• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi preji pevne nervy. Ja na tom budu urcite obdobne.
Luci koukam smiseny pocity vid?
Evi dobrou
14. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz
dobré ranko, tak hlásím po delší době klidná noc :grinning:
15. lis 2008 v 09:15  • Odpověz
dobre ranko,tak noc v klidu jako vždy, jen naše dvoje kojení, což je normálka,a vypadá to že dnešek by mohl být v klidu..ťuk ťuk ťuk :wink: no zrovna ji honza přebaluje a ona se mu znova pokadila a do toho i počůrala :grinning: jdu mu pomoct říkal něco o převlíkání :sweat_smile: jen ať chlapi vidí o čem ta ''dovolená'' je...
15. lis 2008 v 10:00  • Odpověz
gábi jen ho u pomoci přidrž, stejně si to později nedovede ani představit :sweat_smile:
15. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
tak návštěva odjela a teď čekám další návštěvu a peču plecko bude s bramborovou kaší a domácí česnekovou tatarkou
15. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ty jo Evi, ty vyvaris :slight_smile: Mnaaam. A teda u Tebe se dvere nezastavej... :sweat_smile:

Gabi super :slight_smile: jen at se manza stara. Presne jsem nekde cetla, ze slovo materska dovolena musel vymyslet bud chlap a nebo bezdetna zenska :sweat_smile:

Super, ze jste mely klidnou noc. Ja porad cekam, az ta nase bude "neklidna" tj ze rodime. Chjo. Pry mi jeste zbyva nejaky ten cipek. Tak cekam az se mimi rozhodne.
15. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
no mm měl 13. narozeniny, tak já jen vařím a chystám a bavím společnost, ale nějak mne to zmáhá :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
koukám jak to vypadá blbě, neměl 13 let, ale 34 a třináctého je "slavil"
15. lis 2008 v 17:22  • Odpověz
evi neboj :grinning: my to pochopily. Navic uz jsi tu jednou psala. No ale je fakt, ze prestoze by trinactiletyho asi neozenili, nezainteresovanymu to muze prijit zvlastni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 v 18:18  • Odpověz
no vždyť, připadala jsem si jako debžot :confounded:
15. lis 2008 v 18:32  • Odpověz
holky tak jsem na pokraji sil...klidný den se nekonal,přijela návštěva,malá se předvedla v plné parádě...teď se taky vzteká někdy brečí někdy přímo histerčí,přítel se snaží být v klidu,nebo vtipný nebo co to má být,ale mě to šíleně s.re....leze mi na nervi už úplně všechno...už aji sama sebe štvu,že nejsem schopná ukonejšit jedno dítě,nechápu co dělám špatně,nevím co mám dělat :confounded: :confounded: :confounded:

končím,nezvládám to,je to dobrá panika...do toho moje tchýně a je nálada HLUBOKO pod bodem mrazu....

dokuď se to neuklidní se asi neukážu ať vám tady nekazím náladu :pensive:

kuličko přeju ti hodňoučké miminko, takové jaké jsme si přivezli z porodnice, ne to co máme teď doma :cry:

holky mějte se,papa
15. lis 2008 v 18:49  • Odpověz
Gabi neboj, to se spravi. A chodit neprestan, aspon se tu vykecas.
Kdo vi, estli Baru nervala zrovna kvuli tem navstevam. Nektera mimi to rozhodi :unamused:
Tchyni posli taky domu jestli ti nechce pomoct tj. drzet papulu a uklizet!
Pritel z toho taky musi bejt na prasky, tak to ber jako jeho "obrannej reflex".
Dekuju za prani, no doufam, pac ja jsem strasnej cholerik :confused:
VYDRZ! Bude lip :slight_smile:
15. lis 2008 v 19:27  • Odpověz
Gabi, a nema hlad? ja jsem mela to samy s Yvcou... uplne jak rikas... :frowning2:
15. lis 2008 v 19:49  • Odpověz
taky jsem to gábi psala, ale asi je opravdu hotová, ještě se neozvala, tak posílám mocinky moc energie, a to jídlo bych pohlídala taky, pozor na skryté hladovění, je tuze nebezpečné :frowning2:
15. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
holky já jsem ji i doma vážila a od púoprodnice přibrala 350g,je to málo???
15. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
ještě holky,jaké má být mléko?v porodnici a těsně po jsem ho měla víc žluté teď ho mám jak mléko z krabice :unamused: není to třeba slabé??že jí to zasití na chvilku??já už fakt nevím, a ještě jak často takhle malinké miminka kakají???
15. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
gábi ono jak mlíčko zraje tak je bílé až do modra, takže to je v pohodě, pokud odstříkáváš tak snadno zjistíš výživnost, po 3-6 hodinách v lednici jaký ti udělá tukový kroužek, jinak si myslím že přírůstek 350g za týden je opravdu pěkné, takže mlíčkem to asi nebude, i když možná taky. jaké množství odsaješ? když tedy někdy odsáváš?
15. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz
no někdy nejde odsát nic...ale to jen vyjímečně a většinou je to 30-60ml.
já si myslím že to bude tou nervozitou..jsem docela rozladěná,už úplně ze všeho..a nejhorší je že jak jsem se těšila na to až budeme doma 3 tak teď se stejně tak těším až budeme samy 2...těším se až přítel ''vypadne ''do práce a budu mít ''klid'', to mě taky štve že takhle uvažuju...ale já už fakt nevím co mám dělat, on totiž té svojí mamce nic neřekne a to mě štve,tak raději ať tu není když se mě neumí zastat...
15. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
Gabi a netrápí ji bříško?Může to být i z nervozity.Chce to hlavně klid-pošli návštěvy do p.dele!Máš nárok na 6 neděl klidu,tak ať ti dají pokoj.Potřebujete si na sebe s Barčou zvyknout.Neboj,to bude dobré.
15. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz
Evi mohla bys rozvest tu myslenku skryteho hladoveni? Kdyz pises ze je nebezpecne... abych to pochopila. Diky.

Gabi : to zluty mlicko bylo kolostrum = prvni mlicko, ktere nema tuky (proto neni bile), ale zas je hooodne dulezite v nastartovani miminka. Ohledne mnozstvi.. no ja nevim no, hlavne koj co to da ono se to prizpusobi. A pokud te neco stresuje snaz se to okamzite vyhodit, protoze stres brani tvorbe mlicka, bohuzel. Jak rika Petra, mas narok aspon na tech 6 nedel klidu. A ze chces, aby pritel vypadl je asi taky normalni. Potrebujes se s novym stavem srovnat a s Baruskou szit :wink: Drzim pesti :dizzy_face:
15. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
ahoj holky,tak dnešek zatím v klídku :wink: a to jsme vzhůru od 8hod.v noci jsme spali 6+3hod,takže taky pohoda :dizzy_face: malá už tolik nebrečí, jen sem tam se vzteká.přítel udělal to co jsem nechtěla, když už nevěděl co (já byla ve vaně) tak jí vrazil dudlík :angry: a ona teď pláče pokaždé když jí vypadne...takže lítám jen podávat dudlík,jenže ona ho vyplivuje pořád,tak to bych tam mohla rovnou sedět...no když jí ten dudel nedám tak řve jako pavián=jako teď...

hlad mít nemůže dostala z prsu +30 z lahvičky...břicho ji asi taky nebolí,na rukách mi usínala...tak už fakt nevím,možná začínáme mít rozmazlené miminko už od malinka.. :unamused:
16. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
holky to není možné!!!!!!!!!!! Barunka spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (no ještě jak dlouho bude,že?) :grinning:
16. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
ahoj gabčo,teď mi jedna kamarádka říkala, že prej jim taky pořád brečí, prej to může být taky z toho, že je jí třeba zima, nebo má strach z velkého prostoru, tak ji zkus zamotat do zavinovačky, tam si udělá teplíčko i bude mít pocit, že je ve stísněném prostoru, uvidíš třeba to zabere

jinak jak se máte holky? já celkem fajn, teď o víkendu jsme byli u rodičů na chatě, tak to bylo fajn :slight_smile:
16. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím dvě vyluštěné křížovky :grinning: a vyžehlené prádlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

skusila jsem jí dát ten fenyklový čaj a asi to zabralo :wink: taky jsem jí dala deku co jsem jí pletla, je podšitá klasickou dekou takže je dost teplá :slight_smile: a spinká jak špalek
16. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
autor
no vidíš gabi to se srovná uvidíš, jste doma teprve krátce, tak to chvilku trvá, ale závidím ti, já si na to ještě rok budu muset počkat, ale věřím, že to rychle uteče a zase budu taky v očekávání :slight_smile:
16. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
tak dneska mám spoustu času a tady nikdo :confused: :confused:
asi zlobí jiné děti a Barunka je andílek :grinning:
16. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
ahojky tak jsme osiřely :frowning2:

no s tím hladověním jsem se od babičky dověděla jak umřel její první syn. v půl roce již jedl upravenou domácí stravu, ale tenkrát nebyla tak dlouhá mateřská a tak šel do jeslí, kde ho bez domluvy s babi převedli pro zjednodušení na mlíko no a dostal průjem, a nikoho nenapadlo že přes celý den hladoví, doma byl ospalý a tak ani doma moc nesnědl, pak dostal horečky a dr prohlásil že má být krmen jen rýžovým odvarem a rozvařenou mrkví, když se to nelepšilo tak primář řekl že na pozorování a do druhého dne zemřel, Koncilium tenkrát zjistilo že byl hladový a z toho měl průjem a ta dieta ho vlůastně zabila i když to vypadalo že jí :pensive: :pensive: :pensive:
16. lis 2008 v 17:31  • Odpověz
gábi skvělé zprávy, jen tak dál a hlavně nezapomeň relaxovat :wink:
16. lis 2008 v 17:36  • Odpověz
Evi to je síla :fearful: :pensive: , mě dr říkala jak tu byla mrknout na malou, že ji mám na kojení budit a že musí jíst 7x děnně protože jinak by měla jen na přežití a ne na přibírání a vývoj,takže něco podobného..

a jak tak plakala tak jsme měli úplně rozhozený režim a já jsem pomalu pořádně nevěděla kolikrát papala :pensive:
dneska máme o jedno kojení skluz,ale myslím že jednou za čas se nic nestane když dostane 6x místo 7x :wink:
já jsem ráda že spí,že dožene ten skoro týden...
16. lis 2008 v 18:12  • Odpověz
jo a relax byl taky,napřed sprcha a pak vana plná horké vody :dizzy_face: na přítele málem žádná nezbyla :grinning: :grinning: ohřál si v rychlovarné konvici :sweat_smile: aby měl teplejší vodu :grinning:
16. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.