• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Ahoj holky,

já tu dneska taky moc nebudu, jdu ke kámošce na pokec:slight_smile:.

Kači: no teda, zase bez večeřee, ty se ale odbýváš :angry:
12. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky...

Leni a to jsi chtěla pokecat jo...
Tady je modrá obloha!!

Aspon v klidu sblim když si semnou nechcete povídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
Ilu, jsem tady :slight_smile:
12. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
Paráda!!!!!
12. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
No vidíš, ale nevím na jak dlouho :grinning:
12. srp 2008 v 08:56  • Odpověz
taky pěknýýýý...to si pamatujuu :sweat_smile:
12. srp 2008 v 09:02  • Odpověz
a teďka vůbec nestíhám. Už ás mám na icq tři a ještě do toho meily od manži
12. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Achoooj,
tak to já si s vámi budu moct povídat cca od 10 - 11 hodin (s pauzou na oběd), kolegyně bude v té době odcházet :wink:
12. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky!

Tak jak se dnes vede?? :slight_smile:
12. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po dovolené z5 u PC. Takže vás jdu pozdravit. Dočíst tu dobu by mi dalo pořádně zabrat, tak se jen zeptám, jestli jsou nějaké velké novinky v podobě zjištění pohlaví a podobně?
12. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
Je holky Vás je tady najednouuu :grinning:
12. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
hoj hoj všichni

ta práce je blbá ona zabírá tolika času a člověk nemůže koníkovat :astonished: děsný no
12. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
zdravíčko, děvčátka tak jsem včera vyrazila na bathory a bylo to uplně úžasný doporučuji!!!! :slight_smile: jinak nevite co mám koupit manžovi k zítřejším narozkám? mám na mysli jen nějáký malý dáreček jako že jsem si vzpoměla ale nenapadá mě co :confounded:
12. srp 2008 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
být na nemocenské (alespoň chviličku) je opravdu pohodička, právě jsem se probudila.....si to slušně užívám, protože příští týden už budu zase v práci :slight_smile:

Kači: nevadí, že jsi nebyla včera na večeři, alespoň to máš dnes před sebou a máš se na co těšit.

Hanta: ahojček, Petisek má asi holčičku :wink:
12. srp 2008 v 09:37  • Odpověz
elis: tričko, košili, pásek do kalhot, obal na mobil, cd (i když to dnes už asi ne), dvd, můj manžel dělá dost intenzivně cyklistiku, takže kupuji dresy, flašky na kolo, pumpičky, duše, rukavice, ponožky, v záží spolu budeme 10 let a to jsem mu koupila nůž - ale nože se prý nesmí darovat, protože bychom potom byli na nože, takže mi hezky zaplatí 1 Kč :sunglasses:
Co ještě mě tak rychle napadá, parfém, novou myš k PC, brýle, hodinky, ozdoba na krk, týýýý jo už skoro nevím :slight_smile:))
12. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
Elis,
kupovat dárky chlapům je fakt očistec, takže já Ti moc neporadím :sweat_smile:

Trošku odbočím -
Co říkáte těmto kočárkům??

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id=3845

http://www.detskyraj.cz/zbozi/4529-pierre-cardin-toledo-2008
12. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Aohj bate, děkuji za info :wink: A Eli Tobě gratuluju, ale počítala jsi s klukem, nepletu se?
12. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Tak ELi to tě neporodim,muj manža je maniak do pc,takže vždy to řešim něčim takovým..
Kočárky pěkný anaconda.

Holka jdu balit večír ještě juknu..

Mějte se tu krásně dávejte na sebe pozor a já jsem 28.8 zpátky jak na koni paaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
hanti: holčičku bude mít asi Petis my zatím nevíme prcka máme hodně dole takže není vidět. ale já bych holčičku brala hned.
anaconda: ten první kočárek nevim ale toledo má kamarádka a je moc spokojená. hlavně má normální korbičku a ne jak dnes spousta kočárků jen na panenku.jen je u toleda škoda že nemá autosedačku ale někdo ji třeba ani nepotřebuje mít na kočárku takže já slyšela na toledo chválu. :wink:
12. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
ty kočáry mi přijdou, podle paramentů a technických údajů, podobné jako implast bolder a x-lander, jen jsou lacinější. Zřejmě proto, že se neplatí značka, jak u elektroniky.
U toho prvního sedačka je a co jsem četla různé recenze a diskuze i taky na koníkovi, rozhodně bych do nich šla! Taky jsem projela bazary a nikdo je moc neprodává, na rozdíl od těch dražších, mnou uváděných. :wink:
12. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
anaconda: na první pohled pěkném, ale já se v tom jewště moc neorientuji....musím se vzdělat sehnat info a potom začnu koukat po kočárcích i já .)
12. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
ilonka: hezky si dovolenou užij! A bud opatrná!
12. srp 2008 v 10:05  • Odpověz
Anac, ten první kočárek, babysmile mám ve svém albu taky, popravdě mě hodně zaujal, jak cenou, tak i funkčností, ale ještě jsme ho neviděli naživo. Ale našla jsem si obchod v Ostravě, kde by měl být, tak až tam pojedem, tak pak podám zprávu.
Ale každopádně u mě zatím vede (podle obrázku), z kočárů naživo vede Mikado Oxford (levnější varianta Implast Bolderu)
12. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
petis: v jakém obchodě v Ova??? A to Mikado Oxford je v jakém obchodě v Ova také? Pošli odkaz :slight_smile:
12. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
anac - musíš někde ten první vyzkoušet a dát nám vědět :grinning:
12. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Jéééé, já už ani neumím číst, takže gratuluju Peťce :wink: A Tobě Eli miminko pořád nechce nahoru?
12. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
ne ne asi se mu tam nelíbilo tak se usídlilo dole ale zatím nás doktor uklidnil že čipek se nezkracuje takže nehrozí nebezpečí zatím jen se šetřit. 22,8 jdu znova na velký utz tak třeba se na chvíly vyšplhá a ukáže se :grinning:
12. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
Jj, já jsem do toho Babysmilu "zamilovaná", snad nebude zklamání, až ho uvidím naživo. Snad ne, holky i tady na koníkovi o něm píší samé chvály :wink:
Bate, ten Babysmile by měl být v Ově Vítkovicích, v nějakém obchodě Bobeček, ale kde to je, to netuším, Ostravu znám málo, tak už se těším, až tam zase pak budeme bloudit.
A ten Mikado jsme neviděli v Ostravě, ale v Polském Těšíně, v obchodě s kočárky, který je na rohu na křižovatce vedoucí k žel. přejezdu.
12. srp 2008 v 10:29  • Odpověz
Díky, Hanti, ještě uvidíme, co nám poví na velkém UTZ. Jdeme tam s manžou zítra :wink:
12. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
Peti,
a jde k tomu podvozku babysmilu nacvaknou sedačka nebo ne? Na obrázku to tam, ale nikde jsem se to na té stránce nedočetla.
12. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.