• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
přesně tak, to řekne dr.
4. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
Hanti, mi to taky nesedí s MS, ale při kontrole před měsícem mi to do průkajdy napsal Dr., tak se držím toho :wink:
Ale určitě se to ještě bude měnit pode toho, jak mimi poroste.
4. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
a hlavně, jsme všechny baj oko stejný termín, to bude boj která dřív co????? holky já se na to těším :grinning: budeme vypisovat sázky :grinning:
4. čer 2008 v 17:56  • Odpověz
autor
ahoj holky, krásný den :slight_smile:
5. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
Tak jo holky, dám na Vaše rady, budu čekat, co mi ve středu dr řekne. :slight_smile:
Dneska sem přišla do práce až na devět, zvracela jsem... :fearful: Divný, je to pět dní, co mi přestalo být špatně a zatím jsem nezvracela nidy.
Dneska ráno jsem ale vstala (bylo mi dobře), napila se jablkovýho džusu, šla si čistit zuby a začala zvracet, tak nevím...
Jinak přeji taky hezké ráno a krásný den všem. Jak se máte?
5. čer 2008 v 09:13  • Odpověz
Jinak hezká fotka Kačko :wink:
5. čer 2008 v 09:14  • Odpověz
ahooooj holkýýýý :dizzy_face:

Kuk do alba :dizzy_face:
5. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
Supr :slight_smile: Gratulujů :grinning:
5. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
Leni, hezoučká fotečka, paráda, jsem moc ráda, že je mimi v pořádku :slight_smile:
Já mám dnes a zítra volníčko a zatm ho trávím v kuchyni. Manžel dělá do 12, má přijet na oběd i můj taťka, tak kuchtím, udělala jsem chlapům i ňamku k odpolední kávě, tak snad tu ztuhne a bude chutnat.
Je mi hnedle lépe, když se pořádne vyspím a to jsem neležela do 10 :grinning: , už v 8 jsem šupajdila do obchodu. Jo, jo, on je to rozdíl v 5 nebo v 8.
Holky těhulky, pořádně se oblíkejte !!! A nepodceňujte teploučko.
Má těhu kamarádka dostala zánět ledvin, chtěli ji zavřít do nemocnice a dávat antibiotika do žíly, ale protože bylo plno, tak je doma. Má teploty, bolesti, božátko. Je ve 20 tt a čeká dvojčátka. Její doktor jí říkal, že se teď nosí krátká trička, což je pro nachlazení to nejlepší... Takže opatrně.
5. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
Peti, děkujíí. Já jsme tak šťastná, že to je v pohodě, teda zatím. A to srdíčko jak mi ukazovala, no já myslela, že se tam vybulím a rozbrečím:slight_smile:

Tak kuchtíš, a co dobrého? taky bych měla, ale mis e nějak nechce, čučím tu furt do koňa a píšu s holkama. No ale mkuoila jsem nějaké maso, tak se na to musí vrhnout
5. čer 2008 v 11:26  • Odpověz
autor
krásná fotka! Leni promiň já si jí nejdřív nevšimla, mě se prostě dneska nedaří. Omlouvám se, jsem pitomá. krásný miminko!!!! jeeeeeeee taky se pochlubím taťkovi s fotkou, až ji budu mít. Už by tam mohly být vidět ruce a nohy, když tam půjdu někde ve 13tt
5. čer 2008 v 11:28  • Odpověz
Tak to už Kačko půjdou vidět určitě. Já když volala manžovi, že bije i srdíčko, tak sjme měla i slzy v očích. No prsotě kráááásný pocit štěstí:slight_smile:
5. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
Leničko to je krásné období života!!!!!! Slzičky štěstí vám určo ještě ukápnou, teď tě čekají prohlídky a testy. Až ti řeknou, že máš všechno negativní a miminko je úplně zdravý a ty taky, to si poplakáte znovu. Bude to nádhera uvidíš!!!!! Počkej, až ti začnou růst prsa a bříško, to je pocit!!!!! Že už ho prostě vidíš, že tam je MIMINKO
5. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
5. čer 2008 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Sluníí:slight_smile:

Jo Kači už se na to všechno těším. Já jsem tak ráda. Dneska m brala krev, na další kontrolu mám přijít i s močí
5. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz
ahoj lehni...pěěěkná fotečka :wink:
5. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz
Leni, já bych se taky nějak odbyla, ale mám pozvaného taťku na oběd a manža taky končí dřív, tak jsem musela něco uklohnit. Mamka je v lázních, taťkovi vaří babička a ona někdy dokáže takové blafy až se člověk diví.
Moč budeš už nosit na každou kontrolu, mi to aspoň tak říkala sestřička :slight_smile:
Je to krása, užívej si, těhulko!!
A vy všechny samozřejmě taky :grinning:
5. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz
Já si to užívám, jsem šťastná jak blecha, hlavně že jsme tam viděla to sríčko jak dělá ťuk ťuk ťuk. no paráda. ale to vy už máte za sebou :grinning:
5. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz
kačeniceeeee...pocééééééééééééééém :angry:
5. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
sluninko z CA, z těhu koutku. mají asi 5 barev, různé provedení, třeba i košili s límečkem. já si vzala tohle letní k bílým těhu kalhotům, co mám v albíku vyfocený.

líbí se ti to?
5. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz
autor
sluni ach jo, na březen nejdu nemám na to nervy.

tady budu otravovat? :astonished: budete mě mít plný zuby sluninko dneska jsem na zastřelení, už to píšu musilce :sweat_smile:
5. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
ahojky všem :grinning:
5. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz
kačí tohle je právě strášně krásný hlavně zeleno-bílá to já ráda :dizzy_face: jenže tam se teď nedostanu

ale kuš na zastřelení..to si připadáš jen Ty,ale nám připadáš normál

exííím...hoyyyy
5. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska nahodou narazli na tuhle stranku. termin mam okolo mikulase, tak snad jsem ve sparvne diskusi :slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
mají červeno-bílou, oranžovo-bílou, černo-bílou, šedo-bílou, pískovo-bílou a tuhle. ta pískovo-bílá je ale košile s 3/4 rukávem a na tom je to tričko. ostatní barvy jsou s krátkým rukávem, jako jsem koupila. však to budou mít pořád sluninko. slevy na to nebyly, tak jsi o nic nepřišla. je mi to velké, je to 36 velikost, ale asi na 6 - 7 měsíc, musím dorůst. vzadu to má tkaničky, můžeš si to upravit pokud ještě nemáš velký bříšenko
5. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz
petrusha..ahojky...ať slavíte Mikuláše v prosinci nebo lednu,tak jsi v dobrým tématu :grinning: :wink:
5. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
tak to joooo, petrusho, to jsi správně, prosinec 2008
kačí..tohle je nejhezčí :wink:
Ahoj Petrushko :slight_smile:

Kačko to tričko je fakt moc pěkný, taky musím vyrazit na nákupy, v těch svých věcech jsem jak jelítko, ale na ty úplně těhu se zatím moc necítím... Tak snad něco vyberu :slight_smile:
5. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz
tak to mě teda těhu věci nejsou a ani ještě dlouho nebudou..teď jsou mi volný ty moje, ale nějaký triko už doma mám a jsou příjemný
5. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.