• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Pa, Aurel, přeju hodně štěstí při vyřizování !!!

Já jsem teď přišla z oběda a za půl hoďky končím. Pak se zajedu domů převlíknout a pojedem.
13. srp 2008 v 11:30  • Odpověz
jsem musela pracovat fůůůj :grinning: Kači to neřeš každý doktor to má jinak třeba moji sestřence dělali automaticky tenhle velkej na 3 d a kdybych chtěla já 3D tak si to musím zalatit. hlavně že uvidí vše důležitý...
13. srp 2008 v 11:40  • Odpověz
Tak to já už mám dopracováno a čekám, až pro mě přijede manža :wink: Tak za 15 minut by tu snad mohl být a pak to bude honem honem.
Pak to ještě chceme vzít přes Ostravu a stavit se za kamarádkou v nemocnici, tak snad to tam najdeme.
Loučím se s vámi, večer nebo zítra podám hlášení :slight_smile:
13. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
tak bůhví jak Péťa naše...... půl druhé.....

ellis fuuuuuuuuuuuuuuuuj práce to je hnus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i já musím pracovat, teĎ chvíle pauza
13. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz
neříkej práce takový sprostý slovo :grinning:
13. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
Dobré ráno,
včera už jsem nestihla napsat, byli jsme doma až ve 21 hodin, stavili jsme se ještě na pizzu :slight_smile:

Takže velký UTZ dopadl dobře (nebyl to 3D), mimi je v pořádku, pan Dr. nenašel roštěp ani žádné anomálie, uf !!! Hurá. Mimi sebou mrskalo, šilo, poměřil si ho, srdíčko bije, jak má, má vše, co má mít. Trvalo to asi 20 minut, nejdřív si mimi poměřil a zkontroloval a pak ho nahrával na DVD a vysvětloval nám co kde má :wink: Prý mu ani neodstávají ouška :stuck_out_tongue_closed_eyes: To DVD má asi kolem 10 minut, ještě jsme se na něj ani doma nestihli podívat, dnes to musíme napravit :wink:
A pohlaví? Nejdřív byly zkřížené nožičky, tak se pan Dr. snažil a pindíka zase nenašel, takže na 90% holčička.
14. srp 2008 v 05:55  • Odpověz
Cca od 10-11 bych tu měla být v práci sama, tak mi snad pak vyjde písnout...
14. srp 2008 v 06:59  • Odpověz
ahojky.
Peti, výborné zprávičky a já moc gratuluju! :slight_smile:
14. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
dobré ránko
Petis výborny zprávy po ránu to je skvělý, dokonce jsem se snažila urychlit žehlení, abych se stihla podívat na koníka, co nového s tebou po UTZ. Ježiš to je senzační, že je všechno tak jak má být to je bomba!!!! Zas máš větší klid a jistotu viď? A ten kámen ze srdce co spadl, ten jsem slyšela až v Náchodě :astonished: :wink:
A holčička? jeeeeežiš bomba!!!!!!!!! Růžový a fialový šatky a culíčky krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
dobré ránko,
Petis gratuluju a jsem ráda že je vše tak jak má!!! Kači ty jdeš někdy na začátku týdne že?
14. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky. Petísku moc gratuluju a musím uznat, že jsi mě skutečně pobavila větou "Prý mu ani neodstávají ouška" já sem se chlámala jak pako. To je mazec, co dneska Ti doktoři nezjistí :grinning:
14. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
Hani,
známá byla na 3D ultrazvuku a jejich holčička má nosík, jak boxer po několika kolech - úplně placatý!!! Prý je to od toho, jak je hodně obličejem zabořená do placenty. Má se to ale zase vyrovnat.

Jsou to ale věci :astonished:
14. srp 2008 v 08:51  • Odpověz
Ježiš to je fakt mazec, tomu bych nevěřila, že tohle fakt poznají. :grinning:
14. srp 2008 v 08:52  • Odpověz
Jukni na http://www.vysetreniplodu.cz/

Tam jdu ve čtvrtek :wink:
14. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Počkej 13tt máš už máš tak trošku za sebou, ne?
14. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
cau holky jak se vede?

My jsme konecne dostali ten kocarek :dizzy_face:
navic je tady zitra pracovni volno tak to muzem otestovat...

Petis,

tak blahopreju k holcicce, to jsou super zpravy! teda nevim co sis prala, no ale nakonec je to asi jedno hlavne kdyz je vsechno v poradku!
14. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem u vás, je tady někdo?

Dík za včerejší palečky :wink: je to super, když se člověku uleví, hlavně ať je miminko zdravé a prospívá. Holčička je to na 90%, nikdo nedá 100% záruku, ale to je jedno, hlavně že jsme zdraví !!!
Ten 3D ultrazvuk musí být taky zajímavý, poptám se při příští kontrole doktora, jestli ho taky tady někde v okolí dělají. Tenhle byl normální "černobílý", jen takový asi podrobnější, no fájné to bylo. Manža seděl jako zařezaný, usmíval se jako jelimánek, byl takový rozněžnělý :slight_smile:

Pak jsme jeli do Ostravy do Fakutní nemocnice za kamarádku, co tam leží na rizikovém těhu s dvojčátky. Teda povím vám, nebylo mi tam nic moc na chodbě, mají tam fotky miminek narozených ve 29 tt, miminek, co vážily 800 gramů - vše samozřejmě se šťastným koncem, ale i tak to bylo takové hluboké pro mě. Pak tam přivezli maminku, co už chudák hekala, tak to jsem zbledla i já, když jsem si představila, že v prosinci takhle funět budu taky. Ale kámoška se má fajn, miminkům se daří dobře, už mají kolem 1300 gramů, je ve 30 tt.
14. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
ellis jdu zítra v 10,00 na velký UTZ
už bych to taky chtěla mít za sebou,přeci jen člověku se uleví, když ví, že je mimi v pořádku a že roste a vyvíjí se jak má. taky doufám, že snad už nebude tak nízko jako posledně, že se umoudří

petis ježiš no představ si holčičku načančanou jo a odstátý uši no to je jasný, že ti pan dr. musel říct, že bude krásná a nebude jí nic odstávat. hláška dne fakt že jo :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
tak se dneska v práci nějak nudím. nemám do čeho píchnout :grinning:
no Peti tak to ti nezávidím ja mám z porodu strach už od začátku těhu :dizzy_face: doktoři sou machři umí ti vyměnit srdce tak proč nevymslí nějáký normální absolutně bezbolestný porod? nebo aspon málo bolestivý :rolling_eyes:
14. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
autor
já zatím z porodu strach nemám, asi na to ještě nemyslím

ono to přijde :grinning: :astonished: no nazdar
14. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
Kači, budu ti moc držet palečky, bude to nádhera, uvidíš !!!
Já jsem ještě ze zprávy od toho Dr. vyčetla - placenty vepředu, dostatek plodové vody, jinak tam jsou samá čísla :wink:
S těmi oušky to Dr. opravdu zabodoval-on ukazoval hlavičku, očička, pusu a pak říkal ... á kdepak máme ouška? U hlavičky, neodstávají, proto je tak málo vidím :sunglasses: Jsem se začala smát, tak to na tom DVD bude dobře vidět, jak se mimi třepe v břiše :slight_smile: Pan doktor viděl otevřenou pusinku se špičkou jazyka, ale takovou představivost jsme s manželem opravdu neměli.
14. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Já jsem taky neměla strach, v pohodě, i z kurzů jsem pozitivně naladěná, ale jak včera vezli tu paní na porodní sál, nebo teda spíš ještě na hekárnu a ona to dost hlasitě prodýchávala a sténala - tak to mi zatlo.
14. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
Peťko to zní krásně :stuck_out_tongue_closed_eyes: juuuuu
to se těším, co řekne
hlavně ať je to všechno v pořádku
14. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky. K tomu porodu mě trochu dojala máma. Teda ona je moje máma velice fajn a hodně chápavá a hodná, ale prohlásila, že ženy co u porodu křičí jsou hysterky. Když jsem jí oponovala tak trochu povolila, ale asi jsem s ní hla jen o malý kousek. To je přece tak předpotopní názor, který už je dávno překonaný, ře se mi ani nechtělo věřit, že by ho moje jinak pokroková a s dobou jdoucí matka vůbec mohla mít. Hysterie s mírou bolesti přece nemá nic společnýho, nebo se pletu? Každá snášíme bolest jinak a taky každá má porod trochu jiný. My jsme vypadli z mámy raz dva pět a některá se trápí celý den i víc. To potom proti troše křiku nemůže nikdo nic mít. Já osobně se vcelku nebojím, jen cítím takovou obavu z neznámého, ale nějakou velkou hrůzu nemám.
14. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
Kači ty se všdy tak písemně rozzáříš když se dovíš o holčičce. Taky ti ji moc přeju.
14. srp 2008 v 10:46  • Odpověz
Nějak mimi ven jít musí a když to zvládlo tolik žen před náma, zmáknem to taky :wink: Tím se utěšuju já :slight_smile:
A křik? pro někoho je uvolňující, tak proč ne? Každý žena je jiná a pokud některé pomůže, když si pořádně zařve, tak ať to udělá!
14. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Přesně tak Peti. Ty to vystihneš jednou větou a já naflákám odstavec dlouhý jak jiráskovo Bratrstvo :grinning:
14. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
Aurel :grinning:

Tak pátrám v paměti a myslím, že Kači by chtěla Kubíka :wink:
14. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
aurel já ještě nevím, co nosím v bříšku, ve skrytu duše počítám, že mi zítra řeknou, co za kachňátko se vylíhne na vánoce jestli kachnička nebo kačírek. já bych radši klučinu, ale jak tady tak nadšeně přemýšlím o Pétině holčičce, už to vidím v jasných barvách - kupovala bych jí šatičky, abychom k sobě ladily barvama a tak..... já budu nadšená z jakýho koliv pohlaví, asi jo, asi mi to je jedno.

petis to jsou ty názory - dřív ženský rodily na poli a druhej den už šly dojit krávy a tak. podle mě je každá holka jiná a každý pomáhá něco jiného na strach a na uvolnění.pokud některá prostě musí křičet, ježiš tak ať si křičí, to si myslím, že i doktor nebo porodník musí chápat, prostě to vnímáme každá jinak. navíc každý člověk má jinde svůj práh bolesti, tak houby vědí, jak to bolí zrovna tu paní, co rodí. jsem benevolentní, mě nevadí snad nikdo na světě. pokud mě ovšem dlouho nerozčiluje, páč pak se projeví typická povaha býka a já se rozzuřím a bouchnu vzteky. pak je lepší jít ode mě dál a nechat mě vydýchat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
Jeden známý kdysi řekl:" Žena chce holčičku, mě je to jedno, já chci dítě" To jako že orangutana nebo kotě by bral až v krajním případě :grinning: Jestli Kačenka nebo Kubík hlavně, že to bude dítě a zdravý.
Jinak my berani asi reagujeme dost podobně jako býci, vážím si lidí ktaří mi dokážou jít z cesty když je to potřeba. Bohužel to občas neumí můj malý štírek a to je pak u nás jak když bouchnul Vesuv.
14. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.