• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
Elli říkala po obědě a ono nic! Kdepak vězí?

Pa pa Péťo a osiřela jsem
8. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
ahojky holky tak jsem zpátky v práci. výsledky poměrně dobré utz mi nedělal ten bude až toho 22,9 jen mě prohlédl a říkal že mimi je opravdu položené nízko ale čípek se nezkracuje takže je to dobré. předepsal mi hořčík, a domluvili jsme se že ta nemocenská nebude problém že dnes málo kdo pracuje takhle dlouho. takže jdu na kontrolu 5,9 a tam se domluvíme od kdy mi ji napíše jen říkal že budu mít vycházky takže asi neomezené nebudou :rolling_eyes: tak doufám že budou aspon rozumné!!! a taky že na mě nepřijde kontrola. :angry:
tak jsem zase o něco klidnější :grinning: tak všem kdo už tu není a nebo se chytá domů tak krásný víkend!!!!
8. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
ahojky elli
jsem srab, já se na PN neptala a ani na vycházky, stydím se.tak já asi budu pracovat do mateřský no
tak to si počkáš na UTZ docela dlouho panejo
8. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
no já bych se asi taky neptala ale on se mě zeptal co v práci tak sem mu řekla že už za mě shánějí náhradu tak to nějak vyplynulo :slight_smile: jééé já to popletla na utz jdu 22,8
8. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
tak to už je lepší :grinning: než 22.9. :frowning2:
mě se nikdo na nic neptal, akorát teď pan primář jestli mám neschopenku.
8. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
Mimčo čekáme 23.1.2009. Pohlaví zatím nevím. Teď už je mi líp, tak bych to nerada zakřikla. Zatím pracuju, ale rychleji se unavím. Čekám první mimčo. Koukám, že většinou už jste tu zkušené mámy.
8. srp 2008 v 15:27  • Odpověz
autor
Co?

ehm tady není ani jedna máma :grinning: všechny čekáme svoje první, to jsi asi ve špatné diskuzi :astonished:
8. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
Jsem tu ve správné. Jen jsem koukala ze začátku diskuze, neprošla jsem ji celou. To by bylo na dlouho, už je tu 87. stran.
8. srp 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
ale fakt tady není žádná zkušená máma, spíš pár vyděšených holek co se musí navzájem radit, aby vůbec všechno pochopily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: páč samy na to nestačíme :grinning: :grinning:
8. srp 2008 v 15:46  • Odpověz
jo jo já radši ani doktorovi neříkám co si myslím nebo co sem četla oni sou na to alergický i s těma otokama sem čekala co z něj vypadne a když řekl sám o hořčíku byla jsem spokojená.. :grinning:
8. srp 2008 v 15:52  • Odpověz
no, tak to jsem tu tedy opravdu správně :wink: jsem na tom podobně. Moc nemám s kým probírat svůj "aktuální stav". Mám kolem sebe spoustu známých, které už děti mají a nebo jiné, které ještě dítko nemají.
8. srp 2008 v 15:55  • Odpověz
Kači jak jste si psali o te výbavičce mě dnes přišla z mmb ale náááádherná kombinézka pokud se donutím ji vyfotit tak ji dám do alba. taková bílá s ouškama a celá chlupaťoučká :grinning: jen za asi 180 kč!!!! v obchodě by byla tak za 600"!!!! at žije MMB
8. srp 2008 v 16:02  • Odpověz
já nezrušená bych se ráda zeptala, co je to mmb?
8. srp 2008 v 16:07  • Odpověz
www.mimibazar.cz super bazar kde se dá nakoupit nádherný věci od ostattních mamin za pár kaček je tam i aukce :wink:
8. srp 2008 v 16:20  • Odpověz
autor
elli já už asi nic kupovat nebudu, abych toho neměla moc, asi už končím. třeba mi někdo něco dá
8. srp 2008 v 16:27  • Odpověz
no já asi jo sice mě možná někdo něco dá ale chtěla bych si vybrat sama a můžu to pak mít třeba i na druhé. ono se to nezdá ale je toho potřeba dost od každé velikosti něco nevíš jak velké miminko se ti narodí a pak se mě nebude chtít lítat a shánět něco na poslední chvíly, každou chvíly si mimi blikne nebo tak.taky nechci mít hory ale aspon základní věci na toho prvního půl roku
8. srp 2008 v 16:45  • Odpověz
Ahoj holky. Tak zase podlouhé době. Prosím vás poraďte. Už asi 14 dnů mě bolí pod pravýma žebrama. Nevíte některá jestli je to normální nebo co by se tak asi mohlo dít, že by tam tlačilo mimi se mi nezdá tak velký ještě není.
Jo a stou výbavičkou. Tak já mám jen něco málo věciček ze sekáče a něco po ségře. Plánuju tak za měsíc udělám nájezd na obchody a výprodeje a bazary a sekáče a už udělám takový systematický nákup. Aby bylo od všeho něco. Pak se nechám překvapit s čím dorazí rodina a přátelé a známí. Séhra mi zatím dělá seznam co budu fakt potřebovat, protože existuje spousta seznamů více či méně obšírných a bývá tam i docela dost zbytečností. Prostě seznam od maminy s "praxí" :slight_smile: Souhlas s elis, je dobré mít věci na delší dobu dopředu, jelikož budeme mít zimní miminka a už se vidím jak jezdím po obchodech v marastu s malým miminem.
9. srp 2008 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holky.

Aurel, už jsi tady dlouho nebyla, jakpak to? Bolest pod pravým žebrem? To opravdu nevím. Ať jsi klidnější, tak si raději zavolej lékaři. A nemůžeš mít třeba "přeložené" žebro? To bolí hodně, ale to bys asi nevydržela 14 dnů. Třeba máš miminko opravdu tak nahoře, kdo ví ... Já bych se raději poptala doktora, abych měla jistotu.

Elis, dobře, že máš dobré zprávy od Dr. Hlavně že se nezkracuje čípek, že se neotvíráš, to je podstatné. A na nemocenské si odpočineš :wink: Už brzy.

My jsme byli včera u mé babi, pak u známých na návštěvě. Předtím jsme se stavovali na nákup a manža koupil malé růžovou mikinku. Je slaďoučká :wink: Dnes po obědě jsme šli na "sraz" sousedů, ale já už jsem tam nemohla vysedět, tak jsem od 20 hodin doma. Bylo už toho hodně.

Holky, dnes jsme měli krásný zážitek, manžel dnes poprvé ucítil miminko. Když jsme po obědě seděli, tak jsem ucítila pohyby, manžel mi položil ruku na břicho a konečně cítil 2x kopnutí :slight_smile: Krása, až mi to vehnalo slzy do očí, když jsem viděla, jak je šťastný :slight_smile:

Jinak mou kamarádku s dvojčátkami včera převezli do nemocnice do Ostravy. Je tam lepší vybavení, kdyby už teď musela miminka na svět. Byla na vyšetření, prý už mají oba přes 1 kg, hraniční je 34 týden, ona je teď ve 29, tak kéž vydrží :slight_smile: Je napojená na kapačky, dostává tablety a injekce. Hlavně ať jsou všichni 3 v pořádku!
9. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po náročné neděli. Dnes byla vyloženě pracovní, manža zabíjel desky na střechu, trápil se u toho, hold těžká jsou rána opilcova :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera to na sraze sousedů krapet protáhnul, tak dnes trpěl, no já mu to říkala, ale za pravdu mi uznal až dnes.
Já jsem trávila čas od 9 do 16 hodin v kuchyni, vařila, pekla, snad se mi to povedlo, jsem vždy nervózní, když něco nedělm pro domácí. Dělala jsem 2 plechy zákusků pro manžu na zítra do práce, tak snad ho tam zítra kolegové a šéfové nepomluví. Pak jsem ješě dělala nepečený dort na zítřek, když mu přijdou popřát naši. Velký dort bude až v sobotu na oslavě.
Jsem zvědavá, jstli zítra dorazí nástupkyně do práce. Pokud ano, nebudu tady s vámi :cry:
Tak pa pa a příjemný vstup do nového pracovního týdne.
10. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
Dobré ránko berušky

Petis a já to mám bez práce heč páč si to manžel objednal u babičky, respektive se ho zeptala, co by chtěl tak si poručil sladké do práce, tak peče babička :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se teda chtěla vytáhnout já, ale bohužel babička byla rychlejší. Tak já budu blejskat příští víkend, páč když nebude lejt, pojedeme k našim na chalupu, tak tam se s dortem blejsknu. Snad budu mít po tom pátečním UTZ dobrou náladu.

Já jsem zas bez kolegyně, ale zítra by už měla přijít do práce. Dnes budu se zástupkyní. ALe nebude tam šéfová, tak můžu koníkovat celý den, když teda nebudou chodit davy lidí, co chtěj blázni k moři. Cvoci ne, vedro, písek, fuj slaná voda. ...... no cvoci to říkám furt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 06:49  • Odpověz
Dobré ránko,

tak co nového, vy jste toho tolik popsaly, že se mi to nechce moc dočíítat:slight_smile:

My mme hotovo, ale ještě mě čeká úklid, sice jsme začla o víkendu, le to najednou všecko nejde. Jsem totálně za celý týden vyšťavená. Opravdu jsme si dovolenou užžili :grinning:

Peti, jaké zákusky jsi dělala? Já totiž musím na pátek taky manžoovi něco upéct :sweat_smile:
11. srp 2008 v 08:03  • Odpověz
Myslím do práce. :wink:
11. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko, těhulky.
Hlásím, že jsem včera letěla balónem. Zážitek to byl úžasný, vřele všem doporučuju.
Startovali jsme v 19 hodin z louky od Benešova s veselým pánem kormidelníkem. V koši, který se zprvu zdál fakt malý, jsem byla já s přítelem, ségra s manžou, náš přerostlý brácha, mamka a představte si, že i náš děda, kterému je 88 let! + pilot, plynové bamby, ale pěkně jsme se vešli. :slight_smile:
Nejvíc se báli ti naši chlapi. Přítel tak silně svíral kovovou konstrukci koše, že měl prsty úplně bílé, čelo orošené smrtelným studeným potem, stejně jako brácha i švagr......no hrdinové Jen děda se nebál a my, ženy
Letěli jsme hodinu cca 10. km vzdálenost. Kormidelník s námi vystoupal i do max výšky 500m, což nebylo nic moc. Nejlepší bylo létat těsně nad střechami domů, mávat a zdravit lidi, kteří na nás obdivně pokřikovali a fotili si nás. :slight_smile:
Po hladkém přistání na louce následoval přípitek fakt dobrým šampaňským a pasování na vzduchoplavce s předáváním certifikátů. Nejvíc byl vyceněn děda a pak já s prckem v břiše, protože prý ještě takovou to sestavu nezažili. Děda navíc připravil řížky, které jsme hned po startu začli jíst a pak je i s kormidelníkem a další obsluhou balónu, po přistání dojídali. :slight_smile:
Jak pravý Škopkovic z trilogie Slunce, seno....... :grinning:
11. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
Anac: no teda, super zážitek:slight_smile:. To muselo být fakt bomba:slight_smile:
11. srp 2008 v 08:14  • Odpověz
Leni,
bylo to parádní!

Let balónem jsme dostali od mamky k vánocům a původně jsme měli letět 5.7., jenže byly bouřky a zrušily to. Moje milá paní tchýně mě při obědě odvařila tím, že bych už měla mít rozum a být zodpovědnější, když teď čekám jejich vnouče :angry: :angry: :angry: Tak jsem si myslela něco o zadku a letěla jsem stejně.

Jó a taky mě upozornila na to, že jméno pro případně narozeného syna bude po mém příteli - jejím synovi, takže Jiří a žádné jiné nepřichází v úvahu. Ona si prý taky nemohla vybírat.

Asi u nás bude vražda I. stupně!!! :grinning:
11. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
Leni bude fotka ložnice? jo? prosíííííííííííííííííím

anacondo hele ještěže jste měli ty oschlý řízky z domova, páč co by jste jako v tom luftě vařili že. Každpádně bez řízku na výlet ani ránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ještě chyběl děda s termoskou s mlékem, aby byla iluze dokonalá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
Kačí,
on tu termosku měl. Sice s kafem, ale měl. Do balónu jsme jí ale nebrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
Kačí, no zatím fotka nebude, ještě čekáme na skříň.Přijde do 14ti dnů:slight_smile:

Anac: tak to jsi mi s tou tchýní te´dak připomněla mého tchána. v sobotu byli u nás, manža má narozky teďka v pátek, tak jsme slavili. No a já jsem řekla, že nejspíš si nechám řííct, co to bude. A on mi řekl, že ať si to nenechám říct. Tak jsme řekla, že je to moje dítě, že si říct nechám a on zas,že už je to i jejich, tak bych měla brát ohled. Tak jsme mu řekla, že jim to říkat nemusím, když to nechcou vědět. No moje nervy.
11. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
zaučuju, takže nestíhám, ale cca do 10 bych tu mohla být sama, tak písnu.
Leni, ten zákusek je z pomazánkového másla a šlehačky, písnu, máš-li zájem, u nás má úspěch.
Anac, super zážitek, já bych se asi posr.. strachy, nějak mi nedělají dobře výšky :confounded:
11. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlásim po víkendu.
Včera jsem ho měla uklízecí,aby to tu manža 14 dnů vydrřel a bolí mě celej člověk!
Ahoj Leni,vydovolenkovaná??? :grinning:
Anaconda:Jůůů let balonem :confused: !! A tchýně taky dobráá :grinning:
11. srp 2008 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.