• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no tak naše babi si fakt vystačí sama, jen když má někoho naproti sobě, komu to může říkat, ikdyž ji ani nemusí poslouchat :wink:

a co vy evčo, jak jste se dneska vyvětrali? co jolanka?
1. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
Evi, nemáš náhodou nějakou zprávu od heresty?
1. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz
autor
no jo ty jsi jí vlastně dávala číslo, doufám, že jsou holky v pořádku :unamused:
1. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
zatím nic, tak předpokládám že bude mít Yvča ten zákrok.
2. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
Jinak vypadá to že už po neděli se můžeme na nějaký termín dohodnout, čepičku už snáší v pohodě :wink:
2. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
tak jo, jinak nebylo by lepší sejít se v kostelci?, můžem zajít do pizzerky, a něco si tam dát, to budeš mít rozhodně blíž k nám než do rk, ale to se ješět domluvíme, já řeknu holkám jeslti by šli taky, ať je nás víc (Pavlu nejspíš znáš má přezdívku Pistacie, a Zuzku poznáš) :slight_smile:
2. lis 2008 v 08:55  • Odpověz
No s Pavlou jsme byly v porodnici, Neli je asi o týden starší :wink:
2. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
Jinak je to se spojením podobné, ale určo aspoň by nás bylo víc :grinning: :grinning: a pizzeria nebo kavárna nebo kam půjdeme by třeba mohla mít dost, kdyby kočky spustily koncert :grinning: :grinning:
2. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
já myslím, že to přežijou ta obsluha :grinning:
2. lis 2008 v 11:15  • Odpověz
Jsou za to placený hi hi hi, ale myslím že budou v pohodě, kukačky, Joli už se na nové tety těší, dnes je na strejdu, kterého vidí poprvé taky samý úsměv
2. lis 2008 v 11:38  • Odpověz
AHOJ EKT, TAK YVČA LEŽÍ OD STŘEDY NA JIPCE. MĚLA STŘEVNÍ VIR PLUS NĚJAKOU BAKTERII KTERÁ TAM BEJT NESMÍ. ROTAVIROZA. SPADLA NÁM NA 3100 ALE POMALINKU NABÍRÁ. DNESKA JÍ SUNDALI KAPAČKU TAK SNAD UŽ MI JI V ÚTERÝ DAJ A BUDU TU LEŽET S NÍ. SPÍM U TÁTY A CHODÍM K NÍ NA CELÝ DEN. MÁ TO PRÝ KAŽDÝ 3 DÍTĚ A TÍM ŽE JE MALINKÁ TAK S TÍM NEMŮŽE BOJOVAT SAMA.

PŘIJELI JSME VČAS JINAK BY TO OHROZILO SRDÍČKO.

HERESTA
2. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
tak aspoň že tak, aspoň přijeli včas!!!teď už bude jen lépe.držím palečky!!!
2. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Je, Chudak Yvonka :frowning2: ted by se ji hodilo mlicko matersky... no snad ji z toho brzo vysekaj taky drzim pesticky co to da :dizzy_face:
2. lis 2008 v 16:07  • Odpověz
autor
ahoj holky, určitě budou v pořádku :slight_smile:

a co vy jak se cítíte vy holky?
2. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
ahoj Luci : jak se citime? Porad stejne :grinning: porad velrybacky :grinning:
Co Ty? Zitra mas velky den!
A co Gabi? Nejaka zmena?
2. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
ahoj žádná změna!!dneska byly bolesti i po 5min ale přešlo to... :angry:

Luci zítra na tebe budu myslet ať to dobře dopadne!

Dobrou noc děvčata :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
díky holky, snad to dopadne :slight_smile:

no to se kuličko nedivim, já už jsem taky byla pak jak hrošík (vždycky jsem říkala že jsem hrošík liberijský) :grinning:
2. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Luci už držíme s Joli pěstičku tfuj tfuj tfuuj
3. lis 2008 v 05:04  • Odpověz
ahoj holky,tak si ty pěsti držme navzájem...

PRASKLA MI VODA, BOLESTI ZATIM NEPRAVIDELNE,CEKAM NA PRITELE KAZDOU CHVILY UZ BY MEL DORAZIT.TAK PAPA, DOKONCE SE MI I ULEVILO,IKDYZ TO DOST BOLI...
3. lis 2008 v 07:16  • Odpověz
gábi jsme s tebou, už to máš jasné, neboj vše zvládneš :wink:
3. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
Jé gabka tak jsem sem nahlédla a vidím tu Tebe a jak to tak vypadá teď už nejspíš razíš nebo jsi v porodnici!!
Já chci taky...
DRŽÍM HROZNĚ MOC PALEČKY AT TI TO DOBŘE DOPADNE!!!!!!! :wink:
3. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
Juuu, same dobre zpravy :slight_smile: Gabi a Barun taky drzime pesticky! No ted uz to mate mozna za sebou a jste spokojeny v naruci tatinka :dizzy_face:

Sari neboj, taky se dockas :wink:

Dneska mi PA na kontrole rikala, ze bychom prenaset nemeli, tak schvalne :slight_smile:
3. lis 2008 v 15:28  • Odpověz
kuli tak 11.11 to je nádherné datum co ty na to? :grinning:
3. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
Evi: jo jo to je krasny datum! :dizzy_face: To bude zrovna ten ouplnek :wink:
3. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
autor
ahoj kuličko no to bys ale měla opravdu krásné datum, tak se snaž :grinning: nebo spíš miminko

ty jo holky já jsem tak zvědavá jak gabča, jestli ot už mají za sebou nebo co :slight_smile:
3. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
Luci urcite to uz maji holky za sebou a ted uz jen odfukujou :slight_smile:
Jak rikas : ted to zalezi na mimi jaky datum si vybere :wink: Ale 11. tu je statni svatek, takze manza si bere pondeli a tek bude s nama doma 4 dny, tak by mohlo uz bejt venku :sweat_smile:

Co ty, pochlub se! Mas praci?
3. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
no byla jsem dneska na tom pohovoru, tak se mě ptala na předchozí zaměstnání, v jaké jsem byla platové třídě a tak, a má se mi ozvat ve středu jestli jo nebo ne
3. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Prima, drzime pesti :slight_smile: Jak to citis? Dobry? A libilo by se ti tam?
3. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
no já ti ani nevim, bylo to takové zvláštní :unamused: fakt nevim jakej z toho mám pocit, mám ještě jednu nabídku na práci, kterou bych možná si vzala spíš, je to teda na 70% úvazku, takže bych měla asi jen nějakejch 7 tis.asi, ale zase je to kratší pracovní doba a mohla bych si třeba na ten zbytek sehnat nějakou ještě jinou, já tomu nechám volný průběh a uvidíme :slight_smile: vždycky to dopadne tak jak má
3. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz
AHOJ EVI, TAK BARUNKAJE NA SVĚTĚ - PO 8 HODINÁCH NEOTVÍRÁNÍ CÍSAŘEM V 16.03. 4030G 54CM. JE ZDRAVÁ, JÁ JSEM ŠŤASTNÁALE UNAVENÁ GABKA.D

ŽE MOC HOLKY POZDRAVUJU
3. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.