• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no přijede po 22 a to asi budu spinkat :grinning:
10. lis 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
ahoj holky, evi s tou kamarádkou cítím, snad bude prcek v pořádku :unamused: já jedu zítra vrátit kočárek, tak jsem z toho taková přešlá :frowning2:

ale zase jsem si udělala radost a jedu s našima 17. prosince na koncert black gospel, jsou to černoši, prej je to moc hezká tak uvidíme, vstupenky teda dost drahý, ale co, radost si musíme udělat, dostanu tu vstupenku od manžela k svátku

a jak jinak jak jste se měli?
10. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
luci gospel se ti určitě bude líbit, je to až magická muzika vtahující do atmosféry. Jinak my se mám jako po očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: a samy doma :frowning2:
10. lis 2008 ve 20:12  • Odpověz
Evi neboj, uz jen dve hodky a manza bude doma :dizzy_face:
Luci uzij si konzert :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
No asi ho nedočkám, čekám jak Joli usne a padám taky, mám toho dnes tak akorát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě by hrozila romantika a asi bych při ní odpadla a to by MM mohl dávat mezi chlapama k dobru, i když by to bral jako legraci, ale raději budu chrní, po práci šli s chlapama do hospody :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz
Tak klidnou dobrou noc, v ložnici ticho tak jdu taky upadnout do říše snů, snad bude lepší noc než dnes co se snů týká, no uvidím jak bude po očkování :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz
evi dobrou noc :slight_smile:
Nevim estli se tu zitra objevim, mame tu statni svatek, tak mozna budem vychrnovat a nebudu mit naladu zapinat pocitadlo.
10. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz
čaute holky,máme po nočním kojení,a malá nemůže zabrat,snad se jí to povede brzo,já sem si uvařila čaj a zírám jak sova :grinning:
11. lis 2008 v 01:03  • Odpověz
gábi mi to povídej, teď zase čumákuju já hi hih i
11. lis 2008 ve 02:53  • Odpověz
to je sranda a už tu trapčím zase :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 08:40  • Odpověz
dobre odpo. tak jsme doma z kontroly a uz mame 3640g jupi :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
herest no to je supéééér, jen tak dál :wink:
11. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
holky tak tady sem tam nakukuji..vy už jste tady zajetá parta, tak moc nekecám, ale spíš koukám, jak tady postupně rodíte :grinning: ted jsem koukla, jestli už Kulička něco a moc mě rozesmálo, že v "pase" má -: "včera čekáme miminko". to je hodně dobrý termín :grinning: :grinning:
11. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
luci neboj a jen se zapojuj, však budeš mít taky psvní tak sem patříš, jen se nestyď :wink:
11. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
Gabka zdraví, byly na kontrole a v pohodě, jen dnes nemá čas :wink:
11. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
Herest to je super :slight_smile:
Gabi : taky prima zpravy!
Lucie jen se pridej :wink:
Evi jak je?
Tady to pocasi teda vali, tlak lita jak zbesilej, slunce, pak prehanka, ze je venku noc a mam strach, by nam ty kapance nerozbily okna...
A ja se porad citim tak tehotne :grinning:
11. lis 2008 v 18:45  • Odpověz
kuli, no snad na tebe už taky dojde.

jinak se mám dobře, pohoda, trochu rozmrzelý den jako po každém očkování ten druhý je nejhorší :sweat_smile:
11. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dneska byla vrátit kočárek, tak mě přepadla taková smutná nálada

luci určitě se přidej, sranda bude jak nás budou holky rozlišovat, abychom věděli co je určené které :grinning: ale oni si poradí že kočky?jinak luci taky máme vybrané pro naše příští miminko jméno dominik, když to bude kluk :slight_smile:

kuličko ani dneska to na tebe ještě nepadlo, je takové hezké datum, tak třeba v noci by to mohlo přijít ne?

evi jak se máš dneska, my byly s holkama v tom týništi s tím kočárem a zítra jedeme do rychnova na pojišťovnu, na sociálku tak zase budeme mít rozlítaný celý den, ale co dyť už v pátek nastupuju do práce, tak si ty poslední dny volna musím užít :slight_smile:

a co jinak všichni, herest, malá ti roste jak z vody to je dobře a už jste úplně v pořádku? nebo ještě vás čekají nějaká vyšetření?

a co gabča, co barborka, je fakt moc krásná, povedla se vám, ostatně jako všem že? :grinning:
11. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
ahojky Luci, máme se docela fajn, po tom očkování trochu náročné, ale zvládnutelné, no teď se snaží usnout. :wink:

gabča jen nemá čas, a byly na kontrole a v pohodě :slight_smile:
11. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky,hlásím příchod :grinning: :grinning: no spíš příplaz :sweat_smile:

zítra už se kojnečně dočkám a ty trapné stehy půjdou na dovolenou :dizzy_face: :dizzy_face: ,dnes na večerní kojení jsem málem nevylezla z postele(dala jsem si na hoďku 20), bylo to k vsteku :angry: i k zasmání ,no na konec se povedlo a bylo i koupání :dizzy_face: teď hezky odfukuje a já půjdu taky :sunglasses:
tak se opatrujte ať vám miminka pěkně přibírají a dělají jen radost :wink:
kuličko a ty s tím už pohni, sem zvědavá co vlastně máte :wink:
Luci ty pořádně odpočívej ať nemáš první den v práci hned náročný :slight_smile:
papa a dobrou
11. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
Tak dobrou noc všem, a ať bobánci moc netrápí :wink:
11. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
jo jo brou :slight_smile:
gabi : no to si musi miminko rozhodnout kdy se mu bude chtit, ale ja doufam, ze brzo. Jak mam ten vytok, tak uz mam rozkrok celej rozedrenej ci co. Pekne to boli, nemuzu poradne chodit ani si nijak sednout... auvajs :frowning2:
11. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz
Kuli,tak to bude holka a parádí se,co? :wink:
11. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
ahoj kozimuro, nám se taky nechtělo ven a byl to kluk jak buk :slight_smile: ale co kluk nebo holka, hlavně ať to všechno dopadne dobře a kulička už má toho svého broučka v náručí :slight_smile: tak dobrou noc holky zítra mám zase perný den, musím přehlásit pojišťovnu, a získat papíry ze sociálky o tom že jsem byla na mateřské a na neschopence, tak to zase bude birokracie :slight_smile: tak hezké sny všem
11. lis 2008 ve 23:21  • Odpověz
Luci tak ať tě dnes neopustí pevné nervy co se týče úřadů :wink:

samo sebou pohodový den všem :grinning:
12. lis 2008 ve 03:56  • Odpověz
Teda tady zase nikdo? Že bych měla jediná hodné dítě? :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 08:18  • Odpověz
autor
ahoj evi, tak já tu jsem ale moc dlouho tu nebudu za chvilku jedeme do toho rychnova :slight_smile: jak jste se dneska měli?
12. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
No přiměřeně, ještě dozvuky očkování, ale to je normálka, jako pokaždé, teď něco nadává v postýlce, asi okamžitě chci pustit kolotoč :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
to vypadá spíš máááámoooo jáááá máááámm hlaaaad :grinning:
12. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
tak mááááááááááámo šuuuuuup :grinning:
12. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.