• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
elis, kacenka: :slight_smile:))))))))))))))))))))))) tak to jsem se od srdce zasmála "zbytek zadarmo" :slight_smile:)) já se také hlásím Kači o "zbytek zadarmo" :slight_smile:))
30. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
Petis: měj hezký den, papa
30. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz
já už také půjdu, ahojte holky :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
dovolený nejsou zbytkem???? :grinning:
30. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
autor
holky zadarmo chtějí dovču všichni, to je zajímavý fakt že jo. kolikrát to chtějí ještě zaplatit, chtějí slevy i ze slev :grinning:

Peťko gravimilk je bomba! chutná to jak rozpuštěná čokoláda ty jo fakt vynikající. dneska jsem to pila podruhé :dizzy_face: :dizzy_face:

bate asi jak bylo ošklivo tak lidi docela šílí a chtějí i to, co jindy zbývá a neprodá se. já už dovču měla bohužel lilo a lilo a lilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
prosím vás, trápí někoho čůrání? mě se chce pořád chodit čůrat když je mimi vzhůru a kope mě. ach jo. docela se i bojím. je mi to nepříjemný. už je zas vzhůru, přeci nemůže být tak dole ne? musí být někde v bříšku a ne sedět na močáku :frowning2: nemáte někdo podobnou zkušenost, ať mě uklidníte?
30. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
Kači já myslím že to nebude tak hrozný mimi jak roste tak bude čím dál tím víc tlačit na močák, doktor mi říkal že až bude kopat pořádně a kopne tě do močáku že si ženská i ucvrkne
30. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Bate Petis,

vracím se ještě k tomu tématu tchýně...

Teda Petis,
právě to mě deptá, to její věčné kritizování, přitom ona zrovna není ta která by měla něco říkat..A hlavně blbé poznámky typu: Vaši rodiče nechtějí počítač? Hm tak to jednou řeknu vašim dětem, že vaši rodiče nemají zájem se s nima bavit"...(žiju ve Francii). a nebo že budu na zimu potřebovat těhotenské oblečení tak mi řekla: "zima začíná 24,12. Do té doby je podle ní asi 25 stupnů??
Atd..

Bate,
ano, řeším to taky, já nechci aby mě tam vůbec otravovala, začne s nějakýma pindama, už i tak se diví, že chci kojit, atd...ona asi byla zajímavá matka...no nic, jsem plna hořkosti a fakt mě to už nebaví...

Jo, jestli bude vnoučata chtít vidět, tak beze mně.. :angry:
30. črc 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
dobré ránko holky :slight_smile:
31. črc 2008 v 06:40  • Odpověz
Ahojky.
Koukám, že se to tu včera rozohnilo na téma tchýně :grinning:

Jó, holky, rodinu si nevybereš, jak praví staré české přísloví, ale my jsme silné a nenecháme si přeci do ničeho kecat, ne? Já jste té své včera oznámila, že koupím kočár z bazaru, stejně jako postýlku a oblečení. Málem z toho měla smrt, ale mě hřál pocit malého vítězství, protože jsem si jaksi uvědomila, že i ze mě bude matka, která bude o svém dítěti sama rozhodovat, bez neustálých pindů nejen tchýně v tom smyslu, jak bych co měla a neměla dělat.

Chce to zktátka ukázat, že nejsme o stupeň níž, než ona, ale rovnocenný "soupeř", jestli chápete, co tím myslím!
:wink:
31. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
autor
nikdo nejsme dokonalí, víme houby, jaký budeme my mámy pro naše syny :wink:
31. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
Kačí,
samozřejmě že lepší, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 07:51  • Odpověz
dobré pracovní ránko, jak je ženy?
31. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
anaconda: to jooooo to je jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

elli tady je pěknej hic dneska zase, chtělo by to vodu a opalovačku :slight_smile: počkejte příští léto určo bude krásný a slunečný a my se budeme opalovat venku juuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
no pokud budeme mít hodný miminka!!!!! jedna moje kamarádka má takovou křiklunku že s ní nemůže nikam :grinning:
31. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak u doktora včera vše dobré,koukali jsme na prdolku a kopal si vesele nohama v momentě co jsem řekla panu doktorovi jestli mě řekne co y to mohlo být se prdola otočil a vystrčil na nás prdelku :sweat_smile: ,takže nevim nic.Jinak na další kontrolu jdu 3.9 i s tatínkem a doufám,že už se prcek na nás neotočí :grinning:
31. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahojky holky,
opět nestíhačka :frowning2: do toho uzávěrky, takže nic moc.
Jak se jinak máte? U nás je dnes "celkem chladno", prozatím bez sluníčka, ráno to vypadalo na déšť, ale teď už se to začíná protrhávat.
Ilu, hlavně že je mimi v pořádku :wink:
31. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
autor
Ilu hlavně že je mimi jak má být!!!
31. črc 2008 v 10:15  • Odpověz
Holky,jo to jo,ale byla jsem natěšená :sweat_smile: .No musim vydržet...a domluvili jsme se s manžou jestli i příště ukáže prdku,tak už to vedet nebudem chtít a necháme se překvapit :sweat_smile: .Tady horko jak blázen.Já jdu k zubaři ulomil se mě další zub :frowning2:
31. črc 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
neblázni! máš nějaký křehký zuby v těhu? jejda tolika zubařů fuj to je pro mě noční můra. taky musím na prohlídku, ty jo, byla jsem tam v lednu, to bych skoro měla co? do průkajdy razítko stejně potřebuju. to zas bude mučení fuj už jen to čekání v tý smradlavý ordinaci mi nahání husí kůži.

já bych to tolik chtěla vědět, co nosím v bříšku a co mi poskakuje na močovým měchýři :grinning:
31. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
Ilu, držím palce k zubaři. Já bych tam taky měla nakráčet, jejda, to zase bude ... :confounded:

Jsem taky zvědavá, kdo se schovává v mém bříšku, uvidíme, jak se nám bude chtít ukázat, hlavně aby bylo zdravé, když o sobě ještě moc nedává vědět. Nebo možná to jsou ty mé bolesti bříška, že se mi tam nějak "španuje" :slight_smile:
31. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
holky zubaře mi ani nepřipomínejte byla jsem na té povinné prohlídce a ještě nejméně dvakrát tam musím. mimčo ¨mi dává zabrat"!!!!!
31. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
Já jsem byla u zubaře už po zjištění těhu (ale ještě jsem to neměla potvrzené od lékaře), takže zase takový skluz nemám, ale to odhodlání a donucení zajít tam, to je vždy hrůza :rolling_eyes:
31. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
já musím aspoŇ překonat strach a zvednout telefon a objednat se :frowning2:
31. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
K zubaři jsem objednaná na pondělí, ale myslím, že mám vše v pořádku :wink:
31. črc 2008 v 11:20  • Odpověz
Tak jsem do alba přidala první věcičky, které jsem objednala z bazaru přes internet.

Přála bych Vám cíti, jak krásně miminkovsky voní. Nevydržela jsem a narvala jsem je hned na panu, až si přítel ťukal na čelo, že mi trošku přeskočilo. No nedalo se to vydržet, co Vám budu povídat
31. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Jsem zpět po obědě, totálně k naprasknutí.
A na zítra jsem si objednala dukátové buchtičky s krémem, to jsou chutě.
Anac, věcičky jsou móóc hezké. Teda, ty už máš oproti nám některým zásobu :wink: Já mám 2 bodýnka a 1 kombinézku a ta je ještě ze sekáče :grinning: Objednáváš přes mimibazar? Máš nějakého ověřeného prodejce nebo se jen tak koukáš a co ti padne do oka, tak objednáš?
31. črc 2008 v 11:44  • Odpověz
Peti,
já jsem zatím koupila dvě velké sady nošených věcí, které jsou od narození do 1 roku přes sbazar. Je to směs bavlněných bodýček, overalů, košilek, kabátků i prďáckých kalhot, džínů, kožíšek, čepičky, látkové botičky. Také jedna zimní kombinéza s ouškama a fusak s beránkem.
Dohromady cca 150 kusů za 2 750,-Kč i s poštovným. :wink:
31. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
Tak to jsi pořádně nakoupila.
Hlavní je, že jsou věcičky hezké a líbí se ti! A miminku budou určo slušet :wink:
Já mám i nějaké věcičky od sestřenky, ale budou spíš na doma, jsou už seprané, ale hlavní věc je, že svůj účel splní :wink:
31. črc 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
já nemám nic, navíc ani nevím jaký barvy.... ty neutrální žlutý a zelený v těch sadách moc nejsou, tak vyčkávám :wink:
31. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.