• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Bate, pro menší děti určitě nejsou, alespoň myslím. Já jsem to brala za svého pohledu, že sice máme ohrádku, ale tam je dno úplně na zemi a moc si neumím představit zvedat a pokládat tam malé miminko. A zase tu ohrádku bychom nemohli nijak vyvýšit, protože tam nejdou dát dolů boky, tak bychom se pro mimi nedostali.
Proto je z mého hlediska lepší nějaká levnější postýlka s kolečkama.
Ale jak říkám, ještě jsme se o tom nebavili s manželem, takže já si tu tak vesele můžu uvažovat a on mě pak třeba vyvede z omylu :grinning:
4. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
kacenka: nemáš ráda mléčné výrobky? Tédy, zrovna jak na potvoru ty jsou třeba, vid
4. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Kači, co to píšeš, že jsi tlustá. To jsem přeci neřekla !!!
Jen jsem písla, že máš opravdové těhu bříško, tak na to buď hrdá :wink:
Tak to já vim,že si koupime ještě proutěný koš postýlka druhá by se nám dolů nikam nevešla a košik je na kolečkách takže ho budu moc převážet a je to!
autor
Bate přesně tak, když to člověk má jíst ve zvýšeném množství, jako na potvoru mu to přestane chutnat. Mě vadí už jen ten pach když otevřu kelímek. Ale překonávám se nakrájím si do toho kousky ovoce a jde to.

Péťulko nebuj já si dělala srandu :wink: nemyslela jsem to vážně, jako pomluvy, jen jako že vlezu na koníka a už je řeč o mým tlustým bříšku :grinning: :grinning: Mám špekounka no. A to jsem bývala taková štíhlice před těhu :astonished: :astonished: Jsem hrdá, teď už se mi moc moc moc líbí, ten můj pupíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Holky jdu pověsit prádlo..
Tak zatim pááá
A kde máme Lehnu???
4. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
petis: je to ale dobrý nápad taková levnější postýlka s kolečkama.
Cestovní postýlky jsou cca dop 13 kg, takže vlastně také trošku časově omezené, že...do jednoho roku????

Holky, až se mi podaří udělat album /ráno se to nepodařilo/ tak uvidíte moje bříško, věřte, že se o špeku nedá už dávno mluvit....:slight_smile:)
4. srp 2008 v 10:53  • Odpověz
děcka pořád nevím co máme pořídit dolů k ležení dětátka. Ilu píše, že chce koš. Nemáš strach, že se do něj brzy miminko nevejde???? Poradte tolik různých věcí a názorů....
4. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
Kač, tak to jsi mě uklidnila, uf :slight_smile:
Já jsem s mlékem taky na štíru, jím sýry, to ano, ale mléko jako takové si snad dávám jen do melty. Ale včera jsem dělala tvarohový nepečený "dortík" s ovocem, tak i to se počítá :wink:
Ilu, Lenka má dovolenou a doma cosi předělávají.
4. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Péťulko přeci bych se na tebe nezlobila to neeeeeee to nikdy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bylo myšleno jako srandička. Pardon. Sýry mi taky nejedou, jen tavený :frowning2: Když já byla ulítlá na plísňových sýrech no tak ten eidam je takovej bezchutnej. Ale 45% sýr můžu, ten mi jede. Zas je to moc tučný no to si člověk nevybere.
4. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
Bete,ne my jsem si vybrali košík velký byla tam s semnou kámoška má malého bude mu v září rok a vklidku se tam vejde a má ještě míst.Je hodně velkej...akorát ta cena neni pěkná no.. :frowning2:
Petis aha to už asi dělají dětský pokoj! :sweat_smile:
4. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Ilu prý předělávají ložnici :slight_smile:

jak je Ilu? dobrý? v pohodě? nic tě netrápí? já vás holky tak míjím a nic nevím :frowning2: představ si Jíťa chudák musela na Krétě k doktorovi, začala špinit :cry: :cry: Ale prý si nemáme dělat starosti, prý už je OK.
4. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
kacenka: a co takhle třeba mléčný koktejl. Samotné mléko také nemusím, ale ochucné čerstvými jahodami nebo banánem??? Hmmm?

ili: zkusím se rozhodnout mezi cestovní postýlkou a ještě jednou postýlkou levnější jak psala Petis. Jen nevím jak moc je pevná ta cestovní postýlka, protože do jednoho ročku to je jedno, ale jak tam dětátko začne hopsat, tak to bude teprve zkouška a potřebovala bych aby něco vydržela, že
4. srp 2008 v 11:07  • Odpověz
Kaci:je dobře vše v pořádku!!
A co ty??
Jezis tak hlavně,že je Jita v pohodě a mimčo taky!
4. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
Katuš, jejda, hlavně že tam Jituš pomohli a bude vše OK. Pokud jí budeš psát, tak ji moc pozdrav, ju? A informuj nás o tom, jak se má, ano?

Já jsem teď byla na obědě, sedím tu teď pomalu v pololeže, chytly mě nějaké křeče do žaludku, asi jsem to moc shltala...

Ilu, to máš dobré, že nepřibíráš, já mám soudě podle mých odhadů + 3 kg od začátku těhu, snad ne víc. Ale měla bych výrazně omezit sladké, jinak budu jako Otesánek a pokořím brzo stovku :unamused:
4. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
Petis tak 3kg to je taky dobrý...Kamarádka když byla těhu přibrala za první 4 měsíce 6,5kg. :sweat_smile:
4. srp 2008 v 11:41  • Odpověz
Ilu, taky si říkám, že to není žádná hrůza, dcera od tchýnina kolegy má nahoře už 15 kg a to rodí taky v prosinci.
Jenže mám skoro pořád chuť na sladké, to bych měla zkrouhnout, jinak to takové optimistické nebude :angry:
4. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
Holky, nemáte některá tip, na nějaký obchůdek, kde jsou fajn a cenově přijatelné šaty-těhu i netěhu? Jdeme totiž za měsíc na 2 svatby, tak bych chtěla šatky, ale nevím, kam se pro ně vypravit. U nás žádné takové obchody nejsou, tak budu zkoušet Ostravu, jestli na něco nenatrefím v Shoppingu.
Chtěla bych nějaký fajn "lichotivý" střih, střižené pod prsy a pak rovné, abych je mohla nosit i netěhu. Na netu se mi jedny hodně líbily, ale mám obavy objednat si je, hodím vám sem odkaz ...
4. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
15Kg to neni možnýý!!Fujjj..
4. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
Petis,měli jich spousta v tom polsku když jsem byli.Se tam zajed kouknout ne??
4. srp 2008 v 11:55  • Odpověz
Šatů tam byla spousta, to jo, ale nic mě tam nezaujalo, no hrůza se mnou ... :confounded: Asi jsem byla ve špatném rozpoložení :sunglasses:
Jj, 15 kg, taky jsem tomu nevěřila, ale i to je možné. A to je ta holčina teprv v polovině.
4. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Péťulko hele a co CA? Tam toho mívají hodně, těhu i netěhu.

Jítě ještě chci napsat, budu jí pozdravovat. Včera mi úplně zatrnulo, když se mě ptala na léky, které jsem dostávala v nemocnici. Fuj já se tak lekla! Snad jsou ok, každopádně by měla ležet a ležet a ležet. To je asi jediná zbrań proti krvácení. ¨Chudák, jeden potrat už na podzim zažila. No obrečela jsem to. Ale píše, že už jsou OK, že se nemusím bát. Ještě jí písnu.

Ilu já se mám taky dobře, je mi fajn. Začínám si to užívat, bříško leze už je to k poznání, že jsem těhotná tak si to docela užívám. Tak trochu žiju vidinou, že nebudu muset pracovat, že budu doma a začínám se na to těšit. Snad to bude brzo. Už mi jsou ty peníze jedno, jen chci odpočívat, já ten stres nezvládám a nechci mít uplakané miminko. Koupila jsem si dva obrovské ubrusy s předlohou na vyšívání, už se moc moc moc těším, až začnu. Ještě chci dodělat tátovi gobelín, co si přivezl, ten spěchá.
bate- ne ne nevěděl řek nám to až na poslední kontrole tak máme strach aby sme rači nemuseli ležet nebo abych se nezačala brzo otevírat ale snad ne.
Peti- bříško není já sem nějak o víkendu nestíhala. jinak vy žádná nepřibíráte a to není fér. ja měla na minulé kontrole nahoře 5 kg tak sem zvědavá kolik to bude ted. jinak vám závidím že ste hrdý na svoje bříška já se přes to nemůžu pořád nějak přenést že vypadám jak kdybych spolkla meloun :slight_smile: a ještě ke všemu tu v práci mám jednu kolegyni která mi pořád tvrdí že mi roste strašně rychle břicho a že už mám nahoře 5 kg že to určitě budu nakonci mít tak +20 kg a tak. nic povzbudivého.a že těhotenství není nemoc - když sem řekla že se začínám zadýchavat tak mi řekla-no to teda brzo :angry: podle ní bych asi měla porodit někde na poli a vrátit se do práce. a přitom sama je taková frfňa!!!! omlouvám se ale někomu se svěřit musím :confused:
autor
Elli - já se zadýchávám už měsíc!!! Normálně mi prostě dojde dech a já lapu po dechu jak důchodce. Nevím, co s tím mám dělat. Bříško mi roste až moc rychle, nějak se s tím tělo asi nestíhá srovnat. Taky vím, že těhotenství není nemoc, ale doma bych už byla ráda :sweat_smile: :slight_smile: Fakt jsem jak stará - zadýchá mě i kopec na zámek, no hrůza. A ta bolavá záda - no jak říkám - stařena :cry:
4. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
petis: já jdu také v říjnu a listopadu na dvě svatby a řeším něco podobného :slight_smile: Ale asi to nebude na šaty, spíše nějaký pěkný vršek a hezký doplněk, třeba do růžova, to bys moha vypadat sladce, tak romanticky a roztomile, co myslíš? V jakém měsíci jdeš na svatby ty? Aby na šaty nebyla potom moc zima, víš
4. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
elli :frowning2: frfňa :frowning2: závidí ti víš!!!!! že budeš na vánoce maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásná představa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
eli: tak to mě moc mrzí, člověk jde na kontrolu aříká si, že snad bude vše v pořádku a nakonec taková zpráva. Ael naštěstí není až tak možná krizová, protože kdyby to tak bylo, určitě by tě hned nechal doma a to neudělal, tak to možná občas tak bývá. Hlavně se musíš šetřit kde se jen dá. Ono to možná zní jako fráze, stejně že člověk druhému přeje zdraví, ale je to setsakramensky pravda! A neboj, jistě to bude vše dobré :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Elis,
ta kolegyně je koza. Beztak ti jen závidí ... Mi se bříško viditelně vylouplo od 5. měsíce. však už jsme v polovině, tak se hlásí o slovo a chce, aby ho šlo vidět :wink: Eli, taky buď hrdá, to není tloušťka, to je miminko, co se ti dere z pod trička.
Zadýchávám se taky, funím jak lokomotiva, kor v tomhle vedru, no hold co naděláme, na podzim bude lépe, bude se líp dýchat.
4. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Bate, my jdeme už za měsíc, tak to by zima neměla být, jdeme 6.9. a 13.9.
Já jsem chtěla šatky, ale pokud mě zaujme něco jiného, tak půjdu do toho...každopádně musím zlanařit mamku a vydat se někam do obchodu, za chvíli mám svátek a už se mě ptala, co bych tak chtěla, tak to zkusím využít :wink:
4. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz
kacka: no každopádně má dvě dospělé dcery tak nevim jaká byla ono těhotná ale vždycky mě uplně tak sebere všechno sebevědomí který mi zbylo. i kamoš mi říkal že sem blbá že se bříškem mám chlubit ale pořád si připadám jak kdybych jenom tloustla i když si myslím že většina mi jde do břicha - natěstí. ty si byla taky hubenour a zvykáš si odbře?
bate- no s tím šetřením to je pravda ale asi dokud nedají člověku nůž na krk tak si nedá říct nevydržím třeba celý den ležet a nic nedělat! dříve to možná bylo přeci jen lepší. ženský nevěděli nic a neměli žádný stresy! :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.