• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahoj holky tak dneska tady nikdo nebyl jak koukám tak se koukejte polepšit :slight_smile: jinak přeju všem dobru noc :grinning:
21. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz
Tak jsem tady a plivu těhubacilky a koukej už pořádně chytat :grinning: :wink:
22. lis 2007 v 07:45  • Odpověz
autor
jasně chytám drž palečky a jak jsi na tom ty jsi v pořádku? a co ta fotečka kdypak nám ji dovalíš
22. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz
No nastal problém, já jsem přestoupila do jiné práce a dostala jsem počítač předpotopního typu, takže nemůžu ani připojit foťák, to je dost hrozný :angry: Vyhlídka na nový PC je v nedohlednu, to dřív nastoupím na mateřskou.
Jinak jsem v pořádku, ale už se klepu na UZV, nebyla jsem na něm skoro měsíc, achjo přijde mi to strašně dlouho. :frowning2:
23. lis 2007 v 08:04  • Odpověz
autor
hele myslíte že je možný udělat si test ukáže se tam jedna slabounká čárka a pak si udělat test druhej a ta čárka tam není? to je divný ne? to pak ta ženská neví jestli je nebo není těhotná co? jakej na to máte názor vy?
23. lis 2007 v 10:10  • Odpověz
Tak to je fakt dost divný, já bych osobně zkusila další den test.
23. lis 2007 v 10:39  • Odpověz
No abych upřesnila, nejlépe dva testy :wink: Třeba byl ten druhý vadný, aspoň se ujistíš, že už už, to bych ti moc přála, když už na tebe pořád plivu ty těhubacilky :wink: :grinning:
23. lis 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
no jo to máš pravdu zkusím to zase zítra jako na tom prvním ta čárečka byla strašně slabounká ale byl tam tak já nevím no a když jsem si dneska dělala ten druhý test tak se mi tam nic neukázalo tak já fakt nevím no počkám tak týden a uvidíme stejně to mám dostat až kolem 3 prosince to je až za 14 dní tak třeba to byl jenom nějaký omyl uvidíme ale drž mi pěstičky ať to konečně dopadne
23. lis 2007 v 11:28  • Odpověz
No to ti teda holko držím moc, ale určitě neklesej na mysli, ju? :wink: pliv pliv pliv :slight_smile:
23. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
autor
no víš co mě to zarazilo že včera večer mi to ukázalo dvě čárečky a dneska ráno když jsem si to dělala tak nic a to se přece říká že z ranní moči to má být větší pravděpodobnost že se ti ty dvě čárky ukáží ne? no nevím počkám do toho příštího týdne a uvidíme
23. lis 2007 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky,já mám takový problém a nikde mi nechtějí poradit. Mám smlouvu na dobu určitou do 31.1.2008 a pan doktor mě chce poslat na rizikové,protože dělám 15hodin denně a vedoucí mi neche dobu upravit. Když mi zanikne ten prac.poměr co poto mám udělat??Díky moc,jsem totiž z toho zoufalá :frowning2:
23. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz
Numerenka - to se na mě nezlob, ale ta vedoucí je pěkná kráva :angry: Fakt já mám pocit, že se ty lidi úplně zbláznili, jakmile se doví, že jsi těhulka, tak dělají akorát naschvály. :frowning2: A na co se tedy konkrétně ptáš? Není to z tvého dotazu zřejmé. :wink:
23. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz
Anto - ptám se na to,co mám dělat po zaniknutí té prac.smlouvy? Mám se přihlásit na pracák? A kolik budu dostávat peněz? A kdo mi to bude vyplácet? JJá fakt nevím,ale nechci o to mimi přijít...
23. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
vedouci je povinna ti pracovni dobu upravit. koukni na zakonik prace.
pokud ti skonci pracovni pomer, nahlasis se na pracak. budes brat nemocenskou od statu a az se ti narodi mimi, tak do jeho 21 mesicu budes dostavat vyssi rodicovsky prispevek a do 4 let pak ten nizsi. myslim, ze na PPM nebudes mit narok. to nevim..
23. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
Aha, tak tomu já sama vůbec nerozumím, možná by bylo dobrý podívat se na internetu na stránky ministerstva práce a sociálních věcí, ti by s tímto měli pracovat a možná tam něco najdeš nebo si tam zkusit zavolat, třeba by ti měli i poradit, co a jak.
Ale jinak je mi to líto, že máš vedoucí krávu. Je to škoda. A tobě držím palečky a nestresuj se zbytečně, ať je vše o.k. nejen s mimísem :wink:
23. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz
autor
ahoj numerenko já si myslím že když teď nastoupíš na nemocenskou tak s tím nic zaměstnavatel neudělá prostě budeš mít neschopenku zkus se na to zeptat na té sociálce a uvidíš my teď čekáme na příští týden jeslti ta čárečka nebude silnější holky když jste si dělali test měli jste hned tu první čárku silnou? já ji mám hodně slabou ale opravdu tam je jindy tam nebyla ani ta slabá co myslíte?
23. lis 2007 v 17:22  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem si dělala ještě jeden test teď večer a zase tam jsou dv+ě ty čárečky první hodně slabá tak snad to už konečně klaplo anto díky za plivnace :slight_smile:
23. lis 2007 v 18:37  • Odpověz
Ahojky Lucíku, móóóóóc velké gratulace.Vítám tě mezi námi :wink:
23. lis 2007 v 19:21  • Odpověz
autor
ahoj numerenko ještě nejásám radši nechci se na to upnout a pak být zklamaná ještě en týden počkám pak si udělám další test a pak uvidím jestli to dostanu nebo ne uvidíme ale je divný že ráno se mi nic nukázalo a večer jo asi to mám nějaké obrácené a co ty? ja se cítíš?
23. lis 2007 v 19:58  • Odpověz
autor
ahoj holky já se omlouvám že o tom pořád píšu ale ještě jsem se chtěla zeptat jeslti to není divný že se mi ta slaboulinkatá čárečka objevila už teď vlastně zhruba 10 dní do ms jako že se mi to už objevilo třeba je to omyl nebo vadný test co myslíte? já bych si to moc přála aby to byla skutečně pravda že se bojím aby to opravdu nebyl třeba jen nějaká omyl i když dvakrát za sebou slabounká čárečka ona skoro není vidět ale když se podíváte lépe tak tam opravdu je ale dělala jsem si ještě jinej test jako jinou značku a tam to vidět nebylo na tomhle jo a to by ten best
23. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky Lucíku, záleží jaký test jsi si dělala,každý test je jinak citlivý. Já jsem si test dělala den před MS a byla tam slabounká čárka a potom jsem si ho dělala ráno znovu a zase tam byla. Za čtyři dny nebylo o čem diskutovat,protože čárka byla silná a navíc mi to potvrdil pan doktor z krve :wink: Tak ti držím palečky :wink:
24. lis 2007 v 08:39  • Odpověz
Ahojky Anto - jinak jsem se nakonec s tou šéfovou domluvila, řekla jsem jí,že ze zákona mě musí dát takové podmínky,abych mohla setrvat v práci a zabralo to :wink: Dokonce je teď na mě milá,protože mi jeden kolega odešel,tak by tu musela být sama. tak jsem moc ráda,že si vydělám nějaké penízky.A nechá mě tu do dubna :slight_smile: pokud se budu cítit dobře. Jinak v úterý už jdu na ultrazvuk,tak jsem trochu nervní, aby to dobře dopadlo :unamused:
24. lis 2007 v 08:50  • Odpověz
autor
ahoj numerenko tak uvidím v pondělí třeba ta čárka bude už silnější jinak jsem ráda že ti to tak dopadlo bvylo to od té šéfové fakt blbý jinak dej pak fotečku do alba abychom se taky podívali teda jeslti ti ji doktor už dá a jak se jinak cítíš?
24. lis 2007 v 10:36  • Odpověz
autor
holky ještě mám dotaz kdy se nastupuje na mateřskou jako kdy o to máte požádat zaměstnavatele
24. lis 2007 v 10:36  • Odpověz
ahojky Luciku, zatím se mám moc dobře. Nezvracím ani mi není zle,jen mě trochu pobolívá v tom podbříšku,ale jinak se cítím skvěle :slight_smile: Na tu mateřskou myslím 8 nebo 6týden před plánovaným porodem,ale nejsem si jistá,ještě jsem to nezkoumala :unamused:
24. lis 2007 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky, narazila jsem náhodou na Vaší diskuzi. Na mateřskou se nastupuje 6-8 týdnů před porodem. O mateřskou se nežádá, ale nástup na mateřskou se oznamuje zaměstnavateli. Gynekolog Vám vystaví papír a ten prostě odnesete zaměstnavateli. Tak já už zase utíkám do svojí diskuze. Ahojky
24. lis 2007 v 16:16  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jak jste se dneska všichni měli? já super zítra mám narozky tak budeme slavit už se těším tak se mějte ahojky :slight_smile:
24. lis 2007 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky holky,všechny vás zravím. Jsem ještě dneska v práci a potom mám volno,tak se už těším až si pořádně odpočinu :wink:
Lucíku přeji ti vše nejlepší, hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky. A jako dárek prskám Těhuprskanec :slight_smile:
25. lis 2007 v 09:57  • Odpověz
autor
ahoj děkuju numerenko tak já nevím pořád doufám, že jsem dělal jsem si další test tam se mi ukázala jen ta jedna je fakt že to bylo od jiného výrobce tak já nevím mám strach že to zase nevyjde ale moc bychom si to přáli do ms my zbývá asi 10 dní tak doufám, že to nedostanu
25. lis 2007 v 11:24  • Odpověz
ahoj,Lucy,tak k narozeninám vše nej,nej a brzo mimčo v bříšku přeju,radím ti,ať s těma testíkama fakt počkáš až těsně před,nejlépe po termínu,kdy má přijít menstruace,takhle se akorát stresuješ dopředu a nevíš,jestli to je objektivní,nebo není,ale moc ti to přeju holka,tak užívej narozky a pořádně je oslav :grinning:
25. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.