• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
Jé, tak to je super :slight_smile: Holčička ... Taky to máš jako já na 90%? Oni 100% jistotu nedají asi nikdy, ale já se už i tak koukám po růžových oblečcích :wink:
jak se bude jmenovat?
15. srp 2008 v 10:18  • Odpověz
No mě řekli, že je to téměř 100%ní, že tenhle ultrazvuk se plete jednou za deset let a že kdyby si tím doktorka nebyla jistá, neřekne nic.
Jsem tak trochu v šoku ještě teď, ne že bych neměla radost, ale byla jsem stejně jako moje okolí přesvědčená, že je to kluk. Pořád jsem mluvila o Kubíčkovi. Holčičí jméno nemáme. Každý máme jinou představu. Taky se nám líbí spousta zimních jmen a to je špatně. Tak jen co jsme včera řešili, předběžně zatím Michaelka a Karolínka. Já už dneska začínám nakupovat růžový, tak snad se nepletou :grinning:
15. srp 2008 v 10:22  • Odpověz
Že by další Karolínka? :slight_smile:
A to jsi byla na 3 D ultrazvuku? nebo to byl "jen" ten velký genetický?
Já si tak trochu pohrávám s myšlenkou, že až půjdu ke svému Dr. na další prohlídku, zkusím se ho zeptat, jestli by mi nenapsal žádanku nebo aspoň mi nedal tip na místo, kam bychom si mohli zajít na ten 3D, musí to být super !!!
Je to paráda, já jsem včera koupila v Tescu 2 sametkové tepláčky za 85,- Kč oboje, parádní slevy. Jsou krásné, jedny jsou růžové a na spodním okraji mají vyšitou berušku a ty druhé jsou takové fialkovo šedé a na spodním okraji nohavice mají vyšitou kytičku :dizzy_face:
15. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
ahojky holky

hlásím příchod. Jsem rozladěná, trochu jsme se s manžou chytli. Nebudu to rozvádět. Mimi nebylo moc vidět, mělo zas hlavičku dole u pánve, tak nemohli provést všechny screeningy, bohužel. Zřetelně viděli jen srdce a končetiny a orgány. Bohužel hlavičku nevíme no. V tom papíře je napsané, že vzhledem k poloze plodu nebylo 100% možné určit všechny vývojové vady. Obrečela jsem to, protože ani manžela nezavolali do ordinace. Jsem asi hloupá co? Ale fakt jsme se kvůli tomu pohádali a já brečela jak želva.

Jinak teda jediné co jsem zřetelně viděla byl pindík. Čekáme chlapečka, ehm, byl tak krásně vidět, fakt jako by stál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Graguluju Hantě!!!!!!!!!!! Skvělý moc moc moc skvělý!!!!!!!!!
15. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz
Já Peti nevím, já tvrdím, že o 3D nebyl, manža že ano, tak jsem z toho jelen. Já už dneska začínám taky nakupovat, musím si po těch pěti měsících čekání udělat nějakou radost. :slight_smile:
Kačko to mě mrzí, ale asi je to normální. Nás tam včera bylo pět a u mě jediné to šlo bez problémů, ostatní to museli jít na chodbu rozházet, aby mimčo změnilo polohu, jak to nakonec dopadlo nevím...
A k pohlaví gratuluju, takže se bude konat ten vysněný Kubík :slight_smile:
15. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Kači,
předem ti gratuluji ke Kubíkovi, paráda !!!!

Ach jo, že se vám neukázal v plné kráse a hlavičku si nechal na jindy, ale uvidíš, určitě je celý v pořádku!!! Je skvělé, že srdíčko tluče, má nožky i ručky a na nich vše, co má mít. Kači, jsem za tebe moc ráda a toho, že jste neviděli hlavinku, toho se neboj, však on vám ji ukáže. Všechny výsledky máš dobré, tak i tady to bude v pořádku :wink:

S manželem mě to mrzí, kdybys chtěla, tak IP...
15. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
autor
děkuju holky, až ten smutek pomine, budu asi hrozně ráda. intuice nezklamala, já mám nakoupený modrý oblečky a koukala jsem dál na modrou barvu.
15. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz
Katuš, nesmutni, miminko je určitě zdravoučké !!!
Má se čile k světu, raduj se, opravdu.
15. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
bylo zase silně živé, pan dr. se smál, že tohle už dlouho neviděl, že je strašně moc čilé, že si určitě užiju, když viděl jak mi tam skáče v břiše. je hodně akční a smál se. prý budu pěkně pokopaná. jen se divil té hlavičce, proč ji má pořád tak dole, snad je to OK
15. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
A nemůže to být tím, že jsi hodně štíhlá, tím pádem i úzká a malý tam má málo místa, tak si dělá prostor a "zalézá" mezi kyčle? Kdy jdeš na kontrolu ku svému Dr.?
15. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
já nevím, pan dr. se taky divil, kde má tu hlavu,že to už dlouho neviděl.
to že jsem štíhlá asi nic neznamená, přeci mimi má být v bříšku a ne napasovaný dole u kyčlí a zarážet mi hlavu do kyčlí. proto mě tak bolej ty záda, občas to je k nevydržení. a když blbne a hraje si a vrazí mi hlavičkou plnou parou na močák nebo do kyčlí ty jo to je bolest. to mě v noci probudí. hlavně chodím jak beruška pořád čůrat protože mi hlavou utiskuje močák už teď a ne až před porodem, jak to bývá.
15. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz
Tak to fakt nevím, nenapadá mě, proč se mimi tak dole, asi se mu tam líbí :wink:
15. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz
Kači tak jsem ráda že je ,,vše,, v pořádku. my by jsme se měli dát dohromady a měli by jsme to ideální. u nás zase viděl jen hlavičku takže vím že tu máme v pořádku snad a jinak neviděl nic.no ono si asi o manžela musíš říct ja kdybych se vždycky nezeptala jestli ho můžu zavolat tak by ho to taky nenapadlo.
jinak jak píšeš s tím močákem to je děs. je super když kope normálně ale jak kopne do močáku tak jen čekám kdy se jednou počůrám i když doktor říkal že to je třeba ke konci normální tak uvidíme.a gratuluji k chlapečkovi zatím to pěkně vychází jen mi se to asi nikdy nedozvíme :angry:
15. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
Příště už Kačka bude hulákat od dveří, jestli může jít taťka s ní :wink: To se ví. Manža to rozchodí a na příště se bude těšit, viď Kači. A už jen dobrou náladu !!!
Já se teď na tom velkém UTZ taky ptala hned ve dveřích, jestli můžem jít oba, jitota je jistota :wink:

Za půl hodiny mám padla, přeju vám hezký víkend a odpočiňte si, mamulky :wink: Nás čeká ta manžova oslava o 25 lidech, mám strach, že bude pršet, pomoc!!! To by byla hrůza naskládat toliko lidí do obýváku, takhle máme pěkně vymyšleno grilování, posezení pod pergolou, ke které ještě přistavíme párty stan. Bude vepřová kýta, pohodička. Doma, to bychom tam byli jako sardinky a ještě abych měla strach, co se vymamlasí... Tak nám držte palušky :slight_smile:

Tak pa pa a užijte si víkend :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz
Peti tak to se budem modlit spolu my máme dnes tu oslavu a jestli začne pršet a budeme muset domů tak pak můžu celý víkend uklízet :frowning2: tak držím palečky a užij si to"!!! :grinning:
15. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz
autor
elíku to joooo, ty a já se spojíme a ehm budeme mít ideální UTZ a miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se mi to nesplnilo, stále je nízko, blbý no. :frowning2:
15. srp 2008 ve 14:28  • Odpověz
ale aspon víš co to je...jj byla by to kachničko-opička :grinning:
15. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
autor
tak to by bylo ovšem hustý :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo opice s blánama mezi prstama anebo kachna s chlupama a za ní by v potoce vlál namočenej ocas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele elíku pojď jdme se přihlásit do klonovacího ústavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz
asi jo něco takovéhu tu ještě nebylo možná by to v konečné fázi bylo i roztomilý :grinning: :grinning:
15. srp 2008 v 16:30  • Odpověz
za půl hodiny padla konečně.... tak všem krásný víkend!!!!
15. srp 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahojte po víkendu !!!
Jak se máte, co nového?
18. srp 2008 v 06:23  • Odpověz
autor
dobré ráááánko
nového nic, v noci jsem skoro nespala, to se mi budou očka zavírat juj už po obědě
18. srp 2008 v 07:02  • Odpověz
Dobré, dobré ....
To já jsem spala špatně z pátku na sobotu, od 18 hodin se hodily bouřky, blýskalo se a hřmělo až do soboty do rána, padaly kroupy, byla to opravdu hrůza. měla jsem trhané spaní, v sobotu to na mě bylo znát-a to jsem měla hafo práce. Vydržela jsem být vzhůru do půlnoci-můj rekord.
Ale zato včera jsem byla mimo a ještě i dnes mě bolí bříško.
18. srp 2008 v 07:11  • Odpověz
autor
mě rozčilovala želva, která prostě nespala a pouštěla bubliny celou noc, pak si hrála s filtrem a topením až to utrhla od skla, tak to pak mlátilo do skla a nakonec tam skákala, že i krunýřem mlátila do skla. samozřejmě vzbudila činčilku. to jsem byla docela naštvaná, i přes zavřený dveře to bylo slyšet... když už jsem byla unavená, že snad i usnu, Kubula začal trénovat na příští olympiádu kotrmelce, přičemž mi asi pětkrát zarazil svoji pidi lebku do kyčlí to jsem se až potila jak to bolelo a pak se přesouval z pravého boku na levý v pravidelných intervalech každou minutu jinam. kdepak mámo spát já si chci hrát!!! hladila jsem ho přes bříško aby se uklidnil, páč jsem pořád lítala čůrat a chtělo se mi spát a dosáhla jsem tím jen toho, že se do dlaně strefoval pěstičkama nebo kolenem já nevím. :frowning2: a dneska vypadám jak upírka, kruhy mám od očí až po bradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 07:27  • Odpověz
Tak to jsi měla opravdu šílenou noc !!!
Naše prďolka naštěstí v noci nekope, nebo možná kope, ale byla jsem tak vyšťavená, že bych usla i ve stoje.
Když jsem před osmou vylezla ze sprchy a lehla si do obýváku k telce, tak byla i malá vzhůru a kopkala, tak taťka šahal na bříško a cítil kopanečky. Pak se asi unavila a spinkala se mnou.
18. srp 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
naštěstí taky v noci spím, tak mi nevadí, jestli v noci blbne. Jen dneska se mi nějak nedařilo. Taky musím nechat taťku sáhnout na bříško, až bude ten indián kopat, zatím to stihl jen jednou a zrovna přestal, takže ho kopl jen jednou jedinkrát.
18. srp 2008 v 07:36  • Odpověz
My jsme naši berušku stihli asi 5x, je to jak kdy, kolikrát ji já cítím silně, ale taťka ne. Musí trochu víc přitlačit a to pak cítí i on. Teda pokud se mimi zrovna neuklidní.
18. srp 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
Míra jen jednou, já asi desetkrát za den, je to raubíř, pan dr. to taky povídal a smál se prej co vám to tam to mimino dělá? To si užijete teda.
18. srp 2008 v 07:51  • Odpověz
Budete mít aktivní deťátko :slight_smile:
Já ho cítím asi tak 3x denně v intervalech, kdy o sobě dává vědět déle - většinou hned po ránu v práci, pak kolem oběda a navečer. Mezitím je to sem-tam kop, asi jak se točí :slight_smile:
18. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
autor
je to skvělý co? :slight_smile: mě se to teda hrozně líbí a moooooooooooc
18. srp 2008 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.