• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
no ona ta učitelka už tam je sama od září a už od září hledají někoho, jenže když každému řekne že je to na 70% tak z toho každý couvne, ale jelikož ani já nic jiného nemám, tak to samozřejmě vemu, a uvidí se pak co dál :slight_smile: ale aspoň budu mít co dělat
5. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
Náhodou docela blízko a i ten červen vypadá dobře, určo ladně přepluješ do PN a budeš ráda že jsi toto místo vzala :wink:
5. lis 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
no holky tak teď mě volala jedna známá že dostala typ na další školku kde otevírají třídy, tak by to byl plný úvazek, ale zase když bych jim za půl roku odešla tak je to takové blbé, už jsem se rozhodla pro ty chleny a hotovo, myslím, že je to znamení, že se to určitě brzy povede
5. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
určitě, už se těším až budeme zase řešit tu mne píchlo a tam mne dloublo, potom se prostídáme a bude zase veselo :wink:
5. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz
no dobrou, asi směřuji směr postel
5. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Kulicko,ju,od Velikonoc bydlíme,ale ještě jsme dodělávali,takže na čisto bydlíme od léta.Stále ale doděláváme fasádu.Na jaře nám budou dělat nástřik omítky,střechu a my si budeme dělat komín,pak posezení,chodníky...Je toho ještě hodně,ale bydlíme :grinning:

Luci,to je super!Gratuluji k práci a ať si tam těch pár měsíců spokojená :wink:
5. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz
dobré ranko, tak už zase nakukuji, zprávy žádné ani od heresty, ta má asi nervíčky na pochodu s bobulkou a gabča ta pro změnu tutově ani nestíhá s beruškou, kuli ještě vyčkává do Martina no tak aspoň posílám všem kdo potřebují energii :wink: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Teď jsem psala novinky herestě, a odepsala že je možná s Yvonkou zítra pustí domů, držím pěstičky :wink: :grinning:
6. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz
Jo jo holky, na baraku je asi porad co delat. No snad to prezijem. Ja tomu vsemu, co tu delame rikam prace na komfortu, pac baracek je obyvatelny uz co jsme ho koupili, ale znate to :sweat_smile: Bohuzel tu jsou stary slaby okna a elektricky topeni, tak jsem zvedava na tu fakturu :confounded:

To je prima, ze uz pujdou dom. Hlavni je, ze je Yvonka z nejhorsiho venku. Chudinka malicka.

Ekt ja ti nevim jestli do Martina vydrzim hihi. Manzova nadrizena se uz vsadila, ze pry 14. O karamelu :grinning: Uz dva dny ze me vylejza takovej cuckatej sliz (ze by jeste zatka??) a je mi tak nejak trosku jinak. Uz se to blizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen at si Gabca jeste "odpocine" a zajede se s Baruskou :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
neboj to pořád ještě může trvat, ale když bude mrně dřív, zlobit se určo nebudeš :grinning: :grinning: :grinning:

já před chvílí vytáhla Joli z kočárku a ona byla ale komplet posraná i s fusakem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
Evi, ja vim, ze to jeste muze trvat. No prinejdelsim do 28 listopadu :grinning:

Ju, Joli udelala darecek :grinning: Teda uklizet by se mi to nechtelo, ale stejnak me to rozneznilo. Me uz to tehu leze na mozek :grinning:
6. lis 2008 v 15:47  • Odpověz
no a to mám dnes už všechno vyprané tak krom fusaku všechno vydrbat ručně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
a co brisko, uz se hoji??
6. lis 2008 v 16:07  • Odpověz
no zarostlo konečně, jen doufám že ve vnitř nechystá nějaké překvapení :confused:
6. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
no to ja teda taky :unamused: ale snad ne. To te ani nejak nehlidaj? Ze by te objednali jednou za cas na nejakej UTZ nebo neco :confused:
6. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
no nechám si odebrat 1 za měsíc krev asi za 200 a rozbor mi napoví :sweat_smile:
6. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
no snad uz to bude dobry. I kdyz on ten rozbor taky muze bejt scestnej ne? To budes brat jen podle leukocytu jako faktoru zanetu nebo mas i jiny ukazatele? No tfuj tfuj at uz jsi v poradku. :slight_smile:
Fakt jeste jednou klobouk dolu za tu vydrz kvuli kojeni. A to si ani nedokazu predstavit, co jste si s manzou museli projit nez jste Joli vubec meli! Musite bejt hodne statecny a hodne umineny :sweat_smile: :dizzy_face: Fakt klobouk dolu :slight_smile:
6. lis 2008 v 18:00  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme byly dneska s kámoškama venku na výletě, kočáry jsme nacpali do auta a vyjeli do rychnova k ivanskému jezeru, moc krásný místo, pak jsme si zašli na palačinky a při té příležitosti jsem si tak napůl domluvila práci jako přivýdělek k té mé práci, takže když budu mít zkrácenou pracovní dobu, tak si aspoň něco přivydělám, je to práce s postiženýma, což jsem vždycky chtěla dělat, tka to snad bude dobrý,

tak co kuličko, jeslti se cítíš jinak tak to určo už nebude trvat dlouho, posílám energii, aby to netrvalo už moc dlouho

jj gabka ta se má, teď se zžívá s barunkou, tak chudák asi nestíhá :grinning:

evčo, nezávidím ti to čištění, ale klidne bych si to s tebou vymněnila, i když po takové náloži nevim nevim :grinning:

letím na cvíčo tak zatím holčiny papa
6. lis 2008 v 18:19  • Odpověz
Luci, já vím, třeba se příště zvládne potentočkovat na nějakým společným posezení a učiním nabídku, ale ne ono mi to vůbec nevadí, spíš tak že to byla sranda.

Kuli, ono je to spíš o CRP to jsou nějaké proteiny ze zánětu, leukocyty jsem měla skoro v normě i před operací :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to crp jsem měla skoro 200 před 3 týdny ještě 29, tak za týden půjdu do laborky a uvidím. Norma je do 10 :sweat_smile:
6. lis 2008 v 18:24  • Odpověz
Aha, tak hlavne ze vis, podle ceho to odhadnout :slight_smile: No tfuj tfuj, at uz je to dobry!

Luci, ty si toho ale nakladas! Davej na sebe pozor jo? Copak budes s temi postizenymi delat? A to fyzicky nebo mentalne postizenejma?

Chi chi, ja se citim jinak hlavne po ranu, ted uz je to zas ve starych kolejich. Ale jak rikam prinejdelsim do konce mesice :grinning: Nakonec tech stromu je tam pet pred barakem a dva maji jeste par listu. Tak treba mimi ceka na vsecky ty stromy az opadaj.

Za energii dekujeme.
6. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
kuli neboj, ono to bude v pohodě, uvidíš :wink:
6. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
Snad jo, verim tomu, ze to bude v poho :slight_smile: stejne mi nic jinyho nezbejva :grinning:
Ale uz je mi zas blbe :confounded: a to nemam ani hlad. Tak fakt nevim.

A ze to bude v poho i pro vas doufam a drzim ty pesticky :slight_smile:

jakoz i Luci k ty praci (tem pracem) a Sarce k brzkymu a hladkymu porodu :dizzy_face: a detickam zdravicko a..

a vubec, jdu do sprchy :grinning:
6. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Kuli,úplně s tebou soucítím...Já jsem přenášela 11dní a po pár pokecech s holkama "od fochu"jsme se shodly tom,že to asi jen 11dní nebylo.Takže tfuj tfuj tfuj,ať už to máš za sebou a držíš broučka v náručí.
6. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
Kozimuro diky :slight_smile:

No zvlastni je, ze ja jsem 18 unora citila jasne pichnuti v deloze. Asi jako by me nekdo zevnitr projel kudlou :sweat_smile: a vzhledem k mym pravidelnym cyklum mi na tento den vypocitali oplozeni. Ale kdo vi, jestli to uz nebylo spis uhnizdeni ze... :wink: Pac to by podle styku odpovidalo spis :wink: (takovej ten 6 den po) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale coz.
On si stejne prcek vybere sam, az se mu bude chtit. Ja uz to nejak pretrpim. neni to nic strasnyho :slight_smile:

Aspon si kratim cekani s vama :slight_smile: to je taky prijemny :slight_smile:
6. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Kuli,ju a vsaď se,že na ten den nikdy nezapomeneš.Zvláštní je,že už si nepamatuji na bolest a zapomínám i tu dobu,co to trvalo,ale ten okamžik,kdy mi Terku dali na bříško nikdy nezapomenu.Jen by to mohlo být příště bez prcka na JIP.To byly šoky :unamused:
6. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
Jo jo je mi to jasny, ze na ten krasnej den nezapomeneme :slight_smile: No uz se tesim. Na prvni pohled naseho mimi, na to, jak se manza bude tvarit (chci, aby to byl on kdo mi oznami jestli holcicka nebo chlapecek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), na prvni kojeni... na prvni usmev, na to, az na nas natahne rucicky... :dizzy_face:

No estli nam odvezou prcka na JIP tak me klepne. Bylo by to do jiny nemocnice :confounded:
6. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
kuličko neboj všechno bude v pořádku uvidíš :slight_smile: budu na tebe moc myslet

tak holky dobrou :slight_smile: zítra jedu domluvit podmínka práce, tak uvidíme co z toho vyleze :grinning:
6. lis 2008 ve 23:15  • Odpověz
Luci tak přeji co nejlepší podmínky :grinning:
7. lis 2008 v 07:40  • Odpověz
autor
díky evi, snad se sní nějak domluvím,

jinak ta druhá práce je s mentálně postiženými, hrozně mě to s nima baví, oni jsou úplně úžasný :grinning:

tak snad to dopadne tak abych mohla taky pracovat s nima :slight_smile:
7. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
Je Luci, tak to jo. Oni jsou strasne hodni, to je fakt :slight_smile:
No ja jen, ze s fyzicky postizenejma se asi musi i manipulovat, tak proto. Kdyz to jsou chlapi jako hory, to by ses nadrela :unamused:

Drzim pesticky :dizzy_face:
7. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.