• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
elis: to si určitě Dr. chrochtá blahem, že existují maminky v takovém věku, jaký máš ty. Protože je to biologicky ideální. A některé maminky, které mají po 30 let jsou třeba daleko horší a neinvestují do miminka tolik něhy, kolik budeš např. investovat ty. Prostě jde o pocit a to je důležité. A nezoufej, šumperk není daleko. Navíc já jsem nááádražák, tzn. že mám cestu vlakem zadarmo a klidně tě mohu přijet navštívit, aby sis tam nepřipadala tak sama a smutně. :slight_smile:
11. srp 2008 v 11:42  • Odpověz
Peti, já vím, že tvůj manža má dneska, od Kačky teda nevím:slight_smile:. a v sobotu má Ilu narozky, aby to nebyli jen manžílci :grinning:

Bate: ahojky:slight_smile:, bobečku omdlela. Já kdybych jedou omdlela,tak už doma zůstanu a prdím na všecky. Nehnala bych se do práce
11. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
Petísku: tak to jsou super kulatiny. Co dostane tvůj manžel za dárek od tebe??? Přece jen 30 to je kulatina, viď:slight_smile:

Asi to bylo kvůli tlaku, ale alespoň si jetšě dopočinu. Do práce se chci ještě vrátit, nemám tam nikoho zaučeného a přišlo by mi to nefér swe tak vůči holkám zachovat. Ale jak jsi napsala ty i já mám ještě dost dovolené, tak si jistě nějakou vyberu :slight_smile:
Dr. mě hned nechal doma, zvláště když jsem mu řekla, že to může být i z části kvůli stresu v práci....tak říkal, že si alespoň trošku odpočinu a bude to :slight_smile: Tak odpočívám. I když jsem dostala tak hloupě vycházeky od 10-12 a potom od 14-16 hod. Což kdybych byla na nemocenské do začátku mateřské, vůbec si nedokáži představit jak bych vše zařizovala, to se skoro ani nedá. Než dojedu do města už je 30 minut v tahu
11. srp 2008 v 11:46  • Odpověz
lehna: jsi hodná, ale byl oto asi kvůli tlaku, teplo, stres v práci. Snad to malinkatá přestávečka zlepší :slight_smile: Ještě musím vydělat nějaké penízky a také nechci se zachovat vůči holkám nefér. Ony za to nemohou. Ale to víš, jestli se nebudu cítit dobře tak to nebudu lámat přes koleno, ale zatím je mi už lépe.
11. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
Jj, Bate, však sama víš, co děláš. Honem rychle někoho zauč a buď už doma. Tlak je prevít, já bez ranní skleničky coly nevyjdu z domu. A začala jsem pít meltu. Kdysi jsem si zvedala tlak kávou, tu v těhu nepiju, jen sem tam vyjímečně, ale navykla jsem si na meltu s mlékem.
Ty vycházky se dají zařídit určitě i jinak, hodně maminek má buď neomezené nebo celé odpoledne, nevím.
Manža dostane foťák, sice jsou penízky třeba na stavbu, ale chtěla jsem něco, co sám chtěl, ale nekoupil si to právě kvůli přistavování. Tak jsem se domluvila se svými rodiči a koupili jsme ho napůl :slight_smile:
11. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
Petis: meltu???? Copak to je?
Já kávu piji, ale jsem velký kafař a pila jsem tak 4 kávy denně a tak jsem to zkrouhla na jednu max. dvě denně, což je už co říci. A když jsem v hodpůdce dávám si kávu bez kofeijnu.
V vycházkami si myslím mi to dal protože jsem mu říkala, že tak za 14 dní bych chtěla jít zase do práce. Možná kdyby věděl, žezůstanu už doma do začátku mateřské dov. tak mi dá jiné, ale takto toho moc nestihnu je to na houby. Ale zase toho hodně udlěám doma. Dělám totiž ještě soukromě jedné restauraci účetnictví a tak mohu tukat do PC bez omezení :slight_smile:))) teď zrovna dělám účto. Ael od 14 mám vycházku, tak toho jistě využiji :slight_smile: Jdu s kamarádkou do kavárny.
Dostane foťák??? Digi??? No to bude nadšený. Však správně, něco musí dostat, alespoň bude příjemně překvapený. Víš, když měl můj manžel Standík 30 let také dostal foťák :slight_smile:)) Ale on je zase takový fotograf, tak si přál zrcadlovku, nebo jsem to alespoň věděla, tak žádný digi, i když by se nám už dnes hodil :slight_smile:
11. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz
Můj manža je taky blázen do elektra a pod. Zrcadlovku měl, ale před nedávnem ji prodal, že by si chtěl pořídit nějaký digi foťák podobných funkcí. Dostane kompatkní zrc., myyslím, že už je dost kvalitní. Na tenhle foťáček už se chodil nějakou dobu dívat a osahat si ho, tak jsem šla na jistotu :wink:

Melta je náhražka kávy. Koupíš ji normálně v potravinách pod tímhle názvem, buď je sypaná a nebo i v sáčcích jako čaj. necháš ji vyluhovat a je to. S mlékem je to bílá káva, to se doporučuje pít i kojícím mamkám na mlíčko, takže to jistě neškodí ani teď miminku v bříšku.
11. srp 2008 ve 12:11  • Odpověz
Petis: tak to bude opravdu nadšený, digitální zrcadlovka je docela slušně kvalitní foták! Ale když už tak už pořádný. Manžel bude te´d mít 36 let. A v před 6 lety byli vůbec digi dost nedostupné a digi zrcadlovka nemožná investice. Ale také by si ji přál. Takže tvůj manžel bude mít jistě velkou radost a ty budeš mít radost, že on má radost :slight_smile:

aha tak já juknu na tu meltu.
Jina jsem objevila super čaj od teekane pro těhotné ženy...je také dobrý...
11. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
hoj hoj manža má 27, když se ptáte :grinning:

jsem šla do města a dala si cukrovou vatu fuj je mi pěkně zle
11. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Bate když jdu ke svému panu dr. tak mě objedná na hodinu a v tu jdu taky na řadu. Jenže on měl dovču (což jsem věděla, páč mi to říkal posledně, že mě svěří panu primáři) a tam se to asi zvrtlo páč nás tam bylo asi 30.

Jinak stará si taky nepřipadám ba naopak, trend poslední doby je mít mimi až později. To mi vyhodnotili v diagnostickým ústavu v Hradci, jak se tam posílá krev na rozbor na hcg, downa, rozštěpy, HIV atd. To jsem čučela, pane 26 roků a oni mají škatulku, že jsem stará mamina :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz
Cukrová vata? Mám taky chuť na sladké, ale musím vydržet domů, máme tam nepečený dortík :stuck_out_tongue_closed_eyes: A možná bude i zákusek, pokud manžovi nějaký zbyde :wink:
11. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
já jsem manžovi do práce objednávala chlebíčky, před chvílí. sladké dnes vyzvedneme u babičky, tak si taky pro sebe uloupnu. když mě to nejede, já bych radši ten majonézovej chlebíček. ale odolám, přeci jen bůhví co tam je za majonézu a to za ten risk nestojí........... udělám mu dobrou večeři, včera měl chuť na hranolky.... anebo někam půjdeme, ty jo, to je ještě lepší nápad!!! do restauračky, se svíčkama, s vínem... aha s kofolou :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
Můj manža si zase objednával zabíjačkové mísy do práce. Mělo mu posupně přijít 30-40 lidí a když zbude sekaná, tak ta se dá případně zamrazit, ale chlebíček nee, proto jsme to zavrhli. Kdyby mu přišlo méně lidí, než plánoval. Ještě mi ani nevolal, tak asi porád slaví :sunglasses:
mě sladké jede, i když včera jsem toho měla plné cvičky, když jsem pekla a ochutnávala, to mi pak bylo až zle :confounded: Ale dobře mi tak!!!
Zajděte si do nějaké příjemné restauračky, jé, dáte si nějakou ňamku, bude romantika, paráda :wink:
11. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
máme tady za barákem úžasnou restauračku, je to v řeckým stylu, není tam plné osvětlení, jen tlumené ze stěny, jsou tam břečťany a ty řecký masky bohů...... a výborně tam vaří...... myslíš, že můžu s nivou, když je uvnitř masa? pro klidný svědomí radši ne, co
11. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
Kači, když je niva tepelně upravená, tak ji můžeš.
Já jsem si dala v restauračce kuřecí maso s nivovou omáčkou bez výčitek. Četla jsem, že tepelnou úpravou se ty špatné bakterie likvidují. Tak jsem jedla i hermelín v bramboráku.
11. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
kacenka: také si myslím právě, že 26 let je OK, ale ti Dr. to berou biologicky a hold společenský trend se prodlužuje a biologie zůstává.
Minule jsem byla první den po Dr. dovolené, který měl 3 týdny a máš pravdu, také jsem přišla na řadu cca o 2 hod. později než jsem byla objednaná a to protože se nakumulovali ráno urgentní případy. Ale seděla jsem. To sis tedy musela slušně vytrpět!

Holky sladké je pomsta tělu. Přes víkend jsem snědla celou Nutelu a manžel včera večer koukal jako blázen :slight_smile:))) No jo, tělo to chtělo :slight_smile:)))
11. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
kacenka, petis: holky vy se máte, že slavíte! Také bych hned slavila! Hezky si to užijte!
11. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
kacenka: tepelně upravený plísňový sýr můžeš. Nemůžeš ten, který není tepelně upravený. Já se na to ptala dr. a on to tak říkal. Tak třeba ani majonézu jak jsi psala na chlebíčcích raději ne. Protože to není tepelně u pravené. Ale jestli bude niva teplá uvnitř masa tak proč ne...
11. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz
autor
díky bate a petis, tak já si to dám, ty jo, takovou chuť na to mám. i na smažený hermelín :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

takovej chlebíček........... na svatbě jsem je nejedla páč už mi bylo všelijak a od tý doby je nemůžu páč bylo těhu potvrzený. přitom já je tak ráda. ale bomba bude až se mimi narodí, to si budeme moct dát i to zakázaný.zas bude zakázaný něco jiného, to je fakt........... ale mimi za to stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz
Kacenka: ty ses vdávala tento rok???

Holky jdu se nachystat, za chvíli mám "vycházku" tak se vypustím ven :slight_smile:) Těším se.
Mějte se dnes moc prima a zase brzy paáá

A Kačenko a Petísku: vy si dnešní den s Vašimi mužskými pekelně užijte :wink:

pááá
11. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz
Kači, tak už to máš potvrzené ze dvou stran, tak si nech chutnat :wink:
Majonézám taky moc nevěřím. Teda pokud si ji koupím domů, kupuju Helmans, tak se nebojím dát ji do salátu, ale jak ji vidím na chlebíčku, tak k ní nemám důvěru.
Bate, tak jsme sladkomilky obě, Nutela, to je droga !!! Dáš si jednu lžičku a nejde přestat. Teda aspoň my doma si ji už ani na rohlík nemažem, ale dáváme si ji lžičkou na chuť :grinning:
11. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
bate a odkud jsi ty???
11. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahojík,

no vy jste ale drbny, já vůbec nestíhám :grinning: .
Můj manža má taky 30 a chtěl monitor k počítači. Nemáme plochý,tak si poručil plochý. A už ho má i objednaný,tak se na něj těší kdy mu přijde. já mu ještě k tomu objednala dortík, je kulatý,světlý a s postavičkama z marcipánu jak to - souloží :grinning: . měl veeelikou radost:slight_smile:

Kačko: určitě bych zašla do nějaké té restauračky a nivu tepelně zpracvanou si určitě dát můžeš, to bych neváhala :wink:
11. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Jo a jinak to sladké, bych teda taky mohla furt. Nutela, tu radši nekupuju, by mi vydržela jeden den :grinning:
11. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz
Tak mi volal manža, že se oslava v práci vyvedla a zákusek už nezbyl - a to měl 2 plechy - tzn. 40 kousků !!! :grinning: Hlavně že šmakovalo :wink:
Za 20 minut pádím domů, mějte se krásně, zítra tu zase z rána nebudu, snad vás aspoň pozdravím !!!
Pa pa :slight_smile:
11. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
autor
jsem musela pracovat blbý co?

psala Ilonka, že se ještě nedá určit jak bude rodit, že je ještě brzy. Tak se uvidí.

Tak a to se těším tuplem a určo si něco s nivou dám, když to všechny schvalujete juchuuuuuuuuuuuuu

Petis taky helmansku jím, tam jsou vejce pasterizovaná
11. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz
Petis: jo a obzvláště nutela....hm a nebo ještě nugeta arašídová???? Mňáááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dva plechy??? No jo 30 se musí pořádně oslavit :slight_smile:

Eli: z Ostravy

Lehna: vidíš a mě vydržela nutela, dokonce, přes celý víkend a manžel na mě koukal, že jsem jí tak rychle snědla. Dnes jsem byla v obchodě a měla jsem nutkání si ji koupit, ale neudělalal jsem to. A před chvílí se mě manžel ptal, proč jsem si ji nekoupila a já mu říkám, no aby ses zase divili, že je za dva dny snězená??? On to chudák asi tak nemyslí, ale já mám potom výčitky. Ale děsně mám na ní chuť :slight_smile:) Takže ti rozumím, že si ji raději moc nekupuješ.
11. srp 2008 v 19:10  • Odpověz
Holky vy teda drbete..ty jooo :sweat_smile:

Kačenka vše vyřídila,takže to psát nebudu jen to,že k panu doktoru jdu zas v říjnu a uvidíme..

Jinak co se týká toho jídla tak já chlebíček s majonézou měla a v těch největších hicech a nic...prostě jsem mu neodolala no nešlo to :zipper_mouth: a hermelín si dělám na grilu a včera jsem ho půlku snědla normálně. :dizzy_face:

Když jsem se na to ptala mudra tak řek,že když to nebudu jako s jídem toho všeho přehánět tzn. vnitřnosti, zrající sýry tak,že jednou za čas když na to budu mít chut tak si to mám normálně dát.

Takže Kačí doufám,že si na té Nivě někde byla :pensive:

Jdu si lehnout jsem utahaná jako kotě a ještě mě chybí vyžehlit asi tak 2 pračky,ale to už nechám na zítra :sweat_smile: však ono to neuteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se mějte dobrou a zítra paa :sweat_smile: :sweat_smile:
11. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko,
dnes opět zaučuju, tak tady nebudu :pensive:

Tak byla niva, Kači? Pošmákli jste si? Oslava jak má být?
My jsme doma poseděli s obojíma rodičema, dali kafčo, po pulečce (jak kdo :grinning: ), proběhlo to v pohodě. Ta sobota ale bude jistě chaotičtější a náročná.

Dnes jsem utahaná jako hrom. A to jsem spala jak špalek, ale toho spánku mi pořád nestačí a nestačí.
12. srp 2008 v 06:31  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky moje zlatý,
na nivě jsme včera nebyli :cry: :cry: páčto jsme si jeli vyzvednout ty sladkosti k babičce a Míra se nacpal třema párkama, tak už nebyl hlad. Navíc jsme se dvakrát zakecali se známými takže jsme domů dorazili v půl devátý a to už bych jídlo nesnědla. Zasejc jsem nevečeřela, budu štíhlá těhule :grinning: :grinning: . Dneska ale půjdeme, no narozky jsou dneska tak dneska bude véča.

Tady fučí holky, ty jo, já myslela, že ještě dneska bude azuro a Keňa a ono ne :astonished: :astonished: :astonished:

Já tu pravděpodobně dneska taky moc nebudu, budeme v práci ve třech, tak to asi nepůjde. Ale do půl devátý mám čas :dizzy_face:
12. srp 2008 v 06:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.