• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Mě pivo nikdy nechutnalo, teď jak jsem těhu tak mi docela voní, občas si cucnu od manži :grinning:

Peťko pošli icq do IP, díkes.

Jináč 50-56 nemám zatím nic, 62 mám jeden overal a zbytek je 68 a 74. Tu nejmenší velikost pak nějak seženu, co mi kdo dá. Tohle jsou spíš kousky, který se mi líbily a nemohla jsem je tam nechat. To mimi unosí kdykoliv, ohrnu nohavice či rukávky a může to nosit i menší dítko.

Jo jo, jen si dej pauzu od září, jsme dvě, taky budu doma. Nezvládám. Myslím, že Elli taky chce být od 1.9. doma, už to v práci nahlásila, jen nevím, jak stihne někoho zaučit, páč ještě na její místo nikoho nepřijali :sweat_smile: to bude mít fofry teda. Snad budu mít dobrý vycházky, abych mohla vidět mamku a taťku v Boleslavi a vůbec kamarády svoje, který mi tam zůstali
7. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
kači jo jo nastoupí 1,9 tak ji honem zaučím a pošupajdím domů.
7. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
Elli zítra si postěžuj a chtěj Magne B6, to jsem v úterý dostala, hned jsem si vzala, takže dneska to jím třetí den po třech tabletách a fakt už je nemám!!!!! zmizelo to
7. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
a tak jako že se budu flákat jako první??? Peťka dobere volno, tak ta bude doma tak v půli září, ty než ji zaučíš tak taky a já už od začátku? ty jo asi si to rozmyslím, ať nejsem ve vašich očích flákačka :frowning2:
7. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
Icq ti pošlu, asi ale až pak z domu, nevím ho zpaměti, jen přezdívku. Tak pak písnu doma.

Věcičky jsou všude parádní, viď? Já už jsem se taky koukala, ale nějak nakupovat, to ještě moc nee. Ještě uvidím, co odkoupím od rodiny. Pokud budeme mít opravdu holčičku, tak mám slíbeny věci od sestřenek, ale ony budou mít velikosti naopak, než potřebudu - obě měly dcerky v létě, tak nám to nebude pasovat - ony mají mini letní oblečky a pak větší teplé a my to spíš budem potřebovat naopak. Ale něco určitě vybereme!!!
Dnes jdu do Tesca, tak možná mě tam něco zaujme,minule jsem tam slintala nad nádhernýma fleecovýma šatičkama, ale nechala jsem si zajít chuť.
7. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz
Kači určitě běž já myslím že bdueme jen tiše závidět. den ode dne mě to tu víc zmáhá!!!+
Peti jeslti v sobotu nějak rozumně vstanu tak se jedu podívat do Polska na bolder jak tam vyjde cenově a ošahat si ho a tak. no a třeba si dovezeme i nějáký drobnosti :grinning:
7. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
holky,

zrovna budu obědvat..

nevíte kolik v česku stojí ta kojící podprsenka? říkám si, jestli si to nemám koupit, že to bude určitě levnější než tady..

jo a máte tam fakt super výběr těch dětských věcí...a jsou všecky takové milé! tady je to drahé a samé šedé nebo bílé...fuj...zatím jsem tu ani jeden obleček nekoupila..

fakt tiše závidím..ale v září jedu do Ostravy a tam skoupím co se dá... :slight_smile:

Ellis,
v Polsku mi naši koupili kolíbku, a prý to vyšlo levně..nechtěli mi říct kolik, byl to jako dárek..
7. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
Elis, tak držím palec, ať v Polsku dobře pořídíte. Jsme zvědavá, co řekneš na Bolder nebo jestli tam třeba neuvidíte i ten Mikado Oxford - ten u mě zatím vede.
Taky vypadá celkem zajívale Babysmile twister, mám ho v albu, ten jsem ale ještě neviděla naživo.
7. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
no uvidím jak naživo z těch třech u mě zatím pořád vede bolder. ale ještě sem ho neměla ,,v ruce,, tak uvidím třeba ho tam mít ani nebudou :sunglasses:
7. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
tak jedna paní - ehm kacenka25 - má už kočárek objednaný a shodou okolností se jí taky Bolder líbil tak ho zkoušela. Je bombastickej, jak už jsem psala asi třikrát. Krásně se ovládá a ty barevný kombinace - no bomba!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Když se vám líbí a zkusíte si ho, určo jiný chtít nebudete, páč je fakt dokonalej a nemá chybu holky. Bolder v Polsku jsem bohužel nezahlédla, myslím v té části, kam jezdíme my.

Jináč jsem okukovala věci na mimi - oblečení je hodně malé - v Čechách ty velikosti lépe odpovídají, v Polsku je to nějaké zmenšené :sweat_smile: . Jsou tam ukrutně levný věci jako postýlky, matrace, povlečení, vaničky, přebalovací pulty, přebalovací podložky..... Jen zasejc já se bojím těch ftalátů, páč Poláci jsou tím vyhlášení. Přeci jen vanička a pultíky jsou s plastovými částmi, tak to je manžel proti, chce to koupit tady v ČR. Ale postýlku asi v Polsku koupíme taky, je to fakt levné.
7. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz
Kačenko,

taky těm polákům moc nevěřím..hlavně těm plastovým věcem...my se asi na vaničku vyprdnem a budem mimčo koupat v naší vaně na podložce..naši mi to tam koupili..ale nevím kde, snad v Polském těšíně? nevim.

My jsme koupili Chicco, je k tomu sedačka, sporták a ta korba...takže snad v pohodě..koupili jsme to po internetu, tak to snad do týdne dojde...

A jaké barvy bude ten tvůj?

My vybrali červený.

holky letím trochu pouklízet a pak půjdu ven. at vám to v práci rychle uteče..a pak ještě zítra a bude víkend!
7. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
my máme oranžovo černou Cortinu 2008. Chicco se mi hůř ovládal, ale červenej se mi moc líbil, na ten jsem zálibně koukala v obchodě. Za stejné peníze se Cortina lépe ovládá, tak jsme vzali Cortinu. Přeci jen proč si vybrat horší když můžu mít lepší za stejné peníze :grinning: Ale někdo to tak neprožívá jak můj manžel, tak se pro Chicco rozhodne. Ale on prostě musí mít to lepší a nám se designově líbily oba dva, tak ta volba těžká nebyla. Kdyby se mi víc líbil Chicco a Cortina tolik ne, vzala bych Chicco, to by mi bylo fuk, že se malounko hůř to přední kolečko chová než u Cortiny. Je to věc vkusu, co se komu líbí. Ještě ho doma nemáme, až porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz
7. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz
My ho objevili na netu, a pak jsme jeli do obchodu..já s tím zkoušela jet, a přišlo mi to stejné jako ostatní kočárky co v obchodě měli...to jsem pak ze srandy ještě zkoušela kočárek pro trojčata a fakt nářez!! :sweat_smile:
Mě se na tom líbilo, že to byl jeden z levnějších a přitom mi přišlo dobré že má k tomu vše, kdežto pak byly daleko dražší kočárky a do těch jsme nechtěli jít...no hlavně že to už máme z krku!
7. srp 2008 ve 14:23  • Odpověz
tak už za půl hodinky taky konečně valím domů!!! tak zitra klem poledne snad naviděnou... nebo napsanou??? :confused:
7. srp 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
taky za půl hodinky odcházím jupííííííííííí dneska toho bylo moc, ale docela v pohodě
hurááááááááá

určo nám napiš, to my budeme čekat
7. srp 2008 v 16:40  • Odpověz
Ahojky, zdravím z domu.
Jak jste se bavily o Polsku, tak je to tam jak s čím ... Třeba kočárek na trhu bych si nekoupila, viděla jsem tam jan takové ty těžké kousky, nízké u země, no vůbec se mi nelíbily. V obchodě to byla jiná ... byly tam kočárky od drahých Casualplay, taky Cortina, pak i Implast, Mikado ... vůbec tam neměli kočáry typu Tako jako jsou na trhu. Takže do obchodu bych se nebála ani krapet.
Mi se Implast na obrázku taky líbil ze všech nejvíc, ale když stál vedle Mikada, tak byly hodně podobné, ale Mikado by vyhrálo. Jak materiálem korbičky, tak byl ještě lehčí, dokonce skladnější, má popruhy na přenášení korby. Manža u něj neviděll žádné mínus, já jen, že brzda je taková tyčka (to jsou malé věci) a že má nápis zezadu na boudičce. Takže my jsme zatím pro to Mikado, ale kdo ví, co ještě do zimy objevíme :wink:
Přebalovací pult by se mi líbil dřevěný-imitace dřeva se šuplíkama. Ale to jsou pálky, že nevím, nevím, asi od něj upustím ...
Tak zase páčko, zítra kdo ví, jestli se ukážu, snad jen v pauzách dočtu.
Páčko :slight_smile:
7. srp 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlasim,měla jsem toho dneska moc..
Na ultrazvuk no vypadáme s největší pravděpodobností na holčičku,ale mám to brát tak jako,že je to na 80% a nejjistější bude ten ultrazvuk toho 3.9.tak uvidíme,každopadně jak řekla paní doktorka pytlíka tam nikdš nevidí :sweat_smile: .
Manža byl s semnou tak počítal prstíky a moc se mu to líbilo a já už mám výsledky s 2 trimestru se screeningu a vše je negativní takže at je to co je to mimi je zdravéééééé a to je super!!No a ta holčička k tomu je skvělááá :sweat_smile:
Jinak já už mám taky kočárek zamluvený a danou zálohu a mám už tohle s krku,ale na kupování a schánění je toho ještě hodně moc...Třeba přebalovací pult... :sweat_smile:

Tak se mějte a zítra dopoledne tu chvilku budu pa
a
krásný večer popřípadě krásné páteční ráno :sweat_smile:
7. srp 2008 v 19:38  • Odpověz
Ilu, gratuluju moc a moc k dobrému výsledku z genetiky a taky k holčince !!! Jsme na tom stejně, u mě taky pak Dr. pytlíka nenašel, ale ten velký UTZ bude jasnější, tak musíme vydržet do středy :wink:

O nakupování věcí ani nemluvte, už mi z toho jde hlava kolem, do toho manža je pořád venku a na chození po obchodech není čas - prý máme na nákupy ještě času dost. No jo, má pravdu, ale když ono to někdy tak láká :wink:

Mou těhu kamarádku včera zavřeli do nemocnice :frowning2: Čeká dvojčátka a na kontrole jí Dr. zjistil, že se začala otevírat. Bude muset až do konce těhu ležet, ale snad ji brzy pustí domů. Je teď v 29 tt. Je mi jí moc líto, ležet v nemocnici, snad bude fakt brzy doma ve svém prostředí.

Tak jdu makat, mějte se krásně :slight_smile:
8. srp 2008 v 05:55  • Odpověz
Dneska si tu s vámi asi budu moct povídat, protože kolegyně nepřišla do práce a vzala si volno. Nasr*ná jsem jak hrom, ani se neozvala, nic ... Vím, že to není její povinnost, ale slušnost by to měla být.
Mi je dnes divně od žaludku ze včerejšího párku, ráno jsem měla taky nutkání zavolat do práce a vzít si volno, ale já blbec jsem vstala a šla. Abych ji stihla vše naučit, když už na to máme jen týden a pak má milostpaní 2 týdny dovolenou. To už je fakt škoda mluvit, a pak mám být v klidu a nenervovat se, potřebovala bych mít jinou povahu!!!
8. srp 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
Ilu gratuluju gratuluju moc moc moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je skvělé, ty negativní výsledky. a další holčička v našem tématu? super!!!

Péťo taky se stresuju i když nemusím, když někdo něco nesplní nebo si vezme volno, zatím co já o něj žádala a nesměla jsem si ho vzít :frowning2:
Té tvé kamarádky je mi líto, ach jo, to je blbý. Chuděrka jestli aspoň stihla něco nakoupit na mimi :astonished:
8. srp 2008 v 07:23  • Odpověz
Kači, já stresuju, jsem naštvaná, vzteky bych řvala nebo brečela ... no hrůza.
Už chci být pryč a ona ať se tady z toho třeba po..., už na to kašlu! Ale už to vidím, že kdybych si třeba vzala příští týden volno já, tak ona bude všude rozhlašovat, že se nemohla zaučovat, protože já jsem nepřišla. Kéž by tu dnes volal šéf a sháněl se po ní, ne že bych chtěla být hnusná, ale ať ví.

Kamarádka výbavičku má. Nemají kočárek, teď si koupili komodu ... jako hodně věcí mají. Taky je mi jí líto, a to neměla žáden problém, nic jí nebolelo, nic nepoznala, až doktor. Hlavně aby byla ona i kluci v pořádku, aby u ní v bříšku ještě aspoň měsíc vydrželi, přece jen 29 tt je málo a kor na dvojčátka.
8. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
To je pitomý, dvojčátka jsou malý vždycky a ve 29tt jít na svět.... to by bylo zlý. Já jsem to v nemocnici poznala, když jsem tam ležela, holek na udržování těhotenství tam bylo asi 20, některé ležely třeba od 12tt až do 36tt, hrůza. po 36tt už holky pouští domů, to kamarádce vyřiď. Pak už může porodit normálně. Prý kolikrát se i stalo, že holky pustily ve 36tt domů a ony fakt do 40tt dítě donosily. Proto mám já takovou hrůzu, aby se mi to nestalo taky, protože jsem to zažila. Ty holky pak plakaly, kdykoliv viděly v časopise oblečení nebo výbavičku pro mimi. Protože ony samy neměly nic, když tam ležely. Sháněly jim to maminky, tchýně atd. Přitom to bylo jejich první dítě a ony si ani nemohly nic koupit. Bylo to hrozný, strašně jsem chtěla jít domů, bylo mi tam hrozně smutno. A taky jsem se šíleně bála, že tam budu taky do 36tt ležet. Z toho pramení ten můj strach snad ze všeho, abych se tam zas nedostala. Tak nějak asi i proto už nechci chodit do práce, páč ten stres hodně škodí a teď v plný sezóně toho mám plný brejle.
8. srp 2008 v 07:41  • Odpověz
Je jasné, že stres škodí. proto vím, že se ani teď nesmím rozčilovat, ale když ono to jaksi moc dobře nejde. Taky už chci být doma, v klidu, vyspaná a hlavně bez starostí o práci. Tu chvíli už to vydržíme!!!

Teď mi kamarádka psala, že byla včera na pásech, dnes tam má jít taky, dávají ji infúze a prášky. Ale že jí nic nebolí, tak doufá, že ji pustí ležet domů. Kéž by, já bych byla ve špitále taky ztracená, musí to být hrozné, ale aspoń že ví, že jsou miminka v pořádku.

Další známou jsem včera potkala v tescu, má termín v lednu a je už na nemocenské, protože se jí mimi tlačí moc dolů. Je toho teď nějak moc. Proto jsem i já bázlivá z každého většího píchnutí, aby to taky nesignalizovalo něco špatného. Ale to snad ne, nesmíme na to hold myslet. I když se to lépe říká než dělá.
8. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
Na ty poslechy miminek bude chodit každej den, holkám miminka měřily dvakrát denně sestřičky. Bohužel je domů fakt nepustili, až po 36tt. Víš co když už se do nemocnice dostaneš, tak se ti zas na druhou stranu uleví, že už víš, že je o tebe a mimi postaráno. Jen my doma se bojíme tam jít, což je logický.

Však jsme se o tom s někým bavily, pamatuješ, že prostě v dnešní době je ukrutnej problém počít (holky tady známe taky, co čekají rok na početí) a pak vůbec to dítko donosit. Je tolika faktorů, který zabraňujou tomu šťastnýmu přirozenýmu vývoji těhu, chjo. Samej stres v práci, starost o leasingy a hypotéky, když už člověk otěhotní, aby to taky splatil, do potravin se přidává čím dál víc hnusů.....
8. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
Uvidíme, budu vás o jejím stavu informovat ... :wink:

Jj, kdysi nebyly takové knihy, články, internet a lidi se neměli skoro čím znervózňovat a ono to bylo dobře. Teď je všude těch informací tolik, že se aspoň v nějaké člověk najde a pak začne uvažovat ... a jak víme, tak je psychika to nejhorší.

Ale nezačneme raději z veselejšího koutku :wink: ?
8. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
autor
z veselejšího kohoutku :grinning: :grinning: :grinning:

hele tady to teda stáááááááále z nebe padá, to je hnus
8. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
To teda není moc veselé :stuck_out_tongue_closed_eyes: , že u vás prší. U nás už se zatahuje taky, blééé.
Jaké máte plány na víkend?
Já jsem se těšila na klídek, ale manža domluvil návštěvu u známých dneska a zítra opékání na chatě se sousedama. prý to pořádají každý rok, ale my tam ještě nebyli, tak proto prý "musíme" jít. Jenže já jsem teď takový usedlík, že bych byla raději s manžou sama, šla se projít a pak byla doma. Takže zasejc problém.
V neděli, pokud bude pěkně, budou s taťkou pobíjet střechu latěma, takže taky o zábavu postaráno.
Elis jde dnes k Dr., že? Držím palce !!!
8. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
autor
plány jsme změnili, páč má být šeredně. Zítra ránko pojedem do Prahy do ZOO a do Ikey a jestli stihneme i starou Prahu projít se, uvidíme. V neděli má zas být 27 a jasno, tak to budeme u Mírový mámy, páč M má narozky, tak se asi bude slavit, napustím si ten malý nafukovací bazének a budu se rochnit.
Snad si zítra něco v Pze vybere, chce na kolo oblečení, ale tady v Náchodě není výběr, Pha bude lepší. Dneska mu půjdu koupit jen drobnosti, aby měl aspoň nějaké překvapení.
Elli jde dneska, to jsem zvědavá
8. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Jé, narozky :wink:
my budeme slavit taky narozky, ale až příští týden, 11. má můj manžel 30 :wink: Slavíme to 16. s rodinou, to bude hukot, bude nás přes 20 lidí. Dnes má manžel za úkol objednat kýtu, pořád to odkládal, že je času dost, tak už jsem mu dala nůž na krk :grinning:
Od nás (mě a mých rodičů) dostane foťák, líbil se mu a chtěl si ho jednou koupit, tak snad bude rád :wink: Od svých rodičů už dárek má-kombo ke kytaře.
teď jsem si nastříkala nohy Difusilem, ti komáři asi ví, že bude pršet a všichni velzli do kanclu a já mám nohy samý pupínek :angry:
8. srp 2008 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.