• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
jo ty jsem taky viděla, jsou krásné!
jsi tu ještě?
5. srp 2008 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak jsem slíbila, tak i činím :wink: a píšu vám, zítra budu od rána zaučovat, pak mě čeká porada, tak možná nakouknu, ale na psaní to moc nebude. Ale mi bude smutno :cry:

Byli jsme u pana doktora a jsme v pořádku, uf :slight_smile:
Screening je negativní, triply prý dopadly v pořádku, ty poměry mi neříkal, ale já jsem i tak nakoukla do karty a byla tam vysoká čísla, takže věřím, že je vše v pořádku.
Pak mi dělal UTZ, měřil hlavičku, bříško, nožky. Máme správné počty všeho, mimi se mu jeví v pořádku, váží asi 415 gr a měří do 25 cm. To bude čahounek po tatínkovi, který má skoro 2 metry :wink:
Zítra se budu objednávat na velký UTZ, musím tam zavolat a oni mi řeknou, kdy mám dojít... Jinak za 3 týdny jdu na krev - zjišťují se prý nějaké protilátky a za 3-4 týdny se mám objednat na test na cukrovku. Na další kontrolu k mému Dr. jdu za 5 týdnů, kdyby cokoli, mám naklusat dříve :wink:
A holky, pindíka pan doktor při hledání nenašel, takže asi čekáme holčinku :slight_smile: Ale máme se ještě poptat nezávisle na tom velkém UTZ, jestli nám ji potvrdí nebo vyvrátí, že ten bývá přesnější :wink:

Ptala jsem se ho na bolesti bříška, prý je to normální. Děloha se roztahuje, mimi si dělá místečko. Kdyby se mi to ale nezdálo, tak mám přijít - kdyby to byly trvalé křeče nebo bolest.

A taky jsem se ho ptala na nemocenskou. Řekla jsem mu to popravdě, že už je toho v práci moc, jsem unavená, spavá, bolí mě záda ze sezení u PC, vstávám brzy ... jestli by mi mohl napsat marodku dříve než je oficiální mateřská. Tak říkal, že není problém, že má maminka pracovat do té míry, jak to sama cítí, že mi ji klidně vypíše hned. Tak jsem mu říkala, že nee, že ještě cca měsíc oddělám, pak vyberu dovolenou a přijdu. Tak se smál, že to jsem se ho ani nemusela ptát, když chci nemocenskou "jen" na měsíc...
Takže Bate vidíš, Dr. byl v pohodě a ten tvůj bude jistě taky tak rozumný!!!

Holky, jsem moc ráda, že dnešní kontrola dopadla dobře, díky za držení palečků :dizzy_face:
5. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
Petis,

super zprávy! Tak hlavně že je vše v pořádku, a podle všeho je to teda asi holčička, tak gratuluju! :dizzy_face:

I s tou nemocenskou to dopadlo dobře, tak snad už budeš víc v klidu...

A kdy půjdeš na ten velký ultrazvuk?

Tak přežij zítra to zaučování, to asi taky není žádný med... :frowning2:

dobrou noc! já se jdu osprchovat a asi se už aji natáhnu, jsem nějaká zničená...a to jsem dneska nic nedělala! :slight_smile:
5. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
Petis,

Tak hlavně,že je vše v pořádku no a teda gratuluji k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
5. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
Petis: super, že je vše v pořádku! To je to nejdůležitější, že je mimi a maminka zdravá! Gratuluji! Snad i velký UZ dopadne v pořádku a jen ti holčičku potvrdí.
Bylo Vám pohlaví jedno nebo jste rádi, že je to holčička? :slight_smile:

Všem krásnou dobrou noc :slight_smile:
5. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
Potvrzení holčičky si necháme na velký ultrazvuk :wink:
Hlavně že je miminko zdravé, pohlaví bereme jakékoli :slight_smile: Věřím, že je zdravé a jsem moc šťastná :slight_smile:

Mel, zítra budu volat na ten velký UTZ, asi mě objednají, zítra bych měla vědět na kdy.
5. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,
taky posílám slíbenou zprávu. Včera už jsem to nestihla, byla jsem docela hotová. V čekárně jsem strávila 3 hodiny docela hnus, udělalo se mi fakt blbě, nevím z čeho, asi z toho stání (páč jsme stály ve štrůdlu až u vstupních dveří, baj oko tak 30 ženských :astonished: ) tak jsem byla ráda, že jsem se dostala do postele po nákupu jídla.
UTZ mi nedělali, škoda, na velký UTZ do nemocnice jdu příští pátek, už mám domluvený termín. Jsem ráda. Výsledky triplů taky dobrý, já těm číslům sice nerozumím, ale ptala jsem se sestřičky a prej je to vzhledem k mému věku vynikající (jakože jsem stará? ale fakt to tam bylo napsané!!! že s přihlédnutím k vyššímu věku matky :grinning: )risk downova syndromu 1.1300. Prej jsou i holky, co mají třeba 1:5 :cry: a to je průšvih. Všechny ostatní testy ok, jsem RHnegativní, taky dobré. Jo a až teď jsem zjistila, že mám krev typu AB-, takže dárce můžu být vynikající ale příjem krve je blbej, prej musím dostat též jen AB-, která se dá málokdy sehnat. Mám si to dobře pamatovat a dát si bacha. Prý jsem velká vzácnost. Tak jsem se zasmála, že to řeknu manželovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mimi má 20cm, prý je cvalík. Podle výše hcg jednotek z krve je miminko opravdu starší než moje poslední MS,takže na Štědrý den asi rodit nebudu, vypadá to cca na 17. - 20. 12. Víc mi řeknou na velkým UTZ.
Tak jsem šťastná, že mimi je zdravé, že postižené nebude a víc se dozvím za týden. Jo, mimochodem, jak jsem se těšila, že se včera dozvím pohlaví a zas nic, tak už mi to je fakt jedno. Už to neřeším a ani se netěším. Prostě mi to nějak sebralo náladu, tak už se těším na holčičku i na kluka, je mi to jedno, co se narodí.
6. srp 2008 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Peti a KAčko: moc gratuluji ke kontrolám.:slight_smile:

Kačko: já mám krevní skupinu AB+, taky jsme nevěděla :grinning: , Rh negativní a downuv syndrom nám hrozí 1:5500.
Vyšší věk matky?? Tak to já už musím být stařena :grinning:
6. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
Leni já to taky nechápala. Já jsem se totiž strašně moc moc moc lekla, až se mi ruka roztřásla, že je to špatný :cry: Bylo tam napsáno něco ve smyslu: že riziko je vyšší avšak s ohledem na věk matky a v kombinaci s výsledky z krve je vše vyhodnoceno jako negativní a dole na testu bylo červeně napsáno: výsledky negativní) víš tak jsem se šla zeptat sestry, co mi to dala do ruky. Prej je to OK, prej 1300 je dobrý, blbý je 50 a tak.
6. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
Kačenko,

to jsi musela tři hodiny v kuse stát? :fearful: Já bych asi omdlela! No ale hlavně že je všecko v pořádku..tak tak pozoruju, že vám ty testy dělají o hodně později než tady. Ale zase se dozvíte to pohlaví dříve.. :slight_smile:
Jo s tou krví to je teda zajímavé! Hlavně že to není to rh minus..
Ze ti řekli, že jsi stará matka?? Já myslela, že "stará" je od 30, že do té doby ještě spadáme mezi ty "mladé"...hold, každý přece ve 20ti nemůže mít chlapa a otěhotnět. :confused:

holky mějte se!
6. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
meleri právě že jsem omdlela. bylo mi ouvej.

taky jsem to s tou starou matkou nemohla rozchodit, preci 26 roku neni tak strasny ne? navic pred rokem jsem dite nechtela :grinning:
6. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky, mám minutku.
Volala jsem si na ten velký UTZ a jdu tam ve středu 13.8. na 13:30, už se těším !!!
Kači, já tam měla taky to riziku s ohledem na věk matky, tak ve mě zatrnulo, ale pak mi to pan Dr. vysvětlil, že je vše v naprostém pořádku. My jsme to měli 1:1350 nebo tak nějak.
Super, že je vše v pořádku !!!
Musím končit, je mi po vás smutno :cry:
6. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
Ahojky holky.
Je to fakt náhoda, ale i já mám krev AB+ :wink:

Meleri,
fakt děkuju za poklonu, protože třeba já už spadám do Tvé kolonky "stará". 30 let mi bylo letos v červenci :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
6. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
Anac: tak to já tam pomalu taky patřím, 30mi bude příští rok v červenci :grinning:
6. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
Peti: tak to bude mít manža hezký dárek k narozeninám:slight_smile:

Taky musím končit.

Mějte se krásně, odpolende tu nebudu, jedu pokecat za kámoškou a zítra ráno jdu na kontrolu,tak jak přijedu hned dám vědět, papááááááá
6. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
krásné ránko, blahopřeji ke kontrolám a doufám že budu stejně štastná i já v pátek. jéééé já vám zavidím ten velký utz doufám že vše uvidíte já musím čekat do 22 jestli se tomu našemu zlobidlu bude chtít vyšplhat víš!!!! :slight_smile: tak at to dnes utíká!!! :dizzy_face:
6. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
Elli neboj, bude tam, kde má být

Peťko to už je za týden!!!! to uteče panejo :slight_smile:
6. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
tak maminy aby jste neřekli že uháním jen Vás tak sem si konečně ten svůj melounek vyfotila tak můžete kritizovat :grinning: no a jinak váhové přírustky? :slight_smile:
6. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
Elis, bříško máš krásné :slight_smile: jedna báseň, fakt !!! Jakápak kritika !!!
Já se fotku dnes večer, ráno v 5 jsem opravdu nestíhala.
A váhový přírustek včera u Dr. je +2 kg od začátku těhu.
6. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
peti děkuju. jenom 2 kila???? :frowning2: sakra kde já ty kila mám??? kdo semnou bude běhat po porodu? :dizzy_face:
6. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
No jo, ale i když jsem zatím přibrala "jen" 2 kila, tak i tak nosím 80 kg živé váhy...
Takže nestresuj ze svých kileček :wink:
6. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
nakonec se splní ta předpověd te babizny z práce a budu mít 20 kg nahoře!! a při mé smůle mi 15 zůstane!!! tak to nedám!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
Holky,
tak Vás tu zas vyděsím. Právě ode mě odjela kamarádka v 31tt, která kamarádí s maminou, které se přes všechny prodělané negativní testy narodilo dítě s Downem.
Co dodat, je to fakt snad jen na přírodě....... :frowning2:
6. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
no nikdy to není 100% člověk prostě musí věřit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nesmíme stresovat to bys musela celý život, kdes e dítěti kde co stane a třeba bude mít následky a tak. prostě musí myset optimisticky a uvažovat zdravým rozumem!!! :dizzy_face:
6. srp 2008 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky,zdravim vás a těm které papáte přeji dobrou chut k obědu.Vrátila jsem se se cvičení a bylo to super,záda mám jak nová!!Doufám,že jim to dlouho vydrží.

A taky se musim pochlubit koupila jsem zimní kombinezku je taková nuchlavá a stála 70Kč :sweat_smile: chybí jí totiž patentek u krku,ale ten se tam našije a je to :sweat_smile: .Takže doufám,že s ní má mrnous taky radosta a umoudří se a na zítřejší ultrazvuk se na nás otočí at víme už co to je!!Vyfotim jí a hodim jí do alba.

:dizzy_face: Jinak eliis co blázníš pupek máš krásnej!A na babiznu v práci se vy...víš co??!!
6. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Tak je v albu a vy tady žádná nejste... :frowning2:
Jinak k té krvi jjá mam 0-,takže jsem na tom stejně jak Kata :sweat_smile:
6. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
já tady sem a sleduju :slight_smile: je krásná to se pak hned jinak chová :grinning:
6. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
ahoj Elis... :sweat_smile:
6. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ilonko,
kombinézka je super! A kde jsou nějé fotky těhubříška??? :grinning:
6. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz
Já žádné bříško nemám jen špek.... :sweat_smile:
6. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.