• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
eli, kacenko: jestli vás to uklidní jsem na tom podobně, o fyzičce se mluvit moc nedá! Ale je to asi pochopitelné. Chvíli stojím a už bych si nejraději sedla. Víš kolegyně Eli je asi člověk, který moc pochopení pro druhé nemá a navíc tady nejde o podporu nějakých hypochondrických řečí, ale o to, že jsi těhotná a není to výmysl. Víš, ale takový lidé jsou na světě a nesmíš si ji připouštět tak k tělu a už vůbec ne ty její hloupé řeči. My jim nevěříme! A jestli ona je jediná kdo si to myslí, tak ji přitom nechej. Hloupému hloupost nevysvětlíš. A přitom by to chtělo jen trošku více empatie! Možná až ona bude jednou těhotná, tak bude jak se říká "ta nejtěhotnější na celém světě" a to je teprve mazec!
4. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz
no to už asi ne je ji 45=) a myslím že už je na to i pohodlná :wink: schválně si vzpomenu a vyfotím ten můj melounek at to porovnáme. a ve středu všichni povinně nahlásíte kilča nahoru at v tom nejsem sama :grinning:
4. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
petísku: tak to jo, kolikrát když se vyvede krásné září, je to mnohdy nejkrásnější měsíc v roce. Tedy alespoň mě se moc líbí září a říjen. Není už takové vedro a když je krásné sluníčko a listy padají a všude to šustí, je to pro mne krása! Tak šatičky určitě budou dobré! Víš já jdu 4.10 a 1.11. což je na šaty poněkud pozdě a navíc 2 měsíce před termínem....
4. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz
eli: budu se muset vyfotit, už jen kvůli tobě!!! Až uvidíš mé bříško, je opravdu velké, troufla bych si říci, že o trošku větší než od kačenky a ta má termín o 14 dní dříve než já! Je to prostě individuální a nedají se bříška srovnávat. Někdo nemá nic, potom to vyskočí, někomu to bříško roste postupně od začátku, je to těžké. Ael každopádně chodím a špulím bříško kde se dá, prostě to tak má být, to miminko je tvoje a je tak krásné a je třeba ho ukázat, protože to je to krásné a musíš si to užít. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
Takže ve středu bude velké hlášení kileček a fotečky bříšek :sunglasses:
4. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
bate Kačenka už má bříško zas větší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: trochu jak pučmeloun :grinning: :grinning: :grinning:

elli zvykám si hodně hodně pomalu a blbě, nejde mi to. občas mi je hrozně smutno, že jsem tlustá a když vidím svý starý fotky, štíhlý.... chjo. je to trochu nezvyklý, protože vlastně celý tělo najednou zatěžuju váhou bříška, tak nejsem zvyklá funět do kopce, do schodů, že se nemůžu ohnout.... lakovat nehty je problém.... prudce se zvednout taky, protože mi to bříško nedovolí....... být tlouštíkem mi moc nesedí, zvykám si fakt blbě. už jen ten ženský pocit z břicha no.

ale jak se mimi hýbe v bříšku, je to senzace!!!! něco tak krásnýho už jsem dlouho nezažila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz
přesně tak Peti :grinning: a běda jak jste mě pořádně nepřibrali :grinning:
4. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
to by bylo, aby i hubendírové nepřibrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá holky moje :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
kačenka: :slight_smile:)))))))))))) pučmeloun??????????????? :slight_smile:)))))))))))))))))) Tak o to více se těším na středeční fotky :wink:
4. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
no právě kači to zvykáni je hrozný. pravda je že pak jednou kopne a všechny obavy sou pryč.když sem nebyla těhu všude sem viděla těhulky a ted všude vidím krásně hubený holky a mě. krásný srovnání asi jako mravence a slona :grinning: co já budu dělat třeba ve 30tt to teda nevim. ale to už zase budu doma budu mít svůj klid... začínám se čím dál tím víc těšit!!
4. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
Kaci :angry: jakto že sem tě viděla v tématu umrti kolem 6 měsíce :angry: ty nevíš že na takové stránky se vůůůůbec nesmíme dívat protože budeme akorát víc stresovat!!! ZAKAZUJI všem! :wink:
4. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
holky mě to vůbec nestresuje. Nechci tedy přibrat moc, to je pravda, ale bříško k tomu patří a tak to beru a velmi se na to těším. Je to jako svatba jen jednou dvakrát za život. A první svatba jako první těhotenství je vždy jen to jedno první! Tak si to koukejte všichni pořádně užít :slight_smile:) jupííííí :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky.
Tak jsem doma od doktora. Po ultrazvuku prohlásil, že je vše v pořádku, prcek měří 20 cm a chce se mu prý čůrat. Nechápala jsem, ale pak mi vytiskl foto, kde má vidět plný močák :grinning:
Ptala jsem se na pohlaví a on mi řekl, že je velice nezdvořilé koukat mimču mezi nohy......Prý by to nyní nebylo dobře vidět, takže až ve 30tt.
Pak znova prohlédl výsledky tripple testů s tím, že jsou v naprostém pořádku, tudíž nebudu muset podstupovat žádná další vyšetření, což mě také potěšilo.
Foto přidám do alba.
4. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
Elli taky se už hrozně moc těším, až budu doma. pořád si pohrávám s myšlenkou jít v září :sweat_smile: mrcha co? a to rodím až po tobě.... no lajdák no. v jakém tématu? jejky teď vůbec nevím..... kam jsem se nachomýtla???pošli do IP.

anaconda: senzační zpráva děkujeme moc za info! jak poznají, že se mu chce čůrat??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
anaconda: týýý jooo, to je zážitek! Takové věci vidět :slight_smile:)) Tak to budeš vědět až kolem 30 t.? Ale Dr. to podal docela vtipně :slight_smile:))
4. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
kacenka: i já si pohrávám s myšlenkou jít dříve, na nemocenskou. Ale uvidíme. Původně jsem si totiž myslela, že bude vše ok, ale teď mě bříško už dost omezuje a to není vůbec takvelké jaké prý bude později, takže si to moc nedokáži představit...
4. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
díky holky!
Kačí, z té fotky uvidíš sama, že je to dobře vidět :grinning:

Bate,
jj, podat to vtipně. Do 30tt samozřejmě nevydržím, takže ve 25tt se objednána na 3D ult i s DVD nahrávkou. :wink:
4. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
no jo no, na to flákání se těším
4. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz
Anac, super, moc gratuluju ke krásné kontrole !!

Holky, já se s vámi loučím, jedu na vedení s uzávěrkou a už tu nebudu, možná odpoledne, nebo zase zítra :wink: Tak pa pa pa :slight_smile:
4. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
anacondo hele proč máš klučičí oblečky? ty jo, že by předtucha???? bříško máš malinký panejo to je teda nic, počkej ono naskočí během týdne :astonished:
4. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
anaconda: na nás holky si Doktoři nepřijdou, viď :slight_smile:))) hned hledáme jiné varianty ja kto zjistit :slight_smile:)) Ale to tě objednal ve 30t. skoro po 2 měsících na UZ ne? Není to nějak dlouho? Já chodím každé 4t. na UZ....to sám doktor takto chce....
4. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
petis: papááá a hezký zbytek dne
4. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
kacenka, anaconda: já si myslím kačenko, že tam anac. ještě ty nové foto nemá, není to pravda anac.?
4. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
autor
to je móda, co? porovnávat pupíky :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz
Kači to nevadí že máš termín po mě těch pár dní... ze začátku se mi nechtělo být doma ale ted už se těším pěkně v klidu pohodě... vyspaná, nebude mě otravovat tisíc lidí.. 1,9 sem nastoupí zástup honem zaučím a padám!!!! :grinning:
4. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
bet: no mě třeba taky nedělá utz pokaždé. i když bych se nebránila =)
4. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz
Tak se můžete pokochat, fotky jsou přidané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A pokud se divíte, kam se mi ten prcek vleze, tak se já divím taky. Stále vidím jen ten špek :grinning:

Kačí,
mám většinu věcí modrých, protože je ta bledě modrá prostě super, přijde mi taková andílkovská. Možná je to předtucha, možná to bude dívka v modrém :wink:
4. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz
elis: vidíš jaké jsou rozdíly .....

holky, mějte se pro dnešek moc moc prima! pa
4. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
elli já chtěla 1.9. pláchnout. zástup se učí už dva měsíce, navíc v září končí cestovkám sezóna a bude se jen dělat katalog. sice pár zájezdu je do 23/9 ale to přežijou beze mě.

anaconda: taky koukám po modrém. holka v modrém to jde, horší je kluk v růžový :grinning:
4. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
holky, nestíhám dočítat, jen těch pár zpráv z brzo rána.

Petis,

manža je borec, že zvládá tři hudební nástroje....není to tak jednoduché...

Jinak to co píšeš, to bude ono! Teda ty pohyby! Teda u mě je to taky celkem brutální, jak mě to miminko kope!! Někdy to i zabolí, a v noci to manžel cítil když mi dal ruku na břicho, byl překvapen...asi jsme ty motýlí křídla a bublinky zameškali, a najelo to rovnou na hardcore.

No holky, já skončila včera v porodnici, protože jsem dostala šílené křeče do zad a zvracení...myslím si, že to byly ledviny, protože jsem hned musela čůrat, ale doktorovi to bylo úplně jedno!! :rolling_eyes: Jen skontroloval, že je mimi v pořádku, a taky děložní krček a poslal mě domů...doma jsem ještě jednu křeč měla, ale pak to přešlo..

Jinak já už mám fakt sto chutí s tou prací seknout...myslím, že požádám doktora aby mi dal volno od začátku října...

Jinak vás holky všechny zdravím!
4. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.