• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,
zdravím při sobotě :slight_smile:
My jsme měli včera moc fajn odpoledne. S kamarády jsme vyrazili na výlet do takového horského střediska, kde je plno atrakcí, kluci tam poblbli, akorát jsme nestihli bobovu, tak nás to mrzelo. Pak jsme si dali výbornou ňamku-já jsem si vychutnala hermelín v bramboráku, měla jsem na to takovou chuť, že jsem neodolala. Vša to bylo tepelně upravené, tak co :wink: Pak jsme jeli s kamarády k nám domů a ještě se dobře pobavili, oni budou mít miminko v říjnu, tak je hodně společných témat :slight_smile:
Teď čekám na manžu, až dojde z venku na oběd, dělala jsem zapékané těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou, tak snad to bude chutnat :wink: Odpoledne manžel hraje s kapelou, tak jedu s ním jako řidič, hrají na krásném místě, tak hlavně musím vydržet až do večera a neusnout :zipper_mouth:
Začínají mi v tom teple puchnout kotníky, nic příjemného :confounded:
Hezkou sobotu přeju :sunglasses:
2. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
Petis,

a kde jste byli na horách? Jé, hermelín v bramboráku jsem si dávala na štramberku a dopadlo to špatně..
Za to jak popisuješ ty těstoviny, tak to bych si dala!! :slight_smile:
Já už bych to miminko chtěla nejradši ted! :slight_smile: Hold musím čekat do toho prosince..hlavně mám občas obavy, aby bylo v pořádku..
Včera jsme na netu koupili letenku, po té co mi doktor odsouhlasil a "požehnal" cestu do česka, tak bych tam měla být tři týdny, a nakoupit ještě co můžu...

Holky ani nevíte, jak jsou v česku krásné věcičky oproti Francii, a hlavně ta cena! Např. ty bodýčka za 65-70 kč co jsem sehnala jsou strašně milá, tady to stojí přinejmenším 5-7 euro jedno..

Jé tvůj manžel hraje? A na co hraje?A jaký styl hudby?
Jsem zvědavá....ten můj hraje na saxofon.
Tak kotníky mě netrápí, mě zas v horku naskakují na břichu pupínky, to mi nikdy nedělá..

ahojte!
2. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak hlasim,že Plzeň vedro ani omylem,ale dusno jak ve skleníku :unamused: ,chvilku prší pak dusno,momentálně je zataženo tak čekám co se stoho vyvrbí!

Jinak já dneska nevařila měla jsem hotovo od včera jen pro sebe jsem si udělal krupicovou kaši a moc jsem si pošmákla :sweat_smile: .

Meleri:tak to je super,že poletíš domů,to je bajo!!!
Mě dal doktor taky požehnání tak zas vklidu poletím na dovču :sweat_smile: .No co mimčo už snáma vklidu letělo v květnu a ani jsme to nevědlěi a dopadlo to dobře :slight_smile: .

Jo a ještě se musim pochlubit ve čvtrtek jdu protekčně na gyndu na ultrazvuk jupíííí :dizzy_face: :dizzy_face: ....tak snad se prdolka umoudří a před dovolenou se nám ukáže,když už to máme takhle pěkně domluvené :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak se mějte krásně já jdu vysát a k večeru jedem k tchánojc vrací se po týdnu s dovolené a my jjim jedem vrátit pejska.

Tak ahojjjjj
2. srp 2008 v 15:26  • Odpověz
Ilonko,

ahoj tak u nás je už druhý měsíc pořád modro, občas sprchne ale jinak je pořád krásně.

Jé nam, krupice, hm, no jak o tom píšeš, tak jsem na ni dostala chut, i když jsem asi hodku po obědě..:slight_smile:

Jo tak to je super, a kam letíte?

Tak já jdu taky na ultrazvuk, ale až 19, ale už bychom měli vědět pohlaví, tak se moc těšíme!

Jinak manžel usnul, ale ve tři ho budím a pujdeme k řece, tak se těším na vodu!

mějte se holky
3. srp 2008 ve 14:23  • Odpověz
Dobré pondělní ráno!
Dnes na vás asi budu mít více času, jsem tady sama ... to je zaučování, co?

Mel, manžel hraje na kytaru+trochu na kontrabas, mandolínu... a hraje styl bluegrass a country. V sobotu odpoledne nakonec začalo lít jako z konve, až do noci se proháněly nad náma bouřky, tak to bylo "bájo". Já měla strach jak hrom. Hlavně když jsme jeli tam, tak to už jsme jeli v bouřce a vedle nás udeřilo, až se zachvělo auto. No hrůza tyhle bouře z veder. Ale jinak se sobota vyvedla.

V neděli se pak zase pracovalo doma, k večeru se stavil známý, tak to už pak byla pohodička.
A dnes zase nanovo do práce :confounded:

Když jsem včera ležela v posteli a koukala se na filmek večer, tak jsem znatelně cítila miminko. Tedy snad to bylo ono, už to byl pořádný šťouchanec, žádné bublinky. Než jsem stihla zavolat manžu, tak byl klid. A pak jsem musela jít na WC, asi mi mimi poskákalo po močáku. Jsem zvědavá, jestli se to bude opakovat a jestli to bylo opravdu ono.
4. srp 2008 v 06:30  • Odpověz
Ahoj Peti.

Tak paráda, první pohyby! Já v pátek cítila jen ty bublinky, dloubání zatím přičítám pohybům střev, protože ze mě pak jde vzduch :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jdu na ult, tak jsem zvědavá, jestli doktor pozná, co čekáme :wink:
4. srp 2008 v 06:51  • Odpověz
Anac, tak to držím moc a moc palečky na UTZ !!! V kolik jdeš?
Já jdu k Dr. zítra, ale až na 16:30, to bude nekonečné, to čekání!!!
Bublinky jsem cítila asi tak 2 týdny, ale včera to bylo jiné, takoví intenzivní, tak jsem zvědavá, jestli to bude pokračovat, abych věděla, že je to ono :wink:
4. srp 2008 v 06:58  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky

Peťo, to jsou pohyby, to víš že jo. Budou se opakovat, na to vem jed :wink: Jde jen o to, jak moc je mimi akční, jak hodně se bude projevovat. Moje je naštěstí akční dost, když plove nebo co tam dělá, tak to je tak na 10 minut, je to krásně poznat. Asi tak 8x za den, někdy víc. Jak se mu chce :sweat_smile:
4. srp 2008 v 07:01  • Odpověz
autor
Anacondo držím palce na UTZ, aby jste se dozvěděli, co čekáte za pokládek. Pak dej vědět ju? :wink:

Péťo já jdu zítra v 15,00 na kontrolu a UTZ.
4. srp 2008 v 07:02  • Odpověz
Jé, ty se máš, že jdeš na kontrolu dřív, to já budu teprve doma nervózní :sunglasses:
Já ani nevím, jestli mi bude dělat UTZ nebo mě hned odkáže na ten velký, ale každopádně už jsem ráda, že za ním jdu, protože se chci poptat na to bříško, pak taky na nemocenskou atd. Teda jestli zase nezapomenu, jak se znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavá, jak bude akční moje mimi, i teď ráno jsem cítila nějaké dloubání, tak bylo asi vzhůru se mnou :wink: Ale včera to byla paráda, kdyby ho manžel stihnul, tak si myslím, že ho mohl cítit taky, alespoň mi to tak připadalo :slight_smile:
4. srp 2008 v 07:10  • Odpověz
Jdu kolem 11 hodiny, protože v 11:30 mám pak být u zubaře.

Poradíte mi, na co bych se měla doktora vyptat zrovna při této kontrole?? :wink:
4. srp 2008 v 07:11  • Odpověz
Tak pak hlavně písni, Anac ,ju? :wink:
Na co se ho poptat? Já nevím, snad pokud tě něco trápí nebo pobolívá, tak jestli je to normální ... to beru podle sebe.
4. srp 2008 v 07:13  • Odpověz
autor
Já se poptám na záda, bolí bolí bolí a dost. Někdy se z postele nemůžu zvednout, jako kdyby mě zas zlobila vylítlá plotýnka, jak v březnu. Péťulko zeptáš se na nemocenskou? Já ještě ne, páč zítra nejdu ke svému dr. on má dovču, tak k primáři nemocnice, on za něho bere záskok. Počkám si na další kontrolu u svého dr. a toho se zeptám.

Proto ani nejdu ráno, jak jsem chodívala. Tenhle pan dr. má jiné ordinační hodiny pro těhulky. Tak nevím, jak to jako udělat s tou ranní močí? To ji mám mít celý den zavřenou v lahvičce? Nebo se vyčůrat čerstvě než půjdu? Nevím.... Mě prý UTZ dělat budou, tak uvidíme. Snad i řeknou kdy mám jít na velký UTZ.... No uvidíme.
4. srp 2008 v 07:17  • Odpověz
Písnu, nebojte! Pohlaví mi ale nejspíš neřekne, říká to nerad. parkrát se seknul a pak mu rozzlobení tatíci málem zmalovali ciferník..... :wink:
4. srp 2008 v 07:18  • Odpověz
Kači, já jsem se sestřičky ptala na tu moč a nemusí být ranní. já většinou chodím na kontroly kolem 16-17 hodin a to by ranní moč asi nebyla moc kvalitní. Já čůrám vždy než jdu na kontrolu.
Na tu nemocenskou bych se chtěla poptat, jako jestli by nebyl problém atd. Uvidíme.
4. srp 2008 v 07:22  • Odpověz
autor
:grinning: anacondo to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák pan dr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budeš čekat na velký UTZ? asi jo, nic jinýho ti nezbyde :grinning: :grinning:
Kačí,
moč chtěj rozhodně ranní. Jsou v ní totiž koncentrované ty sledované látky, které z těla nejvíc odejdou ráno. Potom už jsou zředěné, takže rozhodně načůrej ráno a zavři ve sklenici, aby nebyl výsledek testu zkreslený. :wink:
Tak to je dobrý a proč má sestřička po mě nechce ranní moč? No snad jsem taky sledovaná dobře!!
4. srp 2008 v 07:29  • Odpověz
Peti,
tak to jsem z toho jelen! Takhle mi to vysvětlila moje sestřička na gyndě...... :sweat_smile:
4. srp 2008 v 07:34  • Odpověz
To jsme z toho jeleni obě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já se na to právě ptala, protože k Dr. chodím právě až odpoledne a ona říkala, že být ranní nemusí. Tak nevím, zítra pro jistotu čůrnu ráno a bude to. Asi se zeptám blbě, ale mám to pak uchovat v chladu v ledničce? To zní celkem blbě, co?
4. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
tady se tak krásně mluví už o miminkách. Hned mi to zvedlo náladu při dnešním, jak se zdá, již nepodařeném pracovním ránu - už jsem dostala totiž pěkný nášup práce.
Takže jak kačenka, tak Petísek, tak Anaconda, jdete dnes popř. zítra na UZ? Jsem opravdu zvědavá na vaše zážitky a novinky, které se dozvíte. Hlavně se na všechno zeptejte a hned tady napište.
Co se týče té ranní moči, také si myslím že je to nesmysl. Já dávám moč pokaždé co tam přijde a vždy je to kolem poledne, takže to určitě tak nevadí. Skoro se mi zdá, přesně jak píšeš, že taková pěkně zapařená a zteplalá ranní m. je horší..... ale nejsem odborník, jen si říkám, jak ji budeš sebou nosit, jestli ještě bude mít to co by měla...
po mě také nechtějí ranní m.
4. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
petis, tak jsme na tom stejně, také nechtějí ranní m. Dostanou za uši :slight_smile:)
4. srp 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
Péťo já jsem taky přemýšlela, kam tu sklenici dám. No do lednice kam jinam, páč v teple by se to mohlo zakalit a bůh ví, co by tam ještě našly. Se tam rozmnožej ty... nevím co sledují a bude to blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak asi do ledničky no.

Anacondo díky za vysvětlení, je fakt, že se s Péťou trochu rozcházíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
Ahoj Bate :slight_smile: Tak už jsme 2:1 s tou močí :grinning:
Prostě má asi každý Dr. jiný postup a basta!
4. srp 2008 v 07:42  • Odpověz
kacenka: takže už tady proběhl první rozchod????!! :sweat_smile:
4. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
ahoj bate
taky se mi nechce do práce, já to čuju už teď, že zas bude nášup při pondělku a řešení průšvihů, co vznikly o víkendu. chjo už abych mohla být doma.....

tak a bude boj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je to 2:1 :grinning: :grinning: :grinning: ještěže chodím ránko, to mám bez starostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 v 07:47  • Odpověz
Jj, rozchod názorů našich doktůrků? Teda toho mého a toho od Anac.
Náš rozchod, to v žádném případě :sweat_smile:
4. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
petis: víš, je ale hodně zvláštní jak každý gyn. má jiné postupy a nejen u ranní moči, ale vůbec. A přitom jde o to stejné. Už jsem párkrát narazila na situace, kdy jiný Dr. to dělá úplně jinak než mě. Např. kamarádce dělal už v 15t. UZ přes tříško a mě ještěv 16t. vaginální UZ....
4. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
Petis: já vím, to byla legrace s rozchodem :slight_smile:)))))
btw. Kacenko: co ten "zbytek dovolené" pro nás???? :slight_smile:
4. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
Bate, každý má své postupy, které pak dojdou ke stejnému závěru. Já mám taky těhu kamarádky, co jim dělal Dr. vyšetření jinak, bral jim jinak krev, dělal i dřívější testy ... hold je každý postup asi založen na něčem jiném, hlavní asi je dr. důvěřovat...
Jinak mi poslední vaginální UTZ dělal ve 12 tt, v 16 tt už pak poprvé přes bříško.
4. srp 2008 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.