• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
ano jsem,nebavily :wink:
13. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
tak jdu holky hlídat kamarádce holčičku, ach jo já už chci aby byl duben :frowning2: jinak zítra nastupuju do práce, tak vám pak večer poreferuju až se sem dostanu :slight_smile:
13. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
Ahojte holky,
Luci to jsi hodna, ze na me myslis se srazikem. No kdybych nahodou byla v CR tak mozna, ale ja jsem jako Sarka z Teplicka, tak bychom to mely asi i tak daleko... hlavne s malym mimi a psem :sweat_smile: no uz to vidim!

JInac jak vidite, my porad 2v1. To je sranda vyraz. Ale dneska je ten uplnek, dala jsem si dlouhou prochajdu, tak snad to zabere.

Luci uz se tesim na zejtrejsi referat. At se ti tam libi :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
autor
děkuju snad to proběhne v pohodě, a stejně je to na přechodnou dobu do dalšího otěhotnění, tak to nějak přečkám, jinak kuličko jak se vlastně jmenuješ? a šárka to je kozimura že jo?já v tom mám nějak zmatek :slight_smile:
13. lis 2008 v 16:29  • Odpověz
Je Luci, uz v tom mam maglajs :sweat_smile: Sarka je z jineho tematu, kam Gabka psala taky. No vidis Gabi, nakonec je to tvoje vina :grinning: Jak vidis, Luci, s tim zmatkem v tom nejsi sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja jsem Blanka. Jak se jmenuje Kozimura fakt netusim :sweat_smile:
13. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
Jo Luci, prave mi psal tatka, ze byli na tech Gospelech. Pry si mas prinyst nejaky obrazky vytiskly z netu (pokud si hned nekoupis CD), pry jsou uplne super bezprostredni a podepisujou co jim padne pod ruku. Prej v TP malem zborili divadlo :slight_smile: Asi si ten konzert fakt uzili. Kdy tam vlastne jdete?
13. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
autor
ahoj blani, tak to je super že se mu ten koncert líbil, tchán na tom byl minulý rok a on je takový, že není z ničeho přehnaně nadšený i když se mu to líbí, tak jsem nevěděla jaké to vlastně bylo, no tak to se už těším dvojnásob na ten koncert
13. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky,tak koukám jak se tady pěkně pomaloučku zbližujeme,Blani já jsem v tom taky už ke konci lítala,co je jaké téma :sweat_smile: :sweat_smile: a když jsme v tom tak Heresta nevíte jak se jmenuje? :wink:

Luci taky Ti přeju ať se Ti tam líbí, určo to bude fajn zpříjemnění na tu dobu... :wink: :wink:

já vůbec nevím o jaké skupině to mluvíte :grinning: asi se mrknu na net, no jo ale kdy, že jo? :confused: :sweat_smile: nestíhám se málem ani učesat :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď se malá pokadila 3x za sebou :sweat_smile: já se fakt nemám šanci nudit
13. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
ahojky, tak jsem konečně dostala povolení k PC, celý den jsme byli v Pardubicích se strejdou v nemocnici na kontrole po infarktu a nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pak jak jsem s již velmi protivnou Joli dorazila domů tak jsem uhodla co jí chybí :wink: vlastně přebývá :grinning:

nechala jsem ji na podložce a plínkách jen tak povalovat se zatím co jsem chystala kašičku no a když jsem ji přišla zabalit a oblíct tak jsem jen sbírala spoustu šišek po postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale co Joli byla vytlemená, tak to za to stálo. :grinning:
13. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate? Yvca dneska mela nakou protivnou naládu :frowning2:
13. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
ahoj holčiny, teda evča s herestou měli dneska super den i s gabčou to je snad tím úplňkem ne?

jinak heresto když už jsme u toho ty se jmenuješ jak? a taky kozimura?

zítra vám poreferuji jaké to bylo v práci, docela se tam těším, ale mám i na druhou stranu strach, což je asi normální když někam nastupujete poprvé že? ale věřím že to bude dobré. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz
Evi, este ze to byly sisticky :grinning: nedokazu si predstavit kasicku :grinning:

Herest, u nas to celkem jde, mimi se nechysta i kdyz se hooodne hejbe a cuta do zeber, dava hlavicky do cipku - no sama radost :sweat_smile: ale hlavne, ze je mu fajn. U vas uz lepsi?
Byl tu dotaz : jak se vlastne jmenujes :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
TAK HOLKY JMÉNA SEM!!!vybalte to na nás, já třeba hořím zvědavostí... :wink:

Blani, tak to my jsme měli jen samé kašičky, a bylo jich nakonec 5 :sweat_smile: , no asi jsem udělala blbost, na oběd jsem si dala bramb.salát, vůbec mi to nedošlo a po chuti ho snědla, a ten malý uzlíček se nám z toho po...

Mlíko jsem odstříkala a piju čaj a jím piškoty, snad se to zpraví, jinak jestli ne tak valím k doktorce ráno aby malá nebyla odvodněná...teď spokojeně spinká, kontrolovala sem ji plínku a ani u toho se nevzbudila... :slight_smile:

jdu do hajan ve 2vstáváme :wink: brou noc děvčata :dizzy_face:
13. lis 2008 ve 23:10  • Odpověz
Tak já jsem Veronika.

Gabi a kde jsi rodila?Já na Fifejdách.
13. lis 2008 ve 23:49  • Odpověz
Veru já jsem rodila ve Vítkovicích - přítel by mě na Fifejdy VŮBEC nepustil. Jaké to tam jinak bylo? Je to tam tak strašné jak se říká?
14. lis 2008 v 05:11  • Odpověz
dobré ránko tak opět noc plná vášní, no a dnes už to nebyly šišky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 08:57  • Odpověz
Dobre ranko,

Gabi neboj, ve mlicku prej zustavaj veci maxi 8 hodin. A to jen nejaky koreni ci co. A kdovi estli to mela po tom salate :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale asi jo. Hm mnam mnam bych si dala! No chystam se ho udelat na Vanoce, uz se mi na nej sbihaj sliny od zacatku tehu. Tak snad nase mimi po nem taky nebude mit hnacku. Dehydratace mimi je hned :unamused:

Jinak ten muj neduh bude asi mykozka. Za chvilu budu volat doktorce estli to ma cenu k ni chodit. Ted ma urco plnou cekarnu nachcipanejch lidi a chytit neco ted pred porodem se mi fakt nechce :angry: Tak snad po telefonu by mohla vedet a napsat mi recept. Hermankovej caj ale zabira :slight_smile:

Jinak dneska peru, meju nadobi (teda to delaj masinky), umyla jsem kuchyn... ale spat se mi chce. Ale ve stoje. Do lezaty polohy uz nejak nemam silu. To me bolej kycle a mimi se to nelibi. Uz ve 4 rano se tam pekne hejbalo a nelibila se mu zadna lezata poloha.

Co vy?
14. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Gabi,já jsem měla ve Vítkovicích rodit,ale byl Stop-stav,tak jsme jeli na Fifejdy a super.Je to tam sice zastaralé,ale personál super!Navíc tam je novorozenecká JIP,takže jsem měla Terinku tam.Kdybych rodila ve Vítkovicích,odvezli by mi ji na Fifejdy a viděla bych ji až po 4.dnech.Jen jídlo tam bylo hnusné.
Ve Vítkovicích jsem chtěla rodit,protože tam jsou porodní postele a vozíky z firmy kde
14. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
jsem před mateřskou pracovala.Nakonec jsem přece jen na "našem"křesle rodila.Na Fifejdách taky jedno mají.Příště chci na Fifejdách rodit zase.
14. lis 2008 v 10:02  • Odpověz
Tak holky ja se jmenuju Petra :slight_smile:
14. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
Blani,ju,ty poslední dny jsou otrava.Drž se!Snad už se Ti to konečně rozjede.
14. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
Otrava i jo, celkem se nudim :grinning: ale jinak si fakt nemam nac stezovat. Pracovat nemusim, tak muzu namesicnit, nikde me nic neboli, ten hermanek mi zabira (za chvilu mam volat, estli me doktorka vezme na ocumovanou nebo estli mi napise neco jen tak)... takze v podstate uplna pohodicka :grinning:

Ale uz bych rada mimi v naruci. A manzel asi taky. Cim dal castejc na nej tuka pres brisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jak se máte? já jsem po prvním pracovním dnu :slight_smile: bylo to dobrý, akorát na prochajdě hrozná zima :confounded: jinak dětí je málo, jsou hodné, zatím, všechny pracovnice vypadají fajn, tak snad to bude dobrý, akorát to byl trochu záhul na moji psychiku, vzpomněla jsem si, tak mi bylo smutno, ale jinak dobrý :slight_smile: tak si myslím, že to tam ten třičtvrtě rok vydržím a pak hurá na mateřskou

a co jinak vy?
14. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
u nás docela veselo, no po dnešní koupeli už začíná usínat
14. lis 2008 v 18:16  • Odpověz
ahoj, my jsme byli docela dlouho venku...oběd,nákup kalhot....malá v pohodě,ale jen jsme doma tak brečí a nechce spát...já už nemůžu,už to je 4-tý den,nemám uklizeno..nestíhám si ani vyčistit zuby, padají na mě deprese nebo co,na nic nemám náladu...nejraději bych se zavřela na půdu a byla tam aspoň měsíc :pensive:
14. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
gábi vybodni se na úklid a snaž se aspoň pořádně najíst a napít, abys měla dost mlíčka, ono to časem přejde, neboj :sweat_smile:
14. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
JÁ CHCI K TOMU DÍTĚTI NÁVOD!!! :sweat_smile: :cry:
14. lis 2008 v 19:31  • Odpověz
tak to občas všichni, neboj to se časem poddá, objednej si někoho komu věříš a má menší dítě, na návštěvu :wink:

uvidíš že na místě poradí, nebo aspoň povzbudí :wink:
14. lis 2008 v 19:41  • Odpověz
dobrou noc postel volá :grinning:
14. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
neboj gabi, to se všechno spraví, tak jsi z nemocnice teprve pár dní, tak to chvilku trvá než se zžijete, ale ono se to poddá uvidíš, a teď je i blbé počasí, tak ty nálady nejsou bůhvíjaké
:slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.