• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
je to super pocit vědět, že miminko je uvnitř, hned si to člověk více uvědomuje.

Dívala jsem se do těch tabulek měsíců u jedné holčiny v albíku a podle toho dnes ofiko končím 5. měsíc (teda jestli se to bere podle početí), toto letí!
18. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
letí to jak splašenej kůň, počkej ani se nenaděješ a budeš mít mimi v náručí u sebe a koukat se na vánoční stromeček a na pohádky a u toho kojit. ty jo to zní jak pohádka co?
18. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
zdravičko po víkendu,
když už se bavíte o tom jak to letí tak já včera uplně chytla deprese z toho že za rok v tuhle dobu už budu mít 8 měsíční dítě!!! ani se nenaděju a je tu prosinec!!!! zítra jsou pohovory na moje místečko tak jsem zvědavá co sem vyberou doufám že něco šikovného at se tu s tím nemusím dlouho rozčilovat... :grinning:
18. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
ahojky elíku, to budou za rok touhle dobou úplně jiný starosti viď? taky se někdy vyděsím, do čeho se to ženu...........
18. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
ahj holky,

Kači velikáááá gratulace ke Kubíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a teďka vás jdu trochu dočíst, nějak nestíhám:frowning2:
18. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Eli a Leni !!!

Eli, jak se vám vyvedla v pátek oslava? Vyšlo vám to venku? Nám v sobotu bohužel ne, tak to bylo kruté, vystěhoval se obývák a 25 lidiček se nasáčkovalo tam. Včera pak bylo velké uklízení.

Leni, kdepak jsi byla tak dlouho? Už jsem tě tady dlouho neviděla :cry:
18. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Peti nám taky počasí nevyšlo. ale manžel naštěstí všechno nastěhoval do garáře takže sem nemusela uklízet nic. strejda mi přivezl broskve ze své zahrádky tak jsem seděla a cpala se :grinning: nakonec to bylo fajn. včera jsme se byly podívat na pouti a u známých na hodech takže docela fakn víkend.....
18. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Peti,
já jsme nějak nestíhala. Naši měli celý týden dovču,takže sjme trávila hodně času s nima, tak nebyl čas na počítač.
V sobotu jsme byli na svatbě, no kosa byla jako z nosa,brr

Jo a pozdravuje vás Ilonka, mají se skvěle a počasí krásné.
18. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
Tak to jsi měla fajn, že vám vyšla aspoň garáž. My bychom se tam všichni nevlezli a taky tam zatím máme vykopané brambory, než se přeberou ...
Já jsem byla ráda za to, že jsem měla vše objednané, jinak bych si vůbec nesedla. pro dort jsem zajela ráno, pro kýtu pak zajel manža v 16 hodin, saláty jsem jeden udělala v pátek já, jeden má mamka. Takže organizačně to bylo zvládnuté, akorát já moc nedávám tolik lidí , štvalo mě, že všude tak různě překáží, třeba když jsem nosila věci z kuchyně ... hold těhotenské nálady, ale snad jsem nebyla až tak moc protivná.
18. srp 2008 v 08:58  • Odpověz
no to se ti nedivím doma bych taky nebyla ve své kůži ale takhle sem byla v pohodě neměla strach že se něco rozbije a tak. byla jsem hodně ráda že nemusíme domů.
18. srp 2008 v 09:00  • Odpověz
tak jsem se právě dozvěděla že mi zbývá 118 dní do pododu a že moje dítě už by bylo schopné přežít i mimo bříško :wink:
18. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Já bych byla taky víc v klidu, kdyby to bylo venku, ale hold nevyšlo. Akorát jsem se zařekla, že akci pro tolik lidí už nikdy !!!
Sice by bylo miminko schopné přežít, ale ať si ještě pár měsíců v bříšku pěkně hoví :wink: , viď :dizzy_face:
18. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
jo jo jen at si hoví mám to zamluvené na 12,12 :grinning: ale je to takové uklidnující že kdyby se něco stalo tak je každým dnem větší naděje že ho lékaři zachrání bez následků... :wink:
18. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
fakt eli? už by přežilo? ty jo to je zas uklidňující zpráva viď? přeci jen to člověka uklidní, když to ví. 12.12. je krásný datum, 24.12. taky :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
24,12 neeee já chci být na ježíška doma!!!!!!
18. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Já bych mimi taky brala 12.12., ale mě spíš čeká ten Štědrý den.
18. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky. Hurá daří se. Geometrák je hotov. Zítra ověíme podpisy na jakýmsi blábolu a pozítří to vložím pak pošlu do spořky aby mi dali prachy a můžem fakturovat. Tak už by to mělo vypadat, že se stavba nezastaví kvůli prachům. Už jsem začínala mít depky.
Elis, určitě je to uklidňující vědět, že už by dítě zachránili kdyby došlo na průšvih. Snad se to žádné nestane a v pohodě to odvláčíme až do toho 9m. Taky i kvůli nákupům :slight_smile: Aby jsme měly dost času ponakupovat všechno co je pro mimi potřeba. Kamoška si zaplatila kurz a nakonec jim peníze vraceli jelokož mimi šlo v 7m a kurz nestihli.
Na jěžíška už doufám budeme mít doma 14-ti dení nadílku.
18. srp 2008 v 10:17  • Odpověz
jj taky se těším pomalu na nákupy, na chystání, ani ted doma nehrotím nějáký velký uklid v září na to bude času dost a aspon se nebudu nudit :grinning: jo jo já už chci taky spuntíka na vánoce doma v porodnici by na mě mohl ježíšek zapomenout :grinning:
18. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
Eli neboj, ani v porodnici na tebe ježíšek nezapomene :slight_smile: Má mamka říkala, že dostala i bramborový salát a řízek, když tam byla se mnou :wink:
18. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
ty seš taky vánoční dáreček? já mám kamarádku a ta je 22,12. ale jo tak by sme si udělali stromeček třeba později. ale byla by to krásná atmosféra kdyby už sme byly doma...měli hodné miminka kteří budou jenom spinkat... :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Já jsem narozena přesně 24.12. :slight_smile:
18. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
no tak to je opravdový dáreček :grinning: no zase by to bylo hezký kdyby si tak měla i miminko :slight_smile:
máme 18,8 jakt o máte domluvené v práci z odchodem?
18. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
Já jsem teď v práci sama, nástupkyně má 2 týdny volna. Tak si teď taky nějaké volno vyberu. Pak s ní ještě udělám uzávěrku, doberu zbytek dovolené a zůstávám doma. Počítám, že bych mohla vybrat od 5.9. cca 2 týdny dovolené a pak být na PN.
18. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
já už si zbytek dovolené vybírat nebudu a nechám si to proplatit. no mě přijde asi zástup 1,9 tak uvidím jak dlouho tu budu ale myslím že dýl jak týden ne pak sem maxmimálně zajedu třeba jednou týdně. takže to budem doma tak nastejno....
18. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
kdepak je Kačenka? má moc práce? at ty zájezdy neprodává a radši nám nějáký ,,schová,, a propašuje nás někam k moři :grinning:
18. srp 2008 v 11:11  • Odpověz
Mi by dovču neproplatili, jen kdybych ji nemohla vybrat ze závažných důvodů. Jako kdyby mě Dr. nechal doma nutně hned atd. Takhle ji vybrat musím, ale to mi neva, už budu doma :wink:
Kačka asi pilně pracuje, já jsem teď byla na obědě, ještě mě čekají 2 hodiny v práci a pak padla!!
18. srp 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
kuk berušky moje milovaný
já mám takový práce ty jo to je mazec, konec léta a oni zas asi chytli lidi druhou slinu nebo co :astonished:
Peťulka je štědrovečerní mimi? jeeeeee to je dobrý a vyšlo jí to stejně :grinning: :grinning: :grinning:
tak to vypadá že budu doma fakt první jo? hele neštvete mě, já to posunu, jsem tady nejmíň těhu a budu nejdřív doma jo? tudle, tak já teda budu pracovat nooooooooooooo.
mám hlad a velkej. copak já si dám k hami?
18. srp 2008 v 11:56  • Odpověz
Proč bys měla být nejdřív doma ? Já mám v plánu poslední šichtu 5.9., tak koukej být taky od září doma :wink: !!

jsem se objednala k holičce, konečně, juchů - jdu k ní ve čtvrtek, ať mě kapku zkulturní :wink:
18. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
5.9. a pak máš dovču. já chci dovču asi vybrat teď.
joooo holky mám číslo na pana dr. do mého bývalého bydliště, tak se objednám na 3D UTZ, aby to Míra mohl taky vidět
18. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
jj, pak si vyberu zbytek volna, ale to už budu doma :wink: Já všechnu dovolenou nestihnu do září vybrat, protože mě tu nemá kdo zastoupit, tak si tento týden vezmu asi volno st-čt-pá a pak ještě něco příští týden a zbytek pak po tom 5.9.
Jé, 3D UTZ, taky se chci svého Dr. poptat, jestli by mě někam neposlal, nebo mi aspoň nedal kontakt, kam bych si mohla zajít. Musí to být paráda, mimi je tam hooodně reálné, super !!!
18. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.