• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
v bříšku škytala ke konci těhu docela často, sakra :astonished: tak to se máme na co těšit..ale na noc máme fígl, mlíčko odstříkám a dávám jí ho z flašky, na kojení stejně potřebuju kloboučky, takže rozdíl nepozná..a aspoň v noci máme papání rychle za sebou :slight_smile: po flašce mi neškytá
8. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
no zkus ji na to požužlání dát přímo, ono není účel další tekutina, ale ta chvilka bez dech kdy se snaží sát, tím se srovná pohyb bránice. když dáš z lahvičky musíš dát znovu odříhnout a většinou se tím nic neřeší, takže dát z prsa ze kterého jedla nebo bylo odstříkáno jde tam jen o to vyrovnání tlaku. Já takto dávala a dávám prso i po UM nyní, když nemá skorem co vytáhnout a je spokojená a já taky :grinning:
8. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
skusíme uvidíme, snad to pomůže, jen aby nezačala znova sát, je to malý otesánek :dizzy_face: prostě celá tatínek :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
neřeš to, dokud je na MM tak to nevadí, to prostě vyběhá :wink:
8. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
Dobré ranko!
Na hysteráčky si za chvilku zvyknete,uvidíte.Brzy se je naučíte nevnímat.Pokuď vím,že je Terka napapaná,přebalená a nic ji nechybí,namažu ještě ďásna a pak už ji nechávám vyřvat...

Gabi,Terka škytala v bříšku hodně a škytá pořád a to už máme téměř 8m.Když byla pidimimi,tak ji někdy nepomohlo ani napít se.Dnes už je to lepší.
8. lis 2008 v 08:31  • Odpověz
no to si mě potěšila :sweat_smile: snad to nějak zvládneme :wink: jó začátky jsou těžké, aspoň že spinká jak špalek :dizzy_face: dneska v noci spala 5hod :dizzy_face:
8. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
Gabi,neboj,u každého mimi je to jiné.Terka je strašně akční dítě.Stojí už od 5m(teď mi tady zase ukazuje,jak je velká :grinning:),teď už se pouští nábytku. A k tomu škytání mi MUDra řekla,že by to mělo do 3m přestat,až se "zakroutí" žaludeček.Je fakt,že už to není tak strašné,jako když byla pidimimi.
8. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
Barunka je nádherná holčička.Mně Terka v porodce a ze začátku doma spinkala 7-8hod.To byla paráda.Pak jsme byli v nemocnici,když jí byl 1m a celé se to rozhodilo,pak se to urovnalo na 2-3 buzení za noc a teď je to kalamita-rostou nám zoubky,takže ani už nevím,co to je spánek.
8. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
děkuji :dizzy_face: je fakt kouzelná, no s těma zoubkama to bude určo horší než škytavka :sweat_smile: takže vlastně se nic neděje, já jen jestli se jí nemůže nic stát..aby jí nezaskočilo nebo tak..ale vidím že je to normál stav.tak jsem aspoň klidnější.díky holky
8. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
kozimuro no albíčka náááádhernáááá a Teri bude šampionka :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahoj Gabi, i porodni babicka tady na konikovi psala, ze skytani u miminek je normalni a ze to rusi spis maminky nez ta miminka (me skyta od 6 mesice v brisku :grinning: ). Takze se asi taky mam na co tesit.
Juuu, ja uz chci taky :dizzy_face: a taky takovy hodny mimi jako ty Gabi. To cekani stalo za to ne? :slight_smile:
8. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
gabko: az ji zaskoci to poznas :wink: ja jsem vzdycky plne hotova a nevim co delat :sweat_smile:
8. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
to asi všechny, ale miminka jsou v našem učení trpělivá :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
holky, ta naše potvůrka :grinning: se posrala jak slon...tak byla rychlo akce koupání..teče ze mě jako z vola, tričko mám úplně propocené, bylo to naše první koupání doma:wink:

kuličko to víš že to stálo za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky se dočkáš a určitě budeš mít taky hodné miminko, myslím že takhle malinké miminka jsou všechny hodné :dizzy_face:

evi jak jsi mi říkala, že až Barunce něco bude, že zapomenu na tu bolest, tak u toho koupání sem zapoměla úplně na všechno..skákala jsem jako laňka :sweat_smile: i hlava mě přestala bolet :wink:
8. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
No vždyť jo, taky jsem to tak měla. A hlavně jak má člověk obavu o človíčka tak sám jde do ústraní :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 18:18  • Odpověz
Hlasim první koupaní bez rvani :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 19:14  • Odpověz
no supéééér
8. lis 2008 v 19:21  • Odpověz
bylo to moc fajn, byla fakt suprová.. je ja mam takovou radost kez by ji to vydrzelo :grinning:
8. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
Zase pozdě: Moc gratuluju k Barunce... at ti dela jen samou radost :wink:
8. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
dobré ranko, honéééém než začne okupace PC :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
ahoj holky ,ate uz nektera zkusenosti s nosnima kapkama pro mimi? mala ma strasnou rýmu
9. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
ahoj holky, herest díky :wink:

evi nevíš náhodou z čeho bych mohla mít horečky??lítá mi to jak blázen, včera sem měla i 39,8!!pak to postupně kleslo na 37,1 a dneska ráno po probuzení sem neměla a do 1hod sem měla 38,1, teď zas nemám...já nevím čím to je, je fakt že ta jizva dost bolí a vyčerpává to.bojím se že přijdu o mlíko a taky nevím jestli můžu kojit.
9. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
gabka.d- já vím, že ten dotaz nebyl mířený na mě :slight_smile: , ale i tak napíšu.Každá horečka po porodě by se neměla brát na lehkou váhu.Muže to být z čehokoliv, ale rozhodně by jsi měla pro jistotu zavolat lékaři.Nevim, co te bolí nebo nebolí, každopádně jistota je jistota.Muže to být banální..z vyčerpání, mohla jsi chytit nějakou virozu, atd...ale pokud jsi měla skoro 40°!!, tak se muže jednat i o nějaký zánět.Nechci te strašit, ale pokud budeš mít dál horečku-třeba jen zvýšenou, tak to chce určitě doktora.
9. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
gabka: souhlasím s evulinkou s tim dr. nic bych nepodcenovala!! :wink:

Yvca ma rymu jak kr... tak jsme jeste rano mastili pro kapicky do nosu..chudinka moje ja se z toho zblaznim, jak kdyby toho za poslednich 12 dni nebylo malo :frowning2: :frowning2:

Byli jste s prckama venku??
9. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz
Gabi, taky bych sla k doktorovi. Kojit urco muzes pokud ti nenasadi nekompatibilni leky, ale to uz by muselo bejt. Takze koj koj, pokud je to virovy aspon bude mit Barunka protilatky :wink:

Herest to je mi lito. Chudinka Yvonka :frowning2: No at ji to brzo prejde.
Ja venku byla, ale vzhledem k tomu, ze je prcek jeste v brisku tak jemu je to fuk :grinning: Spis uvita pohyb. Zas jsem spala az do 12h a jsem utahana jako kote.
9. lis 2008 v 16:09  • Odpověz
ahojky, Her, malej měl rýmu už v jednom měsíci, dost krutou, kapali jsme kapky Mar a odsávali odsavačkou na vysavač :slight_smile:
9. lis 2008 v 16:15  • Odpověz
gabka: já měla po porodu horečku ze zánětu prsa, po jednom dni se mi to ale srovnalo...
9. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukám jak jste se tady za ten víkend pěkně rozkecali :grinning:

gabi moc ti gratuluji k Barunce, je mooooooc krásná, ať ti dělá jenom samou radost, a k tomu doktorovi určitě radši zajdi lepší když ti nic nebude než aby jsi pak přišla pozdě

herest je super že už vás pustili, hlavně ať je už yvonka v pořádku, ale to ona bude neboj :slight_smile:

a jak se jinak holky máte? co víkend? my byli s manželem u rodičů mojich na chatě, tak to bylo super, jinak holky už jenom 4,5 měsíce :grinning: ale stejně je to pořád dlouhá doba, ale co ono to už uteče

jinak práci mám. vedoucí je moc hodná, tak si myslím, že to bude super, už se tam těším, v pátek nastupuju, tak vám, pak napíšu první dojmy :grinning:

ach jo gabi já ti tak závidím, ale moc ti to přeju, hlavně že už jste doma a jste v pořádku :slight_smile: věřím, že už jsi na to i zapomněla
:slight_smile:
9. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
Ahojky, skončila okupace PC návštěva vyrazila k domovu :sweat_smile:
9. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
gábi, už tu zaznělo, nevíme jestli tě něco bolí, ale psala jsi ta jizva, tak si vem ibalgin a na jizvu dej ledový obklad a zítra ráno na gynekologii, tam ti prohlídnou jizvu a prsa, nech si vzít i krev, jestli nemáš vysoké CRP, to by byl zánět. Možná dostaneš ATB ale neboj to nevadí, dostaneš takové co neublíží, jo a hlavně se zozevzpomeň jestli vypiješ alespoň 3 l tekutin.
9. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.