• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Petis malovali jsem pracovnu budem jí předělávat takže strop bílí a stěny jsou takové mandarinkové ja si obědnala vestavěnou skřín a ta bude taková oranžová tak,aby to ladilo.A jinak nás ještě malování čeká,ale na to pozvem malíře :sweat_smile:
1. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Jé, to budete mít hezké. my máme mandarinkový obývák, ale asi ho pak budem muset přemalovat, kdo ví, jak to bude vypadat po tom bourání.
1. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
No je to vesleo já pořád ještě ani nevím kde udělám dětský pokoj a tak,takže práce máme taky ještě víc než dost :sweat_smile:
1. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Ilon: ty už miminko cítíš? máš termínek podobně jako já...

petísek: :slight_smile:))) tak to každopádně! Já spím také dost často, ale zhodnotila bych spánek jako hodně neklidný, nějak se mi špatně na bříšku leží....tedy neležím přímo na bříšku, ale na boku, avšak dost často bolí. Původně jsem si myslela, že to je tím, že jsem se jednou najedla dost pozdě večer, ale druhý den jsem baštila naposledy před 17hod. a stejně bolelo v noci.
Těšíš se na úterý? Možná už budeš vědět pohlaví :wink:
1. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Ilon: a ty ses nedávno přestěhovala?
1. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahojky petis. Ráda tě poznávám. JInak na dovolené už jsme byli. Jezdili jsme po kanálech na lodi v holandsku fakt super odpočinková dovolená, každýmu doporučuji. Stálo to za to, mnohem lepší než u moře.
1. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
Bete:jo jo sem tam něco cítím,ale jen malinko.. :sweat_smile:
Ježíš nestarš mě se stěhováním,jak jsi na to přišla už tu bydlíme 6 rok a tady ocat už se nehnu až do smrti.Nejhorší co může být je se stěhovat.Ani nevíš kolik věcí jsem měla ve 2 plus 1 natož se pak stěhovat s baráku..je to je strašná představa :sweat_smile: :sweat_smile:
1. srp 2008 v 10:28  • Odpověz
lenkach: ooooo, tak to takova dokonala romatika ve třech? :slight_smile:

Ilonkaa: že jsi psala, že musíš uklízet po malování a že nevíš kde budete mít dětský pokojíček, tak protože Petis také rekonstruuje a my jsme se nedávno také stěhovali do domečku, nějak jsem si to spojila, ale jak koukám tak špatně. Je pravda, že stěhování je hodně hodně špatné, také doufám, že to bylo minulý rok naposledy :slight_smile:)
1. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
Jo jo stěhování je šilenéé...No nic jdu uklízet a pak něco ukuchtit.Tak zatim pa a všem co pracujou přežijte to ve zdraví..a kdybych se sem už nedostala takkrásný víkend!!páááááááááá
1. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Páčko Ilon !!

Bate, jj, na úterý se těším. Už jsem u Dr. dlouho nebyla, tak jsem zvědavka, co je nového a taky, kdy pak půjdeme na ten velký UTZ. No v úterý odpoledne budu chytřejší!!
1. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
ilonka: ať ti to jde od ruky! :slight_smile: ahojček

Petisku: už se těším, až mi to bude v úterý vyprávět! Tak se hlavně na vše poptej co máš na srdíčku
1. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
zdravim lenka!!!!!
no tak já už pohyby cítím dost a nejvíc dopoeldne v práci večer ten prcek asi už spí protože to vždycky zkouší manžel a nic. :slight_smile: dnes mi kolegyně v práci řekla že mi strašně rychle roste bříško že mě 4 dny nevidí a jaký to je skok. tak by mě zajimalo jaký máte bříška vy? asi se mi povinně všechny vyfotíte :slight_smile: a já pak konečně taky :grinning: taky mi říkala aby tam nebyly dvě že to jedno je třeba ve stínu tak doufám že neeeeee :dizzy_face:
1. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
holky chodíte se některá koupat? já už totiž ne. nemám odvahu si koupit plavky a svléknout se na nveřejnosti dělá mi to problém i před manžou. vždycky sem byla zvyklá být docela hubená a ted to bříško před sebou :fearful:
všichni mi říkají že sem blbá ¨že nevypadám tlustě ale těhotně ale nějak nemám odvahu no!!! :rolling_eyes:
1. srp 2008 v 11:16  • Odpověz
Holky,mě to neavíííí...ale už jsem kus udělala!!
Elis já se koupat nechodim,protože tady nikde do vody nevlezu fuj..vždy jsem nněco chytla a ted v těhu to nebudu riskovat.A to jsem vždy používala různe kremy nebo tampony v oleji a k ničmu.Takže se těším k moři to se vyčvachtám až až :sweat_smile:
Tak jdu zas pokračovat paa
1. srp 2008 v 11:32  • Odpověz
u moře bych se taky svlíkla ale to letos nehrozííííííí bo netiskneme prachy bohužel :rolling_eyes:
1. srp 2008 v 11:34  • Odpověz
Elis, já mám fotku posledního bříška v albíku, myslím je to z minulého týdne, kdy jsem byla 19+0, tak se jukni :wink: Já teda hubeňour nejsem ani normálně, tak se ani ty nestyď !!! Vždyť nemáš za co :wink:
Já se chodím koupat, ale jen v rámci cvičení v Kenny. Tam plavou miminak od 6 . měsíců, tak je tam co týden hygiena a nebojím se, že bych mohla něco chytit. Do moře bych se taky nebála, ale taky bohužel penízky vrážíme jinde :wink:
1. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
elis: myslíš si, že by doktor v tém týdnu mohl udělat chybu a nepoznat, že máš miminka dvě?
1. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
ilonka, elis: děcka já bych tam moc chtěla také k moři, ale když pro nás Kačenka nemá žádný "zbytek dovolené" co naděláme :slight_smile:)
Ale když je tak krásně adusno, mé přání se šplouchnout v moři se tím hodně umocňuje
1. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
petis: krásné bříšenko! :slight_smile: rozhodně se nikdo nemá za co stydět! Je to silně individuální a bříško je přece krásné. Mě např. všichni také říkají, že mi roste hodně rychle, tak se tím přece nebudu nijak streosvat, když je to náš bobeček ne? Tak Elis, ty si bříško užívej a nepřemýšlej nad tím, že je mneší nebo větší. Co je to vůbec menší a větší, když každý člověk je individuální??? :slight_smile:
1. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Bate, dík :slight_smile: Já jsem do konce 4. měsíce neměla skoro nic, jen takový špíček pod pasem a pak se to během týdne vylouplo a teď roste jako z vody. Hlavně tento týden jsem tomu přispěla opravdu zdravou stravou v podobě samého sladkého.
Už se děsím, kolik jsem přibrala.
A co ty, kdypak si nafotíš bříško?
1. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
no tak ja se přes víkend budu snažit blejsknout a posoudíte sami. no mě se to taky nezdá že by tam to druhé neviděl. museli by být přece i vysoké hodnoty z krve a tak ne? já sama si nemyslím že mám zas tak velké bříško na to že mám polovinu za sebou! jdu okoukavat albíčka :grinning:
Jinak kdyby jste mezi tím utekli tak krásný víkend!!!!!
1. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
jsem asi jediná, která tady nemá své album. Zkusím ho o víkendu udělat, ale upřímně to asi bude nejchudší album vůbec :slight_smile:)) tak to počítám na:
- svatební fotku
- 2x foto UZ
- a tedy to bříško :slight_smile:
a tím jsem prozatím skončila. Protože nemám nic koupené....
vlastně anooooo, dostala jsem od kamarádky krásné album pro miminko :slight_smile:
1. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
Elis, tak pořádně okoukávej a pak se honem vyfoť a ukaž se nám taky :wink:

Bate, však nemusíš mít nic koupeno, ale něco se ti určitě líbí...Nebudeš mít nejchudší album, my jsme zvědavé na tebe :wink: Já taky nemám nic pokoupeno krom 4 věciček. Včera jsem byla v Tescu a koukala jsem se tam na ty pidi věcičky a uvažovala, co by se nám mohlo hodit ... ale když ono je vše tak hezké, že bych zkoupila vše :grinning: Tak jsem raději nekoupila nic a ještě vyčkávám :wink:

Za půl hoďky končím v práci, hurá! Přeji vám krásný víkend, užijte si pohodu a a odpočívejte, mamulky :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz
petis: určitě máš pravdu, určitě něco vymyslím a snad už v pondělí budu mít své albíčko.
také už utíkám...

mějte se všichni moc moc prima!! pááá
1. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj ahoj ahoj

já nemám taky nic koupeného :frowning2:
1. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
Holky mám uklizeno!!Paráda!!A jsem splavená jak blázen!!
1. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
Zdravím z domova ...
V práci jsem pomalu nedopla botky (ještě že to jsou páskové ťapáky na suchý zip), mám kotníky jako konve, namazala jsem si je arnikou a teď tu sedím v komoře, nožky mám nahoře.
1. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
tak po shlednutí albíček usuzuji že žádné extra břicho nemám. prostě takový větší melounek :grinning:
1. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
to je hnus to vedro co?
1. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
Ahojky Holky.
Tak jsme dnes s přáteli vyrazili do ZOO v Praze. Lepší den, než nejteplejší den tohoto léta, jsme si ovšem vybrat nemohli! Vedro bylo pekelný, ale na každém rohu byly ostřiky trávy, které dobře chladily i návštěvníky. Nejprve jsme tam chtěli pobýt jen dopoledne, ale tak se nám tam líbilo, že jsme tam byli od 9 - 16 hod!
Nic mě nebolelo, vedro mi nevadilo, naopak, odnesla jsem si parádní zážitky a fotky.
Na večeři zachvíli jedeme k tatíkovi, dělal zase nějakou specialitku z divočiny. Na to se také těším.
1. srp 2008 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.