• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Pro ty co už jedno mají nebo teprve čekají. Podělme se o vzájemné rady a popovídejme si o společných zájmech.
25. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahoj vítám všechny slečny, paní co už mají nebo teprve čekají první děťáko a rády se podělí o své zkušennosti a cenné rady.Přijďte mezi nás

těší se na Vás Lucka
25. říj 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
Ahoj tak koukám, že tady ještě nikdo není. ale snad se to zlepší.ahoj
25. říj 2007 v 15:12  • Odpověz
autor
tak koukám že tady v té diskuzi si budu povídat a dopisovat asi jenom sama se sebou. :slight_smile:
25. říj 2007 v 18:08  • Odpověz
Ahojky Lucko,ja nemam jedno dite,ale uz dve.Jestli to nevadi? :grinning:
25. říj 2007 v 18:31  • Odpověz
autor
ahoj nevadí určitě budu ráda když si tu budeme psát.aspoň můžeš poradit dvojnásobně :slight_smile:
25. říj 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
odkud si?
25. říj 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
už vím z anglie koukla jsem se na tvé album je moc hezké a dětičky jsou moc roztomilé
25. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj Luci, tak jsem tady, melír ok, Adámek spinká, nějak dneska nechtěl usnout, ale jinak je to zlatíčko, snažílkuješ???držím palce!
25. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz
autor
jj snažílkujeme tak uvidíme snažíme se teprve týden no spíše pět dní tak uvidíme za jak dlouho si se dozvěděla že jsi těhotná? já očekávám ms každým dnem ale doufám, že nepřijde ale je to hrozný to čekání fakt
25. říj 2007 ve 21:44  • Odpověz
zjistila jsem to v 5.týdnu, měla jsem taky tušení,něco bylo jiné, počkala jsem na termín menstruace a jelikož jsem ji měla vždy přesně nebo dřív, udělala jsem jeden test večer ,druhý ráno a oba byly pozitivní, pak jsem šla na krev, HCG se potvrdilo...!!!!
25. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz
autor
to je tak moc krásné ach jo já už chci taky a moc manža se taky moc těší na našeho cvrčka a jak jsi to dala vědět manželovi?
25. říj 2007 ve 22:24  • Odpověz
PLANOVALA jsem něco vyjimečného, ale nakonec to taky na mně poznal a šli jsme koupit test
25. říj 2007 ve 23:21  • Odpověz
Ahojky Lucko,nebyla jsem na internetu.Jo mam dve male deti.Tak ty snazilkujes?Tak to ti budu drzet palecky,aby jsi byla brzo tehulka.
25. říj 2007 ve 23:24  • Odpověz
autor
ahoj jj snažílkuju teda sanžílkujeme s manžílkem moc se těšíme a doufáme že se to povede.
26. říj 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
jak dlouho jste se pokoušeli vy holky?
26. říj 2007 v 08:52  • Odpověz
ahoj Lucko,
moc Ti preji, at se brzy zadari! nam to vyslo v podstate hned - 2.mesic :sunglasses:
ale tehotenstvi mam docela problemove... vse asi nemuze jit snadno
26. říj 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
ahoj lada82 vítám tě v naší diskuzi tak to se vám povedlo rychle uvidím jak to bude u nás no zkoušíme a zkoušíme a čekáme teď někdy čekám ms tak doufám, že nepřijde.a jaké máš těhotenské problémy? a čekáš první miminko? a koukala jsem že se bude jmenovat stejně jako náš taky chceme davídka :slight_smile:
26. říj 2007 v 11:23  • Odpověz
Ahojky Lucko,ja jsem u prvniho nemohla otehotnet rok a pul.mela jsem nejake zdravotni problemy(hrozila mi rakovina delozniho cipku,ale nastesti muj gynekolog me vylecil a pak jsem otehotnela hned dalsi mesic).Mala nebyla planovana,tak jsem jen vysadila prasky,aby se telo ocistilo od HA a myslela jsem si ze otehotnim az za rok,ale otehotnela jsem za 4mesice. :grinning:
26. říj 2007 v 11:26  • Odpověz
ahoj vespolek...ja mam prvni raketu, je nam neco pres mesic, ma se k svetu... no a k tematu zplozeni ditete asi tolik: musela jsem vysadit HA kvuli jinym lekum,pak jsem ji zas zacala brat, na baleni stalo,ze po 7dnech sex ok,my jsme si pro jistotu pockali jeste 3dny,tedy 10 no a v zari se nam narodila annika :grinning:
26. říj 2007 v 11:29  • Odpověz
Ahojky Balsiger,gratuluji k holcicce.tak to jsi otehotnela rychle.
26. říj 2007 v 11:46  • Odpověz
januzza80: to mi povidej :grinning:
26. říj 2007 v 11:50  • Odpověz
Ahoj Lucko, ja jsem taky snazilka, teprve 2 tydny, na HA jsem byla 11 let, tak uvidim, za jak dlouho se neco povede :slight_smile:
26. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj balsiger vítám tě moc gratuluji k holčičce opravdu jsi to vzala fofrem.kéž by to tak bylo i u nás :slight_smile:
26. říj 2007 ve 12:32  • Odpověz
autor
ahoj verap tak to se budeme snažit obě musíš mě informovat jak pokračujete my se snažíme zatím týden
26. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj,tak mi taky máme první děťátko,trvalo nám rok,než jsem otěhotněla,teď máme chlapečka a doufám,že mu brzo pořídíme ještě i sestřičku :slight_smile:
26. říj 2007 v 16:29  • Odpověz
Ahojky,mozem sa pridat? u nas v teme nikto nie je... :frowning2: :slight_smile:
26. říj 2007 v 16:34  • Odpověz
ani tu nie je nikto,skoda...
26. říj 2007 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky....ja se taky pridam..porad se nudim cekam prvni mimi a jsem na neschopence...nuda... :unamused:
26. říj 2007 v 16:50  • Odpověz
ahoj deni-ja som tiez na PN,uz sa ti to krati :dizzy_face:
26. říj 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahojte holky tak my mame taky jedno dítě snažení nám trvalo zhruba 9 měsícu. Jelikož jsem měla MS nepravidelnou no a když zase mrcha nepřišla tak jsem si rano udělala test no a byli tam //.Takže jsem ten test položila v obýváku na stůl a čekala jak zareaguje manžel.Tomu to trvalo skoro dvě hodiny než si toho všiml a pak za mnou přiběhl do kuchyně a objímal mě až jsem měla strach že mě rozmačká.
26. říj 2007 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.