• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První děťátko

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj maminy a skoro maminy... ja ma strasnou radost, davam Yvce na zkousku jen mlicko bez rejzaku ( naordinovala dr.) a ma krasny tuhy hovinka tuk tuk tuk... nezvraci ani nic... sikulka moje
16. lis 2008 v 18:36  • Odpověz
Gabčo uvidíš, to se srovná, jednou za čas by to vadit nemělo, ale ne moc často

Peťko no to je supéééér
16. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
ahoj Peťko, tak vidím, že dnešek přeje spokojeným maminkám a miminkům :dizzy_face: my jsme taky jako blechy, malá už nebrečí ikdyž je vzhůru :dizzy_face: a ze spaní se nebudí, to je fajn pocit, že to mimčo je spokojené :wink:
16. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jo jo Gabi mam fakt strasnou radost.. :grinning:
16. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
AHOJ EVI,TAK NEŽ ODPADNU, V 2H30 RUPLA VODA, V 8H58 BEZ EPIDURALU S VNITŘNÍM NATRŽENÍM A 2 TLAČENÍM S PŘÍSAVKOU SE NÁM NARODIL 3 KG 740 G TIM.MĚŘENÍ ZÍTRA. PA VŠEM

JSME V POHO AKORÁT MÁM PO 3 SÁNÍCH BOBANA NA BRADAVCE. SUPR HI HI

to je vzkaz od kuličky

za nás všechny jsem poslala gratulaci :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
Teeeeeeeda gratulujeme ja i Yvvca :grinning:
16. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
teda tak se holka taky už dočkala, to je super :slight_smile:

kuličko moc gratuluji k chlapečkovi, hlavně odpočívej a přeji hlavně zdraví a štěstíčko
16. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz
my se taky připojujeme ke gratulantům :dizzy_face: :dizzy_face: přejeme hlavně zdravíčko!!!
tak už víme že je to chlapeček :wink: už nejsem napnutá jak kšandy :sweat_smile:

holky padám,jsem odpadlík :grinning: malá furt nespí,ale nebrečí,tak skusím jít spát

dobrou všem
16. lis 2008 ve 22:37  • Odpověz
dobré ráno kočky, jaká byla noc? u nás se šlo spát v 10 ale jedla jen po 3 a pak okolo 7
17. lis 2008 v 08:50  • Odpověz
ahoj,u nás se šlo taky spát v 10,jedla v 1,30 pak v 5 a pak v 8,30 :wink:
jinak noc klidná, Barunka už vůbec nebrečí (krom toho že má hlad,to je jasné) takže to asi bylo to břicho a zabral ten čaj :slight_smile:
17. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
no tak to jsem moc ráda že to pomohlo :grinning:
17. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
dobré rano, u nas se jednlo v 11 pak ve 2 v 5 no a pak uz nespala zizala jedna :angry:
17. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
no a teď je přešlá asi tou rýmou a nechce vůbec nic :confounded: to jí bude asi fakt blbě obludce malé, no místo jídla raději usnula, tak než dostane lžičkou zkusín jí vnutit mlíčko, fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
ekt: my taky mame rymu a je to hnus.. chudinka uplne chrčí :unamused:
17. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
A máč odsavačku na vysavač? opravdu doporučuji, jde to i bez řevu a je to včil. Kápnu libenar, odsaju a vytru vatičkou s kapkou nasivinu a paráda :sweat_smile:
17. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak u nás noc klidná :grinning: krom toho že chrápal manžel :slight_smile: ach jo zítra do práce, vůbec se mi nechce, ale ono to rychle uteče i když od devíti až do třičtvrtě na čtyři, to je hrůza, i když ono to utíká celkem rychle
17. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
no aspoň nemusíš vstávat v 5 :grinning: :grinning:
17. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
čau holky,tak jsem se mrkla na Ulici, koukala jsem pravidelně,ale posledních 14dní jsem neviděla ani jeden díl :grinning: :grinning:

Už začínám mít obavy co bude až tu zítra Honza nebude :sweat_smile: teď už zas nechci aby vypadl, chjo se mnou je to těžké :wink:

Jdu do vany, to je nej relax :dizzy_face: a navíc mě bolí záda a je mi zima :unamused:
17. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
autor
neboj gabi všechno to zvládneš, jsi šikovná holka

no evi já bych klidně vstávala v pět, ale co už jenom 134 dnů, jsem si udělala metr :grinning:
17. lis 2008 v 15:47  • Odpověz
jé to je hezké metr, to já ještě raději vydržím :sweat_smile:

dvě rychle za sebou by mne švihlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
luci metr? :grinning: :grinning: to je super napad :slight_smile:

My jsme meli vcera debatu.. a kdyz se povede byt tak bychom chteli tak za rok druhe :sweat_smile:
17. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
teda tomu říkám odvaha po roce, no my raději po víc než 2 pokud se podaří :grinning:
17. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
musim si vzit materskou jen dva roky, kuli hypotece jinak by jsme to neutahli :unamused: a do prace se mi nechce, stejne tam strasne propostej
17. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
no stejně tak rychle za sebou no nevím :sweat_smile:
17. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
autor
no peťulo jsi odvaha, já bych dvě děti takhle rychle za sebou asi nechtěla, ale chápu tvoje důvody :slight_smile:

když se mi to podaří, tak dám ten metr do albíčka tak se můžete mrknout :slight_smile:
17. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
tak metr je tam, tak můžete mrknout :slight_smile:
17. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem se rozhodla pro tělísko :sweat_smile: dřív než za 3roky mimčo nechci,teda i bych chtěla ale nezvládla,asi...a taky byt a práce a....obdivuju te Peťko :wink:

Luci super,možná ti to s metrem dřív uteče,vzpomínám si že jako děti jsme měli metr na Vánoce :dizzy_face: od 1,12,to bylo super,asi tu tradici znova zavedu pro barunku,letos jen simbolicky,ale příští rok na ostro...
17. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Dobrý večer,holky!
Nejdříve musím popřát naší čerstvé mamince a novému mimíšku hodně zdravíčka,lásky,mamince hodné miminko a miminku poslušné rodiče :wink:

Luci,ten metr je skvělý nápad.Tak ať se strašně rychle krátí :wink:
17. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, díky snad se bude opravdu krátit rychle :slight_smile: a jak se máte vy?co holčičky, jsou hodné? :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
Luci,Terka je drak budí se v noci po hodině.Nechápu proč.Prý už by se neměla budit vůbec.Jsem hotová.Přes den spí max.3 hoďky a pak jen řádí,řádí a řádí.
18. lis 2008 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.