• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Dobré ránko.

Já dnes budu lůikvidovat škody po včerejší vichřici. Popadaly mi květináče s muškáty z oken, zlámalo mi to slunečnice, rozfoukalo mulčovacé kůru - no děs!!!

Počasí je dnes už ale umoudřené, tak mám v plánu vyrazit zas nekam na výlet. V okolí máme hrad Český Šternberk, tak asi tam, uvidíme.

S tím spaním jsem na tom jako Kačenka. Taky mám takové divoké spaní. Dnes se mi zdálo, že mě odneslo tornádo :grinning: asi tou vichřicí :grinning: :grinning: :grinning: Pes mě opět vzbudil už v 5:30 h a od té doby zevluju po baráku a mám náladu pod psa.... :frowning2:

Peti, Tobě držím pěsti s tou Tvojí kolegyní, musí to být očistec :confounded:
5. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
jo normálně se mi zdálo, že se miminko nestihlo narodit ve starém roce a narodilo se až v novém, a my jsme z toho byli celí špatní. Nechápu proč, ale v tom snu to tak bylo.... :grinning:
5. srp 2008 v 08:01  • Odpověz
Kači, písnu, a ty mi SMSkni taky, ju? Ty už to budešmít za sebou a já budu nervozní ...
Ty jíš maličko, jejda, nedá se s tím nic dělat? Papkat po malých dávkách ale častěji? Asi to není zdravé takhle odbývat se, klidně jez jednostranně, ale hlavně jez.
Já měla včera rohlík s lučinou na snídani, banán na sváču, pak oběd v práci a doma pak večer ten tvaroh.

Ahoj Bate, chutě jsou prevít, co? Já jsem kromě toho sladkého v pohodě, naštěstí. Jen opravdu nemůžu jíst syrovou zeleninu, je mi z ní těžko.
5. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Bate,
tak to já jsem asi nenormální, protože bych mohla žrát furt a všechno. Budu jak Yettiho žena, až na sebe narvu zimní bundu - teda spíš nějaký vaovaný pytel :sweat_smile:
5. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
Nástupkyně volala, že možná dnes dojde. prý jestli je tu nějaká práce ... mě z ní picne !!!
Tak kdybych sem nepřispívala, tak zaučuju ...

Anac, ten vichr byl včera hrůza, co? Já jsem se bála jak hrom, strhlo nám to plachtu na střeše, máme zfouklo manžela ze žebříku, květiny jsou polámané ... no opravdu se děly divy.

Já sny taky mívám, a to jsem je nikdy moc neměla. Mívám je jak kdy - teď se to u mě mísí-kočárky a práce :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
Holky, manža ze mě v noci nechápal, že už trénuju sluch na miminko!
V noci mě vzbudil nějaký zvuk, něco narazilo na stěnu a dopadlo na postel. Tak jsem vstala, rozsvítila na chodbě, ať manžu nešoknu přímým světlem v ložnici a hledám, co to bylo. A vedle manželovy hlavy byla kobylka - no mrcha velká cca 8 cm, pak skočila na stěhu a lezla mu nad hlavu. Tak jsem manžu vzbudila, ať se opatrně překulí, že nad ním něco leze. To byl šok.
Pak jsme ji chytali do ručníku a vyhodili opět oknem ven - ale už jsem ho na noc zavřela, neriskovala bych, aby přiletěla podruhé.
5. srp 2008 v 08:14  • Odpověz
autor
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj brouci a kobylky :confounded: :confounded: bojim bojim to nemám ráda :cry: :cry:

Péťo já si na jídlo vzpomenu až když mám hlad a to zas nevím, co bych si jako měla dát a po třech soustech už nemám hlad :grinning: hele jestli ony kachny třeba přes léto nemají vegetační klid :grinning: :grinning: :grinning: že bych jedla třeba až v zimě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takovej obrácenej medvěd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

napíšu Péťo určo, až půjdu od dr. jsem zvědavá, jestli mi řekne, co se v prosinci vylíhne z vajíčka, jeslti kačenka nebo kačírek :grinning: :grinning:
5. srp 2008 v 08:24  • Odpověz
kacenko, s nemocenskou to není brzy, víš asi je to tak, že si to člověk chce i trošku užít a ne jen trávit celé dny v práci. Vždyt to je jen jednou dvakrát za život.

anac., kacenka: špatné sny mám také, holky. Je to asi opravdu normální. Zdává se mi, že se miminko narodilo a já neměla nic nachystané a byla jsem úplně vedle a takové sny. Manžel mi říká, že proč jsem pořád ze všeho ve stresu. No ale sny se moc ovlivnit nedají a je to spíše ta obava z nepoznaného a z toho jestli to je a bude vše v pořádku. Možná až budou prckovi pár měsíců se tomu potom jen všichni zasmějeme.
5. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
anac.: já také nemám problém s jídlem, jen to, že často se těším na nějaké jídlo a potom na něj už chuť nemám. Jendou jsem měla šílenou chut na jídlo, v jedné restauraci dělají super bramborové nočky se špenátem a parmazánem, já je miluji, tak jsme se rozhodli, že na ně půjdeme a když jsme tam došli, cca 15 minut, tak při představě, že je jím se mi udělalo zle. Takže chápete to??? :slight_smile:))))
5. srp 2008 v 08:38  • Odpověz
petis: ježííííš, to je mazec!!! Pokud by tu kobylku manžel nechytil, asi bych do té doby nespala v ložnici. A to že jsou pěkně velké mršky, viď....! Si představ, že ti to leze ve spánku po peřině....brrrrrrrrrrrrrrrrrr :confounded:
5. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
bate to jsou sny ze strachu z neznáma víš, to je asi normální jinak si nedovedu vysvětlit, proč jsme se v tom snu jako trápili, že se mimi nenarodilo ve starém roce ale v novém :sweat_smile: přitom je to úplně jedno :grinning: hlavně probůh když bude zdravé
5. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
krásné ránko, vy jste ranní ptáčata - a kačenky samozřejmě :grinning:
já už chci taky k doktorovi :grinning: to je asi první stav u kterého se k němu těším ja je totiž jinak nemám vůbec rád stejně vyšetří prd!
Já se dnes dozvěděla že se na mé místo bude dělat výběrové řízení bo tak holčina to odřekla :rolling_eyes: ale chtěli by aby nastoupila co nejdřív a já si mohla od 1,9 válet šunky :grinning: ráno si pěkně poležím, odpoledne taky, budu si číst, pomalu uklízet a tak.... začínám se těšit!!! :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:49  • Odpověz
Petis
a to si představ, že nám tyto kobylky a jiné potvory přivezl táta z Thajska pražené! Překonala jsem odpor a pěkně je slupla, včetně cvrčků, sušených žabiček, červů...... :wink:
Neděste se, bylo to ještě před těhu a bylo to fakt dobré, čemuž jsem zprvu taky věřit nechtěla!!!
5. srp 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
hlavně ty kačenky elli :grinning: :grinning: a třeba malí kačírci v bříšku, bůh ví, co se mi na vánoce vylíhne :wink:

no neblázni, jak to chceš stihnout 1.9. jít domů a ještě zaučit novou???? to máš teda co dělat, to nestihneš, budeš muset válendo odložit. taky se moc moc těším, že ránko Míra odejde do práce, zalezu si do pelíšku s knížkou, pak se pozdravíme na koníkovi, půjdeme nakupovat a po obídku si budeme posílat fotky z nákupu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude bomba holky!!!!!
5. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
kacenka: máš naprostou pravdu, je vlastně jedno jestli to je ke konci roku 2008 nebo začátkem. A tobě se to klidně může stát, protože máš termín 26. což je dost hraniční. A zrovna tak u mě, určitě je dost nereálné, že nebudu mít nic nachystané :slight_smile: Ale přesně jak píšeš, ty sny vyjadřují obavu a ženou to pěkně do extrému.
5. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Jukněte mi do alba, fotky s těma potvorama jsem tam přidala :wink:
5. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
elis: ahojček. Myslím si, že se na toto těšíme všechny, viďte :slight_smile: A to nejsme žádní hypochondři a lenoši, prostě si to jen chceme užít bez stresu a starostí :slight_smile: Co potom z toho člověk má....

anac.: a ten hmyz byl kořeněný???? Měl nějakou chuť?

kacenko: a když jsi na nemocenské v těhotenství tak máš nějaké delší vycházkové hodiny? Myslím, abychom vůbec stihly nakoupit :slight_smile:
5. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Kači: no záleží jak bude šikovná kdyby nastoupila kolem 20,8 a byla šikovná tak možná jo naučím ji uplný základ a pak bych sem třeba zajela jednou za týden a doučila zbytek. já byla zaučovaná asi 5 min :grinning: no uvidím ale jestli nastoupí 1,9 tak doufám že budu mít aspon volněji že bude šikovná a já budu jen dohlížet a radit :slight_smile:
Jo jo taky sem zvědavá co se nám vylíhne za Káčátka :grinning: :grinning:
anac.: pěkná chuťovečka :slight_smile:)
bate: ty vycházky strašně záleží na doktorovi. moje kamarádka měla neomezené další dr ti řekne že neomezené neexistují a dá ti jen určité hodiny takže uvidíme já doufám že můj je rozumný!!!
5. srp 2008 v 08:59  • Odpověz
Bate,
je to úplně vyprahlý, takže to chutná jak pražené oříšky. Ty potvory namáčíš do různých omáček, aby to chuť chytilo. Žádný zázrak, ale je to prý zdravé.
Co si ale budeme povídat - zlatá drožďová pomazánka!!! :grinning:
5. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
bate mám mimi starší než poslední MS, spíš počítáme s termínem kolem 16 - 20. prosince. uvidíme co řeknou na velkým UTZ, nebo kdy upřesňují stáří mimi a TP
5. srp 2008 v 09:02  • Odpověz
elis: už s petiskem jsme to řešily. Nevím jak se to říká, aby se taková nemocenská dala. Mám pocit, jako bych někoho šidila.....
5. srp 2008 v 09:03  • Odpověz
Elis,
s těma vycházkama je to u mě špatné. Doktorka mou žádost o neomezené vycházky postoupila na sociálku, kde mi řekli, že pokud by mi dali víc než 4 hodiny denně, můžu teda chodit normálně do práce. Takže u nás na Benešovsku to neexistuje, bohužel. :frowning2:
5. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
anac.: :slight_smile:))) ale nezkusit to, když má člověk příležitost. No je to výzva, která se už nemusí opakovat....to by tě asi potom mrzelo. A měla jsi nějakou chvíli zábrany? Nebo sji okamžitě strčila kobylku do pusy?

kacenka: opravdu ti Dr. řekl ze začátku mladší stáří plodu? To je zajímavé. A na velkém UZ ti to upřesní? Kači na velký UZ tě někam posílají nebo ho vykonáváš u svého dr.?
5. srp 2008 v 09:06  • Odpověz
no říkám je to jak kde. přitom je to taková blbost. když budu mít vycházky třeba od 12-16 tak to si nemůžu jít ráno ani pro rohlík?nebo sem prostě unavená tak chci jít kdy chci já ne?je to naprd. no jestli mi doktor taky dá nějáké 4 hod doma tak mě asi picne to nemůžeš ani nikam na návštěvu já mám třeba rodiče 50 km to bych je asi do porodu neviděla =)
Proč v tom neudělají pořádek zákonem? takhle si každej podle sympatií může dělat co chce!!!!!
5. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
autor
elli já byla zaučená asi za 3 týdny a moji nástupkyny učím už dva měsíce :angry: už mě to neba a chci domů

vycházky - já měla po hospitalizaci od 8 - 20 takže neomezeně, páč od 20 - 8 je noční klid a to nesmí úřednice z kontrol chodit k pacientům. takže neomezené vycházky. a to jsem o to nežádala, prostě mi to sestřička napsala. tak bych to měla asi stejné
anac.: ty ses už ptala na tu nemocenskou? A co jsi řekla, že proč ji chceš? Víš, mám obavy, že mi ji třeba dr. nedá
Bate,
abych řekla pravdu, člověk v našich zeměpisných šířkách, má k pojídání tohoto druhu pochutin emoční pres. Jenže táta taky přivezl rýžový destiláty z Thajska a důvody úprku nejen mých zábran, si jistě dovedeš představit.... :grinning:
5. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
kacka: ty jsi už byla na nemocenské? Něco se ti stalo, že píšeš, že jsi byla hospitalizovaná?
5. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.