• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
OOOOBROOOVSKÁÁÁÁ GRATULACEEEEE :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz
jééé to je pěkná zpráva. moc jim gratuluji.
3. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
gabče a barunce, hodně zdravíčka, a rychlé hojení

gabi jsi šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
Gabi taky GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No vidis, dockala ses :slight_smile: Pekne si Barunky uzij, hezky si odpocin a pak zas mezi nas zavitejte ju? :slight_smile:

Teda holky, nestraste me, tady je to samej cisar :unamused:
3. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz
kuli když na komplikace přijdou včas, ony děti vědí kdy se jim ven nechce, skoro vždy je problém :frowning2:
4. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
Gabi,MOC GRATULUJEME K BARUNCE!
4. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
jj evi to máš pravdu :frowning2:

kuličko neboj ty budeš určitě v pořádku, vše pujde hladce uvidíš :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
no já vím, ne vždy je to tak, někdy to je prostě jinak, ale určitě bude líp. Teď jsem dala joli přesnídávku a ten spodek nějak nevoněl, tak doufám že nebyla špatná :frowning2:
4. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
Holky,omlouvám se,že vás tak zanedbávám.Blahopřeji i všem ostatním maminkám k mimískům!

Ta naše dračice pěkně řádí.Čekáme,že se nám nejpozději do konce měsíce pustí nábytku a bude chodit.Pořád kojím,ale už dáváme obídek,svačinku a večeři.Už mám 2 zoubky ven,1 se nám zastavil v půli cesty a teď nám leze stolička.
4. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
Jo jo, holky, nezbejva mi jen nez doufat, ze vsecko bude nejlip jak muze byt :slight_smile: Ale na to, jak jsem byla pred 3ma nedelema uplne v poho, tak zacinam stresovat :angry: to su cela ja :angry:
No miminko uz juka ve dverich, schvalne, kdy zabere za kliku a otevre je dokoran :grinning:

Kozimuro, ja uz se vidim, ze az bude mimi tak se sem dostanu fakt minimalne, takze to tu vsecky chapem :wink: Ty jo, v 7 mesicich a uz skorem chodi? To je ale sikulka! :slight_smile: Na zoubky se taky "tesime" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi, to je zvlastni, ze nevonel spodek. Vetsinou to zacina od vrsku ne? No snad nebyla spatna.
4. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
Kulicko,nojo,jsme o 2-3m napřed ve vývoji.Doktorka jásá a já jsem hotová.Terka skoro nespí,budí se několikrát za noc.Nechápu,kde bere energii na to řádění.Kdyby jen chodila(na nožky se postavila poprvé v 5m),ale ona už sama vyleze z kočárku a sleze z klína nebo gauče.Je to čert.
4. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
Jakobych slysela kamosku. Te jeji rocni holcicka uz rozeznava barvy, chodi uz davno... a umi spoustu dalsich veci, co by clovek neveril. Nevim jestli to trosku nepribarvuje, pac je na svy mimi pysna a tady se deckam mamy moc nevenujou, takze to pripisuje tomu, ze se ji fakt venuje 24h denne a urcite i to tim bude.
To vis, male deti jsou jako vsecka mladata. Staci jim zabrat 20 minut a maji nabity baterky na dalsi dve hodky poradnyho radeni :sweat_smile: Ja jsem na to fakt zvedava :sweat_smile:
4. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
Já chodím hodně do "Březnovek" letos jsme měly s holkama třídenní pobyt na chatě a myslím,že do té doby nevěřily tomu,co píšu o Terce.Ale když viděly,jak jejich děti leží a Terka mezi nima pobíhá po čtyřech,sem tam si suveréně klekne,sedne nebo se postaví a po dosednutí na nočník ihned čůrá,uvěřily.Je fakt,že se jí dost věnuji,ale to i ostatní matky svým dětem.Já i manža jsme chodili v 9.m bez
4. lis 2008 v 16:02  • Odpověz
držení.U Terky se to asi urychlilo :sweat_smile:
4. lis 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme se dneska s evčou sešli a bylo to super :slight_smile: kéž by to šlo i sváma

kozimuro tak to je dobře že je taková čilá, kdyby nebyla tak budeš zase šílet jestli není třeba zaostalá nebo tak, a jak se jinak máš?

kuličko, tak co jak se cítíš? žádné bolesti nebo nějaká předzvěst?
4. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
Luci, porad nic :wink:
Prima, ze jste se mohly sejit. My se prave vratili od sousedky. Je ted chudak doma sama se zlomenou patou. Jejiho manzu vcera operovali, menili mu kycel. Tak jsme za nic skocili. :slight_smile:
4. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
Luci,děkuji za optání.Mám se vcelku dobře,jen kdyby Terka víc spala...Minulý týden jsem se sesypala.Vařím každý den,do toho ten malý živel,úklid,praní...Manža furt v práci.Bylo toho na mě moc,ale už je to o.k.A co Ty,jak se daří?
4. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
tak hlavně že už jsi v pořádku, to se ti nedivím že jsi byla přetažená, to mě stačí když jedu v kuse dva dny a už jsem hotová přetažená
4. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz
Kozimuro to ja se teda taky nedivim. Me by fakt hrablo. No uz jsem si naobjednala tchynku. Nakyblujem si ji sem na prvni tydny, aby nam uklizela a varila :slight_smile:
4. lis 2008 ve 23:25  • Odpověz
Kulicko,tak to ti závidím.To já jsem po návratu z porodky zůstala sama na všo.Manža nejdřív nasliboval,jak si vezme dovču a bude mi pomáhat a nakonec si ji vzal jen na zapíjení malé :unamused: Mamča chodila do práce,taťka taky a jak došli domů,vrhli se zase do baráčku,protože jsme to tady měli rozkopané...
5. lis 2008 v 07:24  • Odpověz
Tak hurááá, vylezlo sluníčko tak mi snad půjde i net, včera to vůbec nechodilo, potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
jj holky vypadá to že bude dneska krásně, tak uvidíme, no mě manža taky slíbil, že mi bude pomáhat, ale bohužel ani nevim jak by to dopadlo, uvidíme příště, ale to věřím, že to bude pomáhat fest, on říkal, že naše mimčo nebude chtít nikomu pujčovat :slight_smile: tak se z toho asi zcvoknem :grinning:
5. lis 2008 v 08:14  • Odpověz
neboj, ono to půjde, ale ten strach ten tu je a bude, jako my když nevíme jestli se podaří i druhé :sweat_smile:

ale snad jo, nebo se strachy zcvoknu
5. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
Hi hi ona se mi tchynka sama nabidla, tak jsem zvedava jak dlouho ji to bude bavit :slight_smile: A manza si pak taky bere dovcu, tak to snad nejak zvladneme.

Jeje Kozimuro, no tak to naprosto chapu, ze jsi z toho musela mit nervy. Rozkopany baracek je sam o sobe narocnej na psychiku natoz mimco do toho... a bordel se dela 3x rychlejs se vsim tim prachem a pracema! Jejejej. No doufam, ze uz to mate ukonceny a uz si jen uzivate :slight_smile:

Holky uzivejte slunicka, my tu meli vcera nadherne a dneska je zas posmourno bleee.

Luci : tvyho manzu chapu. Ja si to poprvy uvedomila na priprave, kdy jsme si mali predstavit, ze jsem akorat porodila a ze odnasej mimi na prohlidku (pokud je v poradku tak to delaj na pokoji a muze ho odnyst cerstvy tatinek). No ale ta zarlivost, co se ve me vzedmula! Jejej! A to to byla jen panenka a odnasel ji manzel :sweat_smile:

Evi, budu drzet pesticky, aby se vam druhy podarilo az se rozhodnete. Jolanka je zazrak :dizzy_face: a ve vasem pripade je mocinky prima, ze i doktor se nekdy splete :grinning:
5. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
Někdy to je príma někdy by je člověk kopl,
už je tady zase zima, člověk by se z toho zcvokl :grinning: :grinning:
5. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak hlásím, že mám práci, ve školce ve chlenech, je to teda jen na 70% úvazku, ale co je to do června a pak pujdu stejně na neschopenku, protože budu co? přeci těhotná :grinning: jsem ráda, je to blíž od nás, a budu moci jezdit autobusem, ušetřím na benzínu hodně
5. lis 2008 v 16:14  • Odpověz
Luci skvělá zpráva, gratuluji, takže 15 nastupuješ? teda 18?
5. lis 2008 v 16:22  • Odpověz
Luci : GENIALNI :slight_smile: No a ze to mas "jen" na 70% uvazku? Aspon se tolik nenadres. Potrebujes odpocivat. Ale penizky se hodej vid? :dizzy_face: A s tim autobusem to mas taky super! Ja se vzdycky v aute klepala, aby na me neprislo zrovna zvraceni nebo pokles tlaku :confounded: dsot nebezpecny za volantem :unamused:
Takze tfuj tfuj at se ti tam libi a v cervnu co? v cervnu neschopenka :dizzy_face:
5. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
jasný holky, jinak nastupuju 14. listopadu, 13. mi totiž končí mateřská :slight_smile: jsem ráda je to blíž, a bude to v poklidu, než se každý den huntovat do jeníkovic, sem to je jen 7 km což je paráda
5. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
Luci takže nástup už v pátek, to měli asi docela krizi, že, tak tfuj tfuj tfuj ať se ti tam moc líbí :wink:
5. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.