• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
:grinning: no jo no :grinning: hlavně když bude mimi zdravý
4. čer 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Leničko beruško v kolik jdeš? já v kolik budu číhat u PC na zprávičku a na fotku. Těším se!

Hubená jo, jen prsa jsou jak Pamela :grinning: :sunglasses:
4. čer 2008 v 09:00  • Odpověz
Víš jak, ono jinak vypadá bříško při konfekční velikosti 36 a 42, bohužel :unamused: Ale co, hlavně ať jsou mimiškové zdraví !!

Kači, o cvičení už jsem někam psala. Pokud bude vše OK, tak od 10.6. začínám spolu se 2 kamarádkama chodit do Kenny klubu - je tam v tom nějaké cvičeníčko pro těhu, plavání pro těhu a přednášky.
Teď jen aby mi pak doktor v pátek řekl, že tam chodit můžu.
4. čer 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
:grinning: tak to nevím, teď je to špek u 36 i 42, vypadá to úplně stejně! Možná s tím rozdílem, že mě se nafouklo od žeber a slilo se a ztratil se pas. Třeba 42 má jen ten špek u podbřišku a to nafouknutí ještě není vidět. Každopádně pod oblečením vypadáme obě stejně, je vidět jen špek

Jo taaaak, tak to já zatím nesmím. No uvidíme v poradně, třeba tím 12tt už to bude lepší a budu moct něco dělat. V pátek jdeš na kontrolu? Paráda, zítra Lenička a pozítří ty :wink:
4. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
lehna, tak to se máš... mě přestali nevolnosti asi teprve před pěti dny, tak teď si to taky užívám :slight_smile: Na UTZ jdu příští středu, taky se těším... Už se bude blížit konec třetího měsíce, tak se přihlásám na plavání a cvičení pro těhotné :slight_smile:
Jinak na ten Tvůj ultrazvuk držím palečky :slight_smile:
4. čer 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
vy jdete všechny dřív než já :astonished: zítra začnu 12tt, bomba! já se nikam hlásit nebudu, stejnak bych tam nechodila, když je venku tak krásně.
4. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
Kači jdu na osm.

Holky před chvílí mi volala kolegyně, že mám přijít na půl druhé. Byla docela naštvaná, asi mám v práci nějaký problém. Já se bojím co z toho bude :cry:
4. čer 2008 v 09:19  • Odpověz
Ty se máš Kačko, třetí měsíc už bude co nevidět za Tebou :slight_smile:
Tak to já budu, nějakej pohyb mít musím, plavání je až na sedm a cvičení teda na čtyři, hodinu cvičení, hodinu přednášky...
4. čer 2008 v 09:21  • Odpověz
ahojík, puste si k tomu zvuk a pořádně nahlas :sweat_smile:

http://www.acapela-group.com/Greetings/fish-1-4-b905d44edf7f0
4. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Leni, no nezní to optimisticky. Snad to není velký průšvih
4. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
Letí to, ale to poletí všem stejnou rychlostí

copak nám to Jíťulka posílá? :slight_smile:
4. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
To mé cvičení začíná v úterky v 16:30 a je vhodné od 12. týdne. Ten já budu začínat v neděli, tak snad mě i doktor shledá v pořádku !!
Jo a jedna lekce je tam i s tatínkama, to bude dobrá prdel :grinning:
4. čer 2008 v 09:59  • Odpověz
Já myslím, že všechny jsou od ukončeného třetího měsíce. Já mám plavání v pondělí na sedm a cvičení s přednáškou v úterý na čtyři a ke konci je tam taky něco s manžou.Ty kurzy patří mé letité známé, od malinka jí říkám teto, tak bude sranda myslím :slight_smile:
Akorát mám pacovní dobu do pěti, tak snad v tom nebude problém a se šéfem se domluvím...
4. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky. Tak k tomu špeku. Jsem na tom uplně stejně jinak přiměřená konfekční velikost 38 mě najednou škrtí v pase. Myslela jsem, že by už těhu bříško a on to špek. Nejsem na něj zvyklá a tak mě vyved z míry pohyb mi není cizí. A co je nejhnusnější kousek od něj v oblasti stehen ne mě juknul další a pořádnej. To bude makačka to zase dostat dolů. Do těhu jsem jezdila na koni to teď nemůžu, ale hned jak to pujde znova do sedla, jestli mě to nebohé zvíře pak ještě unese.
4. čer 2008 v 10:06  • Odpověz
autor
nebohé zvíře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je vtipně napsaný :grinning: :grinning: :grinning:
já špeky zatím nemám, dost jsem shodila kvůli nevolnostem. Ale pupíček se nedá a roste i když mu nedávám najíst. když mi sedne jídlo a najím se vyvalí se ještě víc :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
Tak já s sebou špeky nosím a obávám se, že bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
:slight_smile: neboj beruško, ne špeky ale miminko nosíš!!! tak si to říkej! :slight_smile: :wink:
4. čer 2008 v 11:58  • Odpověz
Tak snad z toho brzy bude to opravdový bříško :slight_smile:
4. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz
Holky, za chvíli odcházím na vedení s papírama, ať tady nemám nějaké resty, když budu mít dovolenku.
Zítra sem snad nakouknu z domu a v pátek podám hlášení, jak jsme dopadli u doktora. Jdu tam až na 13:30, to budou dopoledne nervičky.
Tak pa pa :slight_smile:
4. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
no jooooooo Péťulka má volníčko a dlouhý víkend, tak si ho krásně užij, má se počasí zas zítřkem zlepšovat tak se vystav na sluníčko, dobij energii a dospinkej deficit :wink:
4. čer 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
jo a eximka a lucaserik a ilonka a ellis jsou kde? není o nich ani zmínka co? :frowning2: ellis na koníkovi vůbec dlouho nebyla!!!! nevíte někdo něco víc???
4. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz
Díky, Katuš :wink: Už jsi přišla na to, jak jsme na tom s těmi týdny těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Já jsem zkopnu to, co jsem psala na březen, jsem pak zvědavá, jak to tvůj doktůrek rozlouskne :dizzy_face:
Sluníčko, to já moc nemusím. Hlavně jsem ráda za to spaní, i když jak se znám, tak se vzbudím s manžou a pak už se budu jen převalovat.
Holky, já mám doma tolik nevyžehleného prádla ... a další bych měla prát. Musím s tím teď pohnout, stůj co stůj !!
4. čer 2008 ve 12:56  • Odpověz
háá..tady jste :grinning:
4. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
nepřišla jsem na nic jen jsem nad tím bádala, jak je to možný, ale nic jsem nevymyslela, netrápí mě to :grinning: hlavní je, že jsme vůbec těhotný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stejnak si příroda sama řekne, kdy máme miminka porodit. Ale u nás dvou to bude sázka co? Která dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
4. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz
autor
ahoj sluni beruško :slight_smile:
4. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
To jsem zkopla z března :wink:
Já měla první den poslední MS 14.3. Koník mi to bere podle MS.
Ale když jsem byla minule u doktora - bylo to 13.5., tak mi řekl, že jsem 8+2tt, takže začínám nový týden v neděle, takže bych měla být 8.6. přesně 12 tt
Ale to je jedno kdy to bude, hlavně aby bylo v pořádku
Jsem ale baba zvědavá, jestli jsi opravdu o měsíc dál než já.

Jo, jo, to já zvědavá jsem. To by bylo úžo, měla bys miminko o měsíc dříve a pak bys nám všem dávala rady !!
4. čer 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
no i kdybych byla o měsíc dřív, tak mimi je starý jako tvoje, tak by stejnak porod byl ve stejným termínu jako ty ne? :sweat_smile: nefiiiiim a nerozumim :sweat_smile:

no a fakt mi to vychází, že v neděli 8.6. budeš 12+0, takže ten den začínáš 13tt.

já byla 20.5. 8+5 podle početí, takže 12 + 0 budu ve čtvrtek 12.6. takže ten den začínám 13tt. už to chápeš? jsem týden po tobě, fakt to podle početí vychází!
4. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz
Holky já tomu vůbec nerozumím, jak můžete počítat nějaký 8+5 a 12+0. Já to všechno beru odhadem. Přesně to zatím neví ani sám doktor :grinning:
Podle poslední menstruace bych byla už ve 14. týdnu, podle plodu je to ale mezi 10. a 11., příští týden na kontrole se to snad už konečně rozlouskne napřesno. :slight_smile:
4. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Já myslela, že 12+0tt znamená, že začínám 12. týden ... 13+0tt začínáme 13. týden.
No, jak se říká, nechám to koňovi, ten má větší hlavu :grinning:
Ten už fakt páčko, vypínám PC a uháním :dizzy_face:
4. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz
hanta.. já to taky podle MS nemám stejný, přesně Ti to poví dr.... :wink: to jsme mladší o týden
4. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.