• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Já mám v práci dnes celkem útlum a do ničeho se mi nechce. Tak dělám jen to nejnutnější, naštěstí si to dnes můžu dovolit :wink:
13. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
Péťo taky mám útlum a pořádnej, co se to děje?
13. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Žebychom byly těhu :grinning: ?
13. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
:astonished: že by???

no to si ani nedělej srandu ty jo, to by byl mazec :grinning:
13. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
Asi se pak pojedu převlíkout do rifliček a tríča, dnes je venku chladněji, na tílko to asi nebude.
Byla tady u mě uklízečka na kávě, donesla bonbonieru ledové kaštany, mňam, hned jsem 4 kostičky spucovala. Budu jako hroch s mou konzumací sladkého.
13. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
Psí psychiatr mě nepotěšil. Bude to prý oříšek, ale v září nám dá pár lekcí.....ach jo! :frowning2:
13. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
ledové kaštany ty já můžu, hezky ztuhlé z ledničky mňaaaaaaaaaaaaaaam

teď bych si spíš dala jablíčko, to letní kyselý

byli jsme na tý véče Péťo a dala jsem si kuřecí kapsu plněnou nivou a čabajkou a k tomu byla mísa dušený baby-karotky na máslíčku a čerstvá zelenina a kroketky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem si dala m'nam bylo to senzační. snědla jsem asi půlku, ještěže mám ochotnýho manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
Peťulko já sem zvědavá :slight_smile: Já byla na utz u svýho doktora před dovčou. To jsem končila 19tt a prcek byl zády k nám, takže z toho nic nebylo. Do Brna na ten velký jedu zítra večer a pokud se nám neukáže, budu smutná, už to chci vědět :frowning2:
13. srp 2008 v 09:23  • Odpověz
Anac, a co ti vlastně řekl? A on byl u vás doma a tys mu ukázala, jak reaguje na panenku?

Kači, tak to musela být mňamka. Já jsem si naposled dala v restauraci kuřecí maso s nivovou omáčkou a byla jsem taky momoc spokojená. Ta niva, ta chuť, no lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hanti, mi dělal UTZ i můj Dr. minulý týden. Psal si nějakou zprávu, koukal se na mimi z různých pohledů, asi mi ho bříšku nějak rozhýbal, protože se i pak vrtělo. Věř tomu, že se mimi ukáže, nebo mu Dr. pomůže, trošku zatlačí na bříško, zaklepe, nevím, co by mohlo pomoci. Já si zatím pod pojmem velký UTZ nedovedu nic představit, tak jsem sama zvědavá, co to bude, jestli to třeba nebude i ten 3D. Necháme se překvapit.
13. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Peti,
dnes jsem mu zavolala, popsala situaci a on si nás objednal k němu na září. Teď má plno :wink:
13. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Taky jsem slyšela, že když chcete vědět pohlaví miminka, tak na tom velkým UTZ to chce panu dr. říct a on už se bude snažit mimi nějak pošťouchnout nebo donutit aby se otočilo jak má. Samozřejmě ne vždy se zadaří, to je jasný
13. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Pošťouchnout, to je dobrý :dizzy_face:
Holky, a on bude určitě dělat UTZ přes bříško, že? Vyšetřovat by mě neměl, že?
13. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
prý přes bříško, proto tam můžou tatínkové. mě by to bylo hodně nepříjemné, kdyby to bylo něco jiného a byl u toho manžel. ale ptala jsem se kamarádky, co chodí ke stejnému dr. jako já a je to jen přes bříško a manžové tam můžou a jiné vyšetření to nebude. prý je to tak na 5 minut, jen zkontrolují orgány, končetiny, páteř a mozeček. jestli je vše jak má být dle tt a prý změří velikost a odhadnou dle tabulky, jak velké mimi se narodí. což nechápu,ale prý jo.

těším se petis co nám řekneš
13. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky. To nám se miminko dosela slušně otočilo a bylo to vidět i na tom normálním UTZ. Měli jsme štestí. Jsem ráda, že to vím. Už vím po čem se dívat při pochůzkách v obchodě. Je super, že mimi je v pohodě, jenom kdyby bylo v pohodě i to ostatní. Nějak se nám brzdí stavba kvůli úvěru. Ten máme v podstatě vyřízený, ale chybí papír z katastru. Celá stavba visí na jednom blbým papíře z jednoho ještě blbějšího úřadu. Na všechno hromada času ty se pos.... Nepředřou se tam.
Omlouvám se za to rozhořčení, ale vy to tu pochopíte. Bezvýchodná situace.
13. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
Aurel, tak to je pech s těma papírama. Ještě kor, když člověk pospíchá, má všechno nalajnované, aby to vyšlo a přestane se dařit. Nejde je nějak bombardovat telefonama, návštěvama ... ? My jsme takhle pořád uháněli projektanta, taky měl pořád čas a oddaloval termín.
Pak už jsme mu buď začali lézt na nervy nebo něco, ale my jsme měli konečně papír v ruce.
Hlavně ať se toho jednoho jediného papíru brzy dočkáte a můžete pokračovat !!!
13. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
autor
aurel - to asi chce popíchnout prudit volat..... kdepak úřady, ty mají na všechno habakuk času.....
přinejhorším se holky dozvíme pohlaví mimi až při porodu no :wink: to už bude tutovka :grinning:
13. srp 2008 v 10:09  • Odpověz
Určitě to tak budu praktikovat a chodit prosit a uhánět. S projektantem jsme to měli stejně. Měl hromahu kšeftů a na ten náš mu nezbývalo moc času. Nehorázné je, že co si vyřizuju sama mám téměř hned a v pohodě, ale jak to závisí na někom jiném tak je to vždy průšvih. A o úřadech nemluvě to je vůbec kapitola sama pro sebe. Jestli se stavitel bude muset zastavit kvůli prachům tak mě štrejchne to byla jedna z věcí která mi od začátku vycházela. Problémy byly jinde. Snad se mi podaří s tím něco udělat. Co jste stavěli vy?
13. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
Holky já jdu asi na jiný utz. Ten můj bude trvat 15-20 minut, 5 min je fofr :astonished: Miminko mi nahrají i na dvdýčko, když si ho přinesu.
Aurel co čekáte? Já to asi nějak zaspala...
13. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
hanto nemáš to nějaký speciální UTZ nebo 3D? my tady v menších městech máme jen obyč a ten se na dvd nenahrává
13. srp 2008 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Hanti. Čekáme holčičku. Andrejku. Ségra si taky nechala to DVD udělat a je to moc hezký. Můj choť si na takové věci moc nepotrpí, říkal, že se těší až to bude živé mezi náma na obrázku mu je to dost jedno.
Kači, asi tak budu volat a prudit pokud mi budu brát telefony :slight_smile:
13. srp 2008 v 10:19  • Odpověz
Hanti, tak to budeme mít asi podobný UTZ, mi můj Dr. taky říkal, že si můžeme odtama odnést DVD :slight_smile:

Aurel, my "pouze" přistavujeme ložnici, ale běhání kolem toho bylo jako kdyby se jednalo o celý dům a jen "blbý" projekt na jednu místnost se zaznačením celého domu vyšel na 20.000,- No však to znáš. My jsme momentálně ve fázi, kdy máme postaveno, střecha už je obita deskama+nějakou ochrannou folii a čeká se na klempíře. Za 2 týdny nám budou měnit na našem patře okna.
13. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
a tak jen já mám obyčejný UTZ :frowning2: pardon tak moje informace neberte vážně, no petis se to dozví za chvíli no. to jsem vás nějak desinformovala :cry: :cry:

aurel my taky pořád voláme a voláme a chodíme na katastr a připomínáme se, zatím teda marně :angry: :angry:

holčičku jeeeeeeeeeeeeeeeeee jdu se juknout do alba co máte růžovýho pro princeznu :dizzy_face:
13. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Kačko to právě můj doktor taky nemá. Musím do Brna, tzn. asi 60km. Byla jsem na něm i v tom 12tt, kvůli vadám a za ten jsem tehdy musela zaplatit 1 500,-Kč, protože je to nepovinný nadstandart. Tento už hradí pojišťovna.
Auri gratuluju, to je supr. Andrejku chtěl i manža :wink:
Peti tak to je supr, asi je to teda to samé. no uvidíme. Zítra nám řekneš Ty a pozítřku já a porovnáme.
13. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
a Kačenka po páááááátkuuuuu na mě nezapomínejteeeeeeeeeeeeee holkyyyyyyyyyyyyyyyy
13. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
Petis, papíry jsou něco děsnýho ať jde "jen" o ložnici či celý barák to máš pravdu. Já se hlavně děsím toho, že to nestihnem do mimi a budeme muset být i s prckem ještě nějkou dobu u tchýně. Ona by nás nevyhodila jen má taky ráda svůj klid a my budeme rádi taky bez dozoru, takže oboustraně by bylo výhodné to dostavět a teď takový klacky pod nohama. Já jsem dost depresák a toto mě vždy hodí do takové naprd nálady....Chjo :unamused:
13. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
Kači já to album docela flákám. Teda spíš moc to neumím. Manža mi to musí nafoti a pak natáhnou a pak už to snad zvládnu dát do alba, ale s jeho foťákem nechci manipulovat jelikož mi to přijde složitý a nedovedu si představit co by nastalo kdyby se mi povedlo s tím něco udělat. To by byl tajfun jak sviňa. :grinning:
13. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravim po delsi dobe... :slight_smile: Nejak nevim o cem psat...vsechno furt stejne..nakupuju pomalu ty veci pro miminko a cekame furt na ten kocarek, ktery mel uz davno prijit, a neprisel, tak snad nas nejak neosrali...

Kacenko,
v patek mas ultrazvuk kvuli pohlavi a tak? jeslti jo tak :dizzy_face:
Me to ceka az pristi utery, ale uz jsem jak na dratkach, fakt se moooc tesim!
13. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
Ko máme v ut 19 tak si to necháme jen potvrdit jestli se dr nesek. Snad ne už mám pár věcí v růžovým. Jejda já jsem viděla suprový věci v CaA na takovýho mrňouska z porodnice. Za takový prachy, že nevím jestli to obhájím. To víte MM a prachy je děsnej žgrt. Všechno okomentuje, ale stejně si nakonec koupím co chci :slight_smile:
13. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Kači, můj Dr. má taky jen obyč UTZ, to jsme na tom stejně. Proto nás taky poslal jinam, přímo do nemocnice, kde působí, jedem tam asi taky 30 km. takže nevěš hlavu, i ty budeš mít ten velký UTZ jiný :wink:

Aurel, tvou náladu chápu, mi už teď vadí čím dál tím víc, že chodíme do naši ložnice přes patro rodičů, máme to takové zpřeházené. No, ael snad tomu bude do prosince konec. Vy to budete mít ještě lepší, vlastní baráček, úplný klid od všech, neboj, dočkáte se :wink:
13. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Zatím ahoj, jedu uhánět geodety popřípadě bušit na dveře katastru.
13. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.