• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky tak jsme konecne doma...
7. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
Jee Ahojte Herest a Yvonko. Jak se mate? Dobry?
7. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
no vypada to nadejne ted ma dietu rejzak+nutros a za 14 tam jdem na noc
7. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
ju, chudinka Yvonka. Ale hlavni je, ze uz z nejhorsiho je venku :dizzy_face: tak preji at ta dieta zabere a at ten osklivej vir pada :angry: bubububububu vire! :angry:

:slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
Moc dekuji :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz
ahojky heresto, jsem moc ráda že vás pustili :grinning:
7. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
ekt: no ja taky ale jen na chvilku jeste me tam ceka ta jedna noc.. doufam ze jedna :grinning:
7. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
Luci,tak doufám,že to vyšlo tak,jak doufáš a budeš tak moci dělat i tu druhou práci.Mentálně postižení lidé mají obrovské srdce :slight_smile:

Kuli,neboj,vše bude o.k.Já jsem byla blbec.Měla jsem se domáhat toho,ať mě pošle do nemocnice.Tam,kde jsem chtěla rodit,taky kojenecká JIP nebyla,ale nakonec tam byl STOPstav,tak jsme jeli do jiné porodky a tam byla.
Odkuď jsi?
7. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
heresto budu držet pěstičky, snad už bude dobře :wink:
7. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
Kozimuro ja bydlim ve Fr :wink:
A porodku jsem si vybrala hlavne kvuli pristupu personalu. Tam, kde maji JIP byli vic pro vselijaky medicinksy zasahy a cetla jsem na ne i spatny komentare. A myslim si, ze cim lip se ta maminka citi pri porodu tim vic se limitujou rizika :wink: Takze radsi pohodovej porod a kdyz se neco po (tfuj tfuj tuk tuk na drevo), tak resit, nez se klepat strachy pred porodem, ze me hned bez ptani napojej na pristroje :unamused:
Ale ujistili me, ze kdyby neco, tak hned sondujou estli by si to se mnou nekdo nevymenil :wink: a kdyz ne, tak me dovezou sanitou sem a tam jednou denne. Takze i kojit by se dalo :slight_smile:
7. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
papa,je to histerkačau hollky tak jsme doma,konečně,právě jsem dokojila a uspávám,ale dsoma se jí nějak nechce,v nem. spala i 4hod v kuse,snad se zžijeme brzo
gratuluji k práci luci a co kulička?jak jsi na tom?
taťka musel ještě do práce tak jsme sami,ale má celý týden dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz
se mi ten začáten domotal,snad si to břeberete,měl to být konec
7. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Gabko a Baru, vitejte zpatky.
My porad nic :slight_smile: ale ono to prijde :wink:
7. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky Gábi neboj kotě si zvykne brzo, chce to aby ses dostala do úplné pohody a kočka si taky zvykne a buide to jen pohoda
7. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
tak u nás proběhl hodinový histerák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže se se slečnou vůbec nebavím a hážu na ni nej nasra nější pohledy jaké dovedu :angry:

je pravda že ji při tom chovám, ale díky tomu jsem skoro hluchá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
auvajs evi :sweat_smile:

To je zvlastni! Nikde do vybavicky k miminku nepisou spunty do usi. To bychom mely napravit ne? :grinning:
7. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
no ale aby člověk zase nepřeslechl ze se třeba zajíkají obludky :sweat_smile:
7. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
To se prece vidi ne :grinning:
Teda... obludky jo? A to ma Joli jen 5 mesicu a 2 tydne :sweat_smile: Co budes rikat az bude v puberte :grinning: To budete mit doma "obludky" 3 a vsici na vas spolecne budou kout pikle, zatimco budou proti sobe s vervou bojovat a rvat si vlasy a skrabat oci :grinning:
Teda to jsem ti to namalovala budoucnost co :sweat_smile: ?
7. lis 2008 v 17:45  • Odpověz
A víš že by se mi to takto líbilo? jen už kvůli MM a jeho taťkovi jeden kluk by byl super, to víš aby nevymřelo jedno ne příliš obvyklé příjmení
7. lis 2008 v 17:55  • Odpověz
Evi, ono to prijmeni ale muze klidne pokracovat :wink: Je fakt, ze je pekne :dizzy_face: Ja kdyz jsem byla jeste s byvalym tak jsem si hrala s myslenkou na svatbu. Jenze jeho prijmeni se mi fakt ale vubec nelibilo brrr, tak jsem se ho narovinu zeptala, jestli by byl ochoten prijmout moje (coz se da :wink: ). No a on to teda jako vubec enenenenen nechtel, proto je ted bejvalej :grinning:. Ne ba ne, ale teda nemusel hned kvuli temu tak vyvadet :sweat_smile: Kdyby me byval mel vazne rad, tak by se nad tim aspon zamyslel, ne?!

Ale tak preju at se zadari :dizzy_face: Aspon jedna klucici "obludka" :grinning:
7. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
No MM mi nabídl jestli si chci nechat rodné příjmení že je klidně přijme a bude kučera, ale řekla jsem že tradice velí a budu turynová, takže takto. jen by to chlapy potěšilo aby to měli "jisté" :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 18:26  • Odpověz
holky, tak mala už od 18hod spí, tak pokračujeme v nemocniční pohodičce...jen teda ta jizva, au au au :angry:
navíc mě berou záda a špatně se mi vstává z postele, tak jak já k ní v noci v stanu to nevím... :cry:
Ekt, myslíš že můžu na chvilku do horké vany?aspoň 10min na ty záda...a vůbec na všechny svaly, potřebuju uvolnit, ale bojím se co ta jizva
7. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
Gabi, rekni radsi manzelovi o poradnou masaz :wink:

Evi jasne, chapu. Jistota je jistota! A tvuj manza : no nasla sis uzasnyho :dizzy_face: mi tu chybi smajlik s obrovskym srdcem! Ja mam taky podobne uzasnyho manzu :dizzy_face: To je nadhera mit po svem boku takovou osobu. Fakt! :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
To určitě, tak jsem volala s gábi co mi pomáhalo a pár fíglů navíc. Tak už si hřbítek nejspíš nahřívá a chrochtá si u toho. :wink:
7. lis 2008 v 19:57  • Odpověz
tak dobrou jdu se taky nahřát :grinning:
7. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
je Evi, je to na dlouho nebo by ses mohla o ty figle podelit? :sweat_smile:
ja ci taty chrochtat blahem :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz
holky,nějak je furt co dělat :sweat_smile: to dřív nebylo :grinning: :grinning: takže vana ještě nebyla,a dneska už ani nebude,jdu spát, právě jsem zas nakojila a malá opět spokojeně odfukuje. :dizzy_face: :dizzy_face: mohla by si dát dvě hodinky jak odpoledne :wink: má docela fajn režim :dizzy_face:
to je tak neuvěřitelné mít doma malého človíčka...a přítel je teď úplně iný, takový ..jak jen to říct :confused: prostě tatínek...

máme fotečky v albumu :wink:
7. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
Gabi krasna holcicka. To je neuveritelny, jak se tam ty miminka nacpou a jeste min, jak to vlastne funguje :dizzy_face:
Tak dobrou noc holky :slight_smile:
7. lis 2008 ve 23:40  • Odpověz
ahoj holky, Evičko, mám na tebe zase dotaz...malá má po každém kojení škytavku, nevíš čím to může být a jak se toho co nejdřív zbavit?je to hrozné se dívat jak trpí a já nevím jak jí pomoct :cry:
8. lis 2008 v 07:18  • Odpověz
ahoj Gábi přilož ji znovu k prsu stačí na chvilku, většinou to pomáhá. škytala ti i v bříšku? jestli ano tak to bude časté :wink: ale je to jen obtěžující, toho netřeba se bát :wink:
8. lis 2008 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.