• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Pavel se taky těší, poprvé prďolku uvidí naživo, jsem na jeho reakce moc zvědavá. Hodně prožíval první kopaneček, tak jsem zvědavá na první zážitek, když uvidí ten náš poklad.
13. srp 2008 v 07:22  • Odpověz
Jirka byl taky nadšený stoho ultrazvuku moc se mu to líbilo a taky se těší na ten velký vtom září... :grinning: Jen,aby jim to těšení vydrřelo na pořádd :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:25  • Odpověz
Doufejme, že jim to vydrží :wink:
A hlavně potom, že nám budou nápomocni :dizzy_face:
13. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
No hlavně pak..to je budem nejvíc potřebovat..

Jinak Petis dík za přání k narozkám si hodnáá :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
Ilonko hoooooooooooooooooooooodně moc moc moc zdraví, krásné zdravé miminko a strašně moc nádherných zážitků s miminkem a pevnou vůli při výchově ti přeju a posílám velikááááááááánskou pusu ju? :slight_smile:
13. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
není zač :sunglasses:
U nás je nějak zataženo, a já jsem v kraťulích a tílku. Nějak se neumím v poslední době oblíkat. Třeba včera v tom parnu jsem byla v riflích ... :confounded: Jsem zvědavá, jak bude do poledne, abych se před nemocnicí ještě nejela převlíkat domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 v 07:36  • Odpověz
Jeee děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: ..holky mě se po vás normálně bude stýskat :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
Nám po tobě taky :dizzy_face: Za chvíli budeš zpět a budeš nám vyprávět :wink:
Ahojky holky.
Já to valím opět k zubaři. Nějak jsme se zubařkou zakřikli, že je u mě v těhu vše v pohodě, protože mám už týden zánět dásní, oteklé uzliny a v noci mi začala bolest vystřelovat i do tváře a hlavy, páč to asi chytlo nějaké nervy.

Trefil by mě z toho šlak, nikdy jsem na toto netrpěla. :frowning2:
autor
u nás je taky zataženo, v noci pršelo.

taky jsem zvědavá, jeslti to našim pánům vydrží a budou se takhle starat i dál, až to budeme potřebovat s dětma
Ahoj Anac, tak to je nepříjemné, problémy se zubama. Ať ti zubařka pomůže od bolesti a jsi brzy fit :wink:
13. srp 2008 v 07:38  • Odpověz
Tak holky rozloučim se jinak tady budu a budu honit vše na poslední chvíli jako normálně :grinning: ...

Tak se mějte a pak budu vyprávět a vy mě taky co je tady nového..

Pusu všem a všem našim zimním miminkůmmmm :sweat_smile: :sweat_smile:

pa pa pa :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
Díky Peti! :wink:

Už jsem to s ní teď ráno konzultovala po telefonu s tím, že mi předepíše nějaké léky, které smkí i těhule. Musí mě ale vyšetřit, jestli jsem z toho nedostala zánět trojklanného nervu. To by bylo nemilé, Emile..... :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
Ilonko,
i já se přidávám ke gratulaci k narozeninám a přání krásné dovolené :wink:
13. srp 2008 v 07:41  • Odpověz
autor
Ilu nám se po tobě bude taky stýskat, nějak jsme si na sebe zvykly, sice jsme se nikdy neviděly.... co myslíte holky? když jsem byla dva týdny mimo koníka, tak mě každá zpráva od vás potěšila, no holt závislost no

anacondo zoubky nezávidím, mě zubař teprve čeká
13. srp 2008 v 07:42  • Odpověz
Páčko, Ilon a opatrujte se oba s mimišem a užijte si mooooře :slight_smile:
13. srp 2008 v 07:42  • Odpověz
autor
pa pa pa Ilonko a odpočiň si, budeš to pak na zimu potřebovat :wink:
13. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
Holky díkk..
Anaconda k zubum já se vyjadřovat nebudu znám co to je!!
A doufám,že bude celá dovča bez problému

Tak fakt jdu paaaaaa
13. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
juj to je zas hodin mě se nechce do úřadu....... jsem ospalá, asi ta noc rychle utekla nebo co, jsem si nestihla odpočinout :grinning:
13. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
teď trošku odbočím.
Včera jsem zase začala zvykat toho našeho psa poseru na panenku, kterou jsrm chovala jak mimčo. Štěkal, vrčel a bohužel se domnívám, že by i kousl. A to má být mírumilovný anglický buldok!!! :unamused:
Jenež jsem včera viděla pořad s tím krotiletem psů, psích psychiatrem, který ty zlé i pokouše a těm bázlivým zvedá sebevědomí, což tomu našemu evidentně chybí. Po 8 hodině mu zavolám a domluvím schůzku.

Nerada bych se Maxe vzdala, ale nemlžu přeči riskovat společné soužití s mimčem a žárlivým psem za pár měsíců, když on je takový jeliman! :slight_smile:
13. srp 2008 v 07:47  • Odpověz
hergot, to tam mám ale překlepů, pardon :sweat_smile:
13. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
anacondo psa se nevzdávej, to by ti utrhlo srdce. spíš vymysli, kam psa zavřít, když běhá dítě v obýváku nebo po zahradě, aby se nestal malér.
13. srp 2008 v 07:53  • Odpověz
Anac, Maxík si bude muset zvyknout. Postupně měj u sebe panenku každý den, ať zjistí, že svým vrčením nedocílí ničeho a panenka nikam neodejde, on si snad opravdu zvykne.
taky máme psa, ale naštěstí venku, tak tam snad takový problém mít nebudeme.
13. srp 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
my máme jen činčilu a želviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiičku

ale hafíka bych si moc přála, až si najdeme větší bydlení, ne tohle provizorium.
13. srp 2008 v 07:57  • Odpověz
Kačí,
horší je, že je na mě ten pes strašně fixovaný, někdy žárlí dokonce i na přítele, když se spolu objímáme. Nemám to srdce někam ho zavřít, protože na to nebyl nikdy zvyklý, stačí jen, když na ně zvýším hlas - hned udělá smutný výraz svýma nádhernýma očima a jsem opět na měkko!
Někde jsem četla, že jsou takto upjatí psi na svou majitellu horší, než děti, které také zprvu žárlí na nové miminko, protože trošku ztratily ze své pozice mazlíčka.

Toho se bojím nejvíc, proto ten psí psychiatr. Prý mě naučí, jak už od teď psa "předělat". Tož doufám.... :sweat_smile:
13. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
Snad vám ten psí psychiatr pomůže. ještě jsem o tom neslyšela, teda možná jednou v TV, tak jsem zvědavá, jakou metodou na pejsana půjde nebo jak vás naučí, jak ho máte předělat.
Hlavně aby byl výsledek takový, že pak budou s mimim kamarádi :wink: nebo ho aspoň bude respektovat.
13. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak ze psa mám taky strach. ne že by ten náš byl žárlivec, spíš mi přijde, že děti nemusí. Naštěstí mě to netrápí až tolik. Máte to s Peťou stejné, pes je na dvoře, do bytu jde vyjímečně. Problém teda může nastat, ale ne až tak velký jak u Maxe jelimana, jak Anac říká :grinning:
13. srp 2008 v 08:18  • Odpověz
ahojky holky vy jste čilé po ránu. já sedím půl hodiny v práci a víceméně čumím do blba nic se mi nechce :grinning: venku hnusně....
Peti doufám že dnes vše krásně uvidíš.. chjooo sem se taky tak těšila a vím prd. ani jestli máme vše ok. už mi z toho hrabe poslední dva dny se mi zdá že mimčo cítím mín než dřív tak nevim jesli zahájilo letní spánek nebo co se děje. no musím to do příštího pátku vydržet! tak si to lavně pořádně užijte!!!! :dizzy_face:
13. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
čauky ellis já hned po ránu měla honky na probrání, ale moc to nepomohlo :sweat_smile: pálí mě oči spala bych
13. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Hoj Hanti a Eli !!

Já vám pak podám raport, jak to tam probíhalo. Taky doufám, že mimi pořádně uvidíme, snad ano, chytřejší budeme až odpoledne :wink:
13. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.