• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
anacondo to jste měli, to by bylo dokonalý :grinning:
11. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
Ahoj Peti, určitě mi receptík pošli prosím:slight_smile: ať vyzkouším nšco nového:slight_smile:

Ili: nes.r. vydovolenkovaná vůbec. Kurňa za celý týden jsme nebyli ani na pivko, jak jsme večer byli zničení :sweat_smile:
11. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
dobré ránko kopretinky!!! koukám víkendy docela dobrý. u mě na prd celý víkend se s manžou nebavím protože mi připadá že je pro něj přednější vše než já. sice chápu že na starém baráku je pořád co opravovat ale taky přece sou i důležitější věci ne? už mě nebaví když ráno vypadne přijde na oběd a vrátí se v 8 večer!!!! :rolling_eyes:
11. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Eli klídek, my taky máme co opravovta na baráku, ale manžovi na to prdí, nechce se mu do toho, pořád homusím nutit. hmm, tak kdo je na tom líp :grinning:
11. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
Lehni:je mě to jasný,ale zas to budete mít doma hezkýýý :dizzy_face:

Eliss:všude je to stejné,včera tady byla kámoška a stěžovala si na něco podobného,nebuj to se urovnáá :dizzy_face:
11. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Ili: hezký hezký, ale ty nervy kolem :angry:
11. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Lehn:j jo nic neni bez nervů,my zas malovali jak měl manža dovču nebuj nic!!
Holky odmlčim se přijde nám pan na kontrolu kotle a pak musim žehlit fujjj :confounded: a na tu 13 hod jdu k tomu doktoru tak pak Vám písnu jak to dopadlo.

Zatim se mějte paaaa
11. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
Elis,
tak ten můj by nejradši nedělal nic. Celé dopoledne spí, dá si oběd, zastřelí pár němců na PC a šel by si znova lehnout....... Taky ho mnusím do všeho nutit. Jenže nervy mám jen jedny a tak jsem v těhu rezignovala. Bydlet kde máme, prcek taky, tak mi to nesmí žíly netrhat. :wink:
11. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
autor
elli to jsou spíš hormony. taky jsem teď nějaká smutná a přepadlá a nevím co s tím. Nějak mi nejde se radovat a užívat život s těhu
11. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
Ilu, tak určotě pošli sms. Já půjdu za chvíli do obchodu a pak uklízet. Takže taky nic moc :wink:
11. srp 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Ilonko napiš jak jste dopadli!!!!
11. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
no tak to nevim ¨která varianta je lepší =) ale štve mě to protože bych se ted ještě chtěla někam podívat pak budu doma uvězněná s prckem a než povyroste tak se nedostanu nikam. ale pro něj je vše ztráta času protože by mohl stihnout zatím tolik práce!!! :rolling_eyes: když chci s něčím pomoct tak abych se pořád připomínala a to už mě nebaví!!!!a k tomu moje sebevědomí někde na bodu mrazu když vypadám jak kdybych spolkla meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
elli však to říkám hormony, u nás je to stejný. mám stejný depky a trable a kolikrát mě to i mrzí
11. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
mě to taky mrzelo ale už sem se zařekla že se nutit nebudu. nebaví mě pořád vymýšlet nějáké výlety a tak. prostě to nechám na manželovi sice nikam nepojedem ale aspon ho nebudu muset do ničeho nutit. jak říkám já chápu že na baráku je hodně práce ale ta tam bude ještě 100 let takže to bych ho neviděla nikdy. jediný na co jsem ještě zvědavá jak to bude až se narodí prcek protože to mi pořád říká jak bude pomáhat tak jsem zvědava!!!! nejhorší je že sem na vesnici kde vůbec nikoho neznám nemáme obchod hospodu nic. takže pořád sedím sama doma nejradši bych se kolikrát na to tam vyprdla!!!! :fearful:
11. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem u vás.
Elis, tvé pocity znám za poslední dobu dokonale. taky si neustále stěžuji, že jsem sama doma a manža je venku. Já tu chápu, že jsme si vymysleli tu přístavbu a ta se sama neudělá a jsem moc ráda, že se manžel snaží a každou volnou chvíli něco dělá. Ale přijde doba, kdy mi to začně být líto. Přesně jak píšeš ty, že se teď dlouho nikam nepodíváme a čas, který bychom mohli věnovat sami sobě, trávíme prací.
Ale hodně za to můžou hormony, musíme vydržet.
11. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
akorát Peti že ty máš výhou že je to jedna přístavba a máš vidinu toho že se Vám bude lépe bydlet. jenže u nás je oprav na 100 let(je to starý barák po babičce) a nedělá se to na našem bytě takže ani radost z toho že bych viděla zlepšení u nás není. když třeba vyklízí kůlnu nebo se bude stavět nová na dřevo a tak víš,?i když ted třeba pestavoval starou místnost aby ta mohl bžt nový kotel jen pro nás a nemrzli jsme v zimě tak mě to stejně mrzí. a nejvíc to že když už ho někam vytáhnu tak vím že si myslí že by zatím mohl dělat spoustu užitečnějších věcí :unamused: prostě na prd. no jsem zvědavá jak to bude od prosince :confused:
11. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
a co v práci maminy? mě moje práce strašně bavila a ted jak mám před sebou vidinu odchodu tak se mi chce každé ráno min a mín a už se mooc těším až spočnu doma. takhle přijedu v 6 a opravdu už se mi neche uklízet , žehlit vařit a podobně! já se tááák těším!!!!!!! :grinning:
11. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
Elis, je to blbé, chápu to. My taky neděláme na svém domě, je to dům manžovy mámy. Předpokládá se, že bude jednou napsaný na něj, ale zatím tomu tak není. Mě taky mrzí to (teď se to netýká manžela), že nám jezdí pomáhat můj taťka každou volnou chvíli, je tam prakticky pořád. A domácí - tchýně a tchán jsou pořád někde v luftě. teď byli zase na víkend v Brně, my jsme obíjeli střechu deskama. Když nám budou měnit okna, oni budou zase někde na zájezdě. Sere mě to, ale člověk jim nemůže nic říct, protože si děláme "na svém", nebo teda že to chceme my. Ale nechápu, že jim to není blbé, když vidí, jak je můj manžel a taťka spocený a utahaný na stavbě a oni jsou doma. A to je můj tatin po operaci srdce-bypass a maká i těch vedrech.
Je mi to fakt líto, i to, že je u našich taky volný dům a nešli jsme bydlet tam. Vím, že by to tam nešlo kvůli babky, která dělá ze života peklo, že bychom tam s manželem dlouho nevydrželi nebo se pořád hádali, ale stejně mě to mrzí.
Ale to sem asi nepatří.

Co v práci? Já taky ráno vstávám s odporem, ale co nadělám. Ještě chvilku vydržíme !!! Mám ještě 14 dní dovolené, tak to budu muset před PN vybrat. Možná něco ještě teď v srpnu a zbytek v září. Dnes se mě ptala nástupkyně, jestli si budu brát tento týden volno, že ona sem chce každý den chodit. jsem myslela, že ji zakousnu za ten pátek !!!
11. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
já s odporem nevstávám, to ne. je fakt, že se mi taky moc nechce do práce chodit. ale zasejc nechci být první doma, z vás všech, holt ještě počkám.......... uvidíme no. ať mě nemáte za flákajdu

jinak s tou prací je to těžký, já si holky fakt myslím, že s náma mlátěj hormony. kolikrát vlastně nevíme, co chceme. jsem toho též důkazem. snažím se proti tomu bojovat a nejde to. odvčera mám zas náladu na bodu mrazu, možná i pod nulou
11. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Peti tak to máme podobné. v tom baráku bydlí ještě mažův strejda a i když sme dělat plot kolem celého baráku, elektriku - část i v jejich části, kupovali krytinu - tak ne jenom že nepomůžou ale slíbili nám třeba že půjdem s tou krytinou na půl a dodnes jsme neviděli ani korunu a říct taky nic nemůžeš protože to chceme dělat my takže ti v tomhle rozumím uplně na 100%!! ale člověk se naučí jisté věci brát tak jak jsou a nerozčilovat se že? :sweat_smile:
11. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
jéééé tak to sme se tu sešli dnes tak si tu náladu musíme spravit. no já se rozhodla že si dnes zajdu do kina. nikdo semnou neche jít tak půjdu sama na bathory, tak si udělám radost.
tak to já bych klidně první byla doma a podporovala vás psychicky v práci :grinning:
11. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Mi by bylo taky jedno, že bych byla na PN první. Hlavně aby mi bylo dobře a je jedno jestli jako první nebo poslední.
Já mám dnes radost takovou, že by se u nás snad dneska nemělo nic dělat. Píšu snad, protože člověk nikdy neví. Manžel má dnes 30, staví se naši na kafčo, popřejeme mu, posedíme. Ofiko velká oslava bude v sobotu, ale dnes mu chceme popřát.
Holky, taky se vám tak prcek mele v bříšku? jak jsem si pořád stěžovala, že cítím jen bublinky, tak teď už se umí pěkně ozvat. Ráno vstává kolem 6:30, kdy už jsem v práci a pak se ozývá i během dne. je to paráda, ale nejkrásnější bylo vidět manžu, když ji poprvé ucítil.
11. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,tak kotel zkontrolovanej a je v pořádku můžem v něm až začnou zimi v klidu topit.Jinak něco málo mám vyžehleno,ale přestalo mě to bavit a bolí mě záda jak čert.

Jo a k těm náladám já jsem ted taková,že když mě někdo něco řekne a mě se to nelíbí tak začnu bulet jak malá holka :cry: ,tak sńad to přejde..Nedávno se mě zdál takovéj ošklivej sen a já se vzbudila a normálně mě tekly slzy,to se mě ještě nikdy nestalo :sweat_smile: ,hormony bláznivééé :grinning:
11. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Ilu, jo tak to se mi stává taky. Začnu bulet ani nevím proč :sweat_smile:

Já jdu dělat pořádek, tak papáááá
11. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
já sem bulela vždycky takže ted je to ještě horší hrůůza :grinning: u nás se bude taky slavit v pátek. maža má 13,8 narozky tak zas budu muset napéct a pak hlavně uklízet :rolling_eyes:
peti jo jo je to krásný pocit. mě vždycky kopalo večer a ted je to nejvíc dopoledne kolem 10. naše dítě je totiž hroznej lenivec takže jak přijdu do práce a začnu něco dělat tak protestuje :grinning:
11. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Elis: to se nám ti manželé sešli v jednom týdnu, můj manža má narozky 15tého :grinning: , ale slavili jsme už teďka v sobotu, přijeli jeho rodiče z HAvířova a za 14 dní budem slavit znova, přijedou druzí rodiče :grinning:
11. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahojte maminky :slight_smile:
Kačence a Petis gratuluji k pozitivní návštěvě u Dr. minulý týden. I když u Kačky to čekáníl....týý jo, myslela jsem si, že všichni doktoři objednávají na určité hodiny.
Btw. já jsem také minulý týden omdlela a dr. mi dal nemocenskou, ale snad brzy půjdu do práce. Nechci ještě te´d být na stále nemocenské.
Nebylo mi moc dobře, tak jsem moc na PC netrávila času.
11. srp 2008 v 11:22  • Odpověz
jak jste se jinak bavily o věku, tak já budu mít podobně jako lehna příští rok 30 let. Tudíž ani já se nepovažuji za starou maminku. Tak chci uklidnit Kačenku, že ta zrovna stará není....
11. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
tak to já jdu proti době. mě bude v říjnu 22. ale nějak to tak cítím kariéristka nejsem vždycky sem byla víc rodinej typ a děti miluju už asi od 10 let :slight_smile:
11. srp 2008 v 11:32  • Odpověz
Leni, nejen vaši manžílci, ale i můj a Kaččin se sešli. Oni mají oba dva narozeniny dneska, můj má 30, Kaččin nevím kolik :fearful:

Bate, už jsem si říkala, kdepak jsi. Omdlela jsi kvůli nízkému tlaku? Už je ti lépe? Co ti doporučil Dr.? A nechceš už přece jen zůstat doma, nebylo by to lepší?
11. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.