemáhání není dobré ani pro tebe ani pro miminko..

já už jednou na nemocenské byla, bylo to týden, po tom co jsem přišla o to jedno dvojče, a doktor mi to sám navrhnul...

ahoj..
29. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz
autor
ahoooooooooj holky moje

je tu někdo? nejste všechny na plovárně?
29. črc 2008 v 15:24  • Odpověz
ahoj Kačenko,

já jsem tady, je hrozné horko a nechce se mi nic dělat... :slight_smile:
29. črc 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
juuuu někdo tu je :slight_smile:
vedro je úmorné, byla jsem ve městě v bance a zařizovat pro klienty a pěkně jsem se uvařila fuj to jsou vedra.....
29. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
Kačenko, jsi v práci?
Já jsem už doma, dělám jen na půlúvazek. Asi zítra po práci vyrazím na bazén, protože je to fakt ubíjející...
29. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
jsem v práci do pěti docela horor. s tím bříškem jsem nemotorná a zlá na klienty, nemám trpělivost
29. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
to se ti nedivím, to je fakt náročné. a co děláš?
29. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
autor
v cestovce, mezi lidma
29. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
jéj, to jsem chtěla moc moc dělat! Ale osud chtěl jinak..a tak jsem kde jsem a dělám pomocnou sekretářku.. :slight_smile:

hele, cítíš už pohyby? Mě už druhý den něco "dlube" tak si říkám, větry to nejsou, ty já poznám..ale to naše mimi je takové klidné zatím, i na ultrazvuku jenom mávalo ručičkama, moc sebou nešilo..
29. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
zase jsou v cestovkách strašně malý peníze

od pátku už cítím miminko hodně, předtím asi tři dny jen trochu, pletla jsem si to se zaraženýma prdíkama. od pátku je to už hodně znát, to už je miminko
29. črc 2008 v 16:04  • Odpověz
tak to jsem nevěděla, myslela jsem, že je tam obstojný plat..

no já pořád nic.. :frowning2: až na ty dva dny ted, ale to je jenom občas.

měj se pěkně, jdu konečně něco dělat.. :slight_smile:
29. črc 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahojky.
Tak jak se vede dnes? U nás bude asi zase lejt.... :frowning2:
30. črc 2008 v 07:16  • Odpověz
autor
Dobré ránko
mě nešly přidávat příspěvky :frowning2: Tady je zatím slunečno, ale beránci se bohužel i tady rojí :frowning2:
30. črc 2008 v 07:29  • Odpověz
Dobré ranko,
zdravím vás z pracovního procesu.
U nás je krásně slunečno, prosím, jen ať neprší, dnes u nás jsou tesaři a dělají nám střechu-krovy. Zapršet může až v noci.
Zatím pá pá, snad mi vyjde písnout později, nevím, jaké to dnes bude.
30. črc 2008 v 07:44  • Odpověz
Dobré ránko,
Peti: pršet určiitě nebude, zase bude hic :unamused: :wink:

Jinak holky,denska vás tu jenom zdravím,za hodinu mi přijde kámoška, tak budeme kecat a kecat:slight_smile:. Už se na ni těším, je 14 dní před porodem a já ji viděla před měsícem :slight_smile:

Tak e mějte krásně a zítra papááá
30. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
Holky,
mě chytila nakupovací mánie. Objednávám přes sbazar, jak vzteklá. Help me!!! :sweat_smile:
30. črc 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
já jsem šla spát, hrůza co? jsem ukrutně unavená. normálně jsem to na pár minut zalomila.
peláším do práce, snad se ozvu. nějak nestíhám, je to ho moc moc moc
30. črc 2008 v 08:23  • Odpověz
dobré ránko pro všechny!

Petis: Kenny? Povídání....hmmmm. Jaké to bylo?

Petis, Meleri: patřím mezi Vás, také jsem naprosto neskutečně zvědavá jestli budeme mít holčičku nebo chlapečka. A určitě to budeme chtít vědět! :slight_smile: Můj manžel chodí se mnou na každý UZ, chodíme každý měsíc,je to neskutečný zážitek pro oba. Vždy se těšíme, až zase toho našeho drobečka uvidíme :slight_smile:
30. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
dobré ránko hokly, zdravím po 2-denním volnu. bylo to fajn a tak se mi v práci vůbec nic nechce!!ale ještě měsíc a už přijde zástup!! doufam že se tot ak za 14 dní naučí a pak domůůůů!!! sem domluvená že sem pak přijedu třeba jen na hodinku dvě a doučím zbytek věcí. doma je to tak fajn!!jen doufám že se ten náš drobek umoudří a vyškrá¨be se zase nahoru at nemusím ležet!!!a co vy? jak je? pracovně že?
30. črc 2008 v 09:30  • Odpověz
jink s tím nakupováním sem se už taky neudržela.obcody mě neberou dost ted kupuju přes mimibazar=) ale už mám nárok snad. už mám mín před sebou než za sebou!!!!!
30. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
kacenko: takže spavá nemoc? Mě už naštěstí přešla, ale bylo to neskutečné!! Nic jsem nestíhala
30. črc 2008 v 09:34  • Odpověz
elis: všichni už nakupujete, mám z vás mindrák. Já pořád nenakupuji, manžel mi říká, ať neblázním, že je brzy...tak se držím, ale hlavně kvůli němu...
30. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
no ja sem začala taky tak před 14-ti dny objednala jsem pár věcí z mimi-bazaru.ale je to jen pár kousků. chtěla jsem až budem znát pohlaví ale toho my se asi s tím našim mrnousem nedočkáme!!!!
30. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
elis: nedočkáte?? :slight_smile: je neklidný? Vidíš loupežník od malička :slight_smile:) ten náš je také takový loupežník totiž, ale dozvíme se to (snad) za cca tři týdny
30. črc 2008 v 09:43  • Odpověz
no neklidný to ani ne ale když jsem byla na velkém utz tak doktor neviděl ani to co potřeboval pro vyšetření natož pohlaví je sestoupený moc nízko. tak doufam že příště aspon bude možné vyšetřit co je potřeba jestli je malinkáč v pořádku. :confused:
30. črc 2008 v 09:45  • Odpověz
elis: to mě mrzí, ale je to dost individuální a to co platilo minule tak příště nemusí, to znamená, může být miminko už v pořádku. A velký UZ copak to je? Co se tam dělá? Já ještě nebyla, asi protože čekáme miminko 9. ledna
30. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
dělá set o od 19-22tt a většinou se na to posílá pokud nemá tvůj doktor natolik dobrý utz. probíhá to jako klasický utz jen doktor kontroluje víc věcí.jstli je vývoj v pořádku jestli má vše co má mýt a jak prospívá. akorát nám změřil jen hlavičku a nic jiného nemohl protože prcek je sestoupený tak doufám že příště se dozvíme víc.
30. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
elis: myslíš, počítá prstíky, dívá se na vnitřní orgány, kontroluje polohu miminka atd.? Je sestouplý, to asi chce klid, myslím hodně ležet a žádnou námahu ne?
30. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky, já na Vás nemám ani čas :frowning2:
Tak se jdu jen pochlubit, že jsem byla dneska u doktora. Prcek roste, srdíčko bije, všechny výsledky jsou negativní.
Jen na nás vystrkoval zadek, tu druhou stranu ne a ne ukázat :frowning2:
30. črc 2008 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.