• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Anac, já jsem četla, že jde - info mám z těchto stránek : http://www.bobecek.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1_9&products_id=2255
My se právě díváme jen na trojkombinace, aby tam u toho byla i sedačka.
12. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
petis: děkuji, protože já jsem zatím byla jen v Chiccu a přestože jsem si myslela, že mi tam paní povykládá plno věcí tak nic, paní se pořád jen usmívala, ale žádné pořádné info z ní nevypadlo
12. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Peti a ty jsi spíš počítala s holkou, nebo klukem?
12. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
Peti,
tak to jo, to je parádička, že? A jaká se Tobě líbí barva? Ta olivová?? Na obrázku mi přijde taková nemastná, neslaná, ale v reálu může být krásná! :slight_smile:
12. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
no holky my jsme kocarek objednali, meli nam ho poslat do 48 hodin, uz je to tyden a nic. :rolling_eyes: Taky Chicco, takze nas to pekne sere...

Jinak vas vsechny zdravim
12. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
holky mějte se pro dnešek moc hezky! Jdu účtovat, protože to pořád ještě nemám hotové a to se mi nelíbí.
Hezký den pro všechny, papáá
12. srp 2008 v 11:04  • Odpověz
Hanti, já jsem nepočítala s ničím. Manža si přál holčičku, já možná ve skrytu duše taky, ale hlavně ať je miminko zdravé a radovat se budeme jak s Honzíka tak i Karolínky :slight_smile:
Anac, mi se celkem líbí ta olivová, pak i ta skořicová, ale otázkou je, jak to bude vypadat naživo.
Bate, my byli v Chiccu ve Futuru a nic moc mě tam nezaujalo. Jako samotné kočárky Chicco mi připadaly vratké a taky ta korbička-nic moc prostorná. Ale možná to bylo i tím, že nás nic nezaujalo na první pohled, tak už jsme ty kočárky pak nestudovali dál. Možná bychom si pak udělali jiný závěr.
12. srp 2008 v 11:37  • Odpověz
Peťulko je jasný, že to zdraví je přednější, ale pokud vám k tomu ještě vyjde to pohlaví, kterému jste naklonění, je to super.

Holky já sem úplně bezradná s holčičíma jménama, mě kdyby řekli, že budu mít holku, tak nevím... Chtěla jsem Barušku, ale nemůžu tomu človíčkovi přece udělat, aby měl vánoce, narozeniny i svátek v jednom měsíci. Jinak to vypadá, že se s manžou neshodnem :grinning: Jak jste na tom se jménama Vy?
12. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
čau berušky

že by neměly těhotný tolik pracovat???? Jsem celá udřená chjo
12. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
autor
dočetla jsem co jste probíraly. kočárky no joooooo to je těžký výběr zaplať pánbůh že už to mám z krku :grinning:

je přítomna ellis? mě se právě čípek už zkracuje, mám v průkazce už 1 místo 0 :cry: :cry: :cry: bojim bojim
12. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz
Kači ahoj, no já se ani nedívala jestli mi něco značil do průkazky řekl mi že níž než by měl být čípek uložený je ale že mi zatím předčasný porod nebo tak nehrozí. tak nevim. zkusim mrknout do průkajdy. i když já se v ní moc nevyznám :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
hanta: takhle sme dopadli mi z chlapečkem vždycky sem si přála Daniela ale taky by měl všechno v jednom takže pokud to bude chlapeček tak to bude asi Tomášek a holčička Nikol. tak doufám že první bude holka abych pak mohla mít druhého kluka daniela :slight_smile:
12. srp 2008 ve 14:33  • Odpověz
Hanti,
se jménama jsme na tom u nás taky bledě. Už jsme tu probírali, že nám do toho strašně kecá tchýně, která mi jasně řekla, že kluk bude Jirka po příteli, že mám tedy po starostech s výběrem. Chci ale Jakuba a holku Adélku, na čež mi tchýně řekla, že se tak jmenuje jedna její "lehčí" kolegyně z práce.
Já mám tedy vybráno. Jakub a Adélka :grinning:
12. srp 2008 ve 14:34  • Odpověz
Kači tak nevim nikde sem průkajdě nenašla info o čípku a tu zprávu co mi tam napsal nepřeluštím taky by mi to tam mohl napsat čitëlně!!! :angry:
12. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
ellis já to našla na zadní straně kterak se tam píšou ty nuly tak najednou tam je jednička u čípku

my jsme vymysleli holčičku Elišku (svátek 5.10.) a klučinu Kubu (svátek 25.7.) ono to s těma svátkama je takový pak blbý, když dítko chuděra to má všechno v jeden měsíc. ty jo až bude starší tak nám vynadají :grinning: :grinning: :grinning: spousta krásných jmen je v prosinci, to máme ale smůlu co? mě se jich dost líbí prosincových, smůla no. Eliška v tom říjnu zas tak brzo vánoc není, to by mohlo dopadnout. Tomášek je někdy na začátku března, to taky jde, to už je docela odstup
12. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
hanta: tak na to se vy.... naši mi taky rozmlouvali Daniela a Nikol taky a kašlu na všechny bude to moje dítě tak co! pak z něj budou vysraný i kdyby se jmenoval věnceslav!třeba
12. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz
nevim jestli to je hormönálníma změnama nebo tím že venku je nádherně a já tu musím do 5 dřepět ale štvou mě lidi. štve mě když se pořád někdo na něco ptá a ještě na kraviny!!! :angry:
12. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
elli přesně tak to je hormonama páč já to mám taky. prdí mě být tu do pěti když je venku krásně a lidi otravujou s blbinama :frowning2:
12. srp 2008 v 15:04  • Odpověz
Všichni budeme mít Kubíky :grinning: Anaconda just nedá Jirku a hotovo :grinning:. Jména po rodičích se mi nikdy nelíbila, takže do toho bych taky nešla.
Eli ono ani nejde o to, že by mi do toho mluvili ostatní, to bych si ani nenechala. Spíš že v tom klukovi máme jasno a holčičí se nám líbí každému jiné. Pokud by mi řekli, že čekám holčičku, byla bych s tím jménem bezradná, nebo spíš oba by jsme byli
12. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
jinak ani nevim jestli jsem to tu psala včera jsem si šla udělat radost do kina na bathory a bylo to úžasný takže doporučuji. pobrečela jsem si tam a šla spokojeně domů :grinning:
12. srp 2008 v 15:37  • Odpověz
holky,

vidím že tu řešíte ty jména, tak pro holku už máme vymyšleno ale pro kluka prostě ne a ne...tak fakt nevím..já bych chtěla Gabriel pro kluka, ale manžel zas ne...
12. srp 2008 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak dočítám a moc jste teda nekecyl..

No jeména to je boj...je jeich spousta...Pro holku se mě líbí Adelka,Karolínka,manža je pro Adrianu a pro kluka no Matýsek,Tomášek,DensiTak uvidíme jak to dopadne..

A kočárek,taky jsem ráda,že už ho mme s krku a nemusim to řešit...

Jinak mám sbaleno a doufám,že vše...

Tak se tu mějte krásně holky moje a koukejte ty co na mě mají tel číslo,aby mě daly vždy vědět kdo co čeká až se to dovíte...

TAk holčičky pa pa pa a za 15dnů na shledanouu :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 20:33  • Odpověz
Dobrý večer.
Já jsem teď došla ze cvičení, jsem příjemně unavená, teď i spokojená, zdlábla jsem 2 krajíčky veky se sýrem a ještě sladký perníček :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jo, ve vodě hold člověk vyhládne a dvoum lidičkám tím tuplem :grinning:

Zítra budu zase zaučovat, snad vám sem ještě písnu, každopádně jsem zítra v práci jen do 12 hodin a pak jedeme na 13:30 na ten velký UTZ, tak mi držte palušky.

Ilonko, užij si dovolenku a koukej se tam opatrovat !!! A dopředu vše nej k narozeninkám !!!

Pa pa :slight_smile:
12. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz
Si představte, že mi ráno v 6:05 nástupkyně volala, že zaspala, jestli to má cenu, aby přišla. Co byste jí na to řekli? Asi no comment ...
Tak jsem tu dnes s vámi a můžeme si povídat :wink:
A jinak dobré ranko :slight_smile:
13. srp 2008 v 06:49  • Odpověz
autor
dobré ránko Péťo

to je hustý hele kolegyně to má silně na háku, panejo.
Jak ses na dnešek vyspinkala? Dorůžova? Držím moc palečky, ať UTZ ukáže co má a všecko všecičko je v pořádku!
13. srp 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahojky,
vyspinkaná jsem tak normálně, to víš, že bych ještě za jiných okolností ležela pod peřinou a hajala :sweat_smile:
Včera jsem lehla i hned po práci, bylo mi zle, motala se mi hlava. Usla jsem jako dudek a ani mi nevadilo, že vedle mě chlapi nabíjejí desky na střechu, řežou. Pak jsem šla na cvíčo a tam už mi bylo fajn :wink:
Dík za palečky, jsem moc zvědavá, trochu strach mám, ale to je normální.
13. srp 2008 v 07:15  • Odpověz
Ahoj holky,ještě mám chvilku...Petis ta kolegyně je,ale číslooo :sweat_smile:
Jinak taky držim palečky na ult..a napiš a Káto nebo Leni dejte mě vědět jsem zvědavka :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:17  • Odpověz
autor
strach je přirozený, a hlavně když se jedná o miminko, to je takový jiný strach. já třeba teď nějak nemám strach o sebe, ale o to malé v bříšku. prostě neuvažuju, že by se mi něco stalo, ale aby se něco nestalo maličkému pokládku pod srdíčkem. třeba ty sýry a tak. ne že bych ublížila sobě, ale tomu malému v bříšku. tak je logický, že když tě čeká velký utz, kde vlastně poprvé pořádně a pečlivě přeměří vývoj orgánů, páteře, končetin a tak, že má člověk z toho výsledku malounko strach. nebuj, bude to všechno dobrý. mě ten strach čeká na pátek, manžel každý ráno řekne tak a už je úterý/středa to to utíká za chvíli už je pátek. no hrozně se těší
13. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
Kolegyně je lem*a, slušně řečeno. už to neřeším, ona se tu pak bude plácat, ne já.
Dík za palečky :wink:
Ty si užij dovolenku i za nás ostatní těhule, pořádně si odpočiň a načerpej energii ze sluníčka :dizzy_face:
13. srp 2008 v 07:20  • Odpověz
Jo jo strach a kámoška co je mainkou říkala a to už je tedko strach na dosmrti o prcka!!Asi má holka pravdu no...Prostě zkoničla taková ta etapa přemýšlet jen nad sebou,ale je tu zodpovědnost za někoho jiného :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.