• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
anac.: tobě to tedy měli udělat tím tuplem, když máš v rodině postižení! Zkus to sama říci, že máš z toho obavy
5. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
Anaconda:Zase všude píšou,že screning je nejpřesnější v prvním trimestu!Takže neplaš!!!!!!!!!
5. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
beta:http://encyklopedie.seznam.cz/search?s=screening
Tady si to přočti co to vlastně je!
5. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
anac.: je to přesně jak jsme se bavily včera, ty různé postupy, některé vyšetření u jedněch dříve u jiných o dost později, některé testy tobě udělají a mně ne, je to takové že si to mezi sebou povíme a docela se těmi informacemi vynervujeme. nerozumím také tomu proč to je pokaždé tak diametrálně jiné u každého
5. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
bate já bych řekla pravdu že ti poslední dobou není nejlíp tak že by si chtěla zůstat chvíly doma.lepší než lhát pak se do toho akorát člověk zamotá. já myslím že dnes fakt nechají domakaždého můj doktor mi říkal že sem jedna z malá která chce pracovat!
5. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Holky rozloučim se,musim se jít zkultrunit a vyražim ke kamarádce.Anac:A klídek všechno bude v pořádku!!!!

Mějte se fain
a

holky Vás které čeká dneska doktor,koukejte napsat jak jste dopadly!!

Pááááá :dizzy_face:
5. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
elis: také si myslím, že je lepší říci jak to je. No doufám, že neřekne, že jsem simulant. U nás je to totiž tady tak, že se snaží vvyužít mé prac. síly do té doby dokud to jde i nadmíru. Dávají mi práci, která nemá s mou nic společného, posílají mě měřit pozemky do terénu, což normálně nedělám, musím zastupovat vedoucí a hrnou na mě tisíc dalších úkolů. Já se nebojím pracovat, ale myslela jsem si, že když jsem těhotná, tak mi prostě nechají mou práci a bude to. Ale místo toho dělám tisíc jiných věcí a když se jich zeptám jestli si nemyslí, že není vhodně abych jela do terénu měřit pozemky a že ani nevím jak se to dělá tak se na mě dívají jako na vymlouvače. Trošku mě to mrzí, protože se spíše snaží ze mě vydřít co se dá než odejdu a potom zatíží ostatní, ale ty teď nechtějí zatěžovat, aby si odpočinuli. Přijde mi to opravdu někdy tady divné. Nikdy to tady tak nebylo, nevím co se najednou stalo
5. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
ilon: papááá a hezky si to u kamarádky užij :slight_smile:
5. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
bate tak se na to už taky vykašli. to ke mě jsou naštěstí hodní a sami mě brzdí =) doktorovi řekni jak to je že tě zatěžují víc než dřív a je to. fakt nemá cenu to riskovat a pak si něco vyčítat já i doma se pořád snažím aby bylo vše tip ťop a pak si řeknu vys... se na to za ty problémy to pak nestojí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
elli poslouchej dítko a nepracuj :grinning: :grinning: :grinning: to je výborná hláška

jo, anacondo, neřeš tolika ty testy, zbytečně se trápíš. špatný testy znamenají jen zvýšené riziko postižení plodu, nikolivěk že bude postižené. fakt je to zbytečný, nemysli na to
5. srp 2008 v 11:23  • Odpověz
to je jasný řeknu pane doktor já bych moc chtělo ale bohužel moje dítě je nemakačenko... :grinning:
Kači hodně štěstí u doktora a doufám že ti neřekne nic blbýho určitě ti skáče po močáku jen proto že je nevychovanej :grinning: a doufám že co nejdřív písnete!!!
5. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
Holky,
jen jsem vás dočetla v pauze po obědě a teď zase do práce.
Anac, neboj, bude vše dobré. U nás třeba žádná má kamarádka nebyla na vyšetření v 1. trimestru , asi jsme tady úplně na východě nějak zaostalí :confused:
I když mám teď brouka v hlavě, tak se snažím stále důvěřovat lékaři, kdyby něco zanedbával, vědělo by se to. Takové věci se rozkřiknou, proto si myslím, že můžeme být v klidu.
Pa pa, holky :slight_smile: Já pak večer písnu :wink:
5. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
Holky,
tak vás zdravím, dneska nejsem v práci.. :dizzy_face: takže si to užívám..

no nějak dneska nevím co napsat...už mě chytá hlad, jdu si uvařit polívku.

ahojte! :slight_smile:
5. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
elli dneska na koníka asi už nepůjdu, je hezky, půjdeme se projít. dneska po močáku neskáče, dneska je hodné miminko a jen plave, ani nekope. jen ráno trochu, bolelo to, ale už ok.

petis pa pa pa určo se ozvi, taky ti napíšu, jak to dopadlo. malinko se upínám k naději, že mi řeknou zda kačírek nebo kačenka se mi na vánoce vylíhnou, ale je fakt, že se to asi určuje až na velkým UTZ...... to čekání je hrozný :frowning2:
5. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz
Eli: to máš pravdu, tak jsem si říkala, že bych šla jen tak na týden dva, abych si odpočinula a také viděli, že nejsem z oceli. Vrátit bych se ale ještě určitě chtěla.

anac.: Kačenka má pravdu. mě Dr. říkal, že kdyby vyšli špatně krevní testy, že to mnohdy ještě nic neznamená, že maminky potom pošlou na odběr plodové vody a tam se prý 70% vyloučí. Protože krevní rozbory nejsou tak přesné jako plodová voda....
5. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz
petis: i když jsou rozdíly velké mezi vyšetřeními jednotlivých doktorů, tak si myslím, že žádný doktor nepřipustí, aby něco podcenil, zvláště v dnešní progresivní době, kdy je zcela normální kdy pacient udělá dr. ze života peklo. Takže jistě vše každý dobře prošetří. Spíše třeba něco Dr. vyloučí a jelikož to máš v pořád tak to nedělá, ale tobě to nepoví, že to nedělal protože něco jiného bylo v pořádku a potom to možná vše tak řešíme
5. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
kacenka: ale Eli to hezky napsala, že je jen "nevychované" že ti skáče po moč., viď, zní to od ní docela roztomile :slight_smile:

Meleri: ahoj a dobrou chuť :slight_smile:
5. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
bate máme nevychovaný dítka už teď a to jsme je ještě ani nezačaly vychovávat :grinning: :grinning: ba dokonce ani nejsou na světě :grinning: jak to tady probíhalo včera v té debatě? mlátit mlátit mlátit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, budu hodně postižená, když zůstanu věrná svému jménu a koupím miminku pár věcí s kachničkou? :sweat_smile: asi trapný co? ale prostě jsem kachna už od základky, jde ta přezdívka se mnou celý život. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz
kacenka: včera v debatě, to mi asi uniklo. I když mlátit mlátit mlátit, to zrovna ne, ale plácnutí po zadečku je mnohdy dost preventivní. Já žila dva roky v německu a tam je to vše stavěné na domluvě a rozmluvě a mohu 100% říci, že rozmlouvat s 3letým dítkem je někdy pro výchovu destruktivní, byli docela rozmazlení, své mamince říkali "ty blbá krávo" a mě "ty blbá svině" a rodiče nic. Takže plácnutí po zdaečku není fyzické týrání a prostě někdy to nejde. Navíc jemně plácnout tak to dítko se bojí jen protože ví, že to není dobré a ne že by ho to bolelo.
Kachnička???? :slight_smile:))))))))))))))) tak podtext víš jen ty a ostatní co to nevědí budou obdivovat jak krásná kachnička to tam na tričenku je a ti co vědí se od srdce zasmějí :slight_smile:
5. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz
kaci ja mam neteř Kačenku a myslim že je to správný když to tak nosí, moje kamarádka je přijmením Hrochová a co myslíš že jim doma na oblečení a hračkách dominuje??? :wink:
5. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz
autor
jo? tak jo, tak já nechám svý vášni uzdu volnou :grinning: :grinning: :grinning: mám to i na mailovce, tu kachnu jen jiný příjmení tak už taky byly hlášky, jestli budu mít i novej mail :grinning: ale kachna zůstane to je jasný :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
kacenka: prostě maskot je jednou maskot a s tím se nic nenadělá. Ten tě bude provázet celý život. Ještě že miminko může být opravdu kachnička nebo kačák :slight_smile:
5. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
holky pomalu se pro dnešek loučím. Mějte se moc prima!
kačce přeji prima procházku! páá
5. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz
tak tu dneska straším do 5 sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
Kačenko,

z toho si nic nedělej....já zas ujíždím s medvídkem pů a s delfíny....takže každý má svoji "úchylku"... :sweat_smile:
5. srp 2008 v 16:28  • Odpověz
Elis ty nejsi strašydýlko,abys strašila :sweat_smile:
Já mam taky uchylku na Pů a na iačka :sweat_smile:
5. srp 2008 v 16:29  • Odpověz
Ilonko,

tak to je supr, že nejsem sama...my jsme do dětského pokoje koupili ozdobnou pásku a velké nálepky na zed, a je to samý Pů a spol...
tak doufám, že se to dítěti bude líbit..:slight_smile:
5. srp 2008 v 16:31  • Odpověz
Meleri koukni mě do alba co manža koupil.

Nebuj dětem se to bude líbit!

No musí se jim to líbit!!!!
5. srp 2008 v 16:33  • Odpověz
Ilonko,

vy jste taky samý Medvídek Pů.. :dizzy_face:

No, taky doufám..

Myslíš to sportovní oblečení?Je to moc hezké! To je hodný tatínek!
5. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
Ne myslela jsem Meleri ty obrázky jaké nakoupil tatínek!! :sweat_smile:
5. srp 2008 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.