• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
holky tak jsme zpátky, já jsem to věděla :frowning2: sice bolesti pořád jsou ,ale doktorka naznala, že to nevypadá, malá je OK a že něco bolí mě to jí nezajímá, mám přijít až to budou pravidelné menstruační bolesti.ale mě to bolí jako při menstruaci, jen prostě vkuse.a nedá se to snést..bolí to čímdál víc :confounded: ráno tam jdu na kontrolu, jak budu vypadat?když se vůbec nevyspím :unamused: uvařila jsem si horký maliník, skusím to nějak zahnat, ale nevím teda jak...tak dobrou noc
30. říj 2008 ve 23:06  • Odpověz
jo a malá má 3 700g :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 23:07  • Odpověz
gábi drž se a nedej se, na kontrole zdůrazni to vyčerpání z nevyspání důsledkem soustavných bolestí, třeba ti na to dají nějaké léčivo :wink:

držím pěstičky a posílám energii
31. říj 2008 v 06:59  • Odpověz
autor
gabi moc na tebe myslím, určitě už to an tebe jde, a na doktory se vyprdni :angry: důležitá jsi ty a miminko, ale vidíš už se ti to blíží, to už budeš mít barču brzy u sebe, budu ti držet pěstičky, ale určitě to všechno zvládneš

kuličko co ty? pořád nic?žádní poslící? oběma Vám holky posílám energii :slight_smile:
31. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
ahoj holky,díky :wink:

dnešní noc hrůza... :cry: sice jsem usla, ale pořád mě to budilo, takže jsem jak by mě pokopal kůň...ať už to přijde na ostro nebo se zblázním...
31. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
Gabi ty brdo, takle te sprdnout, to at jde ta doktora do haje :angry: Ji nic neboli! Oni casto delaj studeny cumaky, pac kdyby soucitili s kazdym, tak by byli vecer psychicky uplne vydeptany. Ale stejne!
Hlavni je, ze je Barunka v poradku, ale na ty bolesti by ti meli neco dat, nebo budes pri porodu uplne vyzdimana. Co se takle pozeptat obvodaka nebo nejakyho doktora, ve kteryho mas duveru estli je tenhle pristup normalni? Clovek dneska uz bohuzel nevi :confounded:

Luci diky za optani a za energii. Dame si ji do rezervy :sweat_smile: Ted radsi posilej Gabce. My porad nic. Sice jsem se dneska rano citila jako prejeta kombajnem, bolely me snad vsecky kosti, ale jak jsem se posadila tak dobry. Asi uz mam prolezeniny, jak furt jenom spim :grinning: Ale v sede taky dlouho nevydrzim, tak si vyber. Jinak semtam obcas jedna kontrakce, jinak nic. Asi je tam mimi dobre... Je to dva dny jsme nainstalovali postylku vedle nasi, tak ho lakam, ma tam nebesa a spoustu plysacku, babicky uz jsou nateseny, budouci tata taky :dizzy_face:

Gabi drz se. Doufam, ze na ty kontrole ti pomohli a nebo ze se to uz konecne rozjelo jak ma :wink:
31. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
holky dneska ta kontrola mě docela šokla,vyšetřoval mě primář osobně :dizzy_face: a přišel na to že týden přenáším!prý nechápe kde můj doktor vzal ten termín...tak si vybrte...další kontrola v úterý, miminko je vysoko, čípek zachován...kdy já porodím :cry: barunka bude mít 5kg než přijde na svět...

dneska se stavili naši na návštěvu, tak trocha rozptýlení, ale stejně nemůžu přestat myslet na to přenášení...já už to vidím na vyvolávačku, bojim bojim a nechciiii
31. říj 2008 v 17:10  • Odpověz
No Gabi teda :confused:
Doktor mel urcit spravny termin na utz ve 12 tt. Ten je prej nejpresnejsi. A esltli uz tyden prenasis, tak ti v utery by meli oznamit kdyz se mas dostavit na vyvolavacku, pokud do te doby neporodis. Tj uz to mas za par :slight_smile:

Prima, ze mas navstevu, jen se rozptyl, to by mohlo pomoci. Mozna na to moc myslis a Barunka si rika, ze moc tlacis na pilu a tak ze ne a nevyleze :sweat_smile: natruc :grinning:

Ja mam kontrolu v pondeli. Kontrola v 9 mesici. Tak jsem na to zvedava estli jsem se otevrela est vic a nebo estli jsem se zavrela a co a jak. Uz nam toho casu taky moc nezbejva.

Hod si relax, Gabi. To je nejdulezitejsi!!! :slight_smile:
31. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
jj,skouknem nějaký film, dáme vínečko a to bude tak všechno, možná usnu než skončí úvodní titulky, jsem ko :grinning:
no to jsem právě v šoku, že to určil blbě..a já to zjistím až před porodem!!mě dělali UTZ v 11tt, to potvrdili že jsem těhu a pak až v 16tt, to mám napsané v průkazce upřesnění že je to 16+6,a podle toho UTZ už týden přenáším..to můj doktor asi neumí počítat a já jsem to po něm nekontrolovala...mě už je to jedno hlavně ať už je těch 9nejkrásnějších měsíců za mnou :sweat_smile: :grinning:

snad do úterka porodím, nebo mi už řeknou kdy mám nástup..taťka si myslel, že mi to budou vyvolávat už dneska :grinning: mamka plaší že ať volám třeba v noci že jedeme a že přijede OKAMŽITĚ :grinning: blátzinec fakt, tchýně už 2x psala že ať to dobře dopadne...kámošky burcujou, jsem z nich ze všech už na prášky...
31. říj 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
jj gabi to znám, ke konci už to i obtěžuje jak se tě furt všichni ptají: "tak co ještě nic?" :angry: mě už to pak lezlo krkem, když mě viděli s břichem tak snad muselo být jasný že jsem ještě neporodila, no děs

jinak holky v pondělí jdu na pohovor kvůli práci, tak doufám, že to dopadne myslete na mě, jinak nevim co já budu dělat, tady totiž žádná práce není, všechno je obsazené, teď je holt blbá doba no

jinak kuličko, taky ti musíme posílat energii, abys pak nakonec nerodila dřív než gabča, i když podle těch šílených poslíků už to snad nebude dlouho trvat, gabi třeba porodíš vážně zítra na prvního listopadu

no holky, to jsem teda zvědavá jak vy to doválčíte :grinning:
31. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
dobré ránko holky, tak jak pak se dneska máte? tady nikdo není tak to vypadá že gabča už rodí nejspíš :grinning: a ostatní asi ještě spí co?

:grinning:
1. lis 2008 v 10:02  • Odpověz
Luci, ještě ne :frowning2: já už jsem to vzdala, v úterý jdu na další kontrolu a tam se dozvím kdy půjdu na vyvolávačku, jinak už to nevidím... :pensive:

Jinak dneska se mám nějak ospale a nálada nic moc.. :unamused: ä ještě takové počasí, pod mrakem...

Co vy ostatní?co máte v plánu?

Taky jsem si říkala že heresta tu nebyla od té doby co psala že Yvonka má potíže, tak snad je to v pořádku a jen nemá čas na internet..
1. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
no to teda, ale snad jsou holky v pořádku

my jdeme dneska na hřbitov dát Davídkovi svíčku, jsou dušičky :cry: :frowning2:

jinak jsme včera byli v hradci, konečně jsem sehnala kabát na sebe, tak jsem ráda (je úžasně červený :grinning: )

gabi nech tomu volný průběh, ono to nějak dopadne, buď ráda že ji tam máš a užívej si ty poslední dny co ji cítíš kopat v sobě
1. lis 2008 v 10:47  • Odpověz
ahojky kočky tak včera jsem byla v práci dneškem už nejsem na mateřské ale na rodičovské, ještě v pondělí na sociálku s papírem z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak jsme jeli za švagrovou s holkama trochu povzbudit, ještě jsme počkali na tchýni až se doplazí z práce aby neměla kecy že jsme na ni nepočkali :unamused:

dnes jsem hned ráno vytáhla auto a jela za sestřenkou hlídat malýho Ondru, takže jsem zvládla sama s Joli 40 km tam a teď 40 zpět, měla jsem strach jet s ní sama, ale zvládla jsem to :grinning:

Mezitím přijel brácha na návštěvu, ale než jsme dorazily tak vytuhl na kanapi chudáček

Joli se plácá na dece a je ráda že je natažená chudinka. No ještě dám honem vařit brambory a péct kuřecí stehna aby bylo co do úst, už padám na hubu.

Jo a podle ranního měření mám takové tušení že cukrovka je zpět a bude se mne už držet svi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahoj evčo jsi šikulka, já řídím hrozně ráda, my teď udělali taky oběd a chystáme se k babičce :unamused:
1. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
No tak ať je návštěva co nejklidnější, my jdeme s kočárkem, vyvětrat Joli a bráchu hi hi hi
1. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
a ja si jdu dat prima teplou sprchu. Venku je tak hnusne.
Evi - udelej na tu tvoji sukrovku Bububububu. At zmizi, mrcha jedna oskliva!
Luci : prima, ze mas kabat cos chtela :slight_smile:
Gabi drz se!
1. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
autor
jj sehnat holky kabát to je umění, oni totiž prodávají už od září a teď už nic nemají :grinning:

jinak že by už gabča rodila? že se tu od rána neukázala :grinning:

co ty kuličko jak se cítíš?

no návštěva na tu jsem zvědavá :unamused:
1. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
Holky, mě tak napadlo, když jsem na mateřské 6týdnů před orodem, tak pak mám jít na socku??těch 6týdnů mi skončilo v pátek a já ještě nerodila, tak jak to teď je??já vůbec nevím co mám dělat :astonished: :astonished:
1. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
nene vůbec se tím nemusíš zabývat, nahlásila jsi zaměstnavateli že jdeš na mateřskou a ta se ti počítá půl roku, ode dne kdy jsi nastoupila
1. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
aha, a co potom?
1. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
potom na tu socku?a to si mám asi hlídat sama že už je to půl roku, že?
1. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
no já to řešila teď, ale náš zaměstnavatel má šikovnou úřednici a ta vše púřipravila, já jen podepsala a odešla jsem s tím že 1.11 jsem oficiálně na RD a že si tam mám na tu sociálku v pondělí dojít :wink:
1. lis 2008 v 16:36  • Odpověz
Náš má taky super účertní/sekretářku, tak doufám, že tam bude než mi skončí mateřská :sweat_smile: evi a to ti vychází přesně půl roku, nebo nějaký 1 2 dny nehrají roli?že bych si to pro jistotu napsala do kalendáře...
1. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
no já to mám jako každý 28 týdnů ode dne nástupu na mateřskou, čili nástup jsem měla 20.4. a poslední den mateřské je dnes 1.11 a zítra už je to rodičovská, myslím že si požádat můžeš třeba i o týden dřív, ale stejně to budou dopočítávat a udělají to ode dne po 28 týdnu
1. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
jj, díky tak už mám jasno, děkuju :dizzy_face: tak si to raději napíšu ať zas potom neplaším, že nevím :grinning: já už jsem taková zapomnětlivka na tyhle úřední věci..
1. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
Luci diky za optani : mame se porad dobre, mimi se porad libi v brisku :slight_smile:
1. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
co vy?
1. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
jj my se máme taky dobře, v pondělí jdu na ten pohovor tak jsem zvědavá, jinak celý den není zrovna moc co dělat, byli jsme u té babičky, tak dobrý o Davidkovi se nemluvilo, ona spíš mluvila hlavně babička, takže dobrý, hlavně že máme splněnou návštěvu :slight_smile:
1. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
Luci myslela jsem na vás a věřila jsem že to bude dobré.

Jo a s mluvením babiček je to všude stejné a nejlepší když jen tak mezi řečí pronesou :fearful: a co nic neříkáš :grinning: :grinning:
1. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.