• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,děkuju Vám!!

Kascí a my se do Prahy do ZOO chystáme v neděli :sweat_smile: .
Stěma dvojčátkama je to blbý,ale lepší ležet v nemocnici než,aby se prdískové narodili už tedka každý týden dobrýý!!
Nám porodila kamarádka v červnu o 2,5 měsíce dřív je to hrozný no...

Petis rtak si na mě 16 vzpomen,protože to mám narozky já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás zatáhlo,ale nepršíí
8. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
Tak to si na tebe vzpomenu, Ilu :wink: Chystáte nějakou oslavu? Nebo už budete u móóře :wink: ?

Ta tvá kamarádka taky čekala dvojčátka?
8. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Petis já budu slavit s našima u moře :wink: ,no ne narozky nák moc neslavime takže pohoda..

Ne kamoška čekala jen jednomiminko..
A ted když k ní jdem tak nám pořád říká nakupujte radší to mít doma vče o 3 měsíce dřív než nemít..

No a má druhá kámoška má holčinu ted už jí bude 9let a ta sní musela od cca 5 měsíce ležet v nemocnici takže nakupovat musel tatka a tchýně tak ta taky říká,nic zlého vám nepřeju,ale nikdy nevíte co se stane tak raději dřív než pak čumět..
8. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Ilu, už to taky vidím, že bychom měli pomalu začít nakupovat. Září to jistí :wink:
8. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
Péťo 11.8. má právě manžel taky narozky a chce to slavit v neděli

Čauky Ilčo v neděli má být zas hic, kolem 27 stupňů a jasno. to se mi nechce. my snad zítra nezmokneme
8. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
No holt jo...ale já ani vlastně nevim co mám kupovat a přesně jak psala Kačenka kolik čeho..Bude to fuška :grinning:
8. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
Kači, tak to je dobrá náhoda s našema manžílkama, co? Mimi bude prosinčátko a manžílci slaví spolu :wink:
Holky, celkem hezky je popsaná výbavička na www. nunynek.cz, z toho si myslím každý něco vezme. Pak mají i některé holky v albech doporučené seznamy pro mimi, ale ono je to hodně orientační. Ale aspoň člověk ví, čeho se chytit :wink:
8. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Petis je to opravdu individualní když mimčo nezvrací je to jiné než když jak kamošce neustále blinkal a přvlíkala cca co každoé 2 hod tak toho potřebovala víc no..a kort v zimě to to tak neschne jak tedko..
No chce to něco mít vždy se dá přikoupit,ale těch nejmenších velikostí moc nekupuju jen pár s porodky a něco pak na ven a stejně mu to za chvilku nebude :sweat_smile:

Kaci:nebuj snad nezmoknete
8. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Péťo jsme si souzený - manžové stejný narozky a vypadá to že i děti budou stejně narozený, můj termín se přiblížil tomu tvému :slight_smile:

přesně Ilu, těch nejmenších věcí jen pár, a zbytek větši, aby se to stihlo užít.

jinak teda nevím kolik čeho aby toho bylo dost a přitom nebylo málo
8. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
No holky nebujte to zládnem zvládly to všechny :sweat_smile:

Tak já se domluvila na pondělí a jdu k doktoru a tak se konečně dovim jestli mě nechají rodit normálně nebo císařem,tak jsem zvědavá co mě poví :slight_smile:
8. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
autor
Ilu proč císařem? ty máš nějaký problém?
8. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
Kaci jo jo kuli kyčlím...
8. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
aha. ty hele on císař není žádná lahůdka, holky to chtějí dobrovolně, aby necítily bolest při porodu, ale zasejc pak ti je zle od narkózy a tejden ti nejde sedět.....
8. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
to je jasný,že normální porod je lepší.Ale když to situace vyžaduje nic stim nikdo neudělá :frowning2:
8. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
jasně, když je ohroženo miminko nebo maminka, tak je císař nutný. Ale ti, co ho podstupují dobrovolně, to je jiná - přeci jen je to operace a každá operace má svá rizika.
Snad tě doktoři potěší, Ilu, a bude vše OK na norm. porod. A zjistí už to takhle brzy, jak bys mohla rodit?
8. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
Petis jo jo zjistí řekne mě právě ortoped..muj gyn řekl,že mám raději mít napsáno,že cř a kdybych prý rodila dřív a šlo by to rychle a normálně bylo by to super.
Ale taky se spíš klaní,že vzhledem k mému věku a tak by neriskoval...Tak já nevim..uvidíme v pondělí budu chytřejšíí a dám vám pak holky vědět jdu tam po 13hod :sweat_smile: .
Tak aspon pojedu na dovču a budu mít vše za sebou.
Měla jsem tam k němu jít už v červnu,ale já měla čas.... :sweat_smile:
8. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
Tak nám pak hlavně dej vědět a snad ti řeknou dobré zprávy.
teď se odmlčím, jdu na oběd. Dnes tam byl nic moc výběr, ále něco jíst musíme, tak pro teď pádím.
8. srp 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
my totiž bereme jen dobré zprávy že? :wink:
Kači bude mít těstovinky, jen nemám hlad, ale on přijde.
Já to myslela s tím císařem tak, že to chtějí nějaký holky dobrovolně
8. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
Petis:dobrou chutt :sweat_smile:
Kaci:dobrovolně ti snad ani cř neudělají neee???
8. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
prej jo, prej to holky chtějí aby netrpěly při porodu
8. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
Jsem zpátky.
Nakonec to bylo celkem dobré - sekané medailónky s bramborem a takovou červenou omáčkou. V poho :wink:
8. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
Petis jsme za půlkou co? koukáš? :slight_smile:
8. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
Hm..Petis taky bych si dala říct!!Já jsem tedko masováááá :sweat_smile:
8. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
Holky rozloučim se at vám to uteče v práci a krásný víkend!!

Pa pa pa pa pa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. srp 2008 v 11:50  • Odpověz
Jj, jsme za půlkou a bříška se nám kulatí :sunglasses:
Pěkně koukej pojíst, KAči, víš, co ti říkal pan doktor!!!

Pa pa, Ilon :slight_smile:
8. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
půjdu si nahoru domů udělat nějaký těstovinky narychlo, páč nic nemám a na pečivo nemám chuť
a do toho města chci skáknout
8. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Jen utíkej, ať se pořádně a dobře nadlábneš nejen ty ale i mimi :slight_smile:
8. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
autor
ještě jsem nešla :grinning: se zas navalila práce :frowning2:
8. srp 2008 ve 12:51  • Odpověz
Já už půjdu za hodinu domů. teda pojedem domů, tam nabalíme prázdné láhve od piva, budem vypadat jako notoři, protože se nám jich doma nasbíralo asi kolem 40 :grinning: a pak jedem zpět do města a pak za mou babi. Snad aspoň odmluvíme tu večerní návštěvu, jsem unavený, ch jo. Tady je venku strašné dusno, asi něco přijde... a už zase nemám kotníky. :confounded:
8. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz
A kdepak máme Elis, jakto že nehlásí výsledky kontroly?

Holky, já mám za 15 minut padla, přeji vám hezký víkend, odpočiňte si a zase pá pá.
8. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.