• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Yvčo to bude po té viróze, takže pokud už nezabírá libenar a odsátí tak si kup nasivin, je i v novorozenecké koncemtraci a zase kápnout libenar to je jen slaná voda a odsát a potom buď kapnout nasivin nebo vytřít mokrou štětičkou, tím nasivinem. a hlavně pořádně odsávat, špica je odsávačka na vysavač
9. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
jakou silou mam sat ja se bojim abych ji neublizila :frowning2:
9. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
vyviň tu největší při ústní a u vysavače druhou nejmenší a případně přidáš :wink:
9. lis 2008 v 17:05  • Odpověz
nemuzu ji nak ublizit tim?
mastim zehlit dosli dupajdy :grinning:
9. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
neboj ta odsavačka na vysavač má zarážku tak se neboj :wink:
9. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
čaute holky, tak horečka přešla a je mi fajn...víc odpočívám, už tolik neuklízím...musí to všechno počkat než budu OK.dneska přijeli naši, dovezli oběd,a zbylo i na zítra takže pohodička :dizzy_face:

jdu se zas natáhnout, malá je po krmení, tak na 2hod můžu,pak si zas dám tu vanu jak mi poradila evča :wink: je to fakt super, si zlatíčko evi :dizzy_face:

mějte se moc krásně všichni, Luci a gratuluji k práci a ty měsíce nepočítej, líp ti to uteče :wink:
9. lis 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
jj gabi když ono se to nedá nepočítat, ale určitě to uteče, už se těším

jak jinak evi jak jste se měli o víkendu, jinak kočár nám vemou zpátky a vrátí nám peníze, tak dobrý, ona by totiž pak došla záruka, tak jsem ráda :slight_smile:
9. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
no tak to je opravdu solidní firma, a záruky by byla škoda :pensive:
9. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
Heresta,je to tak jak píše Ekt.Kapej Nasivin(ten se tuším dává 3x denně)a mezitím to můžeš prokapávat Libenarem.Jestli topíte,tak dej na topení buď vlhký ručník nebo pokuď máš zvlhčovací nádobku na topení,tak tu a můžeš do ní kápnout Eukalyptové aroma.A hlavně odsávat,odsávat,odsávat.Jak se ji bude rýma lepšit,vysaď Nasivin a pokračuj s Libenarem-není návykový.Zvlhčí a pročistí sliznice.
9. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
ju holky, vy jste uplnej poklad. doufam, ze tu budete, az budu potrebovat poradit ja a nase mimi :slight_smile:
No a nebo doufam, ze nebudu potrebovat vubec poradit :grinning:

Luci to mas dobry s tim kocarkem :slight_smile: aj s tou praci. Uz se tesim, co napises. Jak se ti tam libilo a tak. Zvlastni zacinat v patek :sweat_smile: ale aspon to budes moct stravit vsecky ty novy dojmy. :slight_smile:
9. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz
autor
to jo a hlavně je 17. státní svátek, tak ten už budu mít normálně placenej a aspoň se přes víkend vzpamatuju a naberu nové síly

a co ty kuličko žádné problémy, cítíš se dobře?
9. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz
Luci no jo, vlastně, to je pravda. Tak to je úplně super, jít na jeden den pak se tři dny rekonvalescencovat, pak na 4 a 2 relax a teprve potom naostro
9. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
viď taky je to super, že se hned budu moci zase odreagovat :slight_smile:
9. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz
no to určitě, a taky že ten relax bude za prašulky :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky... co budete varit?
10. lis 2008 v 11:00  • Odpověz
Jinak 6400g a 63 cm a 6 měsíců teda za 10 dní :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 11:10  • Odpověz
Jinak k obídku vařím bramboračku a ohřeju si kuře na smetaně a Joli na zítra budu vařit svíčkovou s kuřátkem teda prsíčkama a s brambůrkem
10. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
mnam.. chtela bych bejt Joli :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
škoda že to máš tak daleko, přivezla bych trošku :wink:
10. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
ahoj herest my máme rajskou co nám včera mamka přivezla :grinning:
jinak ve středu mi vytáhnou stehy!!hurááá :wink:
10. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
no Gábi už ti bude zase líp, já mám všechny vstřebávací, tak jsem tohoto byla ušetřena :wink:
10. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
no já jsem zvědavá jak to bude bolet, se toho docela bojím,asi to pak bude jistit brufáč
10. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
brufík je dobrý kamarád, 400mg po 8 a 200mg max po 4 hodinách, vůbec se ho neboj, je lepší vzít si ho hned po kojení :wink:
10. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
Holky kočka z našeho června se právě dověděla že její as 5 měsíční synek má pneumokoka bléééé blééééé
10. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahojte holky, u nas stale nic :slight_smile: Akorat to mam tam dole pekne asi odreny diky temu, ze mam uz 3 nedele slusnej vytok. Auvjas :angry: ani chodit poradne nemuzu.

Evi : to je husty. Jsem nasla tuto : Je odhadováno, že cca 20 procent pneumokokových meningitid končí úmrtím dítěte a u 30 procent případů se projeví těžké neurologické postižení. Celkově u 60 procent dětí, které se z meningitidy vyléčí, se objeví nějaké trvalé poškození zdraví. Pneumokoky se snadno šíří kapénkovou infekcí. Jejich nosiči mohou být i zdraví jedinci. Výskyt těchto bakterií je u nás daleko častější, než bychom si mysleli. Podle dostupných studií patří mezi nosiče pneumokoka až 60 procent lidí

:frowning2: Tak to teda drzime pesticky at je vsecko v poradku!
10. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
no právě, jsem z toho celá šišatá, ale přišli na to docela brzo tak věřím že to bude v pohodě :wink:
10. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
tak už jsme se dnes ob ě podruhé převlíkaly od blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
no estli na to prisli brzo, tak by to mohlo byt dobry :slight_smile:

Hi hi, delate si modni prehlidku? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2008 v 15:46  • Odpověz
no mi povídej, Joli má oblečení dost, ale já za chvíli budu jen v kalhotkách :angry:
10. lis 2008 v 16:06  • Odpověz
:grinning:

Manza urcite uvita! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. lis 2008 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.