• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
no tak ta dóza zeleninky jen zahučela :grinning: :grinning:

to musel být hlad jako vlk :sweat_smile:
12. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
luckag: jeste jdeme do nemocnice.. v utery na prevedi na mlicko, od vcera uz micham 1:2 vic mlicka min rejzaku a kakala bajecne :grinning: a neblinka.. Jen ta rýma chuderka, :angry: :angry:

Dneska je teda venku pekne hnusne.. :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Herest to je fajn, že už bude mít zase svoje oblíbené hamůůůů, ty děti jsou většinou hned veselejší a klidnější, no hlavně že už je lépe, tak ještě ty kontroly aby byly v pohodě a bude už jen dobře :grinning:
12. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
Je Herest, tak uz se vam to radne lepsi, to je fajn :slight_smile:

Jo jo jo, Kozimuro. Ale asi to bude moc krasny miminko, pac skoro cely tehu mam pekny akne a ted se paradi :grinning:
12. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
kuli co tu ještě děláš 2v1 myslím že jsme se domlouvaly na 11.11, no dobře tak 13.11 to má narozeniny mm :grinning:
12. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
holky když jste u těch dartumů,tak nám to vyšlo moc hezky malá se narodila 3,11 a já 11,3 :grinning:
tak mám venku ty stehy,je to úleva jak blázen,už můžu i zakašlat :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz
no tak to je super, já nemohla kašlat měsíc :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz
Gabi supr :slight_smile:

Evi : no to vis, nejak se mu nechce ven. No 13 beru, pac 13 prosince ma muj tatka, tak by to bylo akorat o mesic :slight_smile: Jsem na to zvedava.
Zatim se citim jako obvykle.
12. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zpět oblítaný úřady, stejně říkali že jim něco chybí, tak jim to musím dodat, ale aspoň to můžu poslat poštou a už tam nemusím osobně je to děsný s těma úřadama, teď si jdu konečně udělat oběd
12. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz
autor
no kuličko to by jsi měla moc hezké datum :slight_smile: uvidíš třeba ti to vyjde, dobře by se vám to pamatovalo :slight_smile:
12. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
Luci, no snad, uvidime :slight_smile: zatim to moc nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je to prima, ze muzes dodat zbytek papiru postou. Aspon jsi tam padla na slusnou urednici. To dela hodne.
Jak se tesis na patek?
12. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
ale jo těším, i když se mě na druhou stranu nechce :unamused: jsem si teď zvykla být doma, ale co budu jezdit brzy z práce tak to snad bude dobrý, hlavně když to rychle to března uteče
12. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
Luci, to bude dobry! Deti a ti postizeni te z toho vytahnou :slight_smile: Uvidis, ani ti to neprijde. A brezen je tu co by dup! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2008 v 15:16  • Odpověz
autor
no je fakt, že je to už jen 4,5 měsíce, lepší než říkat půl roku :slight_smile: co kočárek a ostatní už to máš všechno přichystané?
12. lis 2008 v 18:03  • Odpověz
Ja uz nic neresim :wink: snad mame vsecko, jestli nam neco chybi dokoupima za pochodu.
Ted uz jen to mimi :sweat_smile: Jsem zvedava, jaky datum si vybralo. Me prej mama prenasela 14 dni :sweat_smile: ale za to mam uzasnej den narozenin : prvni prazdninovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak kdo vi, jestli mimi neceka taky na nejaky takovy pekny datum.
12. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
no kuličko určitě, a neboj ono si vybere ten den, který je mu souzený :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
Tak jsem vykoupala Yvcu, vypila mi 30ml a spi :sweat_smile: :sweat_smile: hlavne ze hulakala ze ma hlad :grinning:

Jinak uz ji micham 1:2 min rejzaku vic mlicka a kaka krasně :slight_smile: neblinka, jsem moc rada doufam ze az ji dam jen mlicko tak ho veme taky tak :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz
holky sem úplně mrtvá, malá už od včerejška spatně spí...nemůže zabrat, vždycky ji uspíme dáme do postýlky a do 10min je vzhůru :cry: přes den spala dohromady 2hoďky,v noci sice spala hezky,ale přes den furt brečí,u prsa by byla nonstop a pak jí asi bolí břicho,když jí nedám řve...já už nevím co s ní :frowning2: :frowning2: potřebuju udělat pořádek s prádlem a nemám kdy
12. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz
gabka: ja tohle mela taky prvni tyden, pak se uklidnila, hodne pomahal kocarek a autosedacka
12. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
jj holky, kámošky taky říkaly, že kočár je nejlepší, jdu spát tak se mějte papa
12. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
lucinko, dobrou noc :slight_smile:
12. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz
ja bych rekla, ze nejlepsi je noseni v satku :stuck_out_tongue_closed_eyes: clovek ma volny ruce a mimi chrni u prsa.
Preju at se to brzy uklidni. No o chvilu jsem tu se stejnyma problemama :grinning:

dobrou noc vsem :slight_smile:
12. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz
No někdy nepomáhá nic, ale nám na spaní pomáhá koupel v pěně od johnsons té fialové a nebo v oriflame s lípou to většinou zabere taky :grinning:

ale když přijde rýmečka, bříško nebo nuda tak to je potom noc jako ta dnešní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2008 v 08:23  • Odpověz
Luci,ju,já si dělám legraci.Já jsem rodila až 11den po termínu,takže jsem furt poslouchala-to je kluk,je líný,nechce se mu ven,nebo-to je holka,dává si na čas,parádí se.Nejvíc mě štvaly ty SMS typu- "Tak co,matko,už?" nebo "Že ty jsi na nás zapomněla..." Měla jsem strach a tohoto plné zuby.Kdybych se nepohádala s otcem,tak snad ani neporodím.Jak jsem se s ním fest chytla,odešla zádka a rozjely se
13. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
bolesti.Ale i tak se to rozběhlo v sobotu,ze sobotu na neděli jsme jeli poprvé-to mě poslali domů,že mají stop-stav a vůbec jim nevadilo,že 10dní přenáším.V druhé porodce si mě už druhý den nechali a bolesti jsem měla od půlnoci do 12,pak se přidaly kontrakce...Porod byl až v 18.30...
13. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
Luci,no jo,úředníci...To víš,co by dělali,kdyby neměli tolik papírů.Na každou blbost papír :unamused:

A co se týče datumů,tak mně se líbil úplně 1TP,co mi řekl doktor na 1.UTZ-3.3.2008,brali jsme se totiž 7.7.2007.
13. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
autor
jo mi taky jsem se brali 7.7.2007 :grinning: , líbil by se mi termín porodu 1.1.2010, ale to bohužel nevyjde, pokud se nám podaří otěhotnět hned jak to začnem zkoušet, tak jelikož už pujdu na císaře,tak 1. je svátek a to těžko někdo udělá že? a nebo třeba10.1.2010 to je taky hezký, no uvidíme jak se mi podaří otěhotnět, ale líbilo by se mi mít ledňáčka
13. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
čaute hplky,tak jsme v noci spali 6hod,parádička, ale teď zas nemůže zabrat...a to má za hodinu zase papat...

jinak dívala jsem se jak jste si 4,11 užívali, škoda že jsem tak daleko, já bych chtěla taky s Váma :frowning2:
13. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
no jo to jo,ale ostrava není tak daleko, se můžem někdy sejít třeba na půli cesty aby to vyhovovalo všem, akorát teda kulička by asi nepřijela, přeci jenom francie je opravdu už dost daleko :slight_smile:
13. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
Gabi,ty jsi z Ostravy?Teď nevím,jestli jsme se o tom už nebavily...
13. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.