• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj,tak se hlasim od zubaře.zub je sparvený a mám se připravit,e tohle nebyl konec :cry: ,mám jíst hodně vápníku,Prcek mě dává zabrat no...Tak snad aspon do dovolený to přečkám bez uhony :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz
Do dovolené? Kampak se jedeš dovolenkovat?
Beskydy myly taková "předdovolenka", jo? :wink:
31. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
Petis:jo jo Beskydy byli předdovolenka a ještě s né moc povedeným počasím..
:frowning2:
Odlétám s maminou a tatkou 13.8 na Kypr na 15 dnů.Tak sem na to zvědavá byla jsem snima naposled když mě bylo asi 12let :sweat_smile: a to už je nákej pátek :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
juuuu Ilu ty se máš! a nemáš strach ze slunce?
31. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
haloooo, tady dnes nikdo není??? a já do 5 :rolling_eyes:
1. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
Ahoj Elis, já tu jsem, ale pilně zaučuju a jsou uzávěrky, tak je toho hafo :confounded:
Ale cca od 10 bych tu měla být sama, tak budu moct písat :wink:
1. srp 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,už jsem tady taky!!!Takže to dneska vypadá zas na pařák,ach jo... :confused:
1. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
aááá už někdo zavítal :grinning: no taky se mi dnes vůbec nechce pátek a ještě takový teploučko to je tak na koupák... jenže sem tu až do 5 :angry:
1. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
jak je peti? už nic nebolí?
1. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
No vedro šílené ach jo..horko mám ráda,ale ne vedro a ještě ve městě..koupat se nechodim takže trpim,zato vlezu asi tak 5x denně do sprcháče.Chtěla jsem vařit špenát s knedlíkama,ale vyprdnu se na to udělám to až večír a ještě jen s bramborem a je to :sweat_smile: .A co vaříte vy holky o víkendu?
1. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj, tak jsem se mezi vás taky přišla podívat. Mimi čekáme 7.1.2009. už se fakt moc těším. :slight_smile:
1. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Lenkach,vítej mezi náma :grinning:
1. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
S tím vařením o víkendu to teda moc v tom teple přehánět nebudu. Myslím, že navštívíme rodiče....oni nám něco uklohní. Můžu se zeptat, cítíte někdo už pohyby?
1. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Lenkach:jo tak co já vim tak Kacenka je cití a podle mě už i Eliss a Petis.
Já osobně mám jen chvilkama jen takové jako bublinky v břišku.A co ty už mrnouse cítíš??
1. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
Já právě nevím jestli to je ono nebo není. Takové bublinky by se to dalo nazvat ale opravdu jen málo, skoro necitelné.
1. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Jo tak to je prý začátek pohybu jsem se ptala pana doktora a nemám mít strach až to zesílí poznám to prý jistě :sweat_smile:
1. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
To jsem zvědavá. :wink: Už ti roste bříško? Já když chodím s těhulkama cvičit tak si připadám, že tam vůbec nepatřím. Nějak ne a ne vyrůst. Pak to asi půjde pěkně rychle. :sweat_smile:
1. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Ne ne břicho nemám žádné pouze svoje staré špeky :grinning: a na tom cviču jsem na tom stejně jak ty ,je tam holčina co je 20tt a má pupek jak blázen,tak si zase říkám,že je lepší nic než to co má ona :sweat_smile: .Já do tedka hubla,takže ani nevim kde by se pupek vzal.Tak uvidíme jak to povyroste do další kontroly.
1. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
Tak to já nezhubla, už mám 2 kila nahoře, ale co by člověk pro toho maličkého vytrpěl. Už se těším na 11. srpna - to jdu na srdíčko a konečně bychom se mohli dovědět co to bude, jestli holčička kačenka nebo chlapeček ondrášek. :wink: Je fakt, že v tomhle vedru se tahat ještě s bříškem jak meloun by se mi moc nechtělo. Jsem opravdu ráda, že nám to vyšlo na zimu. :slight_smile:
1. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
No to se máš já jdu na ult až 3.9 tedko se prolka otočil takže nevíme nic,pak jedu na dovču tak musim vydržet no..No 2 kg nahoře je taky fain..A co by jsi chtěla radši??
1. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Já ti ani nevím. Každé pohlaví má svoje. Vím, že je to otřepaná fráze, ale hlavně aby to bylo zdravé. Teprve teď mi nabírali krev, protože jsem byla na dovolených, tak doufám, že to bude ok.
Manžel by si asi přál spíš chlapečka jako pokračování rodu, a taky kvůli hračkám. No ale na druhou stranu říká, že s holčičkou se může vytahovat a rozmazlovat. Mě je to asi jedno, každý den se moje přání mění, jednou je to holčička a jednou chlapeček.
1. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
No jsem na to zvědavá co nosím v bříšku a my všechny tady,necháme se překvapit.A ještě chodíš do práce?
1. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
Jsem učitelka, momentálně mám prázdniny a po prázdninách nastoupím jen na částečný úvazek - když v listopadu stejně budu muset končit, tak aby pak nemuseli moc suplovat. Takže budu pracovat dva dny v týdnu. Doma být uplně nechci, protože se teď budem stěhovat k rodičům, protože stavíme dům a nevím jak bych to tam s mamkou vydržela v kuse. Takže jsem si řekla že budu pracovat dokud to půjde.
1. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Tak to je jasný když nbejsou problémy tak proč nepracovat a nebo když neni práce riziková.Tak to se máš 2 měsíce prázdnin a co vyrážíte někam na dovolenou??
1. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Achoj holky :slight_smile:
Konečně jsem v kanclíku sama samotinká a mám na vás chvíli. I když dnes jsou uzávěrky, tak to je maso.
Venku je nedýchatelno, fuj, ani lísteček se nepohne, hrůza...
Vítám Lenkuch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já co se týče pohybů, tak zatím nic moc. Musím se na ně pekelně soustředit, přes den nepozoruji nic, když si večer lehnu a hned neusnu, a hladím si bříško, nebo manža, tak cítím takové bublinky a záškuby. A jak píšu, je to hodně o soustředění. Těhu kámošky říkaly, že to bylo u nich hodně poznat až tak od 24tt, tak jsem zvědavá.
1. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Petis,tady taky na padnutí a já bych měla jít uklízet a vubec se mě nechce manža včera dovymaloval...Je to pěkný,ale už neuklidil :unamused: ,tak je to na mě..Jinak tady se taky nehne ani větvička...
1. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Dobré ránko, spíš dopoledne holčinky :slight_smile:
petis: bříško si také hladívám kdykoliv sedím, ležím, prostě kdykoliv jsem v klidu, ale nic moc necítím, avšak u mne je o asi ještě brzy 17t., viď? :slight_smile:
Skoro se bojím, že to nepoznám, ale snad je to jen hloupá obava
1. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
No nic holky,jdu holt uklízet vy se k tomu taky nemáte :sweat_smile:
Bate:nebuj to poznáš!!!
A kde máme kačenku???A Lehnu???
1. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
Elis, bříško občas pobolí, připadá mi, že při stresu a míň odpočinku se ozývá více, ale je to v normě. Jen jeden den to bylo hodně intenzivní, to bylo tehdy, když jsem hned volala k Dr. V úterý jdu na kontrolu, tak se ho na všechno poptám, ale tohle je určo v normě.

Ilon, nás malování atd. taky čeká. To už budeme pomalu ve finále naší přestavby, tipuju to tak na září-říjen. Snad. Jaké barvičky máte?

Bate, kdybych já se na bříško nesoustředila, tak o tom fakt nevím, je to hodně slaboučké, taky tomu ještě nepřikládám moc váhu. Hlavně já, pokud jsem v klidu a ležím, tak hned usínám a to je pak těžké něco cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2008 v 10:21  • Odpověz
Kačenka určitě pracuje a Lehna? Ty jo, to nevím, copak s ní je, už tu den-dva nebyla ...
1. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.