• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
no asi něco v tom smyslu kontroluje, měřil nám i mozeček =), no chtělo by to co nejvíc klidu ale těžko se to dodržuje dokud člověku neteče do bot. ja se nepřinutím doma jen ležet. ale snažím se nedělat nic namáhavého.
30. črc 2008 v 10:27  • Odpověz
tak to je super hanti. ty už by si taky měla jít nan velký ne?
30. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
hanta: a fotečku zadečku máš? :slight_smile: nezoufej, i zadeček je Vás :wink:
30. črc 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mám krapet času, ale opravdu jen krapet; jdu v 11 na oběd, pak od 12 mám "poradu" (kantýnská má narozeniny) a pak musím v 13:30 odjet opravdu za vedením. Takže času málo.

Bate, chodíme s kamarádkama do Kenny klubu. Včera nám zrovna končila ta základní lekce - povídání, cvíčo a plavání, ale budeme chodit dál, ale už jen na plavání a cvičení. je to fajn, aspoň se člověk kapku prohýbe, jinak než normálně, protáhne vše potřebné a taky se něco dozví :wink:

Hanti, gratuluji k úspěšné kontrole. Ani nevíte, jak už se já těším na příští týden. Nebyla jsem teď u Dr. pomalu 5 týdnů, tak budu vědět výsledky tripplů a taky kdy půjdem s manžou na ten velký UTZ.

Elis, jak se cítíš? Vše je OK, nic nebolí?
30. črc 2008 v 10:37  • Odpověz
Petis: ahojček, psala jsi, že dnes děláte krovy. Stavíte nový domeček?
30. črc 2008 v 10:49  • Odpověz
ahoj peti, cítím se celkem ok jen je naprd že vlastně nevim co je normální a co není. v pondělí mě chytla taková křeč do břicha že sem ani vstát nemohla ale pak už zas dobrý. už aby byl příští pátek jdu k doktorovi tak se ho musím zeptat na všechno.
jinak jak jde zaučování? mě přijde 1,9 holočina se zaučit a už ted mám hrůzu ja to nemám ráda někoho zaučovat, nevim u čeho začít a tak...
jak je tobě? už dobrý?
30. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,

taky mam problemy s krecema, ale jen v noci. Pres den je to dobre.

Petis,

urcite se zkus zeptat toho doktora, jestli by ti nedal prac. neschopnost, pokud mu reknes, ze jsi znicena, ze to nezvladas, tak ti to da!
30. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Bate, nestavíme baráček, bydlíme s manžovými rodiči, máme pro sebe 1 patro (2 pokoje tam ještě má babička) a ložnici jsme měli nahoře v podkroví. Tak přistavujeme právě tu ložničku, abychom měli vše dole, nemuseli nahoru chodit přes tchány a měli vše dohromady pospolu.
Tesaři jsou prý šikovní, manža mi volal, tak jsem ráda!!!

Eli, já jsem se ptala i na cvíču lektorky, i ona říkala, že drobné bolesti bříška jsou v normě, že se nám roztahuje děloha a vše uvnitř pracuje a mimi si dělá místo. Špatné jsou trvalé křeče a bolesti a ty snad nemáš. Ale pořádně se svého Dr. poptej !!! Já se na to taky chystám v úterý. A nebo nemůžeš mít třeba málo hořčíku? Nějakteré maminy to trápí, že mívají křeče dělohyy z nedostatku hořčíku. Na to se chci taky poptat doktora.
Zaučování jde i nejde. Běžné věci už vysvětlené má, ale musí si v nich sama udělat systém a vyznat se v tom. Dnes jsme jezdili kvůli uzávěrek, zítra budeme zase, jako na potvoru se vyskytly chyby, co ještě nikdy nebyly, no to je zákon schválnosti. Nástupkyně je hold jiná, tak její rozmary moc nedávám, včera jsem se vypovídala manžovi, tak je mi dobře.Pořád si říkám, že tu vydržím a pak ať si taky poradí. I když vím, že mi to bude v hlavě hloubat, ale nějak bylo, nějak bude.
30. črc 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Meleri,
zničená sice nejsem, ještě v práci min. měsíc pobudu, ale každopádně chci "odpočívat" o chvíli dříve. To se zmákne, v Dr. nevidím problém :wink:
V noci křeče naštěstí nemívám, spím jako zabitá kromě přestávky na WC.
30. črc 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Petis,

ja teda musim rict, ze bez horciku bych to fakt nedala.. mam krece hlavne v nohach a obcas i v tom brichu ale taky drtim zuby a z toho pak boli cela hlava rano...

Tak to jde, urcite takovy mesic utece jako voda... :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:08  • Odpověz
Petis: aha, tak to je důležité mít vše pohromadě a trošku žít s manželem jako rodina. My jsme s manželem právě před rokem dostavěli domeček. Trošku řeším věc, že když budu mít přebalovací pultík v patře a postýlku také, tak jak budu pořád běhat nahoru. A především to, že postýlka bude nahoře a miminko budu chtít mít u sebe dole,protože tady je kuchyň a obývák a tak nevím jestli bych neměla pořídit druhou postýlkku. Nevím jak se to dělá.
My jsme bydleli s rodiči od manžela, ale byli mezi námi dost zásadní neshody, hlavně kvůli mamce od manžela. Přestavbu domu jsme platili tenkrát napůl a nakonec z toho domu odešli. Ach jo. Nerada na to vzpomínám, tak tobě přeji jen to nejlepší soužití!!!!
30. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Bate,

moje tchyne je taky psycho..

Asi bych to nedala s ni bydlet. Jednou jsme s ni travili dovolenou a fakt stacilo! Nekdy zavidim brachove zene moji mamku...takovou tchyni bych brala!! :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
Ono to soužití je hodně důležité. určitě není nad to být sám, my jsme se s manžou rozhodovali, jak to budeme řešit, jsou k dispozici 2 domy s rodiči a babičkami (oba jsme jedináčci), ale u našich by to nešlo kvůli babičce, která umí ze života dělat peklo. Je to bohužel tak.
Tak jsme to "zkusili" u tchánů, nejdřív jen tak v jednom pokoji, když to klapalo, tak jsme se dali do přestavby kuchyně a obýváku. To bylo loni. Pak jsme začali uvažovat, že sice jednou budeme mít pro sebe celé spodní patro, ale než to jednou přijde, že bude kruté, když budeme s mimčem scházet z ložnice z podkroví až úplně dolů přes patro tchánů. Tak jsme se rozhodli přistavovat.
Na tchány si naštěstí nemůžu ztěžovat, je jasné, že mám dny, kdy je nemusím vidět a ani se kolikrát nevidíme. Tchyně je OK, bude se u ní muset zamezit rozmazlování mimča, má k tomu tendence, celkově je taková jiná než je moje mamka, ale tím, že máme každá svou domáctnost, tak to nějak neřeším.
Určitě chápu vás s manželem, kdybychom my začali mít nějaké neshody, tak taky neváhám a raději se zadlužím, než aby mi třeba zkrachovalo manželství. hlavně že jste teď spokojeni a šťastní !!
Jinak já chci mít postýlku v ložnici a pak budu chtít mít další nebo košík nebo něco podobného v obýváku/kuchyni. Brala bych třeba pojízdný košík, abych s ním mohla manipulovat, nebo ho třeba dát i nahoru tchánům, kdybych třeba potřebovala jít např. k lékaři a manža nebyl doma. Nevím, koše jsou celkem drahé, po obchodech jsme se zatím nedívali, můj manžel je podobný jako tvůj - taky říká, že máme času dost :wink:
30. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
meleri: samozřejmě mohou být světlé vyjímky. např. otec od manžela byl naprosto v pohodě, dával nám prostor a rozuměl, že jsme rodina, která potřebuje to co kaqždá jiná. Jen s maminkou to bylo složité. Ona je totiž i trošku psychicky nemocná, jenže to nešlo zvládat. Neustále útoky slovní z její strany a to bezdůvodně, bylo trošku moc. třeba jsem si myla boty na společné chodbičce, podotýkám vždy jsem si po sobě vše uklidila, a seřvala mě, že tam práším, a toto je to nejmenší co se tam stalo. Nechali jsme tam moc moc penízků v tom domě, ale klid je mnohem důležitjěší než peníze. Teď jsem tak štastná a když sedím s manželem na terase, vždy nezapomenu říci, jak jsem štastná, že jsme tady sami a že jsme to dokázali. Opravdu si toho cením. A teď to miminko, prostě jsem na to všechno moc pyšná :slight_smile: Zní to tak zpychlenecky, viď :slight_smile:)) ale já konečně žiji :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
me to dost depta, s mou tchyni..
mam obavy jake to bude az bude dite, nemame zvyk k ni jezdit, vlastne vubec, a vyhovuje mi to, ale mam strach, ze pak bude vyzadovat, abychom k ni jezdili nebo ona k nam...
vubec nevim, jak se k tomu vsemu postavit..prece nemuze nejak vymahat navstevy nebo tak? Napr, kdyby se ukazala v porodnici, tak se mi asi zasekne mliko!
s ostatnimi z jeho rodiny vychazim skvele, jsou to fajn lide, a kazdy mi rika, ze ona se tak chova ke vsem. Proste urazky, manipulace, arogance..nemam fakt chut s ni travit volny cas, a mam strach ze casem zacne kecat nejake nesmysly diteti...
30. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
Petis: rozumím, že to může někde fungovat, to že nám to nevyšlo neznamená, že to bude všude podobné. Měli jsme sice každý svůj oddělený vchod, své patro, oddělené účty a prostě všechno, ale povaha jednoho člověka si cestu vždy najde pokud chce.
S tou pojízdnou druhou postýlkou je to asi jediné řešení. Děkuji za tip. Osobně se mi pojízdné košíky moc líbí, jsou takové roztomilé, ale už jsem četla pár článků o košících, že jejich nákup si máme dobře rozmyslet, jelikož jsou prý jen pro malé prcky a tím jak rostou je tam málo místa a potom když spinkají se mohou snadno vzbudit. Tak zkus o tom popřemýšlet.
30. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
meleri: kde vlastně v cizině jsi?? Víš s tchýní to řeším také. Ale dle zákona mají prarodiče právo vídat své vnoučata a pokud by to šlo do extrému mohou se obrátit i na soud. My spolu totiž také nevycházíme, ale problém je teď především v psychyckém stavu velmi nevypočitatelném a nikdy nedopustím, abych své děťátko něčemu takovému podstoupila. Asi nezabráním setkání, ale bude u toho vždy můj manžel...já se zříkám kontaktu. Nechci o tom moc mluvit, ale došlo tam k hodně zlým věcem a defacto jsme se stěhovali s psychickou na úplném dně a já to pořád nedokáži skousnout, víš. Tak vlastně ti ani nedokáži poradit. Ale já třeba manželovi i přes to všechno říkám, že to jsou jeho rodiče i když mamka je taková jaká je a jiné mít nebude. Že tam má občas zajít, protože by toho jednou mohl litovat. Ne moc často, ale třeba jednou za měsíc na krátkou návštěvu. To že tam nejdu já je jiná, ale on by měl, jsou to jeho rodiče, ať si myslím osobně já co si myslím. Navíc manžel to moc dobře ví jaká je jeho matka, tak stojí při mě....
30. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
meleri: :slight_smile:) musím se usmívat jaké máš obavy ... tedy stejné jako já. říkala jsem manželovi, že nikdy nesmí dojít do porodnice, protože bych ze samého stresu přestala snad kojit. Je to dost silné a úplně ti rozumím, protože řeším něco podobného
30. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
Společná vchod je jediná věc, která mi chybí. Ale jak píšu, naštěstí to jde i tak.
Zpychlenecy tvá slova nezní, dokázali jste toho hodně a je dobré umět se za to pochválit !!
Ten košík promyslím, mi se zatím líbil jen na fotkách, takže až ho někde uvidím naživo, musím se poptat na pro i proti.
Mel, vaše dítě bude stále s vámi a určitě později pochopí, že babička je hold jiná. Ještě kor když tohle uvidí jen u ní a u nikoho jiného. Ale podobná je má babička, taky si soužití nedokážu představit, stačí mi jen když ji naši k nám přivezou, hned vše po svém zhodnotí, zkritizuje, proč to máme tak a ne tak, proč vařím tak ... no hlavně že jsou ostatní její vnuci úplně skvělí a bez chyb.
Holky, hlavně že máme milující a chápavé manžílky a s nimi vše zmákneme :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
petis: pokud vám to vyhovuje, vůbec se nenech trápit. Ono to soužití trošku narušující je, třeba vždy rodiče vědí kdy jsi přišla domů a někdy bys přišla přitom tak ráda inkognito. Ale to je ten úděl a je to prkotina, když si vyhovujete a vše klape. Jak říkám, otec od manžela byl také super!!! Ale bohužel to nestačilo. Jsou světlé vyjímky, kdy to klape, věřím tomu. Ale u nás to nešlo a bohužel to vygradovalo do dost nepříjemných rozměrů. Což nikomu nepřeji a je opravdu hloupost nad tím přemýšlet, když jste v pohodě. Miminko je na cestě a to je přece štěstí :slight_smile:
Takže s babičkou to máš podobné, ještě, že nežiješ s ní a jednu návštěvu přežiješ, jen to chce pevné nervy. Dost pomáhá, když víš, že tví rodiče vědí jaká je
30. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
autor
ahoj holky moje
já nestíhám nemám čas chjo
zrovínka oběduji tak můžu písať. něco nového?
30. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz
Holky,
já jsem se teď doprala tím dortíkem, byl vyníkající, ale asi ze mě bude brzy Otesánek.
30. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
Péťulko já snědla 2 housky, páč včera jsem jedla až v půl čtvrtý a pak mi bylo zle. a piju čokoládovej gravimilk
30. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
kacenka: máš hodně práce? myslela jsem si, že všichni lidé už mají své dovolené koupené....
30. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
petis: mňááám dortík....to bych si také dala...takový čokoládový...hmmmm :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
bate každý rok je 6 týdnů o prázdninách klid a nuda. letos to je mazec teda. fuj
30. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Kači, ty taky jíš jako moucha. Ty, ty, ty !!! Musím ti pohrozit :wink: , ať se napravíš.
Je ten gravimilk chutný? Já jsem si v DM koupila ten nápoj HIPP, jsou tam taky vitamíny, je celkem dobrý.
30. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz
kacenka: lidé shánějí dovolenou na poslední chvíli? A ty jsi už byla na své vysloužené dovolené?
30. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
já chcí taky na dovolenu... kači nemáte nějáký zbytkem zadarmo???
30. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
Jé zadarmo, to bych se nechala přibalit taky do kufru k někomu :wink:
Holky, musím pádit, páčko :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.