• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/Leden 2009 - holky březen

(Zamčená)
9. února 2010 
autor
mě to ani nelákalo, ale Míra byl v pátek zklamaný, tak mu to chci vynahradit. podívám se zas domů, pojedeme na Trosky, do Dětenic.... uděláme si prodloužený víkend, zkusím to objednat na středu čtvrtek nebo pátek a zůstaneme u rodičů a budeme tam výletovat.
Peťko já ti mám teď takovou hroznou radost!!!!! Víš takový divný pocit štěstíčka, spokojenosti, jsem celá nadšená, jak prdlá :grinning: Asi z toho, jak se člověku uleví, když ví, že je mimi v pořádku a taky když konečně víš pohlaví a taky se nám krátí doba v práci, no najednou jsem ti taková šťastná. A to je pro Kubíčka to nejlepší :grinning: Máš taky takový záchvaty nebo jen já?
18. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
Já jsem jako na houpačce, někdy mám pocit, že nic nezvládnu, to brečím, cítím se pod psa a pak mám pocity nevýslovného štěstí. Sama se v sobě nevyznám, ch jo...
18. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz
tak jsem taky zpátky z oběda zašli jsme si s manžou k nám na firmě na terásku. a ted tu budu až do 5 :frowning2:
tak to já už žádné volno až do odchodu mít asi nebudu když mi nabídli že mi to proplatí tak se pak budou hodit penízky. a už je to opravdu jen chvilka tak to vydržím. tento pátek jdeme znova na velký utz tak jsem zvědavá kéž by jsme něco viděli :sweat_smile:
18. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
jinak kačko určitě si zajedte my si asi 3d nenecháme dělat museli by jsme to tady platit ale i normální utz byl pro manžela zážitek. to byklo myslím kolem15 tt takže ještě prcek nebyl ani moc čilej ale líbilo se mu jak bylo vše poznat. ručičky prstíky a tak.
18. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holy tak se hasim s dovci.Jsme v poradku je tu vedro jak blayen,tak jse se sem sla na vas kouknout.Pokud se me pletou pismenka z a y tak se nedivte ta recka klavesnice je zahul :sweat_smile:
A co mamci jak je??
Petis gratuluju k holcicce,tak uz ji mas jasnou..jeee tz se masss :sweat_smile: .a kdo je dal na ultrazvuk??Kato doufam,ze me ak podas hlaseni,ja se na vas zas kouknu,ale netusim kdy....

Tak se opatrujte paaa
18. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
Tak to já už si vegetím doma. Před stanoveným nástupem na mateřskou se nechám uschopnit a vyberu zbytek dovolené. Mzdová mi říkala, že proplatit mi ji memůže. Mě je to vcelku jedno, věřím jí co říká a tak to tak udělám abych měla pokoj. Jeje holky. Nevíte co s rajčatama. Nechce se mi to spracovávat tak se to snažím sníst, ale je toho tak moc, že je to nad mé úsilí i když mám rajčata ráda. Aspoň vím co a kolik toho budu sázet příští rok a asi dost radikálně zmenším zeleninovou zahrádku, když už jsem zmenšila skleník.
Jo prosím vás nemáte někdo tip na nějalou úžasnou auosedačku. Já bych chtěla tokovou tu rostoucí, 0-36 kg. Prostě z vajíčka do sedačky a pak rovnou za volant. :slight_smile:
18. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
já jsem holky pak už nemohla psát. Už jsem doma to je líp. Sice jsem se chtěla jít projít, ale montují tu satelit tak jsem toho využila a skákla pro tu zamluvenou postýlku a peřinku a matraci. Postýlku nemám, paní se spletla, prý bude ve středu. Tak aspoň něco mám.

Elíku my taky budeme 3D platit, ale manžel velký UTZ neviděl a bylo mu to líto. Tak se pokusím mu to vynahradit.
18. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
kacenka: ty už seš taky doma? :angry: to není féééér!!!
a kolik u Vás stojí?
18. srp 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
elíku šla jsem dřív, chtěla jsem jít ven na procházku, když je venku tak teplo, ale je tu pán na satelit a tak to zas nemůžeme odvolat. tak jsme zůstali doma. škoda pár hodin volna, ale to neva. aspoň jsme vyzvedli matračku.
kolik stojí UTZ nevím eli, já tam ještě nevolala víš až zítra. dneska jsem to nestihla
18. srp 2008 v 16:58  • Odpověz
Dobré ráno,
jak se máme při úterku?
Do albíka jsem vložila naši výbavičku :wink:
19. srp 2008 v 06:27  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooojky Peťulko
tak třeba MY se máme při úterním ránu dobře :grinning: Dneska nás čeká vyšetření na endokrinologii a když to stihnu tak i obvoďák, kvůli razítku. Včera jsme utráceli, tak u nás vládne všeobecně dobrá nálada, já z postýlky a matrace a peřinky a Míra ze satelitu. Od března jsme televizi neměli a ani nám nechyběla, stejnak na ni budeme koukat až bude fujtajbl počasí v říjnu, teď jen lítáme po venku. Ale taková ta počáteční radost z nový věci ta je dobrá, tu já mám moc ráda :grinning:
Jdu se juknout do albíka na výbavičku vaší princezničky.
19. srp 2008 v 06:52  • Odpověz
Achoj, no my té výbavičky moc nemáme, jen takové střípky :wink:
Teda, vy už máte postýlku, hezkýýýý ... to už jsi před náma hodně popředu :wink: Jakou máš madračku? Molitan, kokos ... ? A povlečení už taky máte? Ukááž :dizzy_face:
19. srp 2008 v 07:11  • Odpověz
autor
Postýlku nepřivezli, bude ve středu. Tak máme jen matraci, peřinku a tu náhražku polštáře, podložku pod prostěradlo. Povlečení ani prostěradlo nemáme. Matraci kokos z obou stran, aby se neproložela, páč bych to chtěla i pro druhé dítko víš. Šetřím penízky.
19. srp 2008 v 07:17  • Odpověz
Tak to jo, já se chci podívat po takovýchto věcech v Polsku. V obchodech se tam dá dobře nakoupit, zrovna včera jsme ve dvou byli (když už jsme jeli kolem do stavebnin :grinning: ), tak jsem tam už taky pokukovala po postýlkách. I když musím zvážit, jestli nějakou nepodědím ...
včera jsme obkoukávali kočárky, Mikado opět vede, už jsem viděla live i tu čtyřkolku, co mám v albu, a je fajn, hezká, ale některé mouchy nejsou vychytané.
19. srp 2008 v 07:24  • Odpověz
autor
Mě se vždycky tak uleví, když něco koupíme, jakože už na to nemusím myslet a že nemusím vybírat a přemýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě takový věci otravujou mám ráda klid a ne přemýšlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Právěže v Polsku jsou postýlky i matračky fakt nekvalitní, což postýlka, to tak nějak sešroubuješ a kdyžtak nalákneš, ale matračka se proleží a budeš kupovat novou, abys mu nezničila zádíčka. Ty polský jsou fakt nekvalitní.
19. srp 2008 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky. Krásné ráno. My jdeme dneska na půl desáté na kontrolu tak jsem jen na skok. Doufám, že mi potvrdí Andrejku. Pár věcí už mám růžových, ale držím se při zdi. Jedno bodynko jsem vzala maskáčový abych udělala MM radost že bude s dcerou vandrovat již od ůtlého věku. Je to blázen onehdá jsem viděla v sekáči neopren na tak 3 leté dítě a on byl strašně zklamán,že jsem ho nekoupila. Ve třech letech přý dítě již na divokou vodu může. Ha ha ha
19. srp 2008 v 07:32  • Odpověz
autor
ahoj aurel ve 3 letech na divokou vodu? ty jo to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 v 07:35  • Odpověz
No v Poslku na trhu bych madračku nekoupila, ale v obchodě v tom nevidím problém. Ještě kor když jsme byli v Ostravě v baby shopu a tam měli vše natahané z Polska ale s přirážkou jak hrom. Dokonce na povlečení byly polské nápisy, to mě fakt dostalo.

Ahoj Aurel, držím palce na kontrolu :wink: Já mám taky pár růžových věciček, ale ještě ve mě hlodá červík, jestli tam opravdu ten pindík nebyl někde schovaný :sunglasses: Ale co, hlavně ať je robátko zdravé :wink:
Pak nám sem písni, ju?
19. srp 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
To jsem si taky všimla, že třeba na povlečení mají polské nápisy. Povlečení se mi zas až takovej problém nezdá, to je fuk odkud to máš. Jen z tý matrace bych měla bobky, jsem takovej strašpytel víš abych miminku nepodělala záda už od mala. Radši připlatím, ono zas až tolik mě neubyde. Mám českou s českýma nápisema. Hele když jsme byli v Budějicích na dovče, tak jsem koukala na povlečení, bylo to v baby centru, obrovský dvoupatrový obchod jen pro děti a takový nádherný povlečení drahý jak mrcha 1300 Kč a výše. No a jak na to tak koukám,tak polský nápisy. To si zajedu radši koupit do PL tam to bude fakt o pětistovku levnější.

Petis to by ti s tím pindíkem řekli, že to máš 50/50, že si nejsou jistý. Když můj pan dr. nemohl s určitostí nic říct, tak mi to neřekl vůbec. Prý to je tak na 50%, pak po chvíli zas na 70%, ale že to je odhad, že 100% to nevidí, tak mi to radši říkat nebude a počkáme do 32tt, až bych šla na UTZ znovu. No a v poslední vteřině se mimi natočilo a v tý tmavý barvě byla najednou bílá čárka. Tak je to 100%. To už se zaradoval prej a taaaaaaaaaaaaaak a už je to 100%! Už to je jasný, to se už může potvrdit. Asi by si neriskli ti říct něco, co pak není pravda.....
19. srp 2008 v 07:44  • Odpověz
My budeme mít madračku jen molitanovou přímo z Gumotexu. Máma tam pracuje tak má zaměstnanecké slevy a taky je to přímo do výrobce. Já jsem zastáncem českých výrobků, teda pokud to není mockrát dražší než jiné. Když je to jen o trochu tak jdu po českých věcech.

Myslím, že mi MM jen opácí moje prohlášení, že ve třech letech koupíme malé poníka a v pěti už bude vyhrávat závody poníků. To jsou takový ty nenaplněný sny rodičů kteří to potom chtějí po svých dětech. Mám rozum nééé.
19. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
Asi máš s pindíkem pravdu :sunglasses:
Oni mi oba dva doktoři nezávisle na sobě řekli o holčičce - na 90%, těch 10% si prý hodně lékařů nechává jako rezervu, že co kdyby náhodou. Ale hlavně ať je v pořádku :wink:
Včera večer malá strašně sportovala. Lehla jsem si po sprše na gauč k TV, začala kopat, tak manža šahal, cítil ji úplně hodně. Pak dal ruku pryč a jen jsme pozorovali břicho, jak se hýbe, úplné vlny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po přesunutí se do ložnice a namazání bříška malá začla vyvádět zase, asi hledala vhodnou polohu na spinkání. Fakt jsem ji cítila strašně dlouho, neuvěřitelné.
19. srp 2008 v 07:51  • Odpověz
Peti to jsou krásný momenty. Taky má prcek takové serie výkopů, které jdou vidět a břicho různě mění tvar. MM většinou nemívá trpělivost čekat až ho kopne do ruky, ale jednou se jí potvůrce povedlo, že ho kopla do ucha zrovna když ho položil na břicho. Občes jí za to vyhrožuje: "Počkej až vylezeš, to se dělá takhle kopat maminku?" A to na ni kolikrát nemluví přes břicho, ale vstupem(či výstupem). Prostě taková intimní chvilka. :grinning:
19. srp 2008 v 07:57  • Odpověz
dobré ránko kočky:slight_smile:

Tak dočítám dočítám. Jůůů KAčka má i postýlku, no to je paráda. A my to furt jaksik neřešíme. Ale už se připravujeme :grinning:
19. srp 2008 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Leni. Neřešte. To přijde samo. Najednou tě to chytne a budeš nadšeně lítat po obchodech a brouzdat po netu a chlubit se zajímavými ůlovky. Mě to chylo jak mi řekli, že to bude holka. Vím po čem mám jít tak jdu.

Jo holky. Budete kupovat španělskou deku do vajíčka? Našla jsem z dvojitého fleece krásné. Tak nevím jestli to nebude zbytečné, když mám fusak do vajíčka.
19. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
Aurel: asi taky čekám až mi řeknou co to bude a pak to bude o něčem jiném. Zatím to fakt neřešíme. my ani po obchdoech moc nechodíme, není čas:frowning2:. Ale už jsme se dívala na netu na lahvičky z Aventu, tak do těch půjdu.

Já už chci taky cítit pohyby:frowning2:
19. srp 2008 v 08:07  • Odpověz
Už co nevidět. Taky se dočkáš. Zatím mi to přijde příjemný a občas na to čekám, ale kamošky říkaly, že si toho ještě užiju až mi to nebude milý. Hi hi
19. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
Peťulko to je krásný jak jsi to popisovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou tak nádherný chvilky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky si je hodně užívám, mě se to moc líbí. Kubík taky včera řádil, to on má asi hodně rád :grinning: Chvíli boule napravo pak se boule stěhuje doleva a nakonec se vyboulí dole u slabin. Je to kouzelný fakt to nás ta matička příroda obdařila úžasnou věcí!!!!
19. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
Jj, je to paráda :slight_smile:

Ahoj Leni !!! neboj, pohyby už tu za chvíli budou a nakupovací mánie taky. My zatím taky skoro nic nemáme, až na pár oblečků, e toho opravdu hodně malinko, vlastně jen to, co je v albu, takže nevěš hlavu.

Aurel, o španělské dece jsem zatím neuvažovala. včera jsem udělala kup na mimibazaru a koupila zimní zavinovačku emitex do sedačky. Používanou jen chvíli a za 350,- kč a růžovou :wink: Takže deku už asi nee, do kočárku bude třeba ještě asi fusak, nevím, musím se poptat zkušenějších mamin.
19. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
Na chvíli se loučím, jěště sprchnout, přelíznout strojkem, ať nejdu k lékaři jak orangutan a vyrážím. Dám vědět jak jsme dopadli.
19. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
holky a co je ta španělská deka??? :sweat_smile:

aurel: papa, a určitě se pak ozvi:slight_smile:
19. srp 2008 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.